اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• AUDUSD
    با این ریزشی که توی ماه پیش داشته و الگوهایی که پشت سر هم شکست می خورن به نظرم باید توی تایم ماهیانه برای برگشت به بالا برنامه ریزی کرد.
    آرایش واگرایی بین قیمت و RSI و CCI رو داریم با توجه به شکست قوی سطح 61.8 احتمالا روی سطح 78 درصد باید انتظار برگشت رو داشته باشیم و روی این سطح به دنبال علایم اشباع زیگ و تریگر گرفتن برای صعود از 8700 به 9200 باشیم.

نظر

• نوشته اصلی توسط emadshahin نمایش پست ها
      دوستان در جفت ارز euraud در تایم ماهیانه آرایش واگرایی شدیدی روی اندیکاتورهای RSI و CCI دیده میشه. الان هم روی سطح 78 درصد اصلاحی هستیم. ولی با توجه به ریتم حرکتی سریع صعودی انتظار تغییر روند رو ندارم. فقط امکان یه ریزش تا سطح 23 درصد آخرین حرکت صعودی وجود داره. در تایم 5 دقیقه فکر می کنم بشه یه پوزیشن عالی شکار کرد. اگر از آخرین سقف صعودی با حرکت قوی عبور کنه تحلیل بی اعتبار میشه و باید واگرایی را روی سطح 88.6 درصد ماهیانه دنبال کرد.

با عبور قوی از سطح 78.8 طبق تحلیل قبلی منتظر تریگر گرفتن روی سطح 88.6 خواهیم بود.

نظر

• USDJPY
        واگرایی مخفی منفی با تحلیل زمانی خوب.
        تریگر رو در 1 دقیقه بگیرید.

نظر

• GBPCAD

موقعیت با آرایش واگرایی روی CCI و RSI و الگوی بت

تریگر در 1 دقیقه و هدف اول 5720

نظر

• نوشته اصلی توسط emadshahin نمایش پست ها
            usdjpy
            واگرایی مخفی منفی با تحلیل زمانی خوب.
            تریگر رو در 1 دقیقه بگیرید.

هدف اول و زد ادامه ربزش با واگرایی می تونیم تا app 100 ادامه بدیم.

نظر

• باسلام خدمت اقای یزدی و بقیه دوستان
              من مدت زیادی نیست که به جمع شما پیوستم.با حساب دمو کار میکنم و از استراتزی زیگزاک بهره میبرم .از اموزه های اقای یزدی استفاده میکنم و خواستم از ایشان تشکر کنم.امیدوارم مرا به عنوان کمترین بپذیرند و از راهنماییهایشان دریغ نفرماییند.
              باز هم از چناب یزدی تشکر میکنم
              ویرایش توسط moheb : https://www.traderha.com/member/10017-moheb در ساعت 08-03-2013, 07:47 PM
              برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

• نوشته اصلی توسط moheb نمایش پست ها
                باسلام خدمت اقای یزدی و بقیه دوستان
                من مدت زیادی نیست که به جمع شما پیوستم.با حساب دمو کار میکنم و از استراتزی زیگزاک بهره میبرم .از اموزه های اقای یزدی استفاده میکنم و خواستم از ایشان تشکر کنم.امیدوارم مرا به عنوان کمترین بپذیرند و از راهنماییهایشان دریغ نفرماییند.
                باز هم از چناب یزدی تشکر میکنم
                سلام و درود

جناب moheb عزیز ورودتان به فروم پرسپولیس را خوش آمد میگم و شما برای ما بیشترین هستین و حضورتون در تاپیک زیگ زاگ منتی است بر من .
                امیدوارم که این فروم که پر است از اساتید با تجربه و دانشمند و تاپیکهایی که از سطح علمی بالایی برخوردار است
                بتواند در رشد و ارتقاء سطح شما مفید واقع بشه و شاهد موفقیت روز افزون شما باشیم .

موفق باشید
                آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• باسلام مجدد خدمت استاد یزدی
                  با توجه به اموخته هایم در بورس تهران و بهره جستن از فرمایشات جنابعالی حقیر قصد باز نمودن حساب ریل دارم البته قصد باز نمودن به این زودی را نداشتم ولی با مشاهده اموزه های شما این احساس در من بوجود امد.لازم به دکر است که در تریدری قادر به کنترل خود و مدیریت سرمایه را دارم اطلاعات تکنیکالی را هم مرهون 50 جلسه استاد آز..هستم(دعا گوی ایشان و شما هستم).(هرکس به من کلمه ای را بیاموزد مرا مدیون خویش ساخته است. امام علی ع).
                  با توجه به اینکه ترید هر کس به مسولیت خود شخص میباشدخواستم نطر جنابعالی را بدانم(یک حساب ریل کوچک با تریدهای کم حجم در هین بهره بردن از درسهای موجود در سایت)
                  با تشکر از راهنمایی تان

