اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

صرفا جهت آشنایی بیشتر...

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

از خوستان و مخصوصا اهواز کسی داریم در فارکس فعاله ؟
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
      بله مسلم جان من هستم اوامری هست در خدمتیم

نظر

نوشته اصلی توسط forex2020 نمایش پست ها
        بله مسلم جان من هستم اوامری هست در خدمتیم
        سلام
        به دوستان عزیز
        من هم هستم

نظر

سلام
          من صادق شهبازی هستم.
          دانشجوی رشته کامپیوتر در دانشگاه آزاد شیراز (تقریبا سال آخر :دی ).
          بیش از 7 سال هست که با فارکس آشنا شدم و از همون ابتدا وارد بازار شدم...
          هنوز در فارکس به سود نرسیدم ...
          ولی :
          یه چیزایی از بازار یاد گفتم و همش رو در فروم همسایه برای عموم به اشتراک گذاشتم که نمیدونم چرا دیگه بالا نمیاد...بابا شاید خودم میخوام بخونم برام یاداوری بشه... چرا سایت ها و فروم های ایرانی اینجورین...یک دفعه تعطیل میکنن میرن...

به کار تیمی علاقه دارم
          در شیراز زندگی میکنم
          کسی خواست منو دعوت کنه جایی با هم فارکس کار کنیم خلاصه خجالت نکشه...

الان زیاد وقت واسه فارکس ندارم واسه همین پاره وقت کار میکنم.

به رنگ ارغوانی و آبی هم علاقه زیادی دارم (صرفا جهت اطلاع )

نویسنده های مورد علاقم یونگ صادق هدایت و علی شر.یعتی هست .

به کتاب های خودشناسی و روانشناسی و انرژی درمانی و... علاقه دارم ( مطالعه نمیکنم :دی )

دوست دارم یه سر برم پیش خلیل رحمانی یکم فاکس یادم بده...

یه سری آرزو های دیگه هم دارم که اینجا نمیگم واسه آشنایی همینا کافیه! بنابراین...خدافظ

پایان.
          هیچ پایانی برای چیزهایی که میتونیم تجربه کنیم وجود نداره...
          باورهای محکم و قاطع حقیقت را بیش از دروغ تهدید میکنند
          .

نظر

من تهرانم مسلم جان ولی واسه کار تیمی اگه لازم داری اهوازم میام.

ارادتمند
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

منم که تابلوئه دیگه اسمم هست . سال چهارم فارکس کارمیکنم و تقریبا به سن عقل رسیدم . تا الان که همش ضرر میکردم ولی خدا رو شکر با یه اتفاق ساده که برام افتاد ( درگیری با یه بروکر ) متوجه شدم که این راه که میرفتم به ترکستان بود نه فارکس . خدا رو شکر میکنم که اون اتفاق افتاد تا من متوجه خیلی از موضوعات بشم و بیام تو جاده اصلی . الان هم روش تریدم سودال هست و تایم چهار ساعته تقریبا هر دو ماه یکبار اکانتم دو برابر میشه با حداقل ریسک . قبلا تو انجمنهای سرمایه و قیمتها و ایران ایگلد سرک میکشیدم که بعضی هاشون به رحمت خدا رفتن . خوشحالم که با این انجمن توسط دوستم احسان جان آشنا شدم .
              و تنها آرزوم اینه که تمام تریدر های ایرانی موفق بشن
              فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

نوشته اصلی توسط mohseni نمایش پست ها
                سلام
                به دوستان عزیز
                من هم هستم
                سلام

صندوق پیام خالی کن !
                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

سلام
                  اصلا تا حالا به این مورد توجه نکرده بودم
                  الان میرم حذفشون میکنم

نظر

سلام

صندوق پیام خالی کن !
                    اقا مسلم لطف کن و صندوق پیام خالی کن

نظر

سلام اسم من هم جلیل هست
                      قبلا بیشتر با اکسپرت ها کار میکردم، ولی الان دیگه قصد دارم بزارمشون کنار و شروع کنم خودم به ترید کردن
                      خیلی چیزا هست که هنوز باید یاد بگیرم

نظر

هر روز می خوام این درخواست رو بکنم ولی نمی دونم تا چه حد امکان پذیره ؟ (با اوضاعی که برای جامعه تریدری ایران و بازار بین المللی ایجاد شده)

آیا قوانین سایت اجازه میده تصاویر دوستان در اینجا جهت آشنایی بیشتر منتشر بشه؟

اگر جواب مثبته من تصویر خودم رو قرار می دم تا دیگر دوستان هم تشویق بشن و یه مقدار در مورد هم حرف بزنیم و جواب تصورات ذهنیمون هم در مورد همدیگه داده بشه.
                        البته تصویر آقا نیما و مدیرعامل بروکر رویت شده...
                        آی دوس دارم پیام رو ببینم علی زالی , آرش ,داود , احمد ,سید محمد ,سید مسلم ,احمدرضا رو هم ......
                        وای چه شود...
                        تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

