اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط ALIJANDRO نمایش پست ها
    باز هم نتونستم باز کنم
    دوست عزیز

به همین ترتیبی که دوستمون فایل ها رو قرار دادن

تک تک دانلود کن و وقتی دانلود شد اسمشو عوض کن و اولی بزار 1
    دومی بزار 2
    3
    4
    به ترتیبی که قرار دادن دانلود کنید و به ترتیب شماره بدید

بعد همرو بریزید کنار هم و روی یکیش کلیک سمت راست کنید و بزنید extract here بعد کلا میشه یک فایل پی دی اف

نظر

• من برداشتم اینه که قیمت داره بین سنتر لاین و دیواره پایینی کانال دو دوره ای له میشه. زور کدوم می چربه؟؟؟ یک ساعته معلوم می کنه

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6585973651.gif
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• يورو امروز
        http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5659164341.gif
        http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6591643462.gif
        http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6591643553.gif

پوند امروز
        http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6591828941.gif
        http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6591829012.gif
        http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6591829093.gif

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• سلام بچه ها

امروز خطوط فیبو و رنج ندارم ! فکرکنم بخاطر تعطیلی باشه !
          در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• خوب بچه ها ما یک گام باید جلو بریم

لطفا دیگه کسی نمودار کانال ها نزاره ! ما دنبال سود هستیم ! همه کانالها جلوی چشمشون هست !

از این به بعد فقط ادرس قیمت ورود میزارید با تصویر استمنت بدین شکل اگر پوزیشن گرفته باشید !

مثال

یورو دلار

فروش در قیمت ایکس

سنتر کانال 2 دیلی+ حد بالایی کانال 4س + شکست کانال 1 در یک ساعته+ فیبو نارنجی

مثال

خرید یورو در قیمت ایکس

شکست حد بالایی کانال 1 دیلی+ شکست سنتر کانال ابی 4س + فیبو نارنجی + حد بلایی کانال 1

این کار از شما یک تریدر بتمام معنا میسازه ! چون دیگه هرجایی وارد نمیشید ! و حتی اگر پوزیشن در ضرر رفت میتونید با خیال راحت تعزیز یا یک استاپ منطقی داشته باشید !

پس لطفا از این به بعد فقط ادرس قیمت ورود !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• خدا رروشکر استقبال خوبی از تایپیک شد در این یست رو ما هر روز 1200 بازدید داشتیم ! خوب امروز در مورد الگوهای کانال ها صحبت میکنیم تا این همه پیگیری دوستان به نتیجه ای برسه !

تا الان همه دوستان خبرتی میتوانند بدون هیچ نوع مشکلی روند و کانال ها و خطوط فیبو و رنج رسم کنند ! بسادگی و بدون هیچ ابهامی ! و این کار فقط از عهده خبرتی بر میاد !

اما امروز اخرین مموضوع اموزشی مطرح میکنم و ان الگوی کانال ها هستند !

سوالی مطرح میکنم و منتظر پاسخ شما هستم !

بنظر شما ما چند نوع روند قیمتی بر اساس دو دوره داریم ؟ و چند نوع کانال خواهیم داشت؟

مثال

صعودی صعودی

نزولی نزولی

رنج صعودی

بقیه با خودتون ! همه لیست کنید ! حتما متوجه شدید چی دارم میگم ؟ الان باید بفهمید قدرت خبرتی چقدر هست ! منتظرم تا ادامه بدیم

نظر

• صعودی صعودی-صعودی رنج-صعودی نزولی-رنج رنج-رنج صعودی-رنج نزولی-نزولی صعودی-نزولی رنج-نزولی نزولی درسته؟

نظر

• با سلام
                  صعودي نزولي
                  نزولي صعودي
                  نزولي نزولي كه كانال يك داخل كانال 2 قرار دارد
                  صعودي صعودي كه كانال يك داخل كانال 2 قرار دارد
                  هر دو رنج كه كانال يك داخل كانال 2 قرار دارد
                  صعودي رنج
                  رنج صعودي
                  نزولي رنج
                  رنج نزولي

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• فروش پوند 1.6139
                    روزانه نزولي + 4 ساعته شكسكت كانال 1 و 2 و فروش را تاييد ميكند+تاچ كردن حد بالايي كانال آبي و تشككيل الگوي كندلي در يك ساعته
                    تي پي 1.6093
                    تعزيز 50 تا 60 پيپ بالاتر لبه پاييني كانال آبي در 4 ساعته

نظر

• خسته نباشید آقا وحید.

لطف می کنید سیگنال یک ساعته فروش رو تو یورو رو توضیح بدهید. من متوجه نشدم
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
                        فروش پوند 1.6139
                        روزانه نزولي + 4 ساعته شكسكت كانال 1 و 2 و فروش را تاييد ميكند+تاچ كردن حد بالايي كانال آبي و تشككيل الگوي كندلي در يك ساعته
                        تي پي 1.6093
                        فقط میتونم بگم عالی هست ! همینطور تمرین کن تا بسود برسیی !

نظر

• بدون شرح (استاد شرمنده دلم نیومد این تصویر رو نذارم)

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6596735891.gif

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• ای وای اگه هم یورو هم پوند که اینجوری انگار با خط کش تا لبه دیواره یک روزه اومدن و برگشتند دیواره رو نشکونند من دیوونه میشم.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6597203641.gif

البته تصحیح کنم یورو دو روزه
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
                              فروش پوند 1.6139
                              تي پي 1.6093
                              ببخشید اقا وحید منظور از تعزیز یعنی گرفتن یه سل دیگه هست ؟

نظر

• پوند دولار

فروش 6168

تعزیز 6268

کناره پایینی 4س+کناره بالایی یک ساعته

من امروز خطوط فیبو و رنج ندارم

نظر

پردازش ...
                                X