اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

صرفا جهت آشنایی بیشتر...

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

خوب به جهت آشنایی اگر از دوستان کسی هاست و دومین هم خواست ما در خدمتش هستیم

نظر

یا حق
      با سلام خدمت دوستان گلم
      بنده حمید یزدان دوست تکنسین سخت افزار (تعمیرات خودپرداز ) تقریبا 4 ساله با فارکس آشنا شدم و 5 ماهه دارم بصورت جدی کار میکنم.
      چون تو این راه ابتدا از یه شرکت ایرانی که نامش رو نمیبرم کار رو شروع کردم و اطلاعاتم ناقص بود متحمل ضررهای هنگفتی شدم. تازه دارم کمر راست میکنم و به اشتباهاتم پی میبرم.
      میگن 40 سالگی سن کامل شدن عقله (البته فقط خودم رو عرض میکنم) امیدوارم تو این 3 الی 4 سال باقی مونده بتونه نواقصم رو برطرف کنم.
      همه رو خوب دوست دارم ولی دوست خوبی ندارم. تا اینکه شما ها رو اینجا پیدا کردم امیدوارم برای شما دوست خوبی باشم.....
      تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

سلام

نیما جان به درستی اشاره کردند که شرایط جوری نیست که دوستان راحت بیان و خودشون رو معرفی کنند.

به هر حال من هم بهزاد هستم. سی و هفت سال سن دارم. پنج، شش سالی هست با این بازار آشنا هستم. من آرشیتکت هستم و ترید رو بیشتر با دید سرمایه گذاری بلند مدت مد نظر دارم نه یک شغل. زیاد دنبال رویاپردازی و سودهای نجومی در این بازار نیستم و کلا آدم واقع بینی هستم.

ضمنا در حوزه های زیادی من جمله فارکس و بازار بورس ایران تحلیل می کنم اما بر خلاف تصور دوستان تقریبا در این دو بازار فعالیتی ندارم و نزدیک به یک سال و نیم هست بیشتر از نود درصد تریدهایم بر روی شاخص هایی همچون اس اند پی، داوجونز، نزدک و ... و کالایی همچون کتان، روغن، سویا، پنبه و ... و گاها سهام شرکت هایی همانند گوگل و مایکروسافت و ... است. البته تحلیل شاخص دلار (یا همون یورودلار) اهمیت زیادی داره در همه تریدهایم.

مبلغ سرمایه من در این بازار نسبتا سنگین هست (حدود پانصد هزار دلار در چند حساب) و شاید به همین دلیل باشه که ریسک بسیار پایینی رو متقبل میشم و از تایم فریم های بزرگ (کوچکترین انها روزانه هست) استفاده می کنم.

روش تحلیل و ترید من مدتهاست تغییری نکرده ( روش تحلیلی الیوت به سبک ماینر) و در طول حداقل چهارسال اخیر از هیچ روش دیگری برای تحلیل و ترید استفاده نکرده ام. خیلی ها بنده رو پدر الیوت ایران می دونند در حالی که چنین نیست و زمانی که من الیوت رو آموزش می دیدم تحلیلگران الیوتی بزرگی رو داشتیم مانند ساسان امیری، سعید حاج حیدری و ...

اگر بشه اسم این موضوع رو که در مجموع برآیند برد و باخت در لبه مثبتی حرکت می کنم موفقیت گذاشت! باید بگم که این موفقیت رو صرفا به دلیل رعایت مدیریت سرمایه و توجه به اصول روانشناسی ترید نصیب خودم کرده ام. به تحلیل ها چه تکنیکال و چه بنیادی در حد اندازه خودشون ایمان دارم که از نظر من 20 تا 30 درصد کل ماجراست نه بیشتر. متاسفاته تریدرها 99 درصد انرژی خود رو صرف همین 20 تا 30 درصد می کنند و از مابقی و اصل ماجرا غافل می شوند.

خوبه بدونید که اکثرا در مواجهه با من می پرسند ایا با یادگیری الیوت می تونیم از این بازار سود بگیریم و من جواب می دهم خیر! چون رمز موفقیت بازار در نوع روش تحلیلی یا بنیادی نیست بلکه در نوع دید درست به بازار و ایمان به عدم قطعیت هاست.

ارادتمند- بهزاد
        ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 07-20-2012, 03:06 PM