پیشنهاد خوبی است ؛؛ علت اصلی اش هم حضور بچه های فهیم و مودب در این فوروم نسبت به سایز فوروم های هم رشته میباشد که مقدار زیادی از آن مدیون بزرگان قوم و نوع برخورد و تعاملشان میباشد ،،

بنابرین چه بهتر که عمق آشنائی ها یک پله بیشتر شود علی الخصوص که ساعات زیادی از روزمان با هم و در گفتگوی با هم سپری میشود

فقط پناه بر خدا میبرم از وقوع اتفاقات ناگوار و نا خواسته

من هم اینکاز را با علاقه انجام خواهم داد

مهدی
                          ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 04-07-2013, 02:15 AM
                          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

درود
                            بنده هم بهروز هستم از اصفهان
                            4-5 سال از آشنایی و شروع کارم در فارکس میگذره و از سودی که بهم داده و میده راضیم
                            قراره که انشاالله بعد از فروردین با بروبچه های اصفهانی فروم گپ و گفتی راجع به کار تیمی داشته باشیم و درصورت به نتیجه رسیدن شاید این تیم به محدوده بزرگتری گسترش پیدا کنه.
                            دوستای اصفهانی که تمایل به همکاری دارن میتونن پی ام یا ایمیل بدن.
                            به نظر بنده هم پیشنهاد جالبی ست.
                            این تعامل و شناخت در آینده ای نه چندان دور میتونه حتی به برقراری روابط نزدیکتر و حضوری از نازنینان این فروم از بچه های سراسر ایران در دوره هایی مشخص و از پیش تعیین شده توسط اساتید منجر بشه
                            اکثر دوستان فعال این فروم که از طریق ایمیل ، مسنجر و حتی تماس تلفنی با هم در تماس هستند ، چه اشکال داره که تصویری هم ارایه بشه.
                            تا نظر اساتید و سایر دوستان چی باشه...
                            پاینده باشید
                            ویرایش توسط forexdive : https://www.traderha.com/member/8305-forexdive در ساعت 04-07-2013, 04:32 PM
                            فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
                            ----------------------------------------
                            forexdive@yahoo.com

نظر

با سلام خدمت همه دوستان
                              من سید ابوالفضل حسینی نژادم، بزودی 21 ساله خواهم شد، اهل قم هستم و علاقه مند به رشته رزمی جودو ،دانشجوی مهندسی شیمی دزفول و همکلاسی مستر آرش
                              به بورس علاقه مند بودم اما امکانات برای یادگیریش فراهم نبود تا با آقا آرش همکلاسی شدم، و منو گول زد و وارد بازار کرد.فعلا یک آماتور هستم اما پسر بی استعدادی نیستم
                              تا حالا هیچ تحلیل تکنیکی در خور شان دوستان ارائه ندادم،اما سخت تو این تعطیلات مشغول یادگیری هستم
                              البته اگه مستر آرش کمک کنه سریعتر هم یادخواهم گرفت
                              از اونجایی که اذیت کردن این آقا آرش رو دوست دارم خبر شاگرد اولی ایشون را فاش میکنم.
                              واقعا از تمامی مدیران و کاربران این سایت مخصوصا آقا نیما تشکر میکنم که رایگان وبسیار دوستانه تحلیل هاشون رو در اختیار هم قرار میدن
                              فقط یه سوال ،از همشهری های قمی کسی اینجا هست؟
                              کسانیکه نتولنند گذشته را بخاطر بیاورند به ناچار مچبور به تکرار آن خواهند بود

نظر

نوشته اصلی توسط Abolfazl نمایش پست ها
                                با سلام خدمت همه دوستان
                                من سید ابوالفضل حسینی نژادم، بزودی 21 ساله خواهم شد، اهل قم هستم و علاقه مند به رشته رزمی جودو ،دانشجوی مهندسی شیمی دزفول و همکلاسی مستر آرش
                                به بورس علاقه مند بودم اما امکانات برای یادگیریش فراهم نبود تا با آقا آرش همکلاسی شدم، و منو گول زد و وارد بازار کرد.فعلا یک آماتور هستم اما پسر بی استعدادی نیستم
                                تا حالا هیچ تحلیل تکنیکی در خور شان دوستان ارائه ندادم،اما سخت تو این تعطیلات مشغول یادگیری هستم
                                البته اگه مستر آرش کمک کنه سریعتر هم یادخواهم گرفت
                                از اونجایی که اذیت کردن این آقا آرش رو دوست دارم خبر شاگرد اولی ایشون را فاش میکنم.
                                واقعا از تمامی مدیران و کاربران این سایت مخصوصا آقا نیما تشکر میکنم که رایگان وبسیار دوستانه تحلیل هاشون رو در اختیار هم قرار میدن
                                فقط یه سوال ،از همشهری های قمی کسی اینجا هست؟
                                خوش آمدی برادر

ارادتمند حمید
                                تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

پردازش ...
                                X