اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط fxsignal
    بازار تبادلات ارزی بازی پول های بالای 10000 دلاره دوستان با پول های کوچیک نه وقتتون رو تلف کنید نه اعصاب خودتون رو به جنون بکشید

Login live : 11892
    Password : SIRUS2017
    server : mti

مدیریت حساب دوستان با سرمایه بالا در خصوصی پیام بدهند
    100000 (صد هزار ) دلار هم جز پولهای خیلی کوچک هست ده هزار دلار که چیزی نیست .
    کسی که اینجور جمله ای رو بیان میکنه قاعدتا نباید چشمش دنبال 100 دلار و 200 دلار و 1000 دلار دیگران برای مدیریت سرمایه باشه و استرس سرمایه دیگران رو هم به جون بخره مگر اینکه یک موسسه باشه که سیستماتیک بتونن مدیریت سرمایه کنن

موفق باشی
    وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

و او را از جايى كه گمان ندارد روزى میدهد; و هر كس بر خدا
    اعتماد كند، او براى وى بس است; خداوند فرمان خود را به انجام میرساند; و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است!

( آیه 3 سوره طلاق )

با اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی ممکن هست ضرری هم کنیم
    ولی
    بدون اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی قطعا بازنده خواهیم بود.

نظر

هدف کمک به کسانی هست که نمیتونن با سرمایه مناسب در این بازار کار کنن کسی 100 دلار شما رو نخواست بزرگ کنه
      ممنون که صد دلار منو نخواستین و چشمتون با هدف کمک به صد دلار بقیه هست
      وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

اعتماد كند، او براى وى بس است; خداوند فرمان خود را به انجام میرساند; و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است!

( آیه 3 سوره طلاق )

ولی

نظر

• ورشکستگیِ یک کتاب.فروشی در شهری با ساعت.های یک میلیارد تومانی

فروشگاه «کتاب ویستا» (در سعادت.آبادِ تهران) متعلق به «نصرالله کسرائیان» به علت ورشکستگی مالی، تعطیل شد. آن هم در شهری که در یکی از خیابان.هایش (جُردن) یک ساعت مُچی مردانه، «یک میلیارد و دویست میلیون تومان» به فروش می.رسد.

چگونه یک ملت می.تواند، این چنین اندوه.بار، علیه خودش انقلاب کند؟
        تعطیلی «کتاب ویستا» را «نصرالله کسرائیان» چنین اعلام کرده است:

بدین وسیله به اطلاع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزرات دارایی، سازمان تأمین اجتماعی، شهرداری، ادارات برق، گاز، تلفن، اتحادیه ناشران و کتاب..فروشان، هم.محله.ای.ها، و رسانه.های مجازی می.رساند که «کتاب ویستا» واقع در سعادت.آباد، از پانزدهم آذرماه ۱۳۹۵ تعطیل شده است.

نه از آن.ها که نیامدند گله داریم، نه از آن.ها که کتاب نمی.خوانند، از آن.ها هم که آمدند یا به اشکال مختلف کمک.مان کردند، سپاس.گزاریم. چند سال سوبسید دادیم و تلاش کردیم سرپا نگاهش داریم، نشد.

تصمیم برای تعطیل کردنش، تصمیمی دشوار بود، به ویژه برای همسرم که تا آخرین لحظه برای بازنگاه.داشتن.اش اصرار داشت.

دیری نخواهد گذشت که همه کتابفروشی ها بجز آنهایی که کتاب , کاغذ و محصولات فرهنگی از ارگان ها , ادارات و دولت دریافت میکنند به همین روز خواهند افتاد و مجبور به ترک کار و کسب شان خواهند شد .

