اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش معاملاتی ptm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• این پوزیشن ایرادی نداره ؟

با تشکر از صبوری شما جهت رفع عیب های من

نظر

• نوشته اصلی توسط cmureza نمایش پست ها
      این پوزیشن ایرادی نداره ؟

تقریبا استانداره
      نتایج رو هم بذار تا تحلیل بشود

نظر

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
        تقریبا استانداره
        نتایج رو هم بذار تا تحلیل بشود
        شدیدا بر عکس شد!
        استاپ جانانه ای بود ، جای شما خالی

نظر

شدیدا بر عکس شد!
          رضا جان خط روند تایم یکساعته سر راه قیمت بوده...
          شما در این سبک معاملاتی باید به سه تا مبحث تکنیکال مسلط باشی... 1- خط روند -2- کانال 3- سطوح حمایت و مقاومت(کانگسشن )

*** جفت ارز Gbp/Aud رو هم از سبد معاملاتیت حذف کن ، به درد این روش نمیخوره.

موفق و تکنیکالیست باشید :دی
          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-04-2013, 10:56 AM دلیل: اضافه کردن توضیح در مورد جفتهای توی سبد :دی

نظر

این پوزیشن ایرادی نداره ؟

بله ایراد داشت
            شرایط مشکوک و وجود واگرایی نباید اردر میذاشتی
            یادمان باشد :
            کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

• نوشته اصلی توسط اوپانیشاد نمایش پست ها
              بله ایراد داشت
              شرایط مشکوک و وجود واگرایی نباید اردر میذاشتی
              اوپانیشاد عزیز با احترام فراوان به نظرت ولی به نظر من وقوع واگرایی در تایم m15 به تنهایی نمی تونه مانع ورود ما بشه البته در صورتی که مانند این موقعیت ، هم شیب و هم فاصله مووینگ ها خوب بوده و خیلی شکیل خودشون رو از حالت نزولی قبلی به صعودی رسونده بودن. در ضمن قدرت مکدی نیز مناسب بود.

یه نکته دیگه وقوع واگرایی باید دلیلی باشه برای خروج زود هنگام از پوزیشن و نه صرفا یه تک دلیل برای نگرفتن پوزیشن.

طبق نظر حاج محمد ، این زوج ارز 10 روزی است که وارد فاز نزولی شده و شما در اصلاحی یک موج نزولی وارد پوزیشن خرید شدی که این ریسک معامله شما رو بالا برده.

پیروز و سربلند باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
                اوپانیشاد عزیز با احترام فراوان به نظرت ولی به نظر من وقوع واگرایی در تایم m15 به تنهایی نمی تونه مانع ورود ما بشه البته در صورتی که مانند این موقعیت ، هم شیب و هم فاصله مووینگ ها خوب بوده و خیلی شکیل خودشون رو از حالت نزولی قبلی به صعودی رسونده بودن. در ضمن قدرت مکدی نیز مناسب بود.

یه نکته دیگه وقوع واگرایی باید دلیلی باشه برای خروج زود هنگام از پوزیشن و نه صرفا یه تک دلیل برای نگرفتن پوزیشن.

طبق نظر حاج محمد ، این زوج ارز 10 روزی است که وارد فاز نزولی شده و شما در اصلاحی یک موج نزولی وارد پوزیشن خرید شدی که این ریسک معامله شما رو بالا برده.

پیروز و سربلند باشید
                دوست عزیز واگرایی جز شرایط مشکوک هست ضمن اینکه این واگرایی در محدوده R2روزانه و پیوت هفتگی اتفاق افتاده بایستی صبر کنیم تا این نقاط میشکست یا بالای این نقاط پوزیشن میزدیم

واگرایی در محدوده r2 روزانه بسیار قوی کانتکت میشه

به نگاه کردن به تایم فریم بالای 15 در روش پی تی ام کاملا مخالفم مگر برای بدست اوردن سقف و کف هفته همون های لوی هفته قبل

و اینکه تریدر نباید عجول باشه

پی تی ام به من اموخت هر جایی تو این بازار نباید پوزیشن زد
                اگر صبور بودیم در برگشت میشد 60 پیپ گرفت به روش پی تی ام سریع
                ویرایش توسط اوپانیشاد : https://www.traderha.com/member/5664-اوپانیشاد در ساعت 10-04-2013, 10:31 AM
                یادمان باشد :
                کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

• نوشته اصلی توسط اوپانیشاد نمایش پست ها
                  دوست عزیز واگرایی جز شرایط مشکوک هست ضمن اینکه این واگرایی در محدوده R2روزانه و پیوت هفتگی اتفاق افتاده بایستی صبر کنیم تا این نقاط میشکست یا بالای این نقاط پوزیشن میزدیم

واگرایی در محدوده r2 روزانه بسیار قوی کانتکت میشه

به نگاه کردن به تایم فریم بالای 15 در روش پی تی ام کاملا مخالفم مگر برای بدست اوردن سقف و کف هفته همون های لوی هفته قبل

