اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
    اون كه فيبو قرمزه
    رنج پایینی قیمت که نقطه چین سبز است دیگه ! اتفاقا خواستم بگم با فیبو یکجا هستند بنا بر این قیمت مهمی است .درسته؟
    اگر یک خط روند هم رسم کنیم به همان قیمت و خط چین سبز تلاقی میکنه
    ویرایش توسط Hosein Mahjour : https://www.traderha.com/member/2928-hosein-mahjour در ساعت 01-28-2013, 12:24 PM

نظر

• پوند در 4س به کناره پایینی کانال قرمز رسیده ! دوساعت تا بسته شدن کندل فرصت هست ببینیم کندل برگشتی میده یا نه !
      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• اين تصوير يك ساعته پوند به نظر دوستان پول بك است يا قيمت به كانال برميگردد؟
        http://
        تصوير 4 ساعته هم نگاه كنيد باز هم پول بك است ببينيد به ته كانال قرمز خورده و سرراهش فيبو سبز است
        http://

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
          سلام
          دوست عزيز تاپيك را كاملا مطالعه كنيد
          در فهرست تاپيك در صفحه اول امده لطفا قبل از مطالعه كامل و تمرين از اين سيستم در حساب ريل استفاده نكنيد
          متشكرم
          وحید جان اونا رو نصب کردم ولی تمپلیت رو که نصب میکنم هیچ تغییری نمیکنه ؟

نظر

• وحید جان تمبلت و اندیکاتورهای که شما اش استفاده میکنی بزار زیر امضات !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط kevin نمایش پست ها
              وحید جان اونا رو نصب کردم ولی تمپلیت رو که نصب میکنم هیچ تغییری نمیکنه ؟
              خدمت شما دوست عزيز

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...9361240551.rar

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• نکته طلایی - کنکوری -

وقتی قیمت کانال یک دوره را می شکند هدف کناره ی کانال دوم است حتی اگه صدتا سنتر و فیبو سد راهش باشد. فیبوها برای شکست کانال دوم و برگشت ها استفاده می شوند. مگر دو مورد خاص. یک کانال دو دوره خیلی عریض باشد و دو فیبو خیلی نزدیک به کناره ی دو دوره باشد
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• پوند داخل کانال ابی بست ! منتظر 4س باشید !

نظر

• نکته طلایی - کنکوری 2-

وقتی قیمت با سرعت به کانال می خورد و ان را میشکند این شکست زیاد اعتبار ندارد. شاهد هم از غیب رسید مثل پوند امروز. چون اگر دقت کنید بعد از این موارد یا شکست فیلد می شود یا قیمت بدون پول بک ادامه مسیر می دهد که این ادامه ی مسیر بیشتر به خاطر فشار روند است و شکستن یا نشکستن کناره ها روی آن تاثیری ندارد
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• دوستانی که تا الان با خبرتی کار کردند بنظرتون اگر میخواهیم استاب به معاملات اضافه کنیم بهترین جا کجاست ؟ مثلا در معاملات هفته گذشته انصاف چطور میشد از استاب استفاده میکردیم ؟

کلا اگر کسی در مورد استاب در خبرتی بنتیجه رسیده اعلام کند !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                        دوستانی که تا الان با خبرتی کار کردند بنظرتون اگر میخواهیم استاب به معاملات اضافه کنیم بهترین جا کجاست ؟ مثلا در معاملات هفته گذشته انصاف چطور میشد از استاب استفاده میکردیم ؟

کلا اگر کسی در مورد استاب در خبرتی بنتیجه رسیده اعلام کند !
                        با اجازه ی استادان خودم مخصوصا آقا مسلم عزیز و آقا جواد

استاپ گذاشتنی به اون معنا نمی شه تعریف کرد چون سیستم بر اساس بریک اوت تنظیم شده است. من یک استاپ حدود 50 پیپ می ذارم که اگه قیمت از اون کارایی کرد که چند سال یه بار می کنه ضربه ی سنگینی نخورم ولی استاپ دقیقا فیلد شدن پوزیشن قبلی است. مثل همین پوند الان اونایی که سل گرفته بودند جدای اینکه به چند دلیل نباید می گرفتند الان که قیمت برگشت تو باید خارج شوند. البته این پوند نه شکستش معتبر بود و نه برگشتش فقط برای مثال عرض کردم البته آقا جواد هم نظرات جالبی باید داشته باشند چون تا وقتی که مسنجرم میومد بالا با هم ارتباط داشتیم و روی این مسئله کار می کردیم ولی فعلا که مسنجرم بالا نمیاد.

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• سوال دوم فرض کنید یک حساب 1000 دلاری داریم و بدون استاب و از تعزیز سه گانه استفاده میکنیم !

پوزیشن اول0.01

پوزیشن دوم 0.02

پوزیشن سوم 0.04

در این صورت ما بعد از چند پیپ ضرر کال مارجین میشویم ؟

ایا راهی برای فرار ا کال مارجین در این نوع سیستم وجود دارد ؟

در کل چه نوع مدیریت سرمایه را پیشنهاد میکنید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                            سوال دوم فرض کنید یک حساب 1000 دلاری داریم و بدون استاب و از تعزیز سه گانه استفاده میکنیم !

