اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام خدمت استاد یزدی بزرگوار
    امیدوارم در سلامت کامل روزگار سپری کنید . بنده از شاگردان کوچک و کلاس اولی شما هستم.در حال حاضر سوالی پیش آمده گفتم در این فرصت ابتدا سپاس بی پایان بنده را پذیرا باشید بابت زحماتی که در آموزش علم بازار وبالاتر از آن نمایش توانایی تحمل دیگران با انواع اخلاقها و توقعات که درسی به مراتب مهمتر از تحلیل تکنیکی بازار است که شاید علت اصلی موفقیت مداوم در بازار هم همین باشد.
    حالا با اجازه سوال بنده
    در پست 1791 از تاپیک ارزشمند زیگزاگ در مورد زیگزاگهایی که در دل زیگزاگهای بزرکتر قرار دارند صحبت فرمودین و تاکید کردین که این زیگهای کوچک مثل مینورهای امواج هستند حالا در جفت ارز یورو دلار تایم 4ساعته که در عکس پیوست نمودار آن گذاشته میشود زیگی که داخل مستطیل سبز رنگ قرار داده شده آیا زیگ قبلی خود را شکسته که منظور XB است یا نه ما باید زیگ را AB در نظر بگیریم. و لطف بفرمایید توضیحی هم
    در مورد حرکت آخری بدهید چون تحلیل من شکستن زیگ 4ساعته و اصلاح در تایم روزانه بوده با حداقل سه زیگ در 4ساعته . با تشکر از زحمت شما.

نظر

• نوشته اصلی توسط صادق نمایش پست ها
      با سلام خدمت استاد یزدی بزرگوار
      امیدوارم در سلامت کامل روزگار سپری کنید . بنده از شاگردان کوچک و کلاس اولی شما هستم.در حال حاضر سوالی پیش آمده گفتم در این فرصت ابتدا سپاس بی پایان بنده را پذیرا باشید بابت زحماتی که در آموزش علم بازار وبالاتر از آن نمایش توانایی تحمل دیگران با انواع اخلاقها و توقعات که درسی به مراتب مهمتر از تحلیل تکنیکی بازار است که شاید علت اصلی موفقیت مداوم در بازار هم همین باشد.
      حالا با اجازه سوال بنده
      در پست 1791 از تاپیک ارزشمند زیگزاگ در مورد زیگزاگهایی که در دل زیگزاگهای بزرکتر قرار دارند صحبت فرمودین و تاکید کردین که این زیگهای کوچک مثل مینورهای امواج هستند حالا در جفت ارز یورو دلار تایم 4ساعته که در عکس پیوست نمودار آن گذاشته میشود زیگی که داخل مستطیل سبز رنگ قرار داده شده آیا زیگ قبلی خود را شکسته که منظور XB است یا نه ما باید زیگ را AB در نظر بگیریم. و لطف بفرمایید توضیحی هم
      در مورد حرکت آخری بدهید چون تحلیل من شکستن زیگ 4ساعته و اصلاح در تایم روزانه بوده با حداقل سه زیگ در 4ساعته . با تشکر از زحمت شما.
      منظور از حرکت آخری حرکت داخل مستطیل سبز است

نظر

• نوشته اصلی توسط moheb نمایش پست ها
        باسلام
        و با اجازه استاد یزدی تصویر ارزهایی که بنطرم طبق استراتژی ایشان میباشد را میگزارم امیدوارم که فرصتی داشته باشند که با گوشه چشمی در صورت نیاز این شاگردان را راهنمایی کنند.
        دوستان حقیر مبتدی هستم و منظور از گذاشتن این موقعیتها تنها بهانه ای برای کسب فیض از راهنماییی ها استاد میباشد

با توجه به حرکت نزولی ارز انتطار میرود که قیمت تنها بتواند تا 78 درصد فیبو که با مستطیل ابی نمایش داده شده است بالا برود و فرصتی باشد برای سل گرفتن. که در صورت یافتن تریگر سل میتوان وارد شد
        درضمن بدلیل عدم قدرت برای بالا رفتن که توسط چندین زیگ موفق به صعود نشده امکان اینکه نزول رودتر شکل بگیرد هم هست ( شکست خط حمایت میتواندتریگر ورود باشد)
        نتیچه سیستم زیگزاک
        باتشکز از استاد یزدی
        برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

