اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Edge of Chaos

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
    EUR/AUD

EUR/USD

هر دو روی صفر بسته شد. منتظر روند نزولی

نظر

• نوشته اصلی توسط forex2020 نمایش پست ها
      دوست عزیز یکی دیگه از دلایلی که باید به اون توجه میشد برای نگرفتن این پوزیشن تمام شدن atr روزانه ارز بوده که جز این استراتژی بوده
      درود

منظورتان همان خط زرد است؟

نظر

• بله دوست عزیز

نظر

• ممنون.

این موقعیتش چطوره؟ . 3 تا ولتی آبی داریم و الان پیوت روزانه هم داریم و توی اشباع فروش هستیم

ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 12-05-2012, 03:47 PM

نظر

• واگرایی در M30

آیا این ترید با قوانین سیستم مطابقت داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
              ممنون.

این موقعیتش چطوره؟ . 3 تا ولتی آبی داریم و الان پیوت روزانه هم داریم و توی اشباع فروش هستیم

درود دوست عزیز زمانی که شما عکس قرار دادید ولتی کوتاه مدت سل رو نشون میداده و با توجه به ریزش سنگین یورو در اون لحظه (هم ارزی) گرفتن این پوزیشن مناسب نبوده

نظر

• نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
                واگرایی در M30

آیا این ترید با قوانین سیستم مطابقت داره؟
                درود طبق فرمایشات پیام عزیز توجه به نحوه باز شدن کندل روزانه همچنین پولبک به ولتی ها و همچنین اشباع استوک که این پوزیشن هیچکدام از این 3 حالت رو به صورت نرمال نداشته

نظر

• یورو/دلار استرالیا به نظر موقعیت خوبی است.

تریگر نداد.

ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 12-05-2012, 08:21 PM

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                  2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                  3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                  4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                  5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                  6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                  7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                    یورو/دلار استرالیا به نظر موقعیت خوبی است.

خراب نشد؟

نظر

• سلام
                      این میله کنار اسپرد نشان دهنده چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
                        سلام
                        این میله کنار اسپرد نشان دهنده چیه؟
                        واسه قشنگی پندار جان
                        دستی باید ست کنی که مثلا میانگین اسپرد فلان ارز بروکر تو چنده بعد با اسپرد اون لحظه مقایسه میکنه سبز و قرمز میشه

نظر

• انتظار ما رو ببین

بازار خیلی کساد بود امروز
                          پوند تلرانسش 35 پیپ. من یادم نمیاد اینقدر کم

فقط طلا امروز طلایی بود

کیا گرفتن اینو؟
                          ویرایش توسط alizali : https://www.traderha.com/member/2907-alizali در ساعت 12-06-2012, 12:33 AM

نظر

• سلام
                            یورو دلار آماده ریزش
                            http://

نظر

• درود پیام عزیز
                              ریزش طلایی که اتفاق افتاده رو میشد با این سیستم گرفت با توجه به اینکه ولتی ضعیف در وضعیت قرمز نبوده و سیگنال false میداده اگه روشی تکینیکی فوتی چیزی هست که بشه اینارو باهش گرفت خیلی خوب میشه یا باید با ریسک این پوزیشن رو میگرفتیم
                              http://

نظر

• روز بخیر

هوای مشهد بهاری!! زمستون هم زمستونای قدیم.

برای طلا و کراسهای ین و کلا چارتهایی که فراریت بیشتر دارند کار سخت تر هست.

دوراه رو میتونید آزمایش کنید:
                                1)حساسیت ستاپ را کمتر کنید
                                2)با همین ستاپ فقط دو ولتی بزرگتر را روندنما قرار دهید و ولتی کوچک فقط برای محدوده ورود استفاده شود.

در شکلی که قرار دادید ولتی کوچک صاف بوده و قبلا گفتم که ولتی زمانی اعتبار دارد که پس از تشکیل شیب هم داشته باشد.

من از دو تایمفریم استفاده کردم و سختگیرانه تر معامله کردم که به نظرم بهتر شد. یعنی 6 ولتی را میبینم و هر چارتی که ترکیب بهتری داشته (در حالت ایده آل 6 ولتی یک رنگ) آن را انتخاب میکنم.

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                                2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                                3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                                4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                                5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                                6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                                7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

پردازش ...
                                X