اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

صرفا جهت آشنایی بیشتر...

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

خوشبختم آقا حمید.میگم استان ما بورس باز نداره یا جایی دیگه این قمیا جمع میشن؟
    کسانیکه نتولنند گذشته را بخاطر بیاورند به ناچار مچبور به تکرار آن خواهند بود

نظر

نوشته اصلی توسط Abolfazl نمایش پست ها
      خوشبختم آقا حمید.میگم استان ما بورس باز نداره یا جایی دیگه این قمیا جمع میشن؟
      نه داداش رو نمی کنن همه جا رو گرفتن البته به پای استان سمنان نمی رسیم که اونا نوخبه پروری میکنن رییس جمهور از استانشون میاد بالا...
      ما قمی ها هم داریم الکی الکی برای خودمون یه ائتلاف میشم .
      ترورمون نکنن
      تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
        هر روز می خوام این درخواست رو بکنم ولی نمی دونم تا چه حد امکان پذیره ؟ (با اوضاعی که برای جامعه تریدری ایران و بازار بین المللی ایجاد شده)

آیا قوانین سایت اجازه میده تصاویر دوستان در اینجا جهت آشنایی بیشتر منتشر بشه؟

اگر جواب مثبته من تصویر خودم رو قرار می دم تا دیگر دوستان هم تشویق بشن و یه مقدار در مورد هم حرف بزنیم و جواب تصورات ذهنیمون هم در مورد همدیگه داده بشه.
        البته تصویر آقا نیما و مدیرعامل بروکر رویت شده...
        آی دوس دارم پیام رو ببینم علی زالی , آرش ,داود , احمد ,سید محمد ,سید مسلم ,احمدرضا رو هم ......
        وای چه شود...
        با سلام خدمت شما

دلیل ایجاد این تاپیک توسط بنده هم همین آشنایی بیشتر با دوستان بود ولی بنا به دلایلی بعضی از دوستان نمیتونستن خودشون رو معرفی کامل بکنن ولی اگر هر اقدامی درجهت آشنایی بیشتر انجام بشه من باهاش موافقم چون در صورت آشنایی بیشتر با دوستان، محیط فروم که الان هم بسیار عالی هست از این دوستانه تر و عالی تر میشه.

موفق باشید
        A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

میگم حمید جان درسته رئیس جمهور نداریما، اما عوضش مونو ریل داریم
          راستی شما هنوز فارکسی،بورس ایران کار نمیکنی؟
          کسانیکه نتولنند گذشته را بخاطر بیاورند به ناچار مچبور به تکرار آن خواهند بود

نظر

نوشته اصلی توسط Arash72 نمایش پست ها
            با سلام خدمت شما

دلیل ایجاد این تاپیک توسط بنده هم همین آشنایی بیشتر با دوستان بود ولی بنا به دلایلی بعضی از دوستان نمیتونستن خودشون رو معرفی کامل بکنن ولی اگر هر اقدامی درجهت آشنایی بیشتر انجام بشه من باهاش موافقم چون در صورت آشنایی بیشتر با دوستان، محیط فروم که الان هم بسیار عالی هست از این دوستانه تر و عالی تر میشه.

موفق باشید
            نوشته اصلی توسط Abolfazl نمایش پست ها
            میگم حمید جان درسته رئیس جمهور نداریما، اما عوضش مونو ریل داریم
            راستی شما هنوز فارکسی،بورس ایران کار نمیکنی؟
            ابوالفضل جان سلام
            راست میگی یا فقط ما قمی ها مونو ریل داریم.
            نداشته ها بیشتر جلوی چشم میان تا داشته ها اینه که آدم ناشکره ...

آرش جان من هم موافقم که دوستان بیشتر با هم آشنا بشوند که ان شا الله با رفع ابهامات در مورد این فضای بازاری محترم در دولت جدید آین موانع بیشتر کنار برود و روزی برسد که به راحتی و با افتخار بگوییم که من یک تریدرم یا یک تحلیلگر اقتصادی. ان شا الله
            ابوالفضل جان به دلیل سرمایه اندک فارکس پذیرای من است تا بورس محترم ایران
            با اینکه ضربه های بیشتری هم از این فارکس با هیبت خوده ام ولی هرچه میگذرد دوس داشتنی تر میشود ( بلا مرده )

ارادتمند حمید

Repeat

نظر

حالا که تصویر زیبایتان را نمی گذارید حداقل با هم صحبت کنیم....
              دوستانی که مایل به آشنایی بیشتر با همدیگر هستند .
              نرم افزار Raidcall رو نصب بفرمایند و یک حساب ایجاد نموده و سپس به این گروه با نام PCM Member با شماره آی دی 6060120 ملحق بشوید تا با همدیگر صحبت کنیم و با هم بیشتر آشنا شویم.
              این هم لینک دانلود نرم افزار مربوطه
              Raidcall

ارادتمند حمید
              ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 06-20-2013, 10:48 PM

Repeat

نظر

حالا که تصویر زیبایتان را نمی گذارید حداقل با هم صحبت کنیم....
                دوستانی که مایل به آشنایی بیشتر با همدیگر هستند .
                نرم افزار Raidcall رو نصب بفرمایند و یک حساب ایجاد نموده و سپس به این گروه با نام PCM Member با شماره آی دی 6060120 ملحق بشوید تا با همدیگر صحبت کنیم و با هم بیشتر آشنا شویم.
                این هم لینک دانلود نرم افزار مربوطه
                Raidcall

ارادتمند حمید
                لینک جدید رو دوست عزیزم آقا arash فرستادند دوستان این رو دانلود بفرمایید به روز میباشد.