• سلام و درود

نوشته اصلی توسط ali.h110 نمایش پست ها
          با سلام خدمت جناب یزدی

سوالی از شما داشتم در مورد پست 1572 و 1573 ما بعد از اصلاح و اینکه تشخیص دادیم موج برگشتی توانایی ایجاد سقف جدید راندارد و موج بعد از آن هم توانایی ایجاد کف جدید را ندارد پی به فاز اصلاحی یک یا دو تیم بالاتر میبریم در نتیجه برای تشخیص محدوده پایانی اصلاح در تایم بالا در بازوی قبل فیبو میکشیم و در تایمی که ریز موج ها هستند و تشخیص اصلاح دادیم روی اولین 8 ایجاد شده فیبو پروجکشن می کشیم تا پی آر زد مشخص شده و بازگشت بازار به روند اصلی را پیدا کنیم . حالا بعد از آن روی اولین بازوی ایجاد شده به منظور پیدا کردن تارگت یک فیبو پروجکشن (اکسپنشن) از اولین 7 و روی اولین بازوی نزولی اکستنشن میکشم و پی آر زد این دو فیبو و نزدیکی به پیووت را در نظر میگیریم .
          اما در پست بعد که تشحیص شروع روند را دادیم بروی تایم ماژور تایم کاری یا بازوی یک تایم بالاتر اکستنشن میکشیم تا تارگت را پیدا کنیم
          تفاوت نحوه تارگت گیری در این دو پست به روند بعد از اصلاح و شروع روند جدید مرتبط است ؟ فکر میکنم توضیحات در دو پست داده شدهپست اول تارگت برای ورود می باشد و پست بعد برای خروج یا ادامه روند
          بعد از موج اصلاح به شوه پست 1572 تارگت گیری میشود اما در شروع روند جدید به شیوه پست 1573 ؟ بله
          امکان دارد در یک تایم بر اساس نحوه قرارگیری زیگ ها تشخیص اصلاح داده شود اما در یک یا دو تیم بالاتر موج اصلاحی فراتر از ماژور قبلی در تایم بالاتر خود برود ؟ و این می تواند نشان از چه چیزی در تایم های بزرگتر باشد ؟
          نوشته اصلی توسط ali.h110 نمایش پست ها
          با سلام مجدد خدمت جناب یزدی

استاد شما در پست 1573 به شیوه عکس زیر اشاره کرده اید + تسخیص تارگت کلی روند شروع شده ؟ در تصویر زیر نشان از یک روند جدید دارد و با روشهای اعلام شده میتوان به دفعات وارد پوزیشن شد
          آیا در ادامه مسیر باید به شیوه پست 1572 در اصلاح ها وارد شد ؟ درست متوجه شده ام ؟ بله

لینک پستهای ذکر شده :

http://forum.broker-fa.org/f60/%D8%A.../index158.html
          ب
          با تشکر از زحمات شما
          سلام و درود
          نوشته اصلی توسط صادق نمایش پست ها
          با سلام خدمت استاد یزدی بزرگوار
          حالا با اجازه سوال بنده
          در پست 1791 از تاپیک ارزشمند زیگزاگ در مورد زیگزاگهایی که در دل زیگزاگهای بزرکتر قرار دارند صحبت فرمودین و تاکید کردین که این زیگهای کوچک مثل مینورهای امواج هستند حالا در جفت ارز یورو دلار تایم 4ساعته که در عکس پیوست نمودار آن گذاشته میشود زیگی که داخل مستطیل سبز رنگ قرار داده شده آیا زیگ قبلی خود را شکسته که منظور XB است یا نه ما باید زیگ را AB در نظر بگیریم. ملاک سقف زیگ AB می باشد . پون سقف X یک سقف مینوری می باشد .
          و لطف بفرمایید توضیحی هم
          در مورد حرکت آخری بدهید چون تحلیل من شکستن زیگ 4ساعته و اصلاح در تایم روزانه بوده با حداقل سه زیگ در 4ساعته . با تشکر از زحمت شما. همانطور که قبلا" هم عرض کردم ملاک ما سقف و کف زیگ های ماژوری باید باشد چون ممکنه در این بین زیگهای فالس زیادی ایجاد شود و یا اینکه بازو با یک زیگ خاتمه پیدا کند همانطور که میدانید ایجاد زیگ یک محاسبه ریاضی است و بستگی به وضعیت کندل ها دارد . شما خود میتوانید بر اساس ماژور ها زیگ زاگ را رسم نمایید مانند شکل زیر .
          نوشته اصلی توسط صادق نمایش پست ها
          منظور از حرکت آخری حرکت داخل مستطیل سبز است
          ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 01-05-2015, 05:35 PM
          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
          گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
          آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
          پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
          پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
          پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• با سلام.
            چون شرم دارم مزاحم استاد شود اگر یکی از دوستان به من کمک کند ممنون میشوم
            در نوشته های استاد من با سه نوع استاپ لاس مواجه شدم که میخواهم بدانم با توجه به هنر تریدر گذاشته میشود یا قانون خاصی دارد
            1-استاپ بالای ماژور قبل
            2-استاپ 10پیپ+اسپرد
            3-استاپ بالای فراکتال قبل
            با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط amin110 نمایش پست ها
              با سلام.
              چون شرم دارم مزاحم استاد شود اگر یکی از دوستان به من کمک کند ممنون میشوم
              در نوشته های استاد من با سه نوع استاپ لاس مواجه شدم که میخواهم بدانم با توجه به هنر تریدر گذاشته میشود یا قانون خاصی دارد
              1-استاپ بالای ماژور قبل
              2-استاپ 10پیپ+اسپرد
              3-استاپ بالای فراکتال قبل
              با تشکر
              باسلام
              و با پوزش از اینکه من چواب میدهم .فقط خواستم درس پس داده باشم و اینکه اگر اشتباه فهمیده باشم راهنمایی شوم
              در این سیستم ما استاپ را میبایست بالا یا پایین سقف یا کفی فرار دهیم که بر اساس ان پوزشین باز کرده ایم.یقینآ میبایست ماژور باشد.اما چندپیپ همان 10 پیپ+اسپرد کفایت میکند
              باتشکر

