اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط khayamshahbazi نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان و آقا مسلم.....من از اندیکاتور رسم اتومات جهت رسم دوره ها استفاده میکنم.لطفا بفرمایید در تصاویر زیر که همزمان در 2 چارت فیبو و اف ایکس سولیشن به کدام یک استناد کنیم.با تشکر از شما

سلام دوست عزیز

من نمودارهای شما رو نمیبینم !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
      اقا اسفند دود کن ! چشم نخوری ! همه پیپ های بازار جمع کردی !

اگر تونستی استنمت بزار ! کارت خیلی عالی هست ! افرین
      سلام
      روزتان بخیر
      جناب moslemb از اینکه وقتتان را در اختیار من قرار دادید سپاسگزارم .
      من امروز را نمی بایستی ترید می کردم و قرار بر این بوده است تا بعد از تطیلات سال جدید پوزیشن نگیریم - به همین خاطر بایستی توبیخ می شدم نه تشویق . با یک روز هم نمی شود گفت کارم خوب بوده است . از آنجایی که دیر مطالب را متوجه می شوم احتیاج به ماهها تمرین دارم تا شاید بتوانم با این سیستم آشنا شوم و بتوانم بدرستی پوزیشن بگیرم . استیت منت را در لینک زیر قرار داده ام و به خاطر اینکه حداقل پوزیشن در این بروکری که انتخاب کرده ام 0.1 لات است - پس مدیریت سرمایه را رعایت نکرده ام . یک پوزیشن پوند هم دارم که در ضرر است و در نقطه مناسب باید تعزیز کنم . امروز هم پوزیشن سل یورو را دیر وارد شدم و پوزیشن بای را زود وارد شدم . در کل بهیجوحه از خودم رازی نیستم .
      مرسی

http://upload.tehran98.com/img1/8xdwp7adfg1241sdy3v.jpg

نظر

الیاس چی شد این پوزیشن؟
        معاملات سل لیمیت گذاشتم فعال نشد و وقتی سنترکانال1 را به پایین شکوند معاملات را پاک کردم .
        امروز فقط یورو سود کردم.
        مرسی مسلم جان
        مرسی خبرتی!

نظر

• نوشته اصلی توسط alozard نمایش پست ها
          سلام
          روزتان بخیر
          جناب moslemb از اینکه وقتتان را در اختیار من قرار دادید سپاسگزارم .
          من امروز را نمی بایستی ترید می کردم و قرار بر این بوده است تا بعد از تطیلات سال جدید پوزیشن نگیریم - به همین خاطر بایستی توبیخ می شدم نه تشویق . با یک روز هم نمی شود گفت کارم خوب بوده است . از آنجایی که دیر مطالب را متوجه می شوم احتیاج به ماهها تمرین دارم تا شاید بتوانم با این سیستم آشنا شوم و بتوانم بدرستی پوزیشن بگیرم . استیت منت را در لینک زیر قرار داده ام و به خاطر اینکه حداقل پوزیشن در این بروکری که انتخاب کرده ام 0.1 لات است - پس مدیریت سرمایه را رعایت نکرده ام . یک پوزیشن پوند هم دارم که در ضرر است و در نقطه مناسب باید تعزیز کنم . امروز هم پوزیشن سل یورو را دیر وارد شدم و پوزیشن بای را زود وارد شدم . در کل بهیجوحه از خودم رازی نیستم .
          مرسی

http://upload.tehran98.com/img1/8xdwp7adfg1241sdy3v.jpg
          پوزیشن پوند کجا وارد شدید؟

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

سلام دوست عزیز

من نمودارهای شما رو نمیبینم !
            بفرمایید خدمت شما
            http://www.up2.98ia.com/images/60558411066784074318.gif
            http://www.up2.98ia.com/images/47425179654293570445.gif

نظر

• نوشته اصلی توسط khayamshahbazi نمایش پست ها
              با سلام به همه دوستان و آقا مسلم.....من از اندیکاتور رسم اتومات جهت رسم دوره ها استفاده میکنم.لطفا بفرمایید در تصاویر زیر که همزمان در 2 چارت فیبو و اف ایکس سولیشن به کدام یک استناد کنیم.با تشکر از شما

دوست عزیز

ما از پلاتفرم شرکت الباری و ویندرسور استفاده میکنیم !

موفق باشید

نظر

پوزیشن پوند کجا وارد شدید؟
                سلام
                شبتان بخیر
                پوند را در 1.60955 وارد شده ام و چنانچه شرایط فراهم شود در 1.6199 مجددا وار پوزیشن خواهم شد .
                مرسی

http://upload.tehran98.com/img1/h4et...dvpca90zqs.jpg

نظر

• نوشته اصلی توسط alozard نمایش پست ها
                  سلام
                  شبتان بخیر
                  پوند را در 1.60955 وارد شده ام و چنانچه شرایط فراهم شود در 1.6199 مجددا وار پوزیشن خواهم شد .
                  مرسی

http://upload.tehran98.com/img1/h4et...dvpca90zqs.jpg
                  منتظرم ببینم چکار میکنی !