من نمیگویم به خاطر کتاب فروش بلکه به خاطر آینده فرزندانتان کتاب بخرید تا در آینده فرزندان بی سواد و دولتمردان نادان نداشته باشیم.
        هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

بازار تبادلات ارزی بازی پول های بالای 10000 دلاره دوستان با پول های کوچیک نه وقتتون رو تلف کنید نه اعصاب خودتون رو به جنون بکشید

اگه یه توضیحات بیشتر راجع به حساب بدید ممنون میشم

پوزیشنهای حساب مربوط به اکسپرت هست یا بصورت دستی یا ترکیبی از دوتا

چه دراو دان وحشنتناکی هم داشته 80 درصد !! در حال حاضر 220k پوزیشن باز تو ضرر؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی اف ایکس نمایش پست ها
            اگه یه توضیحات بیشتر راجع به حساب بدید ممنون میشم

پوزیشنهای حساب مربوط به اکسپرت هست یا بصورت دستی یا ترکیبی از دوتا

چه دراو دان وحشنتناکی هم داشته 80 درصد !! در حال حاضر 220k پوزیشن باز تو ضرر؟؟؟؟
            ناگفته پیدا ست که این دوست عزیزمون با هج کردن حساب خودش با حسابی که مدیریتش را قبول میکنه میخاد ضرر خودش را جبران کنه و .....
            دوست عزیز این پزها خیلی قدیمی شده

نظر

با سلام
              آیا این مشخصات رو میشه در پلتفرم هر بروکری وارد کرد ؟ متا 5 هست یا 4 ؟
              من نتونستم کانکت بشم هنوز

نظر

هج کردن چی هست
                خودتون را بیشتر از این لو ندین کسی که نمیدونه هج چیه ادعای مدیریت سرمایه دیگران را میکنه ؟
                شما تا سر رفتی تو ضرر حالا فکر هج با سرمایه مردم کردی
                بازار تبادلات ارزی جای سرمایه گذاریه چه کم چه زیاد فقط باید قواعد کار را بلد باشی
                ویرایش توسط kazem219 : https://www.traderha.com/member/11573-kazem219 در ساعت 02-06-2017, 03:06 PM

نظر

• با سلام جناب کاظم
                  جناب سیگنال که جواب مارو ندادن
                  اگر ممکنه شما بفرمایید مشخصات رو در پلتفرم کدوم بروکر وارد کنم؟
                  متا تریدر 4 هست یا 5 ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
                    با سلام جناب کاظم
                    جناب سیگنال که جواب مارو ندادن
                    اگر ممکنه شما بفرمایید مشخصات رو در پلتفرم کدوم بروکر وارد کنم؟
                    متا تریدر 4 هست یا 5 ؟
                    باید خودشون بگن توی کدوم بروکر حساب دارن و پلتفرمش چیه

نظر

• index.jpg

Goichi Hosoda

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

متاتریدر 4 هست و بروکر mti که اسم سرور هم mti وارد کنید میتونید حساب رو مانیتور کنید اما پسور حساب از فردا شاید عوض کنم .
                        چون دیروز برداشت سنگین داشتم خیلی خوشحالم امروز برای همین جواب دادم و الا با حرف های بعضی از دوستان حتی انرژی جواب به سوالات برای آدم نمیمونه واقعا باید برای تفکر بعضی ها افسوس خورد
                        ممنونم از پاسختون

ضمنا یک تریدر موفق بیدی نیست که با هر بادی بلرزه
                        در هرمورد و موضوعی موافقان و منتقدانی وجود داره .
                        راهها و سبکهای تریدر بسیار متنوع هستند ، بعضی با ریسک بالا و بعضی با ریسک کم معامله میکنند که با توجه به شخصیت و روحیات تریدرها متفاوته . من به نوبه ی خودم از شما تشکر میکنم که مثل 99 درصد تریدرهای مدعی که با فرستادن یک عکس میخوان اثبات کنن که تریدر هستند نبودید . این شهامت و روش شما قابل تقدیره . امیدوارم همیشه موفق باشید و همچنان نظرتون در مورد اشتراگ گذاریه اینوستور پسوردتون مثبت باشه . من مایلم انوستور پسورد شمارو برای چند تن از مدعیان این مارکت بفرستم تا اگرچیزی در چنته دارند از شما یاد بگیرند و اگر نه باعث گمراهیه دیگران نشوند .

