اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط abaszakani نمایش پست ها
    دوست عزیز شما هنوز نیومده دنبال این می گردی پوزیشن ها رو کپی کنی؟؟؟؟؟؟؟

اولا اون اکانت دمو هست حالا اومد و این خانم انصاف خواست بزنه حسابش رو کال کنه شما هم می خوای حسابت کال بشه ؟؟؟

پست اول رو بخون و یکم وقت بذار تا همه چیز رو یاد بگیری.

موفق باشی
    دوست عزیز من میخوام سیگنالها رو روی یه حساب دموی مسابقه کپی کنم . خدا رو چه دیدی شاید زدو برنده شدم

نظر

• با سلام خدمت دوستان
      دوستان گرامي اين تاپيك براي ارائه سيگنال نيست بلكه براي يادگيري و اموزش است
      پس به جاي اينكه ماهي را بدون زحمت بگيريد ماهي گيري ياد بگيريد و هدف اقا مسلم هم همين بوده
      پس به نظر من اين تاپيك را براي 1- حل مشكلات و پيدا كردن ايرادات سيستم خبرتي خود بگذاريم و2- مطابقت سيگنال خود با سيگنال خانم انصاف و سعي كنيم تريدهاي خود را با اين روش اصلاح كنيم

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• با سلام
        لطفا یکی از دوستان راهنمایی کنند برای رسم دستی کانال ها از کدام خط تا کدام خط باید رسم شود؟
        برداشت کم تا به حال از خط قرمز 00:00 تا خط قرمز 23:00 بوده.
        با تشکر.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7227780511.gif

نظر

• اگر مقدوره لطفا یکی از دوستان یه حساب دمو برام باز کنه و یوزر و پس را ارسال کنه.یا اینکه یوزر و پس حساب دمویی را از گذشته برام ارسال کنه تا چارتم لود بشه. من خودم در موقعیتی قرار دارم که سرعت اینترنت در حد افتضاح هست و ممشکلات سروری. ممنون میشم
          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-04-2013, 10:51 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط metal نمایش پست ها
            اگر مقدوره لطفا یکی از دوستان یه حساب دمو برام باز کنه و یوزر و پس را ارسال کنه.یا اینکه یوزر و پس حساب دمویی را از گذشته برام ارسال کنه تا چارتم لود بشه. من خودم در موقعیتی قرار دارم که سرعت اینترنت در حد افتضاح هست و ممشکلات سروری. ممنون میشم
            ارسال شد
            ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-04-2013, 10:52 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط metal نمایش پست ها
              اگر مقدوره لطفا یکی از دوستان تو بروکر ویندسور یا الپاری یه حساب دمو برام باز کنه و یوزر و پس را ارسال کنه.یا اینکه یوزر و پس حساب دمویی را از گذشته برام ارسال کنه تا چارتم لود بشه. من خودم در موقعیتی قرار دارم که سرعت اینترنت در حد افتضاح هست و ممشکلات سروری. ممنون میشم
              بیا داداش

login:1317982
              paas:ly0vztk
              ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-04-2013, 10:46 PM
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
                با سلام
                لطفا یکی از دوستان راهنمایی کنند برای رسم دستی کانال ها از کدام خط تا کدام خط باید رسم شود؟
                برداشت کم تا به حال از خط قرمز 00:00 تا خط قرمز 23:00 بوده.
                با تشکر.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7227780511.gif

از 00:00 تا 00:00 روز بعد
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                  از 00:00 تا 00:00 روز بعد
                  اما در این صورت یک ساعت از دیتای امروز هم در محاسبه کانال دخیل خواهد شد و روزهایی که با گپ زیاد آغاز میشوند کاملا مسیر کانال را تغییر میدهند. در حالی که مثلا فیبوها فقط بر مبنای دیتای روز قبل رسم میشوند. آیا شما کاملا مطئن هستید که از 0:00 تا 0:00 هست؟
                  در تاپیک اصلی هم بررسی کرده اید؟
                  با تشکر.

نظر

اما در این صورت یک ساعت از دیتای امروز هم در محاسبه کانال دخیل خواهد شد و روزهایی که با گپ زیاد آغاز میشوند کاملا مسیر کانال را تغییر میدهند. در حالی که مثلا فیبوها فقط بر مبنای دیتای روز قبل رسم میشوند. آیا شما کاملا مطئن هستید که از 0:00 تا 0:00 هست؟
                    در تاپیک اصلی هم بررسی کرده اید؟
                    با تشکر.

