اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• [QUOTE=mohammad1234;42809]یورو به سقف کانال برخورد کردهبه نظرم فردا اصلاح کنه

محمد جان این پیش هم گذاشتن تصاویر تایم ها خیلی عالی هست فقط لطفا دورتادور متاتریدر خالی کن در تصاویر هم نام بروکر نباشه چون مدیریت فروم قبول نمیکنه !

باید ببینیم قیمت با گپ باز میشه یا نه ! در هر حال اگر هم سیگنال فروش داد هدف فروش نقطه خوبی برای پوزیشن خرید خواهد بود !
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 08:31 PM
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• احتمال صعود پوند تا سقف کانال h4-daily هست از 1.6200 به نظرم یشه به سل فکر کرد

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 08:33 PM

نظر

• "من یکسال گذشته فقط به چارت خالی و در حد میکروسکوپی به حرکت امواج نگاه کردم،، بهت قول میدم بعد از چند ماه خیلی چیزها برات روشن خواهد شد " بنظر من قطعیت حرکت امواج باور نکردنی است " روزی که من شروع کردم کسی این حرف را به من نگفت ،، بر عکس همه میگفتند بازار قطعیت ندارد،، بنابرین من سنگی در تاریکی انداختم،، ولی حالا من به شما قول میدم به نتیجه خواهی رسید،، "

"الحركة التى يسميها بعض الناس بال (عشوائية) انما هى فى منتهى الانتظام والتكامل المتناهى لمن يستطيع الإلمام بها

فأنا أشبهها مثل التروس المتشابكة والمختلفة الأقطار"

حرکتی که بعضی ها انرا تصادفی مینامند من انرا کاملا منظم و در منتهای تکامل هست برای هرکس که بتواند به ان برسد ! و من انرا به چرخ دنده ای با قطرهای مختلف تشبیه میکنم !

جمله بالا از اقای مهدی موسوی و جمله پایین از اقای دکتر جمال ممدوح
        ویرایش توسط مسلم آل شبر : https://www.traderha.com/member/4926-مسلم-آل-شبر در ساعت 12-16-2012, 08:39 PM

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• با سلام
          انگلستان
          4064706

نظر

• با سلام
            alpari nz
            3885246
            فایل های پیوست شده

نظر

• اگه ما بخایم فقط 1 پوز باز کنیم حد ضرر کجا میفته؟

نظر

• پیشنهاد

ضمن عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

ابتدا بابت آموزش سیستم خدمت آقا مسلم تشکر وخسته نباشیدعرض می کنم

می خواستم یک پیشنهاد بدم که اگر امکان دارد یک یورز نیم وپسورد عمومی نیز معرفی بفرمایید تا هر شخصی که مایل بود
                سیگنالها را ببیند.

با آرزوی سلامتی وموفقیت تمامی دوستان گرامی

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                  "من یکسال گذشته فقط به چارت خالی و در حد میکروسکوپی به حرکت امواج نگاه کردم،، بهت قول میدم بعد از چند ماه خیلی چیزها برات روشن خواهد شد " بنظر من قطعیت حرکت امواج باور نکردنی است " روزی که من شروع کردم کسی این حرف را به من نگفت ،، بر عکس همه میگفتند بازار قطعیت ندارد،، بنابرین من سنگی در تاریکی انداختم،، ولی حالا من به شما قول میدم به نتیجه خواهی رسید،، "
                  "الحركة التى يسميها بعض الناس بال (عشوائية) انما هى فى منتهى الانتظام والتكامل المتناهى لمن يستطيع الإلمام بها

فأنا أشبهها مثل التروس المتشابكة والمختلفة الأقطار"

حرکتی که بعضی ها انرا تصادفی مینامند من انرا کاملا منظم و در منتهای تکامل هست برای هرکس که بتواند به ان برسد ! و من انرا به چرخ دنده ای با قطرهای مختلف تشبیه میکنم !

