اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش معاملاتی ptm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    متاسفانه جزواتی که در ابتدای تاپیک گذاشته شدن دیگه قابل دانلود نیستند. لطفا اگر امکان داره دوباره آپلود بفرمایید.
    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط biabani نمایش پست ها
      سلام
      متاسفانه جزواتی که در ابتدای تاپیک گذاشته شدن دیگه قابل دانلود نیستند. لطفا اگر امکان داره دوباره آپلود بفرمایید.
      ممنون
      سلام

من همین امروز از این لینک دانلود کردم . شاید لازم باشه یه ثبت نام هم انجام بدید . اینو یادم نیست .

http://forum.ptmtrader.com/forum8/thread11.html

با تشکر

نظر

• سلام دوستان.بنده معامله گری تازه شروع کردم دنبال یه پلن معاملاتی هستم که بتونم ماهانه حداقل250الی300پیپ بگیرم میخواستم ببینم ایا پلن معاملاتی پایپو به من این مقدارسودبه من میده یانه؟لطفاراهنماییم کنیدچون اینقدرپلن معاملاتی زیادهست که من گیج شدم هرکی هم ازپلن خودش داره تعریف میکنه.....

نظر

• در لحظه ورود اشتباه بزرگی داری میکنی دوست من.در مارکت جملاتی مثل باید بتونه، میشه ،بوی کال شدن میده
          فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

نظر

• یعنی شمامیفرماییدپلنهای معاملاتی توانایی دادن ماهانه حداقل250پیپ ندارند؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bomb نمایش پست ها
              یعنی شمامیفرماییدپلنهای معاملاتی توانایی دادن ماهانه حداقل250پیپ ندارند؟
              دوست من شما از پلن انتظار سود دادن داری؟؟؟؟ یکی هست با پلن که شما گفتین 1000پیپ در میاره یکی هم هست با همون پلن کال میشه فرقشون چیه؟ میتونم بپرسم جه کتابهای تا حالا مطالعه فرمودین؟
              فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

نظر

• نوشته اصلی توسط حسین مهربانی نمایش پست ها
                دوست من شما از پلن انتظار سود دادن داری؟؟؟؟ یکی هست با پلن که شما گفتین 1000پیپ در میاره یکی هم هست با همون پلن کال میشه فرقشون چیه؟ میتونم بپرسم جه کتابهای تا حالا مطالعه فرمودین؟
                باسلام مجدد...بنده مطالعاتم فقط درزمینه یادگیری تحلیل تکنیکال بوده مانندکتاب اقای جان مورفی وهمچنین ویدئوهای اموزشی استادازادی تا40رودیده ام.بنده صحبتهای استادان وافرادباجربه تالار رومیخوندم همگی میگن که برای موفقیت دربازارهای مالی باید یه پلن معملاتی خوب ومنسجم داشته باشی من هم دنبال یه پلنی هستم که انتظاراتم روبراورده کنه بخاطرهمین میخواستم کسانی که ازاین پلن هااستفاده کرده اندتجربیاتشان رادراختیاربنده قراردهندشب بخیر....

نظر

• دوست عزیز مارکت فراتر از این چیزهای که گفتی هست بنظر من الیوت و هارمونیک کامل یاد بگیر حداقل،بعد وارد شو یا حداقل کتاب استراتژی با بیشترین احتمال موفقیت بخون .جمله تون منو یاد 7 پیش انداخت شب بخیر دوست من امیدوارم موفق بشی

نظر

باسلام مجدد...بنده مطالعاتم فقط درزمینه یادگیری تحلیل تکنیکال بوده مانندکتاب اقای جان مورفی وهمچنین ویدئوهای اموزشی استادازادی تا40رودیده ام.بنده صحبتهای استادان وافرادباجربه تالار رومیخوندم همگی میگن که برای موفقیت دربازارهای مالی باید یه پلن معملاتی خوب ومنسجم داشته باشی من هم دنبال یه پلنی هستم که انتظاراتم روبراورده کنه بخاطرهمین میخواستم کسانی که ازاین پلن هااستفاده کرده اندتجربیاتشان رادراختیاربنده قراردهندشب بخیر....

سلام

دوست عزیز

پلن معاملاتی رو نمیشه از زو دست کسی نوشت و پلن معاملاتی هر کس

بر اساس ویژگیهای فردی و نوع زندگی و نگرشش به بازارهای مالی است و دیدگاهای اون

و خیلی از مسایل دیگر

سیستم تریدری ptm

بیشتر برای تایم فریم 15 دقیقه و زیر ان تایم فریم طراحی شده و بیشتر برای کسانی که در طول روز در ساعت بازگشایی کندن و اوخر اون و اوایل بازار نیویورک است

که بترتیب 11 صبح تا 8 غروب میشود به وقت تهران

خوب اگر شما در طول روز در این بازه زمانی نتوانید پای چارت باشید

عملا استفاده شما از ان کارایی ندارد

و بعد از ان از این سیستم معاملاتی کسانی بودن که به سودهای خوبی هم رسیدن و کسانی هم بودن نتوانستن

برای موفقیت در بازارهای مالی بین الملی فراتر از سیستم و پلن مباحث روانشناسی و تسلط بر خود و متعهد بودن بر ان سیستم هم

خود نقش مهم دارد

الغرض

سیتستم ptmیک سیستم است که شاکله ان بر پایه تحلیل نا پذیر بودن بازار شکل گرفته

و نیاز به اموختن مباحث مانند الیوت و الگوهای هارمونیک و غیره ندارد

و تنها باید ان چیزی در جزوه اشاره شده پایبند باشید

و احتیاج به اموختن دیگر مباحث ذکر شده نیست

پس شما اول یک دور جزوه را بخون و با شرایط خودتون بسنجید

و در صورت که ارتباط برقرار کردید حتما هم میتونید ان سود مد نظرتون را هم بدست بیاورید

نظر

• سلام دوست عزيز farzan20 من پيام خصوصي براي شما ارسال كردم ولي دوباره ميخاستم ارسال كنم اما نميتونم چون تعداد پست هام توي سايت به 30 نرسيده ممنون ميشم با من تماس بگيرين.
                      ویرایش توسط eminem : https://www.traderha.com/member/20831-eminem در ساعت 05-12-2016, 12:06 PM

نظر

• سلام دوستان كسي از اقاي farzan20 ايميلي شماره اي چيزي نداره به ما كمك كنه خدا خيرتون بده .

نظر

یعنی شمامیفرماییدپلنهای معاملاتی توانایی دادن ماهانه حداقل250پیپ ندارند؟
                          منظورتون 250- پیپ که نیست؟!

سود کردن در این بازار به این راحتی که فکر میکنید نیست. توصیه می کنم حداقل 1 سال با حساب دمو کار کنید. اگر تونستید بعد از 6 ماه با سایز لات 0.01 مقدار 250 پیپ ماهانه رو کسب کنید اون موقع برید سراغ حساب ریل.

نظر

• میشه اگر کسی استراتژی که ساخته رو با نظم بهش عمل کنه مطمعنا میرسه به این نتیجه.دوستان عزیز تو این بازار فقط نظم و روانشناسی و مدیریت سرمایه حرف اول رو میزنه . نه چیز دیگه .

نظر

• سلام ارشیو فایلای جناب پشوتنو از کجا میشه لود کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط متینه2018 نمایش پست ها
                                سلام ارشیو فایلای جناب پشوتنو از کجا میشه لود کرد؟
                                از این
                                لینک

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

پردازش ...
                                X