اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحریم ها لغو شد
    موگرینی: با تأیید آژانس در مورد اینکه ایران به تعهدات خود عمل کرده است، امروز تحریم های هسته ای علیه ایران برداشته می شود.

نظر

• احتمالا الان دیگه با تمام بروکر های دنیا میشه کار کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط صحرایی نمایش پست ها
        احتمالا الان دیگه با تمام بروکر های دنیا میشه کار کرد
        خدا کنه اینطور بشه که می فرمائید و از دست این بروکرهای درپیتی خلاص بشیم .

نظر

• روزی، در مجلس ختمی، مرد متین و موقری که در کنارم نشسته بود و قطره اشکی هم در چشم داشت، آهسته به من گفت: آیا آن مرحوم را از نزدیک می شناختید؟

گفتم: خیر قربان! خویشِ دور بنده بوده و به اصرار خانواده آمده ام، تا متقابلا، در روز ختم من، خویشان خویش، به اصرار خانواده بیایند.
          حرفم را نشنید، چرا که می خواست حرفش را بزند. پس گفت: بله... خدا رحمتش کند! چه خوب آمد و چه خوب رفت. آزارش به یک مورچه هم نرسید. زخمی هم به هیچکس نزد. حرف تندی هم به هیچکس نگفت. اسباب رنجش خاطر هیچکس را فراهم نیاورد. هیچکس از او هیچ گله و شکایتی نداشت. دوست و دشمن از او راضی بودند و به او احترام می گذاشتند... حقیقتا چه خوب آمد و چه خوب رفت...

گفتم: این، به راستی که بیشرمانه زیستن است و بیشرمانه مردن!!
          با این صفات خالی از صفت که جنابعالی برای ایشان بر شمردید، نمی آمد و نمی رفت خیلی آسوده تر بود، چرا که هفتاد سال به ناحق و به حرام، نان کسانی را خورد که به خاطر حقیقت می جنگند و زخم می زنند و می سوزانند و می سوزند و می رنجانند و رنج می کشند... و این بیچاره ها که با دشمن، دشمنی می کنند و با دوست دوستی، دائما گرسنه اند و تشنه، چرا که آب و نان شان را همین کسانی خورده اند و می خورند که زندگی را "بیشرمانه مردن" تعریف می کنند.

آخر آدمی که در طول هفتاد سال عمر، آزارش به یک مدیر کلّ دزد منحرف، به آدم بدکار هرزه، به یک چاقو کش باج بگیر محله هم نرسیده، چه جور جانوری است؟

آدمی که در طول هفتاد سال، حتی یک شکنجه گر را از خود نرنجانده و توی گوش یک خبرچین خودفروش نزده است، با چنگ و دندان به جنگ یک رباخوار کلاه بردار نرفته، پسِ گردن یک گران فروش متقلب نزده و تفی بزرگ به صورت یک سیاستمدار خودباخته ی وابسته به اجنبی نینداخته، با کدام تعریفِ آدمیت و انسانیت تطبیق می کندو به چه درد این دنیا می خورد؟
          التماس تفکر

نظر

• دنباله متن فوق

ببخشید تازه وارد هستم درست نتونستم متن را بگذارم

00000000000000000

آقا ی محترم! ما نیامده ایم که بود و نبودمان هیچ تاثیری بر جامعه بر تاریخ، بر زندگی و بر آینده نداشته باشد.
            ما آمده ایم که با دشمنان آزادی دشمنی کنیم و برنجانیم شان و همدوش مردان با ایمان تفنگ برداریم و سنگر بسازیم، و همپای آدم های عاشق، به خاطر اصالت و صداقت عشق بجنگیم.

ما آمده ایم که با حضورمان، جهان را دگرگون کنیم.
            نیامده ایم تا پس از مرگمان بگویند: از کرم خاکی هم بی آزارتر بود و از گاو مظلومتر، ما باید وجودمان و نفس کشیدنمان و راه رفتنمان و نگاه کردنمان و لبخند زدنمان هم مانند تیغ به چشم و گلوی بدکاران و ستمگران برود...

ما نیامده ایم فقط به خاطر آنکه همچون گوسفندی زندگی کرده باشیم که پس از مرگمان، گرگ و چوپان و سگ گله، هر سه ستایشمان کنند...

گمان می کنم که آن آقا خیلی وقت بود که از کنارم رفته بود و شاید من هم، فقط در دل خویش سخن می گفتم تا مبادا یکی از خویشاوندان خوب را چنان برنجانم که در مجلس ختمم حضور به هم نرساند.