جمله بالا از اقای مهدی موسوی و جمله پایین از اقای دکتر جمال ممدوح
                  اقا مسلم عزیز سلام و ممنون از اینکه به صحبت شادگر ابتدائی چون بنده ،، بها داده اید

من مدتی است شیفته شخصیت بخشنده و خاکی شما شده ام ،، ولی خدائیش به چمله فوق اعتقاد دارم علی الخصوص اینکه به عزضنان بزسانم که نظم فوق الذکر در پائین ترین بازه زمانی ( تایم یک دقیقه که بنده در ان تزید میکنم } نیز به راحتی مشهود است،، برای اثبات عرایضم نظر دوستان را یه پست شمازه 63 لینک زیر و در اطاق تحلیل خودم گداشته ام جلب مینمایم که در زیر همین پست ؛؛ نصویر شرایط فعلی یورو دلار و فیاس آن با پیش بینی یکماه قبل را ارائه میکنم

از نظر خودم جالبترین بخش از تحلیل زیر تعین میزان آپ ترند،، قبل از اتمام موج داون ترند میباشد،، که الان قیمت تا نزدیکی عدد 1.3200 رسیده

http://forum.broker-fa.com/f93/%D9%8...36/index7.html

البته شایسنه ذکر ایتکه ینده در مسابقه تحلبل گری نیز یا نام soficoo شرکت کرده ام و از روش جدید استاد جمال ممدوح استفاده فزاوان نموده ام

در خاتمه و برای بار هزارم عرض میکنم که هر چه اموخته ام گوشه کوچکی از دانش اساتیدی چون اقا نیما و دکتر بهزادی و اقا خلیل و اقا مصطفی و اقا مسلم و .... بوده و به همین جهت همواره خود را مدیونشان میدانم

اقا مسلم بابت کذاشتن تصویر تحلیل و ادرس اطاق ،، ازتون عذر میخوام و بابت ارائه روش و استراتژی قوی از سوی شما،، که جزو لاینفک چارت های من شده ،، کمال تشکر را دارم

با سپاس از اقا مسلم عزیز بابت همه خوبی هاش

مهدی

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 08:32 PM
                  تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                  قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• با سلام :
                    سوالی داشتم از خدمت جناب مسلم :
                    اگر بر اساس انچه میبینیم ترید کنیم نه بر اساس حدس و گمان
                    ایا پیشبینی قیمت در این سیستم صحیح است ؟
                    و ایا برای تحلیل چارت نباید تا باز شدن بازار صبر کنیم چون اگر قیمت با گپ بزرگ باز شود مسلما کانال یک روزه و دو روزه تغییر زیادی میکند ؟
                    متشکرم
                    زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط حسین نمایش پست ها
                      ضمن عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

ابتدا بابت آموزش سیستم خدمت آقا مسلم تشکر وخسته نباشیدعرض می کنم

می خواستم یک پیشنهاد بدم که اگر امکان دارد یک یورز نیم وپسورد عمومی نیز معرفی بفرمایید تا هر شخصی که مایل بود
                      سیگنالها را ببیند.

با آرزوی سلامتی وموفقیت تمامی دوستان گرامی

سیگنال ها در تایپیک نوشته میشوند و شما میتوانید دنبال کنید ! یک حساب مسابقه هست که خانم انصاف برای یکماه باز کردند که جزیات ان در امضای کاربر amir میتوانید مشاهده نماید !

نظر

• نوشته اصلی توسط amirfx_24 نمایش پست ها
                        سلام دوست عزیز
                        مشخصات این حساب و فایل سرور بروکر را در امضا خودم قرار دادم
                        می تونید ببینید....
                        موفق باشید
                        با تشکر از لطفت اما من نمیتونم فایل مورد نظر رو دانلود کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
                          با سلام :
                          سوالی داشتم از خدمت جناب مسلم :
                          اگر بر اساس انچه میبینیم ترید کنیم نه بر اساس حدس و گمان
                          ایا پیشبینی قیمت در این سیستم صحیح است ؟
                          و ایا برای تحلیل چارت نباید تا باز شدن بازار صبر کنیم چون اگر قیمت با گپ بزرگ باز شود مسلما کانال یک روزه و دو روزه تغییر زیادی میکند ؟
                          متشکرم
                          کانال ها ثابت هستند این قیمت هست که تغییر میکند مثلا ما الان در تایم روزانه با تقیر قیمت کانال تغییر نمیکند !

