اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط saeed1 نمایش پست ها
    دوست عزیز من وقتی تمبلت رو نصب میکنم اون خط چین ها ظاهر نمیشه به نظرت چکار کنم
    در قسمت فهرست ! ا ابارهای مورد نیاز تمبلت انتخاب کن ! اگر بازم مشکل داشتی تمبلت خودت اینجا بزار بررسی بکنیم !

در کل برای نمایش خطوط نقطه چین از تنظیمات متاتریدر میتونی گینه مربوطه را تیک بزنی !ظاهر میشوند !

موفق باشی
    ویرایش توسط مسلم آل شبر : https://www.traderha.com/member/4926-مسلم-آل-شبر در ساعت 01-26-2013, 10:38 AM
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها

ايضا قد اخذت درس فى الطمع
      عدة مرات السعر يعطينى بروفت
      ولا اغلق عليه طمعا فى الوصول الى نقطة محددة

لذلك سوف اغلق عقد التعزيز الان على
      5810

لنأخذ رست من الراحة

پست خانم انصاف تازه نوشته

گفته طمع کاری بمن درس داد! چند بار بخاطر رسیدن به یک هدف معین معاملات باسود نبستم !

الان معاملات تعزیز در 8010 میبیندم تا با خیلی راحت بخوابم !

خدا روشکر خودشون هم به عدم رعایت مدیریت سرمایه و عدم بستن معاملات در سود اعتراف کردند !

باسلام و سپاس از مسلم عزیز و دوستان گل ، درسی که از معاملات خانم انصاف گرفتم :

1 - روی پای خودت بایست !
      2- طمع نکن ! ( 1000 $ سود برای یک حساب 12000 تایی واقعا عالیه )
      3- از قوانین سیستم پیروی کن ! ( بهنگام تعزیز tp نفطه ورود پوز قبلی... )
      4- عوامل استرس زا رو از خود دور کن ! تا بتونی بهتر تصمیمگیری کنی .... فردا هم هست با موقعیتهای بسیار ...
      با تشکر از مسلم عزیز و خانم انصاف .

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed1 نمایش پست ها
        دوست عزیز من وقتی تمبلت رو نصب میکنم اون خط چین ها ظاهر نمیشه به نظرت چکار کنم
        بیا دوست عزیز نری

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
          بیا دوست عزیز نری

ctrl+y
          موفق باشید.

نظر

• با سلام :

جناب مسلم مطمئن هستم خانم انصاف تریدر موفقی است .زمانیکه حساب مسابقه را هم برخی دوستان نقد کردند عرض کردم که باید شرایط را درنظر گرفت .هم اکنون نیز روی همین حساب نیز باید شرایط ایشان را مد نظر داشت .
            معمولا سیستم اگر با روحیات انسان هماهنگ نباشد همان ابتدا مشخص میشود به خبرتی خیلی علاقه دارم مخصوصا تعزیر را .

موضوع مهم دیگر خواندن حرکات بازار است که بر اساس لبه ها میتوان با دقت زیاد پوزیشن گرفت .بسیاری از شکستها پولبک دارند .حتی حرکات سریع .سنترها راهنمای مهمی هستند .تغییر روند های مهم معمولا با تغییر شیب کانالها در طی چند روز بوجود میایند نه یکباره و.....
            متشکرم
            زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• با سلام
              ديدم خبر تي از صفحه اول سايت خارج شده گفتم اين تصاوير را بريزم
              يورو 4 ساعته
              اگر يورو و پوند بدون گپ و يا رشد و نزول باز بشه و موقعيت كانال ها همين جور باشه موقعيت خوبي براي سل در چهار ساعته است
              توجه شود امكان دارد با بازگشايي بازار كانال عوض شود پس اين يك تحليل است در صورت اينكه كانال به شكل الان باشد

پوند 4 ساعته
              http://
              ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 01-27-2013, 02:06 PM

