اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معرفی یک استراتژی بسیار ساده ولی سود آور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط sardar نمایش پست ها
    سلام :

مولتی تایم ترید کردن که به نظر من هم بهترین روش است، نه برای این سیستم کلا بنظر من یک تریدر باید مولتی تایم ترید بکنه و نباید خودش رو به یک تایم فریم محدود بکنه چون بازار و قیمت که تایم فریم نمی.شناسه ! تایم فریم مربوط به نرم.افزار می.شه و ربطی. به ماهیت بازار نداره ، و بنظر بنده هم تریدر باید حداقل در چند تایم فریم بازار رو رسد بکنه و زیر نظر داشته باشه تا بتون در یکی. از آنها بر اساس قوانینی که برای خودش مشخص کرده بهترین نقطه. ورود به بازار رو برای خودش مشخص بکنه ، و بنده هم منظورم از گفتن دیدن ریتم بازار و چک کردن کندل.ها در یک یا دو تایم بالاتر همین مولتی تایم ترید کردن بود که شما فرمودین و حتی استفاده از مکدی هم که بیان کردم چنان چه به صورت مولتی تایم استفاده بشه اون نکته که فرمودین گاها یکی. ، دو کندل عقب می.مونه رو هم تقریبا مرتفع میکنه . و به طور خلاصه باید بگم بله منم ۱۰۰% با مولتی تایم ترید کردن موافق هستم و کلا خودم هم به صورت مولتی تایم ترید می.کنم .
    چه ارزهایی رو بررسی میکنید؟

سیگنالی امروز داشتید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir558 نمایش پست ها
      چه ارزهایی رو بررسی میکنید؟

سیگنالی امروز داشتید؟

7 آرز اصلی. ( اونهایی که یک طرفش دلار هست )

نه سیگنالی که متقاعد به ورود به بازار بشم از وقتی. که پای سیستم بودم هنوز ندیدم ، البته اگه الان شما این ارزها رو ببینید چند تا سیگنال که بنظر مناسب بوده می.بینید اما من یک چیز دیگه رو هم که بهش توجه می.کنم re و su و pivot از روزانه ، هفتگی، و ماهانه است که به ترتیبی که نوشتم هم اهمیت بیشتری هم دارن و زمانی. که سیگنال داده می.شه اگه همه فاکتور.های ورود رو هم داشته.اش اما اگه قیمت در مجاورت این سطوح باشه از گرفتن اون سیگنال پرهیز می.کنم و صبر می.کنم تا عکس.العمل قیمت نسبت به اون سطوح رو میبینم و بعدش بر اساس آن تصمیم.گیری می.کنم .
      {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

• به نظر ساده تر باید به این سیستم نگاه کرد................

نظر

• نوشته اصلی توسط amir558 نمایش پست ها
          به نظر ساده تر باید به این سیستم نگاه کرد................
          عدم توجه به سطوح حمایت و مقاومت ( re و su ) و ندیده گرفتن اونها در ترید کردن ریسک معاملات رو خیلی میبره بالا ، و اصلا این موضوع ربطی. به نوع استراتژی نداره و شما با هر روش و استراتژی و در هر تایم فریمی که بخوای ترید بکنی. این اعداد و سطوحی وجود دارن و ثابت هم هستن و همیشه قیمت با برخورد به اونها واکنش نشون میده، حالا در هر تایم فریم که باشی. و بر اساس هر استراتژی که بخوای به بازار نگاه بکنی. ... البته این نظر شخصی. و تجربه من هستش و نظر شما هم برای من کاملا محترم هستش ...

{{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

• {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

سردار جان ،

چشم درد گرفتیم . رنگ پس زمینه یکم ملایم انتخاب کنید .

ممنون
              با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                سردار جان ،

چشم درد گرفتیم . رنگ پس زمینه یکم ملایم انتخاب کنید .

ممنون

من خیلی. دوستش داشتم این رنگ رو اما چشم دیگه وقتی. شما میگی. که نمی.شه رو حرف شما حرف زد ، عوضش می.کنم ...

نظر

• مصطفی جان این رنگ رو میپسندی یا عوضش بکنم ؟

** دوستان این معامله رو همون سطح ۰.۸۳۰۱۳ به صورت دستی. بستم از عدد ۰.۸۳۰۰ بخاطر رند بودنش ترسیدام ! دیگه بیخیال ۲/۳ پیپ اسپرد شدم ، گفتم یهو کار دستمون میده !

نظر

• نظر

• نوشته اصلی توسط borhani100 نمایش پست ها
                      نتیجه:

نظر

با سلام خدمت شما جناب برهانی عزیز :

۲تا سوال داشتم

۱- اگه می.شه یکمی درباره این اندیکاتور و سیگنالهاش لطف می.کنید توضیح بدین ؟
                        ۲- نقطه ورود به بازار در این تصویر بر اساس تایم ۳۰ دقیقه است ؟ ؟ ؟ یا تایم دیگری ؟

نظر

با سلام خدمت شما جناب برهانی عزیز :

۲تا سوال داشتم

۱- اگه می.شه یکمی درباره این اندیکاتور و سیگنالهاش لطف می.کنید توضیح بدین ؟
                          ۲- نقطه ورود به بازار در این تصویر بر اساس تایم ۳۰ دقیقه است ؟ ؟ ؟ یا تایم دیگری ؟

با سلام خدمت جناب سردار گرامی
                          1- در این اندیکاتور برای من کراس خطوط سبز و زرد مهم بوده که انجام شده
                          2-تایم ورود هم 30 دقیقه بوده منتها علت اینکه پوزیشن داخل مووینگها فعال شده من بعد از بسته شدن کندل زیر مووینگ به اندازه اسپرد یعنی 3 پیپ بالاتر وارد شدم
                          موفق باشید

نظر

• سلام

دوستان می شه لطف کنین و راهنمایی کنین که چطور این تمپلت را می شه در آمی بروکر نصب کرد

با تشکر

نظر

با سلام خدمت جناب سردار گرامی
                              1- در این اندیکاتور برای من کراس خطوط سبز و زرد مهم بوده که انجام شده
                              2-تایم ورود هم 30 دقیقه بوده منتها علت اینکه پوزیشن داخل مووینگها فعال شده من بعد از بسته شدن کندل زیر مووینگ به اندازه اسپرد یعنی 3 پیپ بالاتر وارد شدم
                              موفق باشید

ممنون از توضیحتون ، این همون اندیکاتوری هست که جناب pcm system در پست ۳۴۵ این تاپیک معرفی. کردن ؟ آخه من اون رو دانلود کردم اما زیاد ازش سردر نیاوردم ! اون ۲تا خط مثل یک باند هم روش هست ، اما در تصویر شما اون ۲خط که مثل یک باند است رو نداره ، به این خاطر گفتم از خودتون سوال بکنم ... با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط payman20 نمایش پست ها
                                سلام

دوستان می شه لطف کنین و راهنمایی کنین که چطور این تمپلت را می شه در آمی بروکر نصب کرد

با تشکر

دوست من برای نصب تمپلت در پلتفرم متاتریدر برو به این آدرس کامل با تصویر توضیح داده شده توسط متین عزیز البته در مرحله 4 که مشخص شده اگه تمپلت می.خوای نصب بکنی. بجای پوشه اندیکاتور در پوشه تمپلت نصب بکن .

http://forum.broker-fa.com/f56/%D9%B...12/index3.html

پست ۲۳
                                ویرایش توسط محمدرضا کاشانی : https://www.traderha.com/member/14264-محمدرضا-کاشانی در ساعت 02-20-2014, 12:42 AM

نظر

پردازش ...
                                X