اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معرفی یک استراتژی بسیار ساده ولی سود آور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط payman20 نمایش پست ها
    سلام

دوستان می شه لطف کنین و راهنمایی کنین که چطور این تمپلت را می شه در آمی بروکر نصب کرد

با تشکر
    سلام

درلینک زیر توضیح داده شده

http://forum.broker-fa.com/f59/%D8%B...B9%D8%AF-3842/

نظر

• نوشته اصلی توسط sardar نمایش پست ها
      ممنون از توضیحتون ، این همون اندیکاتوری هست که جناب pcm system در پست ۳۴۵ این تاپیک معرفی. کردن ؟ آخه من اون رو دانلود کردم اما زیاد ازش سردر نیاوردم ! اون ۲تا خط مثل یک باند هم روش هست ، اما در تصویر شما اون ۲خط که مثل یک باند است رو نداره ، به این خاطر گفتم از خودتون سوال بکنم ... با تشکر

بله بنده اون دوخط آبی که مانند کانال هستند را به علاوه خط قرمزه در تنظیمات اندیکاتور به نحوی تنظیم کردم که نمایش داده نشن چون بر اساس بک تستی که گرفتم با داشتن همون خط سبز و زرد به تنهایی میشه بهترین نقاط را پیدا کرد . بسیار ساده و قوی

پیشتهاد میکنم شما هم اگه مایلید انجام بدید

نظر

دوست من برای نصب تمپلت در پلتفرم متاتریدر برو به این آدرس کامل با تصویر توضیح داده شده توسط متین عزیز البته در مرحله 4 که مشخص شده اگه تمپلت می.خوای نصب بکنی. بجای پوشه اندیکاتور در پوشه تمپلت نصب بکن .

http://forum.broker-fa.com/f56/%D9%B...12/index3.html

پست ۲۳
        سردار عزیز ممنونم از راهنماییتون

ممنون می شم اگه تنظیمات این اندیکاتور را برای بازار سهام (بورس)هم اعلام فرمایین

نظر

• نوشته اصلی توسط payman20 نمایش پست ها
          سردار عزیز ممنونم از راهنماییتون

ممنون می شم اگه تنظیمات این اندیکاتور را برای بازار سهام (بورس)هم اعلام فرمایین

خواهش می.کنم دوست عزیز.... ، والا من نمیدونم شما منظورت اندیکاتوری هست که جناب pcm system معرفی. کردن یا اون تمپلت که جناب مظفر عزیز ( مایا ) اما در هر صورت این اندک تجربه.ای هم که دارم فقط در بازار ارز است و متاسفانه درباره بازار سهام و بورس هیچ تجربه.ای ندارم که بتونم کمکی. در این زمینه به شما بکنم ....
          {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

خواهش می.کنم دوست عزیز.... ، والا من نمیدونم شما منظورت اندیکاتوری هست که جناب pcm system معرفی. کردن یا اون تمپلت که جناب مظفر عزیز ( مایا ) اما در هر صورت این اندک تجربه.ای هم که دارم فقط در بازار ارز است و متاسفانه درباره بازار سهام و بورس هیچ تجربه.ای ندارم که بتونم کمکی. در این زمینه به شما بکنم ....

سپاسگذارم سردار عزیز

من پترن اقای مظفری و اندیکاتور جناب pcm system عزیز را نصب کردم ولی هر دوی اینها برای بازار ارز هستش از دوستان کسی می تونه

راهنمایی کنه که چطور می شه در بازار سهام نیز از اینها استفاده نمود

با تشکر

نظر

• {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

• {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

• ببخشید این هیستوری مال معامله قبلی. رو دلار به ین بود ، مال این معامله این هستش ...

{{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

• سردار جان شما تایید رو گذاشتین کلوز کندل بالا یا پایین مووینگ ها و کراس اندیکار ترید داینامیک ؟ در مورد تی پی هم توضییح بدیدن ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط amir558 نمایش پست ها
                      سردار جان شما تایید رو گذاشتین کلوز کندل بالا یا پایین مووینگ ها و کراس اندیکار ترید داینامیک ؟ در مورد تی پی هم توضییح بدیدن ممنون میشم

با سلام خدمت شما امیر عزیز :

خدمت شما عرض کنم که به طور معمول اصل ورودم براساس کلوز کندل سیگنال است مگر یک سری مورد خاصی. ، مثلا قبل از کلوز کندل سیگنال اگه کندل.های قبلی. در جهت ورودم یک الگوی معتبر و قوی کندل استیکی ببینم ، شاید دیگه تا کلوز کندل سیگنال صبر نکنم و وارد بشم ، اما اساس کارم با همون کلوز کندل سیگنال است برای ورود .
                      درباره حد سود هم خدمتتون بگم زیاد دنبال سود.های فضایی نیستم معمولا سود به ضرر رو همون ۱/۱ میگیرم مخصوصاً در تایم ۵ یا ۱۵ دقیقه ، در همین حدود ۱/۱ حالا یکم بالا یا پایین تر در اولین re یا su که در جهت ورود به بازارم هست قرار میدم.

نظر

• پی دی اف این استراتژی تقدیم دوستان:
                        کد:
                        https://s3.amazonaws.com/93lk3n324kj45/RRM/forex-power-pro.pdf

نظر

• سلام به همه دوستان و تشکر از جناب مظفر ، طي هفته گذشته کل اين تاپيک رو مطالعه کردم و خيلي استفاده کردم ، نکته جالب اين که علاوه بر سيستم خوبي که معرفي شده اون حس همکاري و پيشرفت و ارتقاء سيستم کاملا مشهود است ، اميدوارم که به همين صورت پيش بره و شاهد موفقيتهاي بيشتر دوستان باشيم.
                          (( چون حسن عاقبت نه به رندی و زاهدیست آن به که کار خود به عنایت رها کنند ))

تنها چیزی که بین تو و اهدافت وجود داره، داستانهای مزخرفیه که برای خودت تعریف میکنی که چرا نمیتونی به اون اهداف برسی!

نظر

نظر

• دوستان با سلام و خسته نباشید به همه....
                              خیلی خوشحالم که این سیستم به ظاهر ساده ولی سود آور تونسته تا اینقدر خودشو تو بین دوستان باز کنه....
                              بعد از مدتی غیبت بعلت مشغله کاری....
                              برای ..... شدنش براتون سور پرایز دارم....

با تشکر
                              ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 02-24-2014, 08:08 PM
                              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                                دوستان با سلام و خسته نباشید به همه....
                                خیلی خوشحالم که این سیستم به ظاهر ساده وای سود آور تونسته تا اینقدر خودشو تو بین دوستان باز کنه....
                                بعد از مدتی غیبت بعلت مشغله کاری....
                                برای ..... شدنش براتون سور پرایز دارم....

با تشکر
                                با سلام خدمت شما دوست عزیز و تشکر مجدد از معرفی. این روش ساده و سود آور ... بی..صبرانه در انتظار ارائه این ..... ازطرف شما هستم ...

نظر

پردازش ...
                                X