اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام :

یک نمونه از نوعی دیگر ترید در خبرتی

همانگونه که ملاحظه میکنید در تایم روزانه با کانالهای مناسبی روبرو هستیم .یک طرح ترید در اینگونه مواقع ورود بر اساس شکست کانال قرمز یکساعته و انتظار ریزش تا سنتر کانال و در ادامه پائین کانال روزانه است .
    البته که کانال در روزهای بعدی تغییر میکنند ولی یادمان باشد تا زمانیکه کانال قرمز به بالا نشکسته میتوان همچنان به سل فکر کرد .
    متشکرم
    زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• 1-در تایم روزانه قیمت با لبه پایینی کانال برخورد کرده و موقعیت بای را ایجاد نموده. ( دایورژانس مخفی هم قابل مشاهده هست در این تایم . لازم به ذکر است در این سیستم اندیکاتور AO سفارش نشده و فقط تغییرات شخصی اینجانب بر روی سیستم هست )

---------------------------------------------------------------------

2- در تایم 4 ساعته قیمت در میان خطوط سنتر به عنوان حمایت قرار دارد . ضمنا دایورژانس هم بر روی اندیکاتور AO مشاهده میشود. ( اندیکاتور AO در این سیستم توصیه نشده و فقط تغییرات شخصی هست که من لحاظ کرده ام )

---------------------------------------------------------------------

3- در تایم ورودی یکساعته میبینیم که قیمت با شکست کانالهایی که منطبق بر هم بوده اند سیگنال بای را صادر نموده. ( این یک تحلیل ازمایشی هست نه سیگنالی که اینجانب اعلام کرده باشم )

===============

موفق باشید.
      ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 03-04-2013, 10:03 AM

نظر

• سلام
        من تازه کار رو با خبرتی شروع کردم.
        شکل کانالها در یک ساعته روی متاتریدر من امروز با شما فرق میکنه. ظاهرا اطلاعات روز یکشنبه هم هست . چطوری درستش کنم؟ ممنون از راهنمایی

نظر

• نوشته اصلی توسط h142 نمایش پست ها
          سلام
          شکل کانالها در یک ساعته روی متاتریدر من امروز با شما فرق میکنه. ظاهرا اطلاعات روز یکشنبه هم هست . چطوری درستش کنم؟ ممنون از راهنمایی
          خوب معلومه دیگه یه متاتریدری انتخاب کن کن یکشنبه نداشته باشه
          " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• ممنون
            من بروکرم پی سی ام هست و به همین خاطر با پی سی ام تریدر کار میکنم .یعنی هیچ راهی وجود نداره که همینو درستش کنم.

نظر

ممنون
              من بروکرم پی سی ام هست و به همین خاطر با پی سی ام تریدر کار میکنم .یعنی هیچ راهی وجود نداره که همینو درستش کنم.
              دوست عزیز یه کندل زیاد توی کانال reg تاثیری نداره مگر خیلی خیلی بزرگ باشه. شما داری پوند رو نگاه می کنی آقای دادخواه عکس یورو رو گذاشته. بعدشم چرا اون دوره ی شما اینقدر کوچیکه؟؟؟ شما یکشنبه رو نادیده بگیر کانال رو از جمعه ی هفته ی قبل و 5 شنبه ی هفته ی قبل بکش یعنی دوره ی آخرت رو بی خیال شو.

ارادتمند-------امیر
              ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 03-04-2013, 10:44 AM
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• آقا می دونم پونده . ممنون از توجهتون.
                منظورم اینه که همه چارتها این اشکالو امروز که دوشنبس پیدا کرده. اگه راهی نداره خوب نداره دیگه.
                قربان شما حبیب

نظر

• ممنون امیر جان از راهنماییتون
                  ولی وقتی دستی میکشم بعد از چند ثانیه که چارت رفرش میشه خودبه خود حذفش می کنه. چرا؟

یه سوال هم از اقای دادخواه: یه جایی توی تاپیک خوندم وقتی کانال به صورت عرضی و بدون رشد یا ریزش قطع میشه این شکست محسوب نمیشه. موردی که شما فرمودین (یورو) شامل این نکته نیست؟

نظر

ممنون امیر جان از راهنماییتون
                    ولی وقتی دستی میکشم بعد از چند ثانیه که چارت رفرش میشه خودبه خود حذفش می کنه. چرا؟

یه سوال هم از اقای دادخواه: یه جایی توی تاپیک خوندم وقتی کانال به صورت عرضی و بدون رشد یا ریزش قطع میشه این شکست محسوب نمیشه. موردی که شما فرمودین (یورو) شامل این نکته نیست؟
                    وقتی دستی میکشین می پره چون تمپلت خبرتی روی چارت هست اندیکاتور کانال کشی اون رو حذف کنید درست میشه
                    " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

سلام
                      نوشته اصلی توسط h142 نمایش پست ها
                      ممنون امیر جان از راهنماییتون

==============================

طریقه ترسیم کانالها در بروکر پرسپولیس رو روی شکل نشان دادم خدمت شما.

----------------------------

نکته ای که شما گفتید کاملا درست هست و در اینجا هم تا حدودی صدق میکنه اما چون کندلی که شکست رو انجام داده کاملا بیرون بوده و از کندل های قبلی هم قویتر هست و همچنین دلایلی که در تایم های بالا ذکر شد تا حدود زیادی این مورد رو پوشش میده.

(فعلا که تا اینجا این مورد که شما گفتید داره کار خودش رو میکنه)

------------------------------------------------------

ضمنا اندیکاتوری که کانالها رو به صورت خودکار ترسیم میکنه از روی چارت حذف کنید و به صورت دستی کانالها رو ترسیم کنید .
                      ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 03-04-2013, 12:06 PM

نظر

• ممنون دستی کشیدم خوب شد.
                        نکته دیگه فیبوی نارنجی هست که به پایین شکسته شده. فکر کنم یعنی ادامه روند.
                        تا بازار آمریکا باز نشه فکر کنم همینطور گیج باشه

نظر

• سلام

پوند به دلار امروز احتمالا بای می شه تا 1.5120 میره بالا.

نظر

• سلام

نظر لطفا"

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-07-2013, 03:19 PM

بزرگان زاده نمی شوند !!! ساخته می شوند

نظر

• توی تایم 30 دقیقه یه واگرایی مخفی در حال تشکیل هست.با برخورد به لبه کانال توی 1 ساعته میشه سل کرد .

نظر

• [IMG][/IMG]

بزرگان زاده نمی شوند !!! ساخته می شوند

نظر

پردازش ...
                                X