اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط amirfx_24 نمایش پست ها
    دوست عزیز این صحبت پر شدن یا پر نشدن گپ به هیچ وجه از اصول تحلیل تکنیکال یا ترید نیست و یه موضوع کاملا به درد نخور هست

سرمایه های زیادی دیدم که رو همین گپ کال کردن

به هیچ وجه به فکر این نباشید که معامله بزنید تا گپ پر بشه اگه شما 100 مورد بیاری که پر شده من 1000 مورد میارم که تا می خواسته پر کنه حسابو کال کرده

دنبال روش هایی باشید که منطق و نظم داشته باشه و اصول ترید را رعایت کرده باشه

دنبال راه های میان بر نباشید

با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان

با تشکر از همفکریتون و ارزوی موفقیت

من روش خودمو دارم و خدا رو شکر دارم ازش سود معقولی میگیرم فقط سوالی از بابه کنجکاوی بود.

نوشته اصلی توسط abaszakani نمایش پست ها

خیلی واسم جالبه این پست های آخر یکی اومده سیستم می فروشه یکی اومده از گپ می پرسه؟؟؟؟؟

اینجا تاپیک خبرتی هست یا جدیدا تغییر نام پیدا کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟
    فقط این دو موضوع برخلاف موضوع تاپیک مطرح نشده صفحات قبلو یک بررسی داشته باش دوست گرامی

نظر

• نوشته اصلی توسط baqorbani نمایش پست ها
      آخه من یه بای تو ضرر دارم.

توی این محدوده
      1.28670
      امیدوارم مشکلتون حل کرده باشید ! لطفا از این به بعد ببا حجم کم وارد شو تا اینقدر فشار بهت نیاد ! سودی که با استرس بدست میاد ممکن سلامتی ازت بگیره
      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• اقا مسلم پوند دلار رو میشه اینجور دید؟
        تایم 1س

و روزانه

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
          خوب وقتی نیما چیزی رو توصیه کنه باید عمل کرد
          فعلا تا صفحه دهم خوندم
          دو تا سوال
          خطوط خط چین رنج ای تی آر هست درسته
          خطوط سبز قرمز و آبی که مربوط به فیبو هست رو یه نفر توضیح میده
          مبنای رسمشون چیه؟
          عکس فعلی یورو دلار درسته؟

با سلام مجدد خدمت همگی دوستان عزیز
          سال نو بر همگان مبارک
          سید جان چطوری داداش؟
          از اینکه نیمای عزیز هم تشریف آوردند تا سیستم را بهینه تر کنند بسیار متشکرم
          ان شا الله این تاپیک دوباره در سال جدید محل رفت آمد همگان شود تا هرچه پربارتر نمایان شود...

برای اینکه علی عزیز و سایر دوستان دسترسی راحتری داشته باشند نسخه 1.1 از Regression را خدمتتان ارسال میکنم.
          این اندیکاتور را دوست عزیزم احسان زحمتش رو کشیده و آماده کرده و توسط یکی از دوستان سفارش داده شده و در همین تاپیک چندین صفحه قبل تر به اشتراک گذاسته شده شاید نسخه قبلی 1.0 بوده باشه پس لطفا چک کنید.
          Regression Ver 1.1

ضمنا علی جان در تایم 4 ساعته هم واگرایی در یه جای خوب داریم....

تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• بورو دلار
            راستی اون یه جای خوب یکمی بالاتر هم پیوت ماهیانه در قیمت 1.2900 داریم که یادم رفت در تصویر نشون بدم
            تراکم پیوتی مشتی...

Repeat

نظر

• راستی علی جان
              در تایم یک ساعته
              مبنای کشیدن خطوط فیبوی مثبت از های به لو در روز قبل است که این خطوط فیبو مثبت ترسیم میشود.
              و خطوط منفی فیبو هم به اندازه همان مقدار فاصله پیپی از های و لو ولی مبدا صفر برای رسم فیبو از لو میباشد.
              که
              در تایم 1 ساعته ایجاد میکند.

امیدوارم تعاریف گویا باشد.....
              فدای همگی مخصوصا سید مسلم که دلم براش خیلی تنگ شده.....
              زیر پات رو نگاه کنی اون موجود ریز منم لهمون نکنی !!!

Repeat

نظر

• سلام و درود

اینم پیشنهاد من برای خبرتی

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• حمید جان مرسی
                  اندیکاتور جدید خلوت تر است و فیبو ها را بهتر رسم می کند
                  مرسی بابت زحمت
                  هنوز قواعد پوزیشن گیری را نگرفته ام
                  البته سل یورو دلار ا سیستم خودمان بمان داده و داخلش هستم از اون بیخ بالا

نظر

• طبق این سیستم چون الان لبه کانال یک دوره شکسته شده شما سل می کنید برای هدف فیبوی 61 درصد و سنتر لاین کانال آبی؟

نظر

• نه آقای زالی سل می کنیم برای کناره ی کانال آبی (اگر کانال معمولی یا کوچک بود)
                      80% کناره ی کانال آبی (اگر کانال بزرگ بود) منظور کانال آبی است که بزرگ و کوچک بودنش تی پی رو مشخص می کنه. البته به شرطی که در سر راهش کناره ها یا سنتر لاینهای تایمهای بالا نباشند. سنتر لاین تایم یک ساعت کمتر به عنوان هدف انتخاب میشود مثلا در شرایطی که بعد از آن مقاومت قوی باشد دیگه ریسک نمی کنیم و همون سنتر رو تی پی قرار می دهیم.

