اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معرفی یک استراتژی بسیار ساده ولی سود آور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
    سلام

جناب مایا با توجه به این که این سیستم یکی از سیستم های قوی و سود ده میابشد لذا جهت مساعدت با جنابعالی مایلم برای ادامه تاپیک توسط شما ، تاپیک را ویرایش کرده و پستهای خارج از بحث را حذف نمایم تا تاپیک به انسجام مورد نظر برگردد .

چنان چه موافق با این امر هستید ، اعلام نمایید تا انجام وظیفه کنم .

در ضمن اندیکاتور اختصاصی این سیستم هم موجود میباشد ، که چنان چه مایل به ادامه باشید آن را جهت بهره گیری توسط شما و علاقه مندان عزیز قرار خواهم داد .

با احترام
    نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما.... از بابت ویرایش تایپیک هیچ مشکلی نمیبینم....
    اقدامات لازم را مبذول بفرمایید تا بقول شما تایپیک انسجام پیدا بکند.....

فقط زحمت اندیکاتور را بکشید ممنونتان میشم تا همگی استفاده بکنیم....

من در خدمتم.....
    نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
    پستهای خارج از بحث همگی به هدف حفظ انسجام تاپیک حذف شدند .

این اندیکاتور مربوطهِ اصلی این سیستم میباشد ، البته اندیکاتورها با تنظیماتی که شما در ابتدا ارائه نمودید هم مشابه به همین هستند ولی دقت و اعتبار این را ندارند .

انشاالله شاهد فعالیت دوباره شما و مشارکت علاقه مندان عزیز باشیم .

دانلود

با آرزوی موفقیت

یعنی این سیستم در 48 ساعت گذشته حتی یک موقعیت معاملاتی هم نداشته ؟
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• سلام

به این میگن مشارکت . . . . .

یه اندیکاتور 250 دلاری ، رایگان به اشتراک گذاشته بشه و در مقابلش فقط مشارکت و شیر تجربیات خواسته بشه ولی دریغ از حتی یک پست ، یه تصویر . . . .

ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• سلام
        با خسته نباشید اگر ممکن است در خصوص اندیکاتور و اجزای ان و نحوه ترید ان توضیح دهید؟
        با تشکر

نظر

• سلام همکار گرامی
          ما هم مثل شما منتظریم جناب مایا بیاد شروع کنه به توضیحات
          یا علی موفق باشید

نظر

• با سلام خدمت جناب مظفر :

بنده از اول تاپیک تا اینجارو مطالعه کردم ، بنظر استراتژی خوبی. هستش ، همینطور که خودتون گفتین ساده و کاربردی ، از اشتراک گذاشتن این روش و توضیحات تکمیلیتون سپاسگزار و ممنونم . به امید موفقیت روز افزون شما ، و همه دوستان ....
            {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

• داغ داغ . تازه تازه !

{{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

• دوستان راهی برای ..... سیگنال های این روش هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir558 نمایش پست ها
                  دوستان راهی برای ..... سیگنال های این روش هست؟

با سلام به همه دوستان:

بنظر من بهترین ..... برای این روش اول از همه توجه به ریتم بازار است و بعد گرفتن تأیید از تایم بالاتر و توجه به آرایش الگوهای کندل استیک در تایم بالاتر و خود تایم فریم پوزیشن گیری می.باشد ...

نظر

دوستان راهی برای ..... سیگنال های این روش هست؟

با سلام
                    جناب pcm system اندیکاتور اصلی این سیستم را گذاشتند فقط نیاز هست که دوستمون جناب مایا بیان اونو توضیح بدن تا بتونیم سیگنالهای خطا را ..... کنیم

نظر

• در تایم ۵دقیقه ..... ۵دقیقه پیش

نظر

• این سیستم باعث شد نگاه من به بازار به کلی تغییر کنه و تونستم استراتژی سودده ای به کمک این سیستم پیاده سازی کنم

از جناب مایا کمال تشکر رو دارم
                        سادگی رمز موفقیت است ...

نظر

• اگرصلاح بدونید و دانسته هاتون رو با بقیه به اشتراک بزارید ممنون می شم.

