اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پروسه معامله گری با سیستمی ساده و صد در صد سودده

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

عاقا یه سوال حالا این یورو دلار تو این سوراخی گیر کرده تکلیفش چیه؟

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
      جناب آلوزرد به طور جسته گریخته اگر درست مطالبتون رو متوجه شدم باشم توی گذشته چک کردم واقعا ایده ی جالبی است. فقط یک سوال کوچیک. این شیوه تحلیل در تمام تایم ها حتی 5 دقیقه هم اعتبار دارد؟؟ و سوال مهم تر اینکه نیازی به بسته شدن کندل بالای قله نیست یا طی کردن مثلا 20 پیپ یعنی شما 1 پیپ بالای قله و یا زیر دره اردر استاپ میگذارید؟

ممنون از شما دوست عزیز

ارادتمند---------امیر
      سلام
      روزتان بخیر
      جناب TwiMm تحلیل بر روی تمام تایم فرمها و تمامی جفت ارزها کاربرد دارد بشرط آنکه تحلیل را از تایم بالا انجام دهید و گام را بدرستی تشخیص دهید . ورود و خروجها بر روی تصاویر بر اساس تحلیل انجام می شود و در تحلیل جابه جایی حتی یک پیپ باعث بوجود آمدن سقف و یا کف جدید می شوذ . ( بحث تریدری و مدیریت سرمایه شخصی است و استپ لاس هم جزوء همین مدریتهای شخصی است و بحث مهم و مفصلی است که نمی توان آن را به همین سادگی بیان کرد . )
      مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
        عاقا یه سوال حالا این یورو دلار تو این سوراخی گیر کرده تکلیفش چیه؟

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
        امیر جان من 2 تا سوال دارم

1- استاپ لاس این سیستم کجاست ؟

2- با توجه به اینکه داریم در جهت روند ترید می کنیم اگر بعد از ورود ما قیمت خلاف پوزیشن ما پیش بره آیا اجاره اضافه کردن حجم برای پایین آوردن میانگین داریم یا نه ؟؟
        خوب محسن جان کراس مد نظره پس توی هیچ سوراخی قیمت گیر نکرده. یورو دلار فکر کنم آخرین زورهای صعودیشه چون تا بخواد اشباع بشه مووینگها کراس میکنند و روند برمیگرده.

احسان گل خسته نباشید

من اس ال را آخرین کف میذارم توی بای و سل بالعکس ولی اگر یه مقدار زیر کف مقاومت کلاسیک و پیووت باشه زیر اون میذارم.

سوال دومت هم من نظرم اینه که به هیچ وجه شما اگر استاپ لاس رو جای درست قرار بدید در 90% مواقع یا زده نمیشه یا وقتی زده میشه سریعا روند برمیگرده.

من شخصا توی این سیستم به مقاومت های کلاسیک و پیوت خیلی اهمیت میدم. مثلا تنها پوزیشنی که توی این دو روزه گرفتم رو الان قرار میدم. اگر این مقاومت کلاسیک سد راهش نبود قیمت بی برو بگرد تا پیووت زیرین میرفت به شرطی که جزو اون 25% خطای سیستم نباشه. پس ما نگران نیستیم شاید اول روند رو نگیریم ولی معمولا تا آخرش میگیریم مگر اینکه روند قدرتمند باشه و مثلا یهو 300 تا بدون وقفه بریزه که باز هم ما سودی حداقل برابر اس المون رو کردیم. این تصویر واقعا دیدن داره. باید مقاومتهای کلاسیک رو خیلی خیلی جدی بگیریم شاید حتی بالاتر از پیووتها چون فکر میکنم خیلی از تریدرهای بزرگ بهش توجه دارن

ارادتمند----------امیر
        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

امیر جان نظرت در مورد پوند دلار چیه ؟؟؟

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

امیر جان نظرت در مورد پوند دلار چیه ؟؟؟
            سلام
            روز به خیر طبق این سیستم من منتظر یک همچین حرکتی هستم در تایم 5 دقیقه
            در ضمن اسیلاتور من cci با دوره 50 و 14 هست در این تایم فریم

نظر

سلام

احسان جان صبحت بخیر

ایده آلش برای من همینه که شما رسم کردی. نمیگم که اینجوری میشه یا نه چون اصلا تحلیلی روی این جفت ارز ندارم ولی روند نزولی است بهترین حالت همینه که قله بزنه و بعد تریگر بده.

طلا و پوند فرانک اگر تریگر سل بدن عکس میذارم.

ارادتمند------------امیر
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                احسان جان صبحت بخیر

ایده آلش برای من همینه که شما رسم کردی. نمیگم که اینجوری میشه یا نه چون اصلا تحلیلی روی این جفت ارز ندارم ولی روند نزولی است بهترین حالت همینه که قله بزنه و بعد تریگر بده.

طلا و پوند فرانک اگر تریگر سل بدن عکس میذارم.

