اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
    مسابقات شبی به پایان می رسد نفراول تا حالا نزدیک 1400درصد یعنی 14 برابرحسابش توی 10روز رشد داده است یعنی من مونده ام اگر از صبح تا شب همش ترید و معامله کنی حتی معاملاتت بدون یک اشتباه باشه حساب اینقدر رشد نمی کنه واقعا خنده داره. یکی نیست به این بروکر بگه میخاهی مشتری جذب کنی ملت اماتور جذب کنی این قدر دیه تابلو بابا ما توی این بازار پیر شدیم واقعا ....
    کاملا درسته اینها همش الکی و سرابی بیش نیست.
    تریدر واقعی چنین کاری رو اصلا انجام نمیده ابدا

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam forex
      باسلام
      دنیای بیزینس همینه .
      هر بروکری برای دوام کارش و جذب مشتری بیشتر ، استراتژی خاصی اتخاذ میکنه و این خیلی طبیعیه. همه بروکرها امار بگیرید مسابقات دمو برگزار میکنند . عده ایی مردم رو تشویق میکنند به گرفتن جایزه و بونس . عده ایی دلارت رو ارزونتر چنج میکنند . عده ایی کلاسهای اموزشی با اسامی مختلف میذارن تا مردم رو جذب کنند . تو دنیای بیزنس شعار موفقیت اینه که حرفی رو بزن که مردم دوست دارن بشنوند تا موفق بشی .
      اگر دنیایی بزنیس اخلاقیات و انسانیت را زیر پا بگذارد مطمعن باش چه شخص معامله گر باشد و چه بروکر هر دو شکست خواهند خورد

نظر

• سوال دوستمون gold در جوابش
        برخی دوستان در مورد کلیپ.هایی که برخی فروشنده.ها منتشر می.کنند و سود زیادی را در آن نشان می.دهند، سوال کرده.اند.

روش تهیه این کلیپ.ها و حساب.ها بسیار ساده است!

اول اینکه این حساب.ها دمو هستند. دو حساب باز می.کنند و همزمان روی یکی می.خرند و بر روی دیگری .می.فروشند. طبیعتاً یکی از آنها سود و دیگری ضرر می.شود و تنها حسابی که سود داده را برای جذب مشتری منتشر می.کنند.

و یا چندین حساب باز می.کنند و به صورت تصادفی روی آن تعدادی معامله انجام می.دهند. هر کدام را که