ارادتمند------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                        نه آقای زالی سل می کنیم برای کناره ی کانال آبی (اگر کانال معمولی یا کوچک بود)
                        80% کناره ی کانال آبی (اگر کانال بزرگ بود) منظور کانال آبی است که بزرگ و کوچک بودنش تی پی رو مشخص می کنه. البته به شرطی که در سر راهش کناره ها یا سنتر لاینهای تایمهای بالا نباشند. سنتر لاین تایم یک ساعت کمتر به عنوان هدف انتخاب میشود مثلا در شرایطی که بعد از آن مقاومت قوی باشد دیگه ریسک نمی کنیم و همون سنتر رو تی پی قرار می دهیم.

ارادتمند------امیر

منهای تارگت سل می کنید دیگر درسته
                        یکی از حرفه ای های خبرتی مثل خود شما می شود عکس پوزیشنش را بگیرد
                        ما تا صفحه 30 و اندی خوندم
                        ولی در تاپیک نقطه دقیق ورود و خروج داده نمیشه . یعنی مسلم عزیز دقیقا مشخص نکردند که قواعد ورود به بازی چیست
                        فقط ذکر شده که 3 تایم داریم دو کانال و هر کانالی 3 منطقه (لبه و سنتر) که میشه 12 حالت مختلف

نظر

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                          منهای تارگت سل می کنید دیگر درسته
                          یکی از حرفه ای های خبرتی مثل خود شما می شود عکس پوزیشنش را بگیرد
                          ما تا صفحه 30 و اندی خوندم
                          ولی در تاپیک نقطه دقیق ورود و خروج داده نمیشه . یعنی مسلم عزیز دقیقا مشخص نکردند که قواعد ورود به بازی چیست
                          فقط ذکر شده که 3 تایم داریم دو کانال و هر کانالی 3 منطقه (لبه و سنتر) که میشه 12 حالت مختلف
                          آقای زالی من توی چند پست قبل یک خطی توضیح دادم باور کنید من با همین یک خط کل خبرتی رو به دوستانم یاد دادم که از تاپیک نتونسته بودند منظور رو بفهمند البته دلیلشم فشردگی تاپیک بود واقعا مردی مثل آقا مسلم فقط می تونست تاپیک رو با این سرعت پیش ببره. کل خبرتی همین یک خطه:

تمام خطوط رو شما ترند لاین در نظر بگیرید البته منهای سنتر یک ساعته که ارزش چندانی نداره. خوب اگر ما با شکست ترند لاین وارد شیم تا ترند لاین بعدی حداقل سود میگیریم دیگه اینم دقیقا همینه. یا کندل برگشتی در روی ترند لاین که روی خطوط کانالها هم مصداق داره.

وقتی قیمت روی ترند لاین صعودی است یعنی روند ما صعودی است اینجا هم وقتی کانال صعودی است یعنی روندمان صعودی است.

بازم چشم من الان عکسهام رو میذارم البته با اجازه ی مسلم عزیز

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 04-02-2013, 11:35 AM
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• Re: "خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

یک جوانمرد پیدا شه پی دی اف سیستم رو بزاره ۲۰۰ صفحه ورق زدن تو اینترنت با اینترنت نفتی مشکله
                            البته عربی رو من پیدا کردم ولی پارسی شو کسی جمع بندی نکرده
                            send from Meta.me.cc

نظر

• حمید جان سلام سال نو مبارک

من حالم خیلی خوبه ! حال شما چطوره ؟ بچه ها خوب هستند ؟

احتمالا قبل ماه رمضان بیام قم همونجا هم فکری برای ترجمه پی دی اف های خبرتی خواهم کرد چیزی که در قم زیاد هست مترجم عربی بفارسی هست ! خانم انصاف هم قرار یک شرحی از خبرتی بصورت کتابچه در بیاره که بنظرم هردو ترجمه بشوند از لحاظ علمی خیلی بدرد بچه ها میخورد !

برای شما اروی موفقیت میکنم

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• در مورد نقاط ورود باید بگم که براساس شکست کانال های 1و2 یک ساعته هستند ! اگر شکست قوی بود بعد از شکست وارد میشویم ! و در صورت شکست ضعیف منتظر پول بک می مانیم !

در مورد بازگشت دوباره قیمت به کانال و بسته شدن کندل درون ان دو روایت هست

روایت اول این رفتار بعنوان تغییر جهت قیمت میداند !

روایت دوم میگوید قیمت حتی اگر دوباره بدرون کانال برگشت در جهت شکست دوباره باز خواهد گشت !

نظر

پردازش ...
                                X