ارادتمند------------امیر
                ممنونم امیر جان

احساس می کنم یکم در نحوه ورود سیستم هنوز ضعیفه
                مثلا برای من بهترین حالت اینه که اندیکاتور بره توی زون بالاتر از 200 که در این صورت بیشتر از چند کندل نمی تونه اونجا بمونه و
                این یکی از قدرتهای cci هست البته درحالت عادی که خبر خاصی نداریم و کارکشن هم خوب اصلاح کنه
                اگر ترند قوی باشه که تریگر نخواهیم داشت و اسیلاتور در جهت عکس ترند به اشباع نمیره

نظر

یه تصویر میذاری احسان جان از صحبتهات؟

دقیقا توی تریگر که ضعیفه خودمم قبول دارم. مزیت عکس اینه که دیگه هیچوقت یاد آدم نمیره.

ارادتمند--------امیر
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

مثلا در تصویر زیز طلا تقریبا 450 پیپ بین دو خط عمودی نزول داشته ولی هیچ اثری از اشباع خرید برای ورود نیست البته من روی چارتهای زیادی نگاه نکردم بینم این قضیه چه جوریه
                    نکته دیگه به نظر من گامهای مووینگ اوریج زودتر سیگنال صادر می کنند تا کراس اونها که البته باید روش کار کرد

نظر

سلام

من اینو سل کردم قبل از رسیدن به قله قبلی و با رسیدن به مووینگ 1 روزه ببینیم چی میشه ؟؟؟

نظر

احسان عزیز و دوست داشتنی

من دیدگاهم این است: نه افراط و نه تفریط

اگر میخواستم زود سیگنال صادر شه از مووینگ 2 و 5 استفاده میکردم. اگر سیگنال دیر صادر شه که خوب در روند اشتباه گیر میکنیم اگرم زود صادر شه ریتریس رو ما ریورس میبینیم. من توی روند نزولی سل نمیزنم مگر قله ایجاد شه!!! حالا اگر یه قله که ریتریس بوده رو تغییر روند تشخیص بدیم کارمون تمومه.

پ.ن 1: تمام نظرات شخصی است و اگر شما روند بهتری سراغ داشته باشید حتما با کمال میل استقبال میکنم احسان جان

پ ن 2: شما میفرمایید اونجا اشباع نشده! مگر من گفتم کسی از سی سی آی استفاده کنه؟ من گفتم باید ریتریس داشته باشیم و بعد وارد شیم نه هرجایی که دلیلش رو سعی میکنم امروز با چندتا شکل بگم که دقیقا جا بیوفته. بازم نمیگم که خوبه یا بد! برای من سودده بوده شایدم خوب نباشه ولی دلایلش رو امروز میگم عزیز دل. توی همین طلا من قله اول اشباع دارم

ممنون از حضور فعال جنابعالی

ارادتمند------------امیر
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

امیر جان ممنونم از توضیحاتت . من متوجه دیدگاه شما نسبت به سیستم هستم و دارم از این بحث ها لذت می برم چون به جا افتادن سیستم و درک بهتر اون کمک می کنه و ان شا اله که همین طوره
                          این چیزهایی هم که می گم بیشتر از روی کنجکاوی هست و اینکه تا بخوام دیدگاه های خودم رو با این سیستم مچ کنم کمی زمانبر هست
                          شما باید پتک بیاری

نظر

احسان جان من پیک نمیارم قلم و کاغذ میارم و یاد میگیرم. آنتونی رابینز میگه هیچ مسیر صافی وجود نداره یا سربالایی است یا سر پایینی اگر پیشرفت نکنید پسرفت خواهید کرد.

اینم پوند فرانک که تریگر داد

ارادتمند-----------امیر
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

سلام
                              روزتان بخیر
                              من هم پوند را چنین دیده ام :
                              در تایم 4 ساعت دو موینگ روی هم قرار گرفته اند و یک ساپورت قوی برای قیمت بوجود آورده اند . پس چون هنوز کراس کامل انجام نگرفته و آر اس آی بالای 50 است ، روند همچنان صعودی است و فقط اجازه گرفتن پوزیشن بای داریم .
                              در تایم 15 دقیقه من جابه جایی موینگها را می بینم و قیمت زیر دو موینگ قرار دارد پس موقعیتهایی برای ورود به پوزیشن سل بوجود آمده ولی چون باید اول روند نزولی در تایم 4 ساعت تایید بشود - پس در این سیستم هنوز سیگنال فروش صادر نشده است .
                              آنچه جلب توجه می کند این است که نزدیکی دو موینگ به هم منطقه رزیستنس قوی بوجود آورده که تراز مهم 1.600 جزوء آن محسوب می شود .
                              مرسی

نظر

طلا هم تریگر سل داد رفتیم تو ببینیم چی میشه. نتیجه رو بالافاصله اعلام میکنم

ارادتمند------------امیر
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X