اما بر اساس دید پوزیشن گرفتن بله ما طبق شواهد موجود معامله میکنیم ! این یک سیستم معامله گری نه تحلیل گری !

اما الان اگر کسی کانال ها رو دستی تقسیم کند با فرض برقراری این قیمتها در افتتاح بازار میتواند نقاط ورور و خروج را مشخص کند !

این هفته روش کار با سیستم مشخصتر میشود !

نظر

• [QUOTE=soficoo;42837]اقا مسلم عزیز سلام و ممنون از اینکه به صحبت شادگر ابتدائی چون بنده ،، بها داده اید

من مدتی است شیفته شخصیت بخشنده و خاکی شما شده ام ،، ولی خدائیش به چمله فوق اعتقاد دارم علی الخصوص اینکه به عزضنان بزسانم که نظم فوق الذکر در پائین ترین بازه زمانی ( تایم یک دقیقه که بنده در ان تزید میکنم } نیز به راحتی مشهود است،، برای اثبات عرایضم نظر دوستان را یه پست شمازه 63 لینک زیر و در اطاق تحلیل خودم گداشته ام جلب مینمایم که در زیر همین پست ؛؛ نصویر شرایط فعلی یورو دلار و فیاس آن با پیش بینی یکماه قبل را ارائه میکنم

از نظر خودم جالبترین بخش از تحلیل زیر تعین میزان آپ ترند،، قبل از اتمام موج داون ترند میباشد،، که الان قیمت تا نزدیکی عدد 1.3200 رسیده

http://forum.broker-fa.com/f93/%D9%8...36/index7.html

البته شایسنه ذکر ایتکه ینده در مسابقه تحلبل گری نیز یا نام soficoo شرکت کرده ام و از روش جدید استاد جمال ممدوح استفاده فزاوان نموده ام

در خاتمه و برای بار هزارم عرض میکنم که هر چه اموخته ام گوشه کوچکی از دانش اساتیدی چون اقا نیما و دکتر بهزادی و اقا خلیل و اقا مصطفی و اقا مسلم و .... بوده و به همین جهت همواره خود را مدیونشان میدانم

اقا مسلم بابت کذاشتن تصویر تحلیل و ادرس اطاق ،، ازتون عذر میخوام و بابت ارائه روش و استراتژی قوی از سوی شما،، که جزو لاینفک چارت های من شده ،، کمال تشکر را دارم

با سپاس از اقا مسلم عزیز بابت همه خوبی هاش

مهدی

سلام اقای موسوی

من کاری جز نقل این معلومات نداشتم و باور کنید موقعکه در حال مطالعه سیستم بودو و سادگی وقدرتمندی ان و همچنین نتایج باورنکردنی ان بیاد بچه های خودمان افتادم ! از یک طرف قدرت سیستم را دیدم و از طرفی ضعف خود در اموزش که نکند خوب سیستم را بیان نکنم در اخر هم با اعتقادی که بهوش ایرانی داشتم انرا بیان کردم و خود شاهدید در کمتر از ده رو چه استقبالی از سیستم شد !

اما کار دیگیری که پیش گرفتم و بسی سختر از کار اول اموزش کنترل ذهنی و مدیریت سرمایست که انرا از یک استاد فارکس یاد گرفتم که او انرا در یادگیری فارکس در کانادا دیده بود !

من فکر میکردم حداکثر 5 نفر هم تمایل به این اموزش نداشته باشند ولی امروز میبینم بیش از 20 نفر اعلام اامادگی برای این مرحله کردند و این مسئولیت بنده را دو چندان کرده !

بهرحال امیدوارم راهنمای خوبی برای این عزیان باشم
                            ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 08:27 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad1234 نمایش پست ها
                              اگه ما بخایم فقط 1 پوز باز کنیم حد ضرر کجا میفته؟
                              میتونید از حد ضرر استفاده نکنید ! ولی اگر خواستید از پشت کناره ها و سنترها و فیبوها استفاده کنید !

ولی اصل سیستم بر عدم گذاشتن استاپ مبتنی هست !

نظر

• برای رسم فیبو و رنج روزانه اندیکاتوری دیگه ای وجود نداره؟ این اندیکاتورهای موجود چارت رو شلوغ می کنه

نظر

پردازش ...
                                X