با تشکر

نظر

• تحلیل شاخص گروه ها در متاتریدر 4

دوستان چطوری میتونم شاخص گروه ها رو به متا4 اضافه کنم.بعضی از دوستان میگن امکانش نیست.ایا اینطوره واقعا؟
                          نمیشه یه جوری با اندیکاتوری چیزی دیتا رو از متاتریدر 5 به 4 برد؟
                          در متا5 شاخص تمام گروه ها رو میشه اضافه کرد اما 4 نمیاد تو لیستش

نظر

ممنونم از پاسختون

ضمنا یک تریدر موفق بیدی نیست که با هر بادی بلرزه
                            در هرمورد و موضوعی موافقان و منتقدانی وجود داره .
                            راهها و سبکهای تریدر بسیار متنوع هستند ، بعضی با ریسک بالا و بعضی با ریسک کم معامله میکنند که با توجه به شخصیت و روحیات تریدرها متفاوته . من به نوبه ی خودم از شما تشکر میکنم که مثل 99 درصد تریدرهای مدعی که با فرستادن یک عکس میخوان اثبات کنن که تریدر هستند نبودید . این شهامت و روش شما قابل تقدیره . امیدوارم همیشه موفق باشید و همچنان نظرتون در مورد اشتراگ گذاریه اینوستور پسوردتون مثبت باشه . من مایلم انوستور پسورد شمارو برای چند تن از مدعیان این مارکت بفرستم تا اگرچیزی در چنته دارند از شما یاد بگیرند و اگر نه باعث گمراهیه دیگران نشوند .

با تشکر
                            بعضی وقتها آدم یه دفاعیات و تقدیرهایی میبینه که بیشتر و بیشتر شک میکنه !!!!!
                            آخه همچین آش دهن سوزی نیست که کسی بخواد یاد هم بگیره !!!
                            راستش الان من شک کردم که پشت هر دو آیدی میتونه یک نفر باشه

امیدوارم چنین نباشد

( آیه 3 سوره طلاق )

ولی

نظر

• نوشته اصلی توسط PyGentleman نمایش پست ها
                              بعضی وقتها آدم یه دفاعیات و تقدیرهایی میبینه که بیشتر و بیشتر شک میکنه !!!!!
                              آخه همچین آش دهن سوزی نیست که کسی بخواد یاد هم بگیره !!!
                              راستش الان من شک کردم که پشت هر دو آیدی میتونه یک نفر باشه

امیدوارم چنین نباشد

دوست عزیز
                              من حتی نتونستم به حساب این دوستمون کانکت بشم و بر اساس این گفته ی دوست دیگمون جناب مهدی اف ایکس که حساب رودیدن و گفتن که حساب 220 هزارتا در ضرر هست، عرض کردم که از ایشون باید یاد گرفت. ( حد اقل شهامت اشترک گذاری حسابشون رو )
                              چرا ؟

چون من تا بحال با گذشت 5 سال ، کسیرو ندیدم که حسابی با این رقم داشته باشه ( حالا چه در سود و چه در ضرر ) و اجازه بده کسی حسابش رو ببینه .
                              شما زمانی میتونید بفرمایید که " آش دهن سوزی نیست کسی بخواد یاد بگیره" که خودتون شهامت وتوانایی اینو داشته باشید این چنین سرمایه ایی رو در فارکس به جریان بندازید و اونرو در معرض نمایش عموم قرار بدید ..
                              دیدن چنین سرمایه ایی به صورت لایو در حساب واقعی برای من درس بزرگیه، چون میتونم از اون برای ساختن تصویر ذهنی و ایجاد انگیزه برای داشتن و ایجاد حسابهای بزرگ استفاده کنم ..
                              آیا به نظر شما حداقل تاثیر مثبت اشتراک حساب ایشون، نمیتونه ایجاد باور و انگیزه برای سرمایه گذاری با رقمهای قابل توجه باشه ؟ آیا شما میتونید اشخاص دیگه ایی رو مثل ایشون معرفی کنید که حسابشون رو به اشتراک بذارن ؟ دوست عزیز بهتر نیست که با رفتار مناسب دوستانی که سرمایه و شهامت و تجربه دارند رو از اشتراک تجربیات پشیمون نکنیم ؟بهتر نیست به جای پیشداوری و قضاوت، ابتدا از خود شخص سوالاتی که برامون ایجاد شده رو بپرسیم ؟

نظر

دوست عزیز
                                من حتی نتونستم به حساب این دوستمون کانکت بشم و بر اساس این گفته ی دوست دیگمون جناب مهدی اف ایکس که حساب رودیدن و گفتن که حساب 220 هزارتا در ضرر هست، عرض کردم که از ایشون باید یاد گرفت. ( حد اقل شهامت اشترک گذاری حسابشون رو )
                                چرا ؟