نظر

باسلام
                و با پوزش از اینکه من چواب میدهم .فقط خواستم درس پس داده باشم و اینکه اگر اشتباه فهمیده باشم راهنمایی شوم
                در این سیستم ما استاپ را میبایست بالا یا پایین سقف یا کفی فرار دهیم که بر اساس ان پوزشین باز کرده ایم.یقینآ میبایست ماژور باشد.اما چندپیپ همان 10 پیپ+اسپرد کفایت میکند
                باتشکر
                مرسی اقا moheb انشااله همیشه پر پیپ باشی

نظر

• محل مشخص شده از نظر سیستم زیگزاک نقطه prz میتواند باشد
                  با تشکر

نظر

• با سلام خدمت عزیزان
                    توجه داشته باشید سیستم زیگزاگ انهم درتایم 4ساعته و روزانه نیاز به صبر دارد .البته در صورت موفق بودن تحلیل میتوان از تایم15 دقیقه شروع کرد و با دیدن تریگر ورود پوزیشن گرفت .حتی براساس همین سیستم درتایمهای پایین میتوان بارها ورود و خروچ کرد...(این توضیح هم جسارتی بودکه امیدوارم استاد ببخشند)

نظر

محل مشخص شده از نظر سیستم زیگزاک نقطه prz میتواند باشد
                      با تشکر

با سلام

یکی دیگه ار سیگنالها بر اساس زیگزاگ بهدف رسید...البته بامورد بوچود امده در مورد فرانک و یورو باید برای این ارزا تچدید نظرکرد

نظر

با سلام خدمت عزیزان
                        و با توجه به مشخص شدن اصلاح نزولی در تایم 4ساعته( زیگ قرمز) میتوان در منطقه مشخص شده با مشاهده تریگر سل وارد شد.

با سلام
                        دوستان همنطور که ملاحظه میفرمایید بعد از مشخص شدن هدف میتوان بارها پوزیشن گرفت شاید اخرین پوزیشن با زیان کمی نسبت به سودهای بدست امده بسته شود
                        با تشکر از استاد یزدی وسیستم منحصر بفردشان

نظر

• باسلام خدمت استاد یزدی و دوستان

در تایم پایین در صورت یقین به صعود که البته علایم ان مشخص شده میتوان اقدام به ترید بای کرد

درتایم 1 ساعته در صورت شکست خط کانال و اطمینان بیشتر پس از شکست اولین سقف

در صورت پر نشدن ظرف زمان امکان حرکات رنچ وچود دارد

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 01-18-2015, 01:19 AM

نظر

• متاسفانه ترتیب چارتها بهم خورد و نتوانستم درست کنم که از دوستان پوزش میخواهم
                            تایم 15دقیقه میتواند راهنمایی باشد برای تصمیم که ایا اصلاح پایان یافته یا خیر

سلام و درود

ضمن تشکر از جناب محب با اجازه ترتیب پست قبل را تنظیم کردم ببخشید که در پست شما دست بردم

ارادتمند
                            یزدی
                            ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 01-18-2015, 01:21 AM

نظر

• باسلام جناب محب عزیز

درصورت امکان بفرمایین که شما از چه مووینگ اورج هایی استفاده میکنید؟وکاراییشون رو بفرمایید ممنون میشم از لطف شما بزرگوار.مووینگ هایی که در عکس هایتان است .

نظر

• نوشته اصلی توسط ttttt نمایش پست ها
                                باسلام جناب محب عزیز

درصورت امکان بفرمایین که شما از چه مووینگ اورج هایی استفاده میکنید؟وکاراییشون رو بفرمایید ممنون میشم از لطف شما بزرگوار.مووینگ هایی که در عکس هایتان است .
                                با سلام خدمت شما و دوستان
                                حقیر در تایم یکساعته موینگ 100 و 200 دارم که شکست انها تغییر و یا اصلاح روند را اعلام میکند
                                در تایم 15 دقیقه دو موینگ 34 و 21 که ارایش نزولی یا صعودی انها بشرطی که مکدی تغییر فاز هم جهت ارایش داده باشد اعلام گرفتن پوزیشن را میدهد
                                امیدوارم موثر باشد

نظر

پردازش ...
                                X