نظر

به به .
          شخصا خیلی از این تاپیک لذت بردم و افتخار میکنم که در جمع دوستان عزیزی مثل شما هستم.
          از آقا آرش هم که این تاپیک رو ایجاد کردند تشکر میکنم.
          من ایمانی هستم. 44 ساله.شغل اصلیم دندان پزشکی هست و ساکن تهران هستم.
          8 ساله که با فارکس آشنا شدم و تقریبا 6 سال هست که به صورت جدی ترید میکنم.
          دو سال اول برایند کاریم منفی بوده و بعدش تازه فهمیدم چی به چی هست.
          دوره های تحلیل تکنیکال رو در مرحله اول در دبی گذروندم و برای کورس پیشرفته الیوت عازم استرالیا شدم.
          آنالیز اصلی من توسط تئوری الیوت انجام میگیره ولی در کنارش از تحلیل کلاسیک هم بهره می برم.
          تایم ترید من دیلی هست و به هیچ عنوان در فریم های پایین تر ترید نمی کنم.
          به علت مشغله کاری خیلی کم در فضای سایت ها و فروم های فارکس حضور پیدا میکنم.بعد از ضرر سنگین دو سال اول حضورم در این بازار خوشبختانه نه تنها ضرر ها رو جبران نمودم بلکه هم اکنون سرمایه بالای سه میلیون دلار در یکی از بانک های خارجی دارم که عملیات ترید های من توسط اون بانک انجام میشه.
          خودم رو در سطحی نمی بینم که توصیه یا نصیحتی برای شما عزیزان داشته باشم فقط تجربعه خودم رو بازگو میکنم.
          دوستان هیچ وقت نا امید نشین.اگر ضعف تحلیلی دارین سعی کنین برطرفش کنین.همیشه در حال یادگیری باشین.این بازار بزرگترین دانشگاه دنیاست.همیشه برای کسایی که اهل تلاش و کوشش هستند بهترین هدیه ها رو به ارمغان خواهد آورد.
          بیش از این وقت شما دوستان رو نمی گیرم
          موفق باشید

نظر

من سلام.

کاملا با آقای ali-imani موافقم.من هم کوتاه ترین تایم فریمی که استفاده میکنم روزانه هستش.
            شخصا علاقه زیادی به تایم های کمتر از روزانه ندارم...!!
            A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

فارکس در ایران ممنوعه . هر کی تو این زمینه کار کنه را در چشم بر هم زدنی میبرند اطلاعات . دیدم که دارم میگم . دوستام را دیدم .

اینکه ما داریم تو این فروم فعالیت میکنیم خودش خیلی ریسکه . من نمیدونم کی جرات داره خودش را معرفی کنه . حتی کوچکترین موضوع .

یه بزرگی میگه : برای قدرتمند بودن همیشه در سایه بمونید .

نظر

با سلام

اجباری در کار نیست.من فقط خواستم بیشتر آشنا بشیم.
                A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

نوشته اصلی توسط ali-imani نمایش پست ها
                  به به .
                  شخصا خیلی از این تاپیک لذت بردم و افتخار میکنم که در جمع دوستان عزیزی مثل شما هستم.
                  از آقا آرش هم که این تاپیک رو ایجاد کردند تشکر میکنم.
                  من ایمانی هستم. 44 ساله.شغل اصلیم دندان پزشکی هست و ساکن تهران هستم.
                  8 ساله که با فارکس آشنا شدم و تقریبا 6 سال هست که به صورت جدی ترید میکنم.
                  دو سال اول برایند کاریم منفی بوده و بعدش تازه فهمیدم چی به چی هست.
                  دوره های تحلیل تکنیکال رو در مرحله اول در دبی گذروندم و برای کورس پیشرفته الیوت عازم استرالیا شدم.
                  آنالیز اصلی من توسط تئوری الیوت انجام میگیره ولی در کنارش از تحلیل کلاسیک هم بهره می برم.
                  تایم ترید من دیلی هست و به هیچ عنوان در فریم های پایین تر ترید نمی کنم.
                  به علت مشغله کاری خیلی کم در فضای سایت ها و فروم های فارکس حضور پیدا میکنم.بعد از ضرر سنگین دو سال اول حضورم در این بازار خوشبختانه نه تنها ضرر ها رو جبران نمودم بلکه هم اکنون سرمایه بالای سه میلیون دلار در یکی از بانک های خارجی دارم که عملیات ترید های من توسط اون بانک انجام میشه.
                  خودم رو در سطحی نمی بینم که توصیه یا نصیحتی برای شما عزیزان داشته باشم فقط تجربعه خودم رو بازگو میکنم.
                  دوستان هیچ وقت نا امید نشین.اگر ضعف تحلیلی دارین سعی کنین برطرفش کنین.همیشه در حال یادگیری باشین.این بازار بزرگترین دانشگاه دنیاست.همیشه برای کسایی که اهل تلاش و کوشش هستند بهترین هدیه ها رو به ارمغان خواهد آورد.
                  بیش از این وقت شما دوستان رو نمی گیرم
                  موفق باشید
                  جناب دکتر بسیار جالب بود روند کار آمورشی شما؟
                  بعد الان یه سوال برام پیش اومد
                  یعنی اون بانک و تیمش دارن برای شما مدیریت سرمایه میکنند
                  تضمین و قرارداد کلا به چه شکله
                  البته اگر مایل به توضیح هستید؟

نظر

به به الیوت کارا جمعشون جمع هست.بگین ببینم از موج سه امروز یورو به دلار سود بردین یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط خیر خواه نمایش پست ها
                      فارکس در ایران ممنوعه . هر کی تو این زمینه کار کنه را در چشم بر هم زدنی میبرند اطلاعات . دیدم که دارم میگم . دوستام را دیدم .