نظر

بسود رسیدن پوزیشن بشما تبریک میگم ! موفق باشی ! جایزیت هم اینه که اقای ممدوح گفتند وقتی دیدید قیمت در ابتدا یا نصف روز برنج رسید با قدرت وارد بشوید !
                    من تازه خطوط رنج برام نمایان شد ! واقعا اقای ممدوح یک نابغه هستند ! هم امروز و هم دیروز پوند در میان روز به رنج رسید و بعد طوفانی شد ! سال جدید سال ما خواهد بود میخوام این تایپیک تا اخر هیچ ضرری نداشته باشد مثل تایپیک اصلی !

موفق باشید !

نظر

• مسلم جان من امروز تازه از سفر برگشتم دیدم تاپیک 140 صفحه جلو رفته!

بابا دست خوش!

نظر

• با سلام :

جناب مسلم ایا این برداشت بنده صحیح است .

ما دو عدد رنج داریم .بالا و پائین که بر اساس استرانژِی رنج در پوند میتوان نتیجه گرفت که حد سود نباید از میزان رنج بیشتر باشد .در واقع بالای رنج نباید به بای فکر کرد و زیر رنج به سل ؟(مگر انکه این دوعدد نزدیک یکدیگر باشند )
                        متشکرم
                        زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
                          با سلام :

جناب مسلم ایا این برداشت بنده صحیح است .

ما دو عدد رنج داریم .بالا و پائین که بر اساس استرانژِی رنج در پوند میتوان نتیجه گرفت که حد سود نباید از میزان رنج بیشتر باشد .در واقع بالای رنج نباید به بای فکر کرد و زیر رنج به سل ؟(مگر انکه این دوعدد نزدیک یکدیگر باشند )
                          متشکرم
                          سلام اقای دوک

درسته !

سوال

دوعدد بالای صفحه که رنج مشخص کردند چه چیز را نشان میدهند؟

دوخط سبز و قرمز خط چین چطور بدست امده اند؟ ایا در طول روز ثابت هستند؟

در کل رسیدن قیمت به رنج چه مفهومی دارد؟

نظر

• دوستان کانال های روزانه دو ارز دستی بکشند اینجا بزارند تا کلیه سناریوهای پیش رو بررسی کنیم تا یک ماه این نقشه جلوی ما خواهد بود !

نظر

سلام اقای دوک

درسته !

سوال

دوعدد بالای صفحه که رنج مشخص کردند چه چیز را نشان میدهند؟

دوخط سبز و قرمز خط چین چطور بدست امده اند؟ ایا در طول روز ثابت هستند؟

در کل رسیدن قیمت به رنج چه مفهومی دارد؟
                              با سلام :
                              فکر میکنم دو عدد نقطه چین حد بالا و حد پائین رنج 14 روز گذشته هستند .در طول روز قیمت یک ماکزیمم دارد یک مینیمم که تفاوت انها میشود رنج روزانه که در بالای صفحه نمایش داده میشود .
                              میانگین حد بالایی های 14 روز میشود خط نقطه چین بالایی قرمز و میانگین حد پائین های 14 روز میشود مقطه چین سبز .
                              در طول روز نیز تغییر میکنند چون روز جاری در محاسبات محسوب میشود .
                              رسیدن قسمت به رنج هم یعنی قیمت به حد بالایی یا پائینی میانگین 14 روز خود رسیده است .یعنی در طول 14 روز بطور متوسط این مقدار حرکت صعودی یا نزولی داشته بیشتر از ان خارج از نرم این مدت است و مراقب باشید .
                              متشکرم
                              زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
                                با سلام :
                                فکر میکنم دو عدد نقطه چین حد بالا و حد پائین رنج 14 روز گذشته هستند .در طول روز قیمت یک ماکزیمم دارد یک مینیمم که تفاوت انها میشود رنج روزانه که در بالای صفحه نمایش داده میشود .
                                میانگین حد بالایی های 14 روز میشود خط نقطه چین بالایی قرمز و میانگین حد پائین های 14 روز میشود مقطه چین سبز .
                                در طول روز نیز تغییر میکنند چون روز جاری در محاسبات محسوب میشود .
                                رسیدن قسمت به رنج هم یعنی قیمت به حد بالایی یا پائینی میانگین 14 روز خود رسیده است .یعنی در طول 14 روز بطور متوسط این مقدار حرکت صعودی یا نزولی داشته بیشتر از ان خارج از نرم این مدت است و مراقب باشید .
                                متشکرم
                                خطوط نقطه چین حاصل کم کردن اضافه کردن میانگین 14 از مینیمم و ماکسیمم قیمت در طول روز هست و با تغییر سقف و کف ها در طول روز انها تغییر میکنند !

در مورد رنج روزانه درست فرمودید !
                                ویرایش توسط مسلم آل شبر : https://www.traderha.com/member/4926-مسلم-آل-شبر در ساعت 12-29-2012, 05:12 PM

نظر

پردازش ...
                                X