اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بچه ها خانوم انصاف هم روی هم یورو و هم پوند سل گرفتند حالا تحلیل کنیم با هم
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• بچه ها یه سوال می مونه به ساعت ترید خانم انصاف نگاه کنید!!! ایشون صبر نکردند که کندل 4 ساعته و حتی یک ساعته بسته بشه.

اولا که کندل یک ساعته بعد از بسته شدن معلوم شد که برگشتی است و ما بر اساس آن وارد شدیم و کندل 4 ساعته اگه بر می گشت تو کانال چی؟؟؟

کسی می دونه چرا این کار رو کردند؟؟؟؟؟؟؟؟
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
        بچه ها خانوم انصاف هم روی هم یورو و هم پوند سل گرفتند حالا تحلیل کنیم با هم
        بچه از فردا تاانشالله با همفكري هم ديگر تاپيك را ادامه ميدهيم امروز را اصلا وارد بازار نشدم

در يورو با بسته شدن كندل 4 ساعته شوتينگ يك سل كوچك داريم چون اگر امروز روزانه زير كانال قرمز بسته شود با توجه به الگوي دو قله در چهار ساعته فردا هم بايد فكر فروش خوب باشيم
        تا فردا خدا نگهدار همگي
        در ضمن از اقا امير معذرت ميخوام چون آن موضوع اضافه حجم براي خودم سوال شد و اط همه دوستان تقاضا دارم اگر در توضيحات من اشكالي است حتما بازگو كنند چون در اين استراتژي تازه وارد هستيم و اين اشكالات يا با جواب منطقي حل ميشه و يا اينكه من به اشكال خود پي ميبرم

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• خبرتی یووووووووووووووووو س
          تا الان
          gbp.usd 30 pip soood
          eur.usd 50 pip sood

بزرگان زاده نمی شوند !!! ساخته می شوند

نظر

• آقا وحید معذرت خواهی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اولا شما لطف کردید و ایراد گرفتید بعدشم اگه قرار باشه کسی ایرادمو نگیره اصلا معاملاتم رو روی تاپیک نمی ذارم. کمبود محبت که ندارم بیام اینجا یه عکس بذارم که مثلا بخوان بقیه بگن اوه اوه چقدر سود کرده؟؟؟؟؟؟

اولا که حساب دمو و سود کردنش آسون. ریل مرد می خواهد. بعدشم فکر کنم با این سیستم هممون مرد ریل هم می شویم فقط باید دست در دست هم دهیم به مهر...

من انتقاد خوشحالم می کرد به خدا الان خوشحال ترم می کند که استاد نیست فقط اگه باعث پیشرفت و فهمیدن بشه. باور کنید من خودم یک موضوعی رو خوب نمی فهمیدم با سوال شما و توضیح استاد فهمیدم.

بازم ممنون از آقا وحید و تمام دوستانی که زحمت خوندن نوشته های من رو به خودشون می دهند و از اون مهمتر زحمت تصحیحش رو
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط alozard نمایش پست ها
              سلام
              روزتان بخیر
              فروش یورو در 1.31569 و به هدف 1.31061 .
              الف - در تایم یک ساعت شکست پایین کانال دو - پول بک به آن - و ورود در جهت شکست .
              ب - در تایم 4 ساعت شکست پایین کانال یک و دو - ورود در جهت شکست .
              ج - در تایم روزانه تشکیل کندل نزولی .
              مرسی

http://upload.tehran98.com/img1/xvs1...h1ddqpgvvt.jpg

سلام. دلیل انتخاب تی پی در این نقطه چی بود

نظر

• نوشته اصلی توسط pezhi نمایش پست ها
                سلام. دلیل انتخاب تی پی در این نقطه چی بود
                سلام
                روزتان بخیر
                جناب pezhi از اینکه وقتتان را در اختیار من قرار دادید سپاسگزارم .
                هدف رسیدن به پایین کانال قرمز در تایم یک ساعت بود .
                مرسی

نظر

• با عرض سلام لطفا لینک اندیکاتورها و تمپلیت این سیستم را اینجا بگذارید.و اینکه ممنون میشم یکی از دوستان یه حساب دمو برای بنده بسازه و یوزر و پس را برام پیغام خصوص کنه. ممنون میشم.خود در موقعیتی که این امر امکان پذیر نیست با سپاس از آموزشض دهنده این سیستم و همه دوستان مشارکت کننده.

نظر

• ببخشید بچه ها چرا اندیکاتور که نقطه چین هستند به رنگ قرمزوسبز به اسم mgy day avدریک روز هی بالا یا پایین می اید وحرکت میکند وثابت نیست؟

نظر

• از دوستان کسی اکسپرت اکانت کپیر نداره تا این معاملاتی که خانم انصاف انجام میدن اتوماتیک تو حساب خود ما کپی بشه؟

نظر

• با سلام :

بسیار متاسف شدم که جناب مسلم بدلیل نداشتن فرصت تاپیک را ادامه نمیدهند .بهرحال هر تاپیک متولی میخواهد .هرجند که زحمات ایشان همیشه به یادگار خواهد ماند .

به دوستان پیشنهاد میکنم برای ایجاد یک ذهنیت قوی از سیستم که بتوان در حساب ریل نیز ادامه یابد .تنها سیگنال اصلی را بگیریم و تحلیل کنیم .

اگر در حساب دمو بر اساس انچه تاکنون یادگفته ایم ترید کنیم همان برایمان ملکه ذهن میشود که ممکن است ایراد داشته باشد .

با سپاس فراوان از جناب مسلم

متشکرم
                        زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط fx-22 نمایش پست ها
                          از دوستان کسی اکسپرت اکانت کپیر نداره تا این معاملاتی که خانم انصاف انجام میدن اتوماتیک تو حساب خود ما کپی بشه؟
                          خدمت شما
                          فایل های پیوست شده

نظر

• لطفا ip server بروکری که خانم انصاف ترید می کنند را لطف کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط fx-22 نمایش پست ها
                              از دوستان کسی اکسپرت اکانت کپیر نداره تا این معاملاتی که خانم انصاف انجام میدن اتوماتیک تو حساب خود ما کپی بشه؟
                              دوست عزیز شما هنوز نیومده دنبال این می گردی پوزیشن ها رو کپی کنی؟؟؟؟؟؟؟

اولا اون اکانت دمو هست حالا اومد و این خانم انصاف خواست بزنه حسابش رو کال کنه شما هم می خوای حسابت کال بشه ؟؟؟

پست اول رو بخون و یکم وقت بذار تا همه چیز رو یاد بگیری.

موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط alibeti نمایش پست ها
                                لطفا ip server بروکری که خانم انصاف ترید می کنند را لطف کنید
                                206.18.161.49:443

نظر

پردازش ...
                                X