پوزیشن اول0.01

پوزیشن دوم 0.02

پوزیشن سوم 0.04

در این صورت ما بعد از چند پیپ ضرر کال مارجین میشویم ؟

ایا راهی برای فرار ا کال مارجین در این نوع سیستم وجود دارد ؟

در کل چه نوع مدیریت سرمایه را پیشنهاد میکنید ؟

سلام استاد عزیز

حسابش آسونه ولی حساب نکردم ولی مسئله کال مارجین شدن نیست. من روزهای اول که سیستم مطرح شد از شما پرسیدم که آیا اساتید هم با همین مدیریت سرمایه کار می کنند و شما فرمودید بله.
                            من اصلا باورم نشد چون منطقی نیست استاد یک روش اینقدر مدیریت سرمایه رو پایین بیاره حتی خیلی هم با آقا جواد بحث می کردم در این رابطه تا معلوم شد خود خانم انصاف هم پوزیشن های سنگین تری می گیرد.
                            اگرم کال نشویم به نظرم با تعزیز سود خود را پایین می آوریم. چون پوزیشنی که می تونیم با 4 صدم بگیریم رو باید با یک صدم بگیریم و مهم تر از همه الان خانم انصاف یه هفته است که نمی تونه پوزیشن بگیره شاید یه هفته ی دیگه هم نتونه ولی اگه همین الان پوزیشن ها رو توی ضرر ببنده قول میدم دو روزه با سود پوزیشن های دیگه جبران شه

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• با سلام و تشكر از دوستان
                              در مورد استاپ نظر من اين است
                              ببينيد طبق فرمايش اقا امير بازار وقتي كانال را به بيرون شكست و بسته شد پوز ما را در پول بك فعال ميكنيم تا حداكثر سود را بكنيم البته ريزه كاري دارد كه خود اقا امير توضيح ميدهند در مورد استاپ اين پوزيشن بحث ميكنم خوب به قول اقا امير وقتي بازار برگردد و خلاف تحليل ما برود پيش و مثل پوند الان داخل كانال بسته شود ما صر ميكينم تا بهترين موقعيت براي خروج را كه همان پول بك يا برگشت نصف كندل ورودي پوز را معكوس ميكينم خوب تا اينجا درست يك مشكلي كه اين روش دارد اين است كه اين روش براي حركات هيجاني بازار ما را در ضرر ميبرد و اصلا فرصت پول بك نميدهد حالا بايد چطوري از اين مشكل خرج شويم كه ضرر به سرمايه ما نخورد
                              خوب بايد يك حد ريسكي رو در نظر گرفت كه مثلا اقا امير 50 پيپ استاپ ميگذارد و من اگر باشم ميام يك نقطه مقاومتي مهم را پيدا ميكنم و چند پيپ بالاتر پشت آن استاپ ميگذارم و بر اساس فاصله ان تا نقطه ورود مديريت سرمايه ام را درست ميكنم البته مديريت سرمايه سليقه اي است يكي 10 درصد سرمايه ريسك ميكنه و ديگري 3 درصد ولي من اگر استفاده كنم حدود 35 پيپ نميگذارم بيشتر بشه اگر از ان بيشتر شود ديگه استاپ مفهوم نداره بايد سراغ تعزيز رفت خوب ما ضضرمان را كرديم چرا تا انجا اومديم از خود بازار بر عليه اون استفاده نكنيم
                              و حالا اگر استاپ خوردم و بازار پول بك زد خوب در پوز معكوس شركت ميكنم و پوز معكوسم را فعال ميكنم و گرنه از قيدش ميگذرم
                              خوب روش دوم اينه كه ما ذهني استاپ بگذاريم و بر اساس حركت قيمت و موقعيت زماني و چيزهاي ديگه مثل وضعيت اخبار و غيرو تشخيص بدهيم بازار چپه شده در اين شرايط كه از همان تعزيز خودمان استفاده ميكنيم
                              يكي از حسن هايي كه امير اقا دارند تشخيص بهترين جا براي برگشت بازار است يعني وقتي پوز باز ميكند اكثر وقتها مثبت است و اين يعني پيدا كردن نقطه ورود مناسب كه براي تعزيز مناسب است ببينيد مشكل ما اين است كه در تعزيز جاي مناسب وارد نميشيم و هميشه در وسط را ميپريم داخل تعزيز و گرنه هميشه تعزيز جواب خودش را ميده و با صفر صفر از اين پوز خلاف ميتونيد خارج شويم مشكل خانم انصاف به نظر من در اين معامله اخير همان طمع بود و دومي ان ورود بيش از حد مجاز حجم بود كه باعتث ضرر از سود شد
                              اين نظر شخصي بنده است نميدونم درست نوشتم خيلي عجله داشتم

نظر

• یه نکته ی دیگه: اگه نخواهیم تعزیز کنیم به هیچ وجه نیازی به روند دیلی نخواهیم داشت ما قراره نهایتا 60 پیپ بگیریم چی کار داریم که ماه پیش و دوماه پیش چه روندی دارند؟؟؟ ولی اگر قراره تعزیز کنیم حتما لازمه. ولی فقط روند کانال ها منظورم بود ولی کناره ها وسنترها همچنان مقاومت های قوی به شمار می روند
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X