نظر

• با سلام :
                            از دیروز که با این روش آشنا شدم و با مطالعه تاپیک متوجه شدم که اصل روش بسیار استراتژی خوب و در عین سادگی. بسیار کارا و مفید است و با اضافه کردن یک ..... مناسب جهت جلوگیری از سیگنالهای خطا بسیار کارایی استراتژی بالاتر و نتایج بهتری هم از این روش بدست میاید ، همینطور که در چند پست قبلتر هم عنوان کردم ، یک ..... مناسب میتون توجه به ریتم کلی. بازار و آرایش کندلها هم در تایم مورد استفاده برای گرفتن سیگنال و هم یک یا دو تایم بالاتر باشه ، اما الان یک روش دیگه هم به فکرم رسید که گفتم با شما عزیزان هم مطرح بکنم ، که البته با اضافه کردن آن به چارت و برسی. گذشته قیمت دیدم بنظر چیز بدی نیست و میتون از گرفتن سیگنالهای غلط جلوگیری بکنه ، و می.خوام از فردا به امید خدا در هنگام پوزیشن گرفتن ازش استفاده بکنم ببینم در شرایط لایو در این روش چجوری عمل میکنه ، و اما ..... چیزی نیست جز مکدی عزیز ! با همون تنظیمات استاندارد فقط دیگه باتوجه به اس. موینگ اوریج ۱۰ که در ار اس..ای داریم از اس. موینگ۹ مکدی صرف نظر میکنم و تنظیمات مکدی رو ۱۲/۲۶/۱ قرار میدیم و توجه خودمون رو به ارتفاع میله.های مکدی و بالا یا پایین بودن مکدی نسبت به خط صفر قرار میدهیم، بدین صورت که جهت روند بازار رو از روی بالاتر از صفر بودن مکدی ( صعودی ) و زیر صفر بودن (نزولی) مکدی مشخص می.کنیم و از اون مهمتر قدرت روند یا همون قدرت شتاب نرخ رو بر اساس طول میله.های مکدی مشخص می.کنیم ، و باتوجه به بدست آوردن این اطلاعات از مکدی سیگنال.های صادر شده در این روش رو ..... می.کنیم ! البته توجه به سیگنال واگرأی هم که همی. دوستان در جریانش هستن بهتر از من ، و دیگه نیازی به توضیح در اون باره فکر نمیکنم باشه، که جای خودشو داره .... به نظر میتون ..... خوبی. باشه، به امید خدا از فردا در معامله هام بر اساس این روش, این موضوع رو هم (مکدی) لحاظ می.کنم و نتیجه رو هم اعلام می.کنم ، در پایان هم جا داره یک بار دیگه از آقای مظفر عزیز که این روش ساده و مفید رو به اشتراک گذاشتن به سهم خودم کمال تشکر و قدردانی رو بکنم ... با آرزوی موفقیت برای همه دوستان ... با احترام سردار