چون من تا بحال با گذشت 5 سال ، کسیرو ندیدم که حسابی با این رقم داشته باشه ( حالا چه در سود و چه در ضرر ) و اجازه بده کسی حسابش رو ببینه .
                                شما زمانی میتونید بفرمایید که " آش دهن سوزی نیست کسی بخواد یاد بگیره" که خودتون شهامت وتوانایی اینو داشته باشید این چنین سرمایه ایی رو در بازار تبادلات ارزی به جریان بندازید و اونرو در معرض نمایش عموم قرار بدید ..
                                دیدن چنین سرمایه ایی به صورت لایو در حساب واقعی برای من درس بزرگیه، چون میتونم از اون برای ساختن تصویر ذهنی و ایجاد انگیزه برای داشتن و ایجاد حسابهای بزرگ استفاده کنم ..
                                آیا به نظر شما حداقل تاثیر مثبت اشتراک حساب ایشون، نمیتونه ایجاد باور و انگیزه برای سرمایه گذاری با رقمهای قابل توجه باشه ؟ آیا شما میتونید اشخاص دیگه ایی رو مثل ایشون معرفی کنید که حسابشون رو به اشتراک بذارن ؟ دوست عزیز بهتر نیست که با رفتار مناسب دوستانی که سرمایه و شهامت و تجربه دارند رو از اشتراک تجربیات پشیمون نکنیم ؟بهتر نیست به جای پیشداوری و قضاوت، ابتدا از خود شخص سوالاتی که برامون ایجاد شده رو بپرسیم ؟
                                دوست عزیز شما درست میگید شاید پیش داوری کرده باشم که عذرخواهی میکنم .
                                با قسمتهایی از حرفهای شما موافق هستم و با قسمتهایی مخالف .
                                ببینید این بازار هم مثل همه مشاغل دیگه هم میتونه با سرمایه کم ایجاد بشه و هم میتونه با سرمایه های بزرگ ( بسته به هر شغل حداقل ها و حداکثرها متفاوت هستند ) پس اگر یه کم خودمون رو از آلام و آرزوها و همچنین ترسها دور کنیم و واقع بینانه نگاه کنیم میبینیم که چیز خاصی نیست و مثل همه کارهای دیگه به خود افراد و تلاششون بستگی داره که به کجا برسند و چقدر پیشرفت کنن . پیشرفتی که اصولی و منطقی باشه .
                                اینکه کسی نمیاد بگه با چقدر داره ترید میکنه دلیلش این هست که یک مساله کاملا خصوصی هست . چه افرادی که با سرمایه کم کار کنند و چه افرادی که با سرمایه زیاد کار کنن معمولا چیزی بیان نمیکنن هر کدام بنا به دلایل خود . تازه وقتی با سرمایه بیشتر کار میکنن محافظه کارانه تر برخورد میکنن پس منطق میگه که نباید توقع داشت که افراد بیان کنند با چقدر دارند کار میکنند . ( یه مثال قابل لمس تر میزنم کسانی که وامهای چند هزار میلیاردی میگیرند، ما و شما اونهارو نمیشناسیم چون اونها خیلی بیشتر احتیاط میکنن چراکه بیشتر هم در خطر هستند مگر زمانی اونهارو بشناسیم که یه جایی توی بوق و کرنا کنه که فلانی اینقدر گرفته و الان اینطوری شده ) یه ضرب المثل هست که میگه سرمایه ترسو و محتاط هست . پس بیشتر کنترل اطلاعات میکنن و خیلی محافظه کارانه رفتار میکنن .
                                سرمایه بالا غیر از خودنمایی و بعضا با هدفهای غیر مفید مثل همین جذب سرمایه دلیلی برای نمایش داده شدن ندارند ( البته روی این سخنم با اون نمایشهایی که برای آموزش همراه با پیش زمینه های قبلی مدیریت ریسک و مدیریت احساسات و کارهای حرفه ای و با اهداف سازنده هستند ، نیست . )

موفق و پیروز باشید

( آیه 3 سوره طلاق )

ولی

نظر

پردازش ...
                                X