و اینکه تریدر نباید عجول باشه

پی تی ام به من اموخت هر جایی تو این بازار نباید پوزیشن زد
                  اگر صبور بودیم در برگشت میشد 60 پیپ گرفت به روش پی تی ام سریع
                  Ptm سریع دیگه چیه؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط حاج محمد خان جان نمایش پست ها
                    رضا جان خط روند تایم یکساعته سر راه قیمت بوده...
                    شما در این سبک معاملاتی باید به سه تا مبحث تکنیکال مسلط باشی... 1- خط روند -2- کانال 3- سطوح حمایت و مقاومت(کانگسشن )

*** جفت ارز Gbp/Aud رو هم از سبد معاملاتیت حذف کن ، به درد این روش نمیخوره.

موفق و تکنیکالیست باشید :دی

واقعا با این تحلیل موافقم

و اینکه گفتید جفت ارز gbp-aud مناسب این روش نیست هم کاملا موافقم.

راستش گشتم جفت ارزهایی که ATR روزانه در بازه های مختلف بالای 100 داشتند و لیست کردم.

EUR-AUD GBPAUD EURNZD GBPNZD EURJPY GBPJPY

باید بگم این روش تا جاییکه من فهمیدم اصلا مناسب اینها نیست.قیمت 100 پیپ تغییر میکنه اما مووینگها انگار متوجه نمیشوند
                    و اگه مووینگها در حالت ایده آل قرار داشته باشن ، پوزیشن بگیری جز استاپ چیزی عاید نمیشه چون آخره حرکته!

به نظر شما که استخون خرد کرده این روش هستید ، من نوآموز فارکس بیشتر روی چه جفت ارزهایی توجه کنم که با این روش سازگارتر باشند ؟

در ضمن معامله روی طلا را شما تایید می کنید ؟

با تشکر

نظر

شدیدا بر عکس شد!

اگر مطالعاتت کامل می بود می فهمیدی که یک الگوی برگشتی پی تی ام هم داره و اون سه نستعلیقه

نظر

• دوستان ضمن جواب دادن به دو سوال قبلی من در دو پست قبلی؛ این موقعیت را نیز تحلیل کنید.

با تشکر

نظر

دوستان ضمن جواب دادن به دو سوال قبلی من در دو پست قبلی؛ این موقعیت را نیز تحلیل کنید.

با تشکر

احتمالا منجر به عدم فعال شدن یا استاپ میشه
                          بزار ببینیم کدومش درسته

نظر

اگر مطالعاتت کامل می بود می فهمیدی که یک الگوی برگشتی پی تی ام هم داره و اون سه نستعلیقه
                            سه نستعلیق ؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟

اگه منظورتون الگوی سر و شانه است که طبق شکل شانه سمت راست تقریبا میشه گفت شکل نگرفته و به قول استاد پشوتن باید الگو شکیل باشه و فاصله شونه چپ تا سر با شونه راست تا سر حدالمقدور یکسان باشه و البته خط گردن هم باید شیب ملایم رو به بالا یا لااقل افق داشته باشه.

خب این که هیچ کدومش نبود

لطفا این الگوی نستعلیق را نیز بیک توضیحی بدید

با تشکر

نظر

احتمالا منجر به عدم فعال شدن یا استاپ میشه
                              بزار ببینیم کدومش درسته

لطفا دلیلشم بگید

بفرموده خودتون پوزیشن هامو اینجا میگذارم تا بلکه ان شالله در آینده ای نزدیک رفع ایراد بشم.

و اما دو سوال قبلی منو هم جواب ندادید :

1. بهترین جفت ارزهای مناسب این روش کدوم ها هستند ؟
                              2. پی تی ام سریع چیه ؟
                              3. الگوی نستعلیق ؟!!!

نظر

سه نستعلیق ؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟

اگه منظورتون الگوی سر و شانه است که طبق شکل شانه سمت راست تقریبا میشه گفت شکل نگرفته و به قول استاد پشوتن باید الگو شکیل باشه و فاصله شونه چپ تا سر با شونه راست تا سر حدالمقدور یکسان باشه و البته خط گردن هم باید شیب ملایم رو به بالا یا لااقل افق داشته باشه.

خب این که هیچ کدومش نبود

لطفا این الگوی نستعلیق را نیز بیک توضیحی بدید

با تشکر
                                بنده میگم سه نستعلیق
                                شما میگی سرو شانه بعد هم کلی دلیل می بافی
                                عزیز جان من میگم سه نستعلیق یعنی همون سه نستعلیق
                                در ضمن شما باید از این پوزیشنها اینقدر بگیری و استاپ بخوری تا دلیلش رو خودت بفهمی
                                فرض کن دلیل این پ.زیشن رو هم من گفتم بعدی و بعدی رو می خوای چکار کنی
                                من هنوز معتقدم شما پی دی اف ها را یا کامل تخواندی یا سرسری خواندی و باز هم توصیه میکنم عجله نکن
                                این پی دی اف ها نتیجه یک سال و اندی تلاش است

نظر

پردازش ...
                                X