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• این هفته کانال های ماهانه هم تغییر میکند !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• دوستانی نظرشون در مورد تشکیل یک کلاس اموزشی در هفته ای اینده در مورد خبرتی چی هست ؟ از طریق اسکایب ! و فقط پاسخ بسوالات و ابهامات ؟ یعنی کسانی که تایپیک خواندند و یک سری سوالات دارند ؟

موافقید ؟

نظر

• پوند و یورو کانال قرمز 1 ساعته شکسته شده است و احتمالا ریزش داریم.
                    دوستان خبرتی کار لطفا تحلیل خودشون را بگذارند.
                    ممنون

نظر

• سلام به آقا مسلم عزیز وتشکر از زحمات شما و سلام به دوستان خبرتی
                      آقای bebe11 البته من تازه واردم تو خبرتی و تاره شروع کردم . اما در مورد پوند فکرمیکنم درسته ولی بورو به حد پایینی کانال آبی خورده فکرکنم باید منتظر شکست کانال آبی به پایین و یا انعکاس قیمت به بالا باشیم . درسته دوستان؟

نظر

• با سلام
                        پوند كانال يك را شكسته و يك پول بك زده و الان بهترين موقع سل از لحاظ خبرتي است ولي يك نكته فراموش نشود كه پوند به يك كف بسيار محكم رسيده برخورد با فيبو 161 روزانه و مقاومت هاي روزانه قوي امروز پوند مشكوك ميزند و من خودم منتظر شكستن فيبو ميشم با قدرت و از آن به بعد سلم را اغاز ميكنم

يورو در يك ساعته كانال يك را شكسته و منتظرم كانال 2 را بشكنه و در پول بك وارد بشم كه از ان الگوهاي كانالي ميشه كه در جهت خلاف كانال يك ساعته شكسته و يك ريزش سنگين داريم البته با شكسته شدن قوي كانال يك ساعته ابي
                        به نظر من در يورو موقعيت سل قوي تر از پوند است چون هم در يك ساعته و هم در 4 ساعته و هم در روزانه به ساپورت قوي خوردند
                        پوند يك ساعته
                        http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...9354772521.gif
                        يورو يك و 4 ساعته و روزانه

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...9354772612.gif

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...9354772723.gif

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...9354883481.gif

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• اقا وحید لطفا تصویر پوند روزانه با فیبو 161 را هم بگذارید.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                            اقا وحید لطفا تصویر پوند روزانه با فیبو 161 را هم بگذارید.ممنون
                            خدمت شما دوست عزيز
                            http://
                            به نظر من وقتي با قدرت اون را شكست ميشه به سل اون فكر كرد

نظر

• نوشته اصلی توسط Hosein Mahjour نمایش پست ها
                              سلام به آقا مسلم عزیز وتشکر از زحمات شما و سلام به دوستان خبرتی
                              آقای bebe11 البته من تازه واردم تو خبرتی و تاره شروع کردم . اما در مورد پوند فکرمیکنم درسته ولی بورو به حد پایینی کانال آبی خورده فکرکنم باید منتظر شکست کانال آبی به پایین و یا انعکاس قیمت به بالا باشیم . درسته دوستان؟
                              سلام دوست عزیز دیگه وقتی کانال قرمز میشکنه اما و اگر نداره. قبل شکست کانال قرمز شاید حرفاتون درست باشه.

در ضمن من همینجا اعلام کنم اگر آقا مسلم عزیز که خیلی بیشتر از یک حق استادی ساده گردن من دارند اجازه دهند می خواهم نکاتی رو که به نظرم خیلی کاربردی هستند ولی نمی دونم چرا کاملا نادیده گرفته شده اند رو بگم. البته تماما از آموزه های خودتون هستند و یه جوری تکرار مکررات می باشد ولی لازم دیدم که بگم
                              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• كانال ابي يورو شكسته شد
                                الان بايد منتظر سقوط يورو باشيم فكر كنم با يك پول بك
                                نصف معاملاتم فعال شد ببينيم اين يورو امروز خيري ميرسونه يا خير

نظر

پردازش ...
                                X