اینکه ما داریم تو این فروم فعالیت میکنیم خودش خیلی ریسکه . من نمیدونم کی جرات داره خودش را معرفی کنه . حتی کوچکترین موضوع .

یه بزرگی میگه : برای قدرتمند بودن همیشه در سایه بمونید .
                      سلام
                      من وحید زارع هستم 25 ساله
                      کاردانی نرم افزار دارم و میخوام ادامه بدم این حسش که باید بیاد نمیاد
                      از سال 86 هم با فارکس اشنا شدم و تو شهرستان میبد از استان یزد زندگی میکنم
                      شغلم هم مغازه کادوئی و صنایع دستی واقع در خیابان اصلی روبه روی بانک کشاورزی دارم (قابل توجه اطلاعات) فکر هم نکنم به جزء دو سه نفر تو شهر ما و من کس دیگه ای اصلا بدونه فارکس چی هست من که ندیدم !!! شاید میترسن رو نمیکنن
                      حالا تو این انجمن این اولین پست منه ولی تو انجمنهای دیگه زیاد حضور داشتم مخصوصا سرمایه خدا بیامرز و ایران فارکس
                      تنها کار مثبتی هم که تو عمر فارکسیم انجام دادم تولید و ویرایش فنی فایلهای پی دی اف روش پی تی ام بوده (البته ارشیو کاملش)
                      اینم ادرس وبلاگم :http://magasparoon.mihanblog.com/post/category/1 قسمت فارکسش که لینک دانلود این فایلها هم توش موجوده
                      دیگه همینا
                      موفق باشید
                      قبول حقیقت از بیان حقیقت سخت*تر است . هیچکاک

نظر

من هم خودم را با این https://my.roboforex.com/en/trading-...ontests/id/18/ لینک معرفی می کنم.مسابقات روبو فارکس و نفر 12 هستم .اکانتم 1512583 می تونی سرچ کنی.

نظر

سلام
                          منم ... 28 سالمه
                          کاردانی برق قدرت
                          در حال حاضر هم کارمندی بیش نیستیم.
                          به امید موفقیت همه

نظر

درود،

علی هستم 30 ساله ساکن تهران. در حال حاضر دانشجوی ACCA هستم. ( Association of Chartered Certified Accountants)

حدوداً 14 ماه پیش با تحلیل تکنیکال آشنا شدم و 7 ماه هم هست که ترید می کنم. تا الان برآیندم از نظر دلاری منفی بوده اما با کاهش ارزش ریال ، از نظر ریالی تقریباً سر به سر شده.

خودم تحلیل های مبتنی بر واگرایی ها را خیلی دوست دارم، اما از زمانی که با سیستم Pipo آشنا شدم، با این سیستم راحت تر هستم.

(پی.نوشت: در یک جستار دیگر هم گفتم. اگر بشود قرار یک نشست حضوری میان تریدرهای ایرانی به صورت منظم هفتگی گذاشت، عالی می شود.)

موفق باشید

نظر

سلام به همگی دوستان

من میرزائی 25 سال سنمه بچه تبریز و دانشجوی ترم اخر کارشناسی هستم رشته مهندسی اقتصاد کشاورزی

اشنایی من برای فارکس به خیلی وقت پیش مربوط میشه ولی نتونستم بطورجدی و مداوم ادامه بدم (یک مدت بخاطر سربازیم نبودم و یک مدت هم بخاطر دانشگاه و یسری مسائل دیگه)
                              تو این مدت چندتا حساب کال کردم ولی خوشبختانه برایند کاریم سربه سر هست و ضرر سنگینی نداشتم اما هنوز خودمو تریدر نمی دونم و در این راه خیلی کار دارم تا به یک سطح قابل قبول برسم
                              همین الان هم بخاطر اماده شدن برای کنکور کارشناسی ارشد فعلا ترید نمی کنم ولی به سایت سر میزنم و مطالبی که دوستان زحمتشو کشیدن را مطالعه می کنم که این دیگه عادت روزانه شده برام

و اخراینکه افتخار می کنم هنوز در جمع دوستان و بزرگان جامعه فارکس ایران هستم

با آرزوی موفقیت برای تک تک دوستان

یا علی

نظر

سلام خدمت دوستان گلم
                                بعضی از تاپیک ها و پست ها راکه میخونم احساس خنده بهم دست میده
                                میگند: شما که لالایی بلدی چرا خوابت نمی بره
                                منظورم اینکه بعضی افراد بهترین شغل دنیا را که اینجا ممنوع شده را خودشون کار می کنند بعد به ما که میرسه وامیرسه
                                دوستان خیلی از اساتید هستند که واقعا در کارشون در این حرفه موفق هستند اگه نمی تونی یا به مملکتت اسیب می رسونه کار نکون
                                راستی تاپیک صندلی داغ را کامل بخونید تا بفهمید چه کسایی دارند با فارکس دارند میلیونر میشند من حسادت نمی کنم و تازه باعث افتخارمه با این بزرگان اهل فن هستم و همیشه براشون دعا می کنم
                                مشکرم
                                (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

پردازش ...
                                X