نادر ابراهیمی
            التماس تفکر

نظر

• ایفل

مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• http://www.aparat.com/v/sIwWP/%D8%AF...DB%8C%D8%AF%29
                http://hw4.asset.aparat.com/aparat-v...60p__59509.mp4

نظر

• شواهدی از وجود سیاره نهم در سامانه ی خورشیدی

بیگ بنگ: اخترشناسان موسسه فناوری کالیفرنیا می گویند شواهد و محاسبات جدید حکایت از احتمال ِ وجود یک سیاره دیگر در سامانه ی خورشیدی دارد؛ سیاره نهمی که تاکنون ناشناخته مانده است.به گزارش بیگ بنگ، شواهد برای وجود احتمالی این سیاره پس از آن ارائه شد که ستاره.شناسان با بررسی مدار ۶ جرم آسمانی کوچک در سامانه ی خورشیدی متوجه شدند که این اجرام، به صورت «خوشه.ای» حرکت می.کنند و این پدیده را تنها زمانی می.توان توجیه کرد که سیاره.ای به اندازه پلوتو در جایی از منظومه شمسی با جاذبه خود این اجرام را در خوشه یادشده نگه داشته است.دانشمندان می.گویند این سیاره که فعلاً از آن به عنوان «سیاره ایکس» یاد می.شود چهار و نیم میلیارد سال پیش یعنی زمانی که منظومه خورشیدی تازه شکل می.گرفت بر اثر تصادمی عظیم، از منطقه تشکیل سیاره.ها در نزدیکی خورشید خارج شده و به دوردست.ها منتقل شده. است. این کشف احتمالی و محاسبات آن توسط دو تن از دانشمندان مؤسسه فناوری کالیفرنیا، به نام.های مایکل ای. براون، و کنستانتین باتیگین انجام شده. است
                  محاسبات پاتیگین و براون نشان می.دهند که سیاره ایکس در نزدیک.ترین حالت، حدود ۲۰۰ واحد نجومی و در دورترین حالت، بین ۶۰۰ الی ۱۲۰۰ واحد نجومی از خورشید فاصله دارد. هر واحد نجومی برابر با ۱۵۰ میلیون کیلومتر است. محدوده چرخش این سیاره به دور خورشید، خارج از محدوده کمربند کویپر است و در صورت رصد یا تایید وجود آن، می.تواند به عنوان سیاره نهم منظومه شمسی معرفی شود.نشریه «ساینس» که این خبر را بازتاب داده نوشته: محاسبات نشان می.دهد که این سیاره که جرم آن حدوداً ۱۰ بار بیشتر از زمین است، هر پانزده هزار سال یک بار به. دور خورشید می.گردد. دانشمندان معتقد در حال حاضر بهترین رصدخانه برای مشاهده ی این سیاره، رصدخانه سوبارو ژاپن در هاوایی است. زیرا این رصدخانه مجهز به یک تلسکوپ ۸ متری بوده و توان جمع.آوری نور آن ۷۵ برابر رصدخانه دو قلوی کک است. جزئیات بیشتر این پژوهش در Astronomical Journal منتشر شده است.
                  ویرایش توسط asgharm : https://www.traderha.com/member/4017-asgharm در ساعت 01-22-2016, 01:44 AM

نظر

• با سلام
                    یک خبر خوش!
                    مثل اینکه اجرای برجام داره اولین آثارش رو برای ما ایرانیها در بازار فورکس نشون میده.
                    امروز وارد سایت روبوفورکس شدم و دیدم اسم ایران در لیست کشورهاش اضافه شده و راحت عضو سایت شدم.
                    به امید روزی که تمامی موانع سر راه فورکس کارهای ایرانی برداشته بشه.
                    موفق باشید
                    ویرایش توسط Ghoghnoosepars : https://www.traderha.com/member/11010-ghoghnoosepars در ساعت 01-22-2016, 12:50 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Ghoghnoosepars نمایش پست ها
                      با سلام
                      یک خبر خوش!
                      مثل اینکه اجرای برجام داره اولین آثارش رو برای ما ایرانیها در بازار فورکس نشون میده.
                      امروز وارد سایت روبوفورکس شدم و دیدم اسم ایران در لیست کشورهاش اضافه شده و راحت عضو سایت شدم.
                      موفق باشید
                      خیلی خبر خوبی دادید .. منم پی گیر این بروکر بودم ولی از بچه هایی که قبلا باهاش حساب داشتن تعریفای خوبی نشنیدم از این بروکر

نظر

• خدﺍﻭﻧﺪﺍ ﺩﻭ ﭼﯿﺰ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻣﻦ ﺑﮕﯿﺮ..
                        ﺧﻮﺩﻣﺤﻮﺭﯼ ﻭ ﻏﺮﻭﺭ!
                        ﮐﻪ ﺍﻭﻟﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﻫﺎﯾﻢ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻣﻦ مى ﮕﯿﺮﺩ ﻭ ﺩﻭﻣﯽ ﭘﺎﮐﯿﻢ ﺭﺍ.

ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭﺍ ﺩﻭ ﭼﯿﺰ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺭﻭﻧﻢ ﺍﺭﺗﻘﺎﺀ ﺑﺒﺨﺶ ..
                        ﺍﯾﻤﺎﻥ ﻭ ﺻﺒﺮ،
                        ﮐﻪ ﺍﻭﻟﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﻫﺎﯾﻢ ﺭﺍ ﺑﯿﺸﺘﺮ مى كند
                        ﻭ ﺩﻭﻣﯽ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﻫﺎﯾﻢ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻣﻦ
                        ﻧﺰﺩﯾﮏ مى كند..

ﺧﺪﺍﯾﺎ ﮐﻤﮑﻢ ﮐﻦ ﺑﻪ ﺩﻭ ﭼﯿﺰ ﻣﺒﺘﻼ ﻧﮕﺮﺩﻡ
                        ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﯽ ﻭ ﻧﺎﺳﭙﺎﺳﯽ!
                        ﮐه ﺍﻭﻟﯽ ﭘﺎﮐﯽ ﺟﺴﻢ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻣﻦ مى گيرد
                        ﻭ ﺩﻭﻣﯽ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺩﺭﻭﻥ ﺭﺍ.
                        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط Ghoghnoosepars نمایش پست ها
                          با سلام
                          یک خبر خوش!
                          موفق باشید

به نقل از يكي از دوستان...

سايت بروكر سويسي dukascopy تو وين زبان فارسي رو ساپورت ميكنه جالبه.
                          ايران هم جزو ليست كشورهاي مجاز هست.حداقل 5000دلار الان با ساپورتر چت کردم .. هر نوع استراتزی رو هم اجازه ترید میدن مثل اسکالپ و مارتینگل

بروکر pepperstone اعلام کرد که به تازگی ایرانی های داخل ایران را قبول میکنه هفته های قبل این بروکر هم جزئی از بروکرهایی بود که به ایرانی های داخل ایران سرویس ارائه نمیداد به هر حال میشه این بروکر رو در کلاس خوب و حرفه ای قرار داد و گفتند که رگوله شون هم ایرانی هارو ساپورت میکنه فکر میکنم از اولین بروکرهایی باشه که بعد از پساتحریم با ایرانی ها کار کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
                            خیلی خبر خوبی دادید .. منم پی گیر این بروکر بودم ولی از بچه هایی که قبلا باهاش حساب داشتن تعریفای خوبی نشنیدم از این بروکر
                            ===
                            دوست عزیز
                            راستش من دنبال یک سری تحلیلهای الیوتی منظم و قابل دسترس از یورو- دلار می گشتم برای گرفتن بک تست از استراتژی خودم و حدود دو سال پیش که توی این سایت رفته بودم این قابلیت رو دیده بودم به خاطر همین چند ماهی بود که دنبال این قضیه بودم ولی به ایرانیها پا نمی داد تا اینکه دیروز متوجه رفع محدودیتش شدم و توی سایتش عضو شدم.
                            موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط maze نمایش پست ها

ايران هم جزو ليست كشورهاي مجاز هست.حداقل 5000دلار الان با ساپورتر چت کردم .. هر نوع استراتزی رو هم اجازه ترید میدن مثل اسکالپ و مارتینگل

بروکر pepperstone اعلام کرد که به تازگی ایرانی های داخل ایران را قبول میکنه هفته های قبل این بروکر هم جزئی از بروکرهایی بود که به ایرانی های داخل ایران سرویس ارائه نمیداد به هر حال میشه این بروکر رو در کلاس خوب و حرفه ای قرار داد و گفتند که رگوله شون هم ایرانی هارو ساپورت میکنه فکر میکنم از اولین بروکرهایی باشه که بعد از پساتحریم با ایرانی ها کار کنه
                              این که این بروکر اجازه ترید هر نوع سبک را میده امتیاز چشمگیری نیست، اگر بنا به اجازه هر نوع ترید باشه که پی سی ام از ابتدا این امکان را برای مشتریانش مهیا کرده بود و کاری هم به تحریم ها نداشت. چه فایدی اینقدر سیاست هاشون متزلزل باشه که تصمیمات اقتصادیشون پیرو شرایط سیاسی باشه. چه اطمینانی هست که چند مدت دیگه به همین راحتی مجددا با ایرانی ها کار نکنن ؟؟
                              پی سی ام که در دوران تحریم ها بدون هیچ کمسیونی و با بهترین قیمت نقل و انتقالات به صورت بانکی انجام میداد پس هنوز خیلی مونده که این بروکر ها به سطح ایده آل پی سی ام برای تریدر های داخل ایران برسند.
                              لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط maze نمایش پست ها

باید مراقب مدل فعالیت های این بروکر ها هم بود ، ممکن است بعضی خدمات و قوانین برای ایرانی ها متفاوت باشد !

اکثرا تابعه قوانین کشور هایی هستند که پیگیری برای یک فرد آمریکایی تبار هم سخت است چه برسد به ایرانی

امیدوارم صرفا به یک اسم معروف و اسم فلان رگوله بسنده نکنند
                                مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

پردازش ...
                                X