اصلا نیازی به بررسی نیست شما برید توی اندیکاتور ببینید چه ساعتهایی رو زده. اندیکاتورهارو از سایت اصلی گرفتند
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• در سایت اصلی جایی که توضیح داده گفته از ساعت صفر تا ساعت 23 که شامل 24 کندل میشه:

اما در رسم، خودش هم از 0:00 تا 0:00 کشیده که شامل 25 کندل میشه:

برای جواب نهایی منتظر نظر آقای مسلم میشیم.
                      ویرایش توسط viilll : https://www.traderha.com/member/6495-viilll در ساعت 01-03-2013, 11:15 PM

نظر

ممنون.
                        سایت اصلی رو هم نگاه کردم. حق با شماست. از 0:00 تا 0:00

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7238094881.png
                        میگم چیزی که مشخصه با نبودن آقا مسلم ما به مشکل بر می خوریم باید یه تدبیری پیدا کنیم. باید چند نفر شیم. اگه کسی از دوستان مایل بود آیدی یاهوش رو واسم پیغام بذاره. من تا یک هفته ی دیگه 24 ساعته پای سیستمم تا اون موقع وقت دارم یه کارایی بکنم بعدش یه مقدار سرم شلوغ میشه
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• سلام
                          شبتان بخیر
                          استیتمنت من در نزدیک به یک ماهی که با این سیستم بوده ام .
                          مرسی

http://upload.tehran98.com/img1/8rnpnkmjwkzgwfgggl8.jpg

نظر

• همین الان یک معامله بای روی پوند خانم انصاف باز کرد فکر کنم طبق استراتژی رنج باز کرد. فقط یه مسئله ای من نمی دونم چرا buy limit کارگذاشت آخرشم قیمت به buy limit نرسید دستی بای گرفت. آخه مثلا رو 160 بای لیمیت کاشت قیمت 158 بود. خوب چه کاریه دو پیپ چه فرقی می کنه با توجه به اینکه قیمت قبلش 160 رو لمس کرده بود.

من که دلیل بای لیمیت کاشتنش رو نفهمیدم
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                              خوب بچه ها خانم انصاف قبول کردند که پوزیشنهای که بر اساس خبرتی گرفته میشوند را روی حساب دمو اجرا کنند ! من توضیحاتی در مورد حساب خواهم داد و شما کاری که میکنید تطبیق حساب با کانال ها هست چون مشخص نیست این حساب تا چه مدتی باقی بماند ولی شما فقط یکماه به ان نیاز دارید و بعد از ان خودتان میتوانید ادامه دهید و نیازی بهیچکس نداشته باشید !

حساب 10000 دلاری

استاپ حقیقی وجود ندارد

استاپ نظری وجود دارد و بعد از بستن کندل یک ساعته بالا یا زیر استاب در جهت استاب با هدف 15 الی 20 پیپ وارد میشوید !

تعزیز با دو برابر حجم پوزیشن اول گرفته میشود !

هدف روزانه بین 40 تا 70 پیپ هست

بعد از حرکت 30 تا 35 پیپ استاب به نقطه ورود اورده میشود !

در صورتی که با حجم بالا وارد بشویم از استاب حقیقی استفاده میشود !

حساب در بروکری که حساب دمو انجام میشد هست !

مشخصات حساب

login = 518537

Passward = forex123
                              با سلام
                              این حساب با حسابی که در تاپیک اصلی معرفی شده هماهنگ نیست. پزیشن های حساب معرفی شده توسط خانم انصاف در تاپیک عربی کاملا متفاوت هستند.
                              دوستان آیا اطلاع دارند که دلیل چی میتونه باشه؟
                              با تشکر.
                              ویرایش توسط viilll : https://www.traderha.com/member/6495-viilll در ساعت 01-04-2013, 02:07 PM

نظر

• سلام بر villl عزیز شما خوب اون رو هم قرار بدهید رو تاپیک من گفتم الان تنها دستاویزمون سایت اصلی است من خودم عربی ام افتضاحه ولی دارم با چند نفر واسه ترجمه کامل سایت اصلی صحبت می کنم
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X