اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط metal نمایش پست ها
    سلام و ادب

13113 مقاومت سختی میباشد
    با توجه به چارت خبرتی و بسته شدن 4 س نشان از بای بلند مدت میباشد
    ولی کوتاه مدت سل میباشد و امکان اینکه نزول تا 13063 دور از انتظار نیست

نظر بنده چنین بود

با تشکر از دوستان

بزرگان زاده نمی شوند !!! ساخته می شوند

نظر

• [IMG][/IMG]

TP RO DAR 1.5285 GHARAR BEDIN , TANX
      ویرایش توسط alirelax : https://www.traderha.com/member/7237-alirelax در ساعت 04-10-2013, 05:25 PM

بزرگان زاده نمی شوند !!! ساخته می شوند

نظر

• دوستان کانال های یکساعته یورو شکسته شد کم کم اگر شرایط محیا باشه با یه sell stop وارد میشیم .البته اگه لبه کانال اچ 4 اجازه بده .
        از میان آدم هایی که برای دعای باران به تپه ها می روند

تنها آنان که با خود چتر میبرند به کار خود ایمان دارند .

نظر

• معامله قبلی به استاپ برخورد کرد.
          علت استاپ :در تایم 1 ساعته دو کندل با حجم 12 پیپ به لبه پایینیه کانال قرمز برخورد میکنه و در تایم h4 دو کندل با حجم 6 پیپ که نشون میداده صعود خوبی نداریم.سودش کم بوده و به درد اسکلپ کارها میخوره .البته اگر شادوهایی بلندی روی این لبه ها زده میشد مطمئنا ما الان اون بالاها تو سود بودیم.به هر حال این یه نکته آموزشی بود که از چارت گرفتم و خیلی برایم مهم بود.ضرر خوبه به شرطی که دنبال نکته هاش باشیم و به نظر من در این مرحله مفید تر از سوده.
          معامله جدید:

ویرایش توسط metal : https://www.traderha.com/member/5944-metal در ساعت 04-10-2013, 10:54 PM

نظر

• متال جان نقش این کانال ها در پوزیشن هات چیه؟ الان این سل یورو بر چه اساسی گرفتی و ربطش به کانال چیه؟
            .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
            https://telegram.me/Cyclicalwaves
            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
              متال جان نقش این کانال ها در پوزیشن هات چیه؟ الان این سل یورو بر چه اساسی گرفتی و ربطش به کانال چیه؟
              مشخص کردم در دایره.کندل با حجم 20 پیپ کانال آبی را شکونده.میدونید که کانال آبی اعتبارش بیشتر از کانال قرمزه.در تایم 1 ساعته هم که کانال قرمز و ابی که روی هم منطبق هست را شکستهبعد فیبو نارنجی هم بسته شده و واکنشش.تایم روزانه را هم ببینیم قیمت بدون نفس رفته بالا .زمانش نیست کمی نفس بگیره انرژی بگیره.چمی دونم.........
              خلاصه چارت بهم میگه میام پایین.
              موفق باشی

نظر

• یورو در حال پول بک به لبه کانال آبی یکساعته , و همجنین برخورد به لبه بالایی کانال چهار ساعته که اگر تشکیل الگوهای معکوس ساز رو داد وارد میشویم .
                http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/13656586901.png

در مورد پوند هم , چیزی به نظرم نمیرسه .
                ارادتمند احسان

نظر

• آقا نیمای عزیز

ایول داری بابا دمت گرم

امروز من ترکیب خبرتی با پیوتها رو از روی تمی که گذاشته بودی دنبال کردم انگار که طراحی برای همین حرکات شده بود

ایول عجب ترکیب بجایی

بازم میگم دمت گرم داداش
                  صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrmts نمایش پست ها
                    آقا نیمای عزیز

ایول داری بابا دمت گرم

امروز من ترکیب خبرتی با پیوتها رو از روی تمی که گذاشته بودی دنبال کردم انگار که طراحی برای همین حرکات شده بود

ایول عجب ترکیب بجایی

بازم میگم دمت گرم داداش
                    دوست عزیز سلام .
                    لطف بفرمایین که این ترکیب پیوت ها رو با خبرتی روی پوند امروز توضیح بدید. (قبل از شکسن کانال ) .
                    و همچنین نظرتون رو در مورد سطوح 5350 و 5363 بدید.

باتشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan12fx نمایش پست ها
                      دوست عزیز سلام .
                      لطف بفرمایین که این ترکیب پیوت ها رو با خبرتی روی پوند امروز توضیح بدید. (قبل از شکسن کانال ) .

باتشکر
                      با سلام

بعد از رنج ابتدای روز قیمت با رسیدن به پیوتروزانه، پرایس اکشن ایده آل داشته و با یک کندل بزرگ صعودی، کانال یک دوره ای را شکسته و بیش از نصف کندل خارج از کانال بسته شده.
                      کانال دو دوره ای نیز جهت صعودی دارد.
                      در نتیجه با اپن کندل بعدی پزیشن باز میشود.
                      حد سود ابتدایی بر اساس سیستم پیوتی، به صورت کلاسیک، dr3 و حد ضرر ds1 میشود.
                      در مورد سطوحی که گفتید سطح اول به جز این که یک سقف است اهمیت چندانی ندارد. اما از آنجا که تقریبا منطبق بر dr1 است میتوان به آن توجه کرد. که با همان کندل اول صعودی کاملا شکسته میشود و تغییر ماهیت میدهد و میبینیم که قیمت حتی در پول بک هم نمیتواند زیر این سطح را تست کند.
                      دومین سطحی هم که اشاره کرده اید منطبق بر اولین مقاومت ماهیانه است. با توجه به اولین کندل صودی که بسیار قوی بوده به کندل بعدی قرصت میدهیم تا واکنش آن را نسبت به این سطح ببینیم که منجر به شکست سقف قبلی و تثبیت روند صعودی میشود.

پیوت ها به خودی خود میتوانند یک سیستم ترید باشند (چند سیستم وتاپیک در این مورد در همین فروم فعال هستند.) حال وقتی تائید کانال ها هم اضافه شود ترکیب خوبی خواهد بود.

موفق باشید.
                      ویرایش توسط viilll : https://www.traderha.com/member/6495-viilll در ساعت 04-11-2013, 05:45 PM

نظر

• پیوت ها به خودی خود میتوانند یک سیستم ترید باشند (چند سیستم وتاپیک در این مورد در همین فروم فعال هستند.) حال وقتی تائید کانال ها هم اضافه شود ترکیب خوبی خواهد بود.

دقیقا بدرستی اشاره کردید و همین هم باعث میشه من کمی گیج بشم . یعنی فیبوهای خبرتی رو هم اگه در چارت لحاظ کنیم دیگر نمیشود تشخیص داد چه خبره .
                        درپی صحبتهای شما , فیبوهای نارنجی دقیقا و به سادگی رفتار بازار را تایید میکنن و نشان از ادامه آن (بای) را دارند....
                        من خودم به شخصه از ترس همان سطوح order پوند را پاک کردم ( البته ناشی از سواد کم بنده است )
                        ولی در اصل دید ساده باعث میشه که کیفیت پوزیشن بره بالا , همین یک قانون خبرتی که میگه شکست کانال یک دوره ای میتواند تا کجا بالا رود برای من میتواند کافی باشد به شرط اینکه من خودم رو در دام اطلاعت زیاد از حد گرفتار نکنم .

بابت همفکریتون ممنونم.
                        ارادتمند احسان
                        ویرایش توسط ehsan12fx : https://www.traderha.com/member/8096-ehsan12fx در ساعت 04-11-2013, 06:18 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan12fx نمایش پست ها
                          دوست عزیز سلام .

باتشکر
                          دوست عزیز بگردید دنبال دلیل اینکه من بگم فایده ای نداره خودتون لطفا یه مقایسه ای داشته باشین

درضمن برای شروع یا پایان میتونین از پیوتها استفاده کنین و برای تاییدش میتونین از فیبوها هم کمک بگیرین

ممنونم
                          صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

• صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

نظر

نظر

پردازش ...
                                X