اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پروسه معامله گری با سیستمی ساده و صد در صد سودده

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام امیر جان
    یک مشکل خیلی بزرگی که الان بهش برخوردم متاسفانه اندیکاتور مووینگ اوریج mtf یک اندیکاتور اصلاحی هست
    یعنی با تغییر داده های جاری داده های قبلی رو تغییر میده
    حیف که امروز نتونستم ازش عکس بگیرم من توی تایم روزانه ازش استفاده کردم امروز صبح یک چیزی نشون میداد بعد از ریزش یورو یک چیز دیگه شد اصلا .قاعدتا در تایم روزانه تا فردا نباید تغییر می کرد .

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• احسان جان امروز رو میتونه تغییر بده. تا وقتی که امروز کندل روزانه اش کلوز نشده کاملا میتونه تغییر کنه ولی وقتی که کلوز کنه دیگه تغییر نمیکنه.

به بیان دیگه شما همیشه میتونید روی کندل قبلی حساب کنید. مثلا من که توی 4 ساعته کار میکنم همیشه مووینگ کندل قبلی 4 ساعته که 16 تا یک ربعه میشه رو در نظر میگیرم و کندل جاری 4 ساعته تا قبل از کلوز میتونه تغییر کنه. حالا اگر کندل دیروز شما تغییر کرده بفرمایید تا من موینگ mtf خودم رو آپ کنم که مطمئنم اصلاحی نیست

ارادتمند-----------امیر
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• امیر جان من خودم الان دستی حالت صبح رو برات با محاسبات رسم کردم
        نمی دونم منطقی هست یا نه مووینگ با دوره 3 از نوع ساده . قرمز (های ) - زرد (کلوز ) - ابی (لو )
        اگراینطوره که شما می فرمایید توی دوره آخر تغییر داره پس باید یک دوره شیفت بدیم به جلو .

نظر

• عجب فکر ردیفی کردی. واقعا دستت درد نکنه. آره باید شیفت بدیم اینجوری بک تستش هم راحت تره.

احسان جان مگه یکیش بر اساس لو و اون یکی بر اساس کلوز نیست؟ کلوز تا وقتی که بسته نشده قیمت حال بازار رو نشون میده. وقتی که قیمت لو و حال بازار تغییر کرده خوب معلومه مووینگها تغییر میکنه تازه هر چی دوره کمتر باشه این تغییرات بیشتر تاثیر میذاره توی موینگ معمولی این تغییرات کم به چشم میاد ولی وقتی که موینگ روزانه توی ام 15 دیده میشه خوب مسلما تغییراتش محسوس تره.

بابت فکر ردیفت ممنونم رفیق

ارادتمند------------امیر
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• قربونت امیرجان
            والا من فکر می کردم توی روز جاری 3 دوره قبل رو محاسبه می کنه با فرض اینکه عداد رو از 3 روز قبل گرفته و دیگه تا کلوز بعدی تغییری نداره . داشتم روی یک سیستم دیگه کار می کردم که اینو فهمیدم
            الان که شما می فرمایید دوره جاری هم توی داده ها تاثیر میده که تنها راهش همون شیفت به جلو یک دوره آخر یا همون دوره جاری هست

ارادت دارم

نظر

• یه اندیکاتور خوب دیدم توی یکی از فرومها گفتم اینجا هم بذارم شاید به درد دوستان بخوره.

شما اس ال رو میدید و مقدار ریسک رو خودش میگه با چه حجمی باید وارد شید و دیگه دردسر حساب کردن ارزش پیپ هر جفت ارز رو نداریم.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4338571391.rar

ارادتمند--------------امیر
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• سلام
                امیر جان چیزی تو دست و بالت نداری که وقتی پوزیشن میگیریم بشه همون موقع استاپ و تارگت رو پیپی بهش داد و بعد وارد پوزیشن شد
                مثلا من استاپ بذارم 10 پیپ و تارگت هم 10 پیپ بعد هر وقت به نظرم موقعیت مناسب بود مستقیم وارد ترید بشم

نظر

• سلام احسان عزیز

نه ندارم ولی فکر کنم اینجا کارت راه بیوفته.

http://forum.broker-fa.com/f59/%D8%A...AF%D8%B1-1775/

ارادتمند--------------امیر
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                    سلام
                    امیر جان چیزی تو دست و بالت نداری که وقتی پوزیشن میگیریم بشه همون موقع استاپ و تارگت رو پیپی بهش داد و بعد وارد پوزیشن شد
                    مثلا من استاپ بذارم 10 پیپ و تارگت هم 10 پیپ بعد هر وقت به نظرم موقعیت مناسب بود مستقیم وارد ترید بشم
                    خدمت شما. اکسپرت اول به طور ساده فقط tp&sl میگذاره.
                    اکسپرت دوم به طور کامل اردر رو اداره میکنه: حر سود-حد ضرر-بریک ایون-بستن درصدی در پیپ مشخص- کنسل لاین برای پندینگ و ....
                    موفق باشید.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4357628751.rar

نظر

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
                      خدمت شما. اکسپرت اول به طور ساده فقط tp&sl میگذاره.
                      اکسپرت دوم به طور کامل اردر رو اداره میکنه: حر سود-حد ضرر-بریک ایون-بستن درصدی در پیپ مشخص- کنسل لاین برای پندینگ و ....
                      موفق باشید.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4357628751.rar
                      سلام . مرسی بابت اکسپرت ها
                      اما جناب viilll من هر کاری کردم نتونستم ران کنم تو متاتریدر
                      این اکسپرت ها اسکریپ هست یا باید تبدیل به ex4 بشه برا استفاده ؟
                      آیا شما در حال حاضر استفاده می کنید از این ابزار ؟
                      ممنون میشم اگر توضیحات تکمیلی ارائه کنید

ارادت

نظر

پردازش ...
                      X