نظر

باسلام مجدد خدمت استاد یزدی
                    با توجه به اموخته هایم در بورس تهران و بهره جستن از فرمایشات جنابعالی حقیر قصد باز نمودن حساب ریل دارم البته قصد باز نمودن به این زودی را نداشتم ولی با مشاهده اموزه های شما این احساس در من بوجود امد.لازم به دکر است که در تریدری قادر به کنترل خود و مدیریت سرمایه را دارم اطلاعات تکنیکالی را هم مرهون 50 جلسه استاد آز..هستم(دعا گوی ایشان و شما هستم).(هرکس به من کلمه ای را بیاموزد مرا مدیون خویش ساخته است. امام علی ع).
                    با توجه به اینکه ترید هر کس به مسولیت خود شخص میباشدخواستم نطر جنابعالی را بدانم(یک حساب ریل کوچک با تریدهای کم حجم در هین بهره بردن از درسهای موجود در سایت)
                    با تشکر از راهنمایی تان
                    سلام و درود
                    ار اینکه حقیر را مورد لطف قرار میدهید سپاسگزارم . بنده هم همانند شما دانشجوی اساتید گرانقدر فروم هستم و منت می نهید اگر استاد خطاب نکنید. پذیرفتن کلمه استاد بر خود را کم لطفی به مراتب والای اساتید ارجمندم میدانم .
                    اما در مورد حساب ریل همانطور که میدانید این بازار بازری است فریبنده و اراده قوی و مصمم میخواهد تا بر نفس سرکش وسوسه خود تصلط پیدا کند. اگر حسابی باز کردید سعی کنید به میزان کمی باز کنید در حدی که محکی باشد بر خود شناسی . تا بتوانید خشت اول را درست قرار دهید تا انشاا... با هدف آتی دیگر خشت ها را یکی پس از دیگری بر هم استوار نمایی . اگر سرمایه ای در دست دارید اگر 3 درصد موجودیتان میلغی است که بتوانید حساب باز کنید با 3 درصد دستمایه خود شروع کنید اگر نه از حداقل سرمایه دستمایه استفاده کنید تا یک دوره ببینید برآیند کارتان چه خواهد بود . حسابتان به میزانی بود مدیریت سرمایه را ابدا" فراموش نکنید . که رمز موفقیت در فارکس فقط در همین بخش است .
                    برایتان آرزوی موفقیت دارم .

موفق و پیروز باشید
                    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• باسلام
                      حقیر با استاپ لاس مشکل دارم.به این شکل که وقتی تغیین میکنم نوسانات شدید بازار پوزیشن را میبندد.البته حساب دمو هم اختلاف زیادی در پوزیشن جدید باز کردن دارد.لطفا راهنماییی بفرماییدو اینکه در حساب ریل ایا این اختلاف کم است ؟

نظر

باسلام
                        حقیر با استاپ لاس مشکل دارم.به این شکل که وقتی تغیین میکنم نوسانات شدید بازار پوزیشن را میبندد.البته حساب دمو هم اختلاف زیادی در پوزیشن جدید باز کردن دارد.لطفا راهنماییی بفرماییدو اینکه در حساب ریل ایا این اختلاف کم است ؟
                        سلام و درود

اگر میتوانید یکی از پوزیشنهایی که استاپ خورده را قرار دهید که ببینیم استاپ را چگونه اختیار میکنید . تا نقطه نطراتی که به ذهن آید را چه من و چه دوستان بیان نمایند .

موفق باشید

نظر

• درود مجددخدمت اقای یزدی.
                          متاسفانه نتونستم عکسی ار چارت بگذارم(بدلیل کم تجربه گی) اما در معاملات امروزusdcadتایم 30 دقیقه ساعت 13 بوقت خود چارت.پوزیشن بای در 103870باز کردم.سوال اینجاست که باید sl را کجا بگذارم.ایا با توجه به فیبوی برگشتی درخط 100درصد103650 یا خط 161.5درصد103390 قرار دهم یا پایین تر.خود این دو خط بسیار حد ضرر بالادارد.دوست غزیز ببخشید بدلیل کمی اطلاعات باعث رنج شما گردیدم.امیدوارم توانسته باشم مقصود را برسانم.
                          با تشکر

نظر

درود مجددخدمت اقای یزدی.
                            متاسفانه نتونستم عکسی ار چارت بگذارم(بدلیل کم تجربه گی) اما در معاملات امروزusdcadتایم 30 دقیقه ساعت 13 بوقت خود چارت.پوزیشن بای در 103870باز کردم.سوال اینجاست که باید sl را کجا بگذارم.ایا با توجه به فیبوی برگشتی درخط 100درصد103650 یا خط 161.5درصد103390 قرار دهم یا پایین تر.خود این دو خط بسیار حد ضرر بالادارد.دوست غزیز ببخشید بدلیل کمی اطلاعات باعث رنج شما گردیدم.امیدوارم توانسته باشم مقصود را برسانم.
                            با تشکر
                            سلام و درود

دوست خوبم اینجوری مشکل بتوان در مورد استاپ لاس صحبت کرد معمولا" انتخاب استاپ لاس به قوانین پلان معاملاتی هر شخص بر میگرده . اما کلی اگر از شکست پیوت ها استفاده شود پایین یا بالای پیوت بعد یا قبل محل استاپ میشود اگر . بر اساس سوینگها انجام شود اولین ماژور قبلی بعنوان استاپ لاس تعیین میشود .
                            من سعی کردم نمونه شمارا در تصویر زیر نشان دهم و توضیحات را هم در تصویر بیان داشتم امیدوارم که کمکی باشد .

نظر

• سلام و درود

تصویری از دشت اسکلپ امروز قرار بدیم فراموشمون نشه

نظر

• نتیجه :

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 08-07-2013, 03:26 PM

نظر

پردازش ...
                                X