نظر

• نوشته اصلی توسط sardar نمایش پست ها
                              با سلام :
                              از دیروز که با این روش آشنا شدم و با مطالعه تاپیک متوجه شدم که اصل روش بسیار استراتژی خوب و در عین سادگی. بسیار کارا و مفید است و با اضافه کردن یک ..... مناسب جهت جلوگیری از سیگنالهای خطا بسیار کارایی استراتژی بالاتر و نتایج بهتری هم از این روش بدست میاید ، همینطور که در چند پست قبلتر هم عنوان کردم ، یک ..... مناسب میتون توجه به ریتم کلی. بازار و آرایش کندلها هم در تایم مورد استفاده برای گرفتن سیگنال و هم یک یا دو تایم بالاتر باشه ، اما الان یک روش دیگه هم به فکرم رسید که گفتم با شما عزیزان هم مطرح بکنم ، که البته با اضافه کردن آن به چارت و برسی. گذشته قیمت دیدم بنظر چیز بدی نیست و میتون از گرفتن سیگنالهای غلط جلوگیری بکنه ، و می.خوام از فردا به امید خدا در هنگام پوزیشن گرفتن ازش استفاده بکنم ببینم در شرایط لایو در این روش چجوری عمل میکنه ، و اما ..... چیزی نیست جز مکدی عزیز ! با همون تنظیمات استاندارد فقط دیگه باتوجه به اس. موینگ اوریج ۱۰ که در ار اس..ای داریم از اس. موینگ۹ مکدی صرف نظر میکنم و تنظیمات مکدی رو ۱۲/۲۶/۱ قرار میدیم و توجه خودمون رو به ارتفاع میله.های مکدی و بالا یا پایین بودن مکدی نسبت به خط صفر قرار میدهیم، بدین صورت که جهت روند بازار رو از روی بالاتر از صفر بودن مکدی ( صعودی ) و زیر صفر بودن (نزولی) مکدی مشخص می.کنیم و از اون مهمتر قدرت روند یا همون قدرت شتاب نرخ رو بر اساس طول میله.های مکدی مشخص می.کنیم ، و باتوجه به بدست آوردن این اطلاعات از مکدی سیگنال.های صادر شده در این روش رو ..... می.کنیم ! البته توجه به سیگنال واگرأی هم که همی. دوستان در جریانش هستن بهتر از من ، و دیگه نیازی به توضیح در اون باره فکر نمیکنم باشه، که جای خودشو داره .... به نظر میتون ..... خوبی. باشه، به امید خدا از فردا در معامله هام بر اساس این روش, این موضوع رو هم (مکدی) لحاظ می.کنم و نتیجه رو هم اعلام می.کنم ، در پایان هم جا داره یک بار دیگه از آقای مظفر عزیز که این روش ساده و مفید رو به اشتراک گذاشتن به سهم خودم کمال تشکر و قدردانی رو بکنم ... با آرزوی موفقیت برای همه دوستان ... با احترام سردار
                              با سلام به شما دوست عزیز
                              اندیکاتور محبوب macd روند رو در هر شرایطی به ما نشون می دهد به نظر انتخاب درستی برای ..... باشه ولی گاها زمان صدور سیگنال یکی دو کندل برای تایید عقب می مونه گرچه سیگنال هم اوکی هست . شاید تنظیم بهتری برای مکدی باشه. و به نظرم جدای از مکدی مولتی تایم ترید کردن بسیار می تونه مفید باشه . روندی از تایم h1 و در جهت روند تایم m15 با تایید مکدی.

نظرتون چیه؟

نظر

با سلام به شما دوست عزیز
                                اندیکاتور محبوب macd روند رو در هر شرایطی به ما نشون می دهد به نظر انتخاب درستی برای ..... باشه ولی گاها زمان صدور سیگنال یکی دو کندل برای تایید عقب می مونه گرچه سیگنال هم اوکی هست . شاید تنظیم بهتری برای مکدی باشه. و به نظرم جدای از مکدی مولتی تایم ترید کردن بسیار می تونه مفید باشه . روندی از تایم h1 و در جهت روند تایم m15 با تایید مکدی.

نظرتون چیه؟
                                سلام :

مولتی تایم ترید کردن که به نظر من هم بهترین روش است، نه برای این سیستم کلا بنظر من یک تریدر باید مولتی تایم ترید بکنه و نباید خودش رو به یک تایم فریم محدود بکنه چون بازار و قیمت که تایم فریم نمی.شناسه ! تایم فریم مربوط به نرم.افزار می.شه و ربطی. به ماهیت بازار نداره ، و بنظر بنده هم تریدر باید حداقل در چند تایم فریم بازار رو رسد بکنه و زیر نظر داشته باشه تا بتون در یکی. از آنها بر اساس قوانینی که برای خودش مشخص کرده بهترین نقطه. ورود به بازار رو برای خودش مشخص بکنه ، و بنده هم منظورم از گفتن دیدن ریتم بازار و چک کردن کندل.ها در یک یا دو تایم بالاتر همین مولتی تایم ترید کردن بود که شما فرمودین و حتی استفاده از مکدی هم که بیان کردم چنان چه به صورت مولتی تایم استفاده بشه اون نکته که فرمودین گاها یکی. ، دو کندل عقب می.مونه رو هم تقریبا مرتفع میکنه . و به طور خلاصه باید بگم بله منم ۱۰۰% با مولتی تایم ترید کردن موافق هستم و کلا خودم هم به صورت مولتی تایم ترید می.کنم .

نظر

پردازش ...
                                X