Raidcall 7.2.4

لطفا برای استفاده بهتر زمانهایی رو مشخص کنید تا بتونیم بهتر باهم در ارتباط باشیم.

Repeat

نظر

لینک جدید رو دوست عزیزم آقا arash فرستادند دوستان این رو دانلود بفرمایید به روز میباشد.

Raidcall 7.2.4

لطفا برای استفاده بهتر زمانهایی رو مشخص کنید تا بتونیم بهتر باهم در ارتباط باشیم.
                  با سلام

ضمن تشکر از آقا حمید برای معرفی این نرم افزار باید بگم که فکر کنم صبح و همینطور آخر شب برای گفتگو مناسب باشه.

امیدوارم دوستان هم مایل به این کار باشن.

نظر

باسلام خدمت همه دوستان وسروران گرامی از مشهد کسی از دوستان اینجا نیست ..........

نظر

از اهواز کسی نبود ؟
                      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                        از اهواز کسی نبود ؟
                        سلام مسلم جان

خوشحالم به فروم برگشتی.

من فولادشهرم منتهی درفول دانشگاه میرم.همسایه اهوازیم!!

کاری داشتی درخدمتم!

موفق باشی

نظر

نوشته اصلی توسط Arash72 نمایش پست ها
                          سلام مسلم جان

خوشحالم به فروم برگشتی.

من فولادشهرم منتهی درفول دانشگاه میرم.همسایه اهوازیم!!

کاری داشتی درخدمتم!

موفق باشی
                          سلام ارش جان

میخواستم ببینم در اهواز فارکس کار داریم ! باهم اشنا بشیم و بهم دیگه کمک کنیم !

موفق باشی
                          در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                            از اهواز کسی نبود ؟
                            اقا مسلم دوست داشتنی اگه پاش بیوفته میام سراغت
                            من اصفهان هستم
                            فدای تو
                            (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

سلام فروم

من حسین مؤذن هستم ، الان که دارم خودم رو معرفی میکنم متولد 6مهر63 ، شاید بعدا مسن تر شدم. از سال 81 درگیر تجارت الکترونیک و مبتلا به درآمد از طریق دنیای مجازی هستم. اولین برنامه ی کامپیوتری که نوشتم سال 1372 بود ولی نمیدونم چرا الان نمیتونم!
                              رشته کامپیوتر نرم افزار خوندم و میخونم و احتمالا خواهم خوند. مجرد ، سربازی رفته و ساکن نرسیده به مونیتور لپ تاپم در تهران هستم . از سال 86 عاشق فارکس شدم اونم فقط با یک نگاه ، از همون سالها شروع به کار کردن با فارکس کردم و ضرر های زیادی دادم تا بعدها که فهمیدم حساب دمو هم وجود داره ، خلاصه از وقتی اینو فهمیدم دیگه ضرر نکردم! از اون دسته آدمهایی هستم که تا موفق نشن ، بیخیال نمیشن .همین باعث شد از سال 87 برایند سود و ضرر به سمت سود متمایل بشه و در بازار بمونم و خرج خودم رو در بیارم تا زنده بمونم ، به زودی هم که پولدار میشیم هممون پس من ارزی ندارم شما اگر امری داشتین بفرمایید.
                              مخلص همه اعضای فروم و حتی شما .
                              از دی که گذشت هیچ ازو یاد مکن فردا که نیامده است فریاد مکن
                              بر نامده و گذشته بنیاد مکن حالی خوش باش و عمر بر باد مکن

نظر

نوشته اصلی توسط حسین مؤذن نمایش پست ها
                                من حسین مؤذن هستم ، الان که دارم خودم رو معرفی میکنم متولد 6مهر63 ، شاید بعدا مسن تر شدم. از سال 81 درگیر تجارت الکترونیک و مبتلا به درآمد از طریق دنیای مجازی هستم. اولین برنامه ی کامپیوتری که نوشتم سال 1372 بود ولی نمیدونم چرا الان نمیتونم!
                                رشته کامپیوتر نرم افزار خوندم و میخونم و احتمالا خواهم خوند. مجرد ، سربازی رفته و ساکن نرسیده به مونیتور لپ تاپم در تهران هستم . از سال 86 عاشق فارکس شدم اونم فقط با یک نگاه ، از همون سالها شروع به کار کردن با فارکس کردم و ضرر های زیادی دادم تا بعدها که فهمیدم حساب دمو هم وجود داره ، خلاصه از وقتی اینو فهمیدم دیگه ضرر نکردم! از اون دسته آدمهایی هستم که تا موفق نشن ، بیخیال نمیشن .همین باعث شد از سال 87 برایند سود و ضرر به سمت سود متمایل بشه و در بازار بمونم و خرج خودم رو در بیارم تا زنده بمونم ، به زودی هم که پولدار میشیم هممون پس من ارزی ندارم شما اگر امری داشتین بفرمایید.
                                مخلص همه اعضای فروم و حتی شما .
                                چند؟

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
                                معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
                                -----------------------------------------------------------------------------------------------
                                «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
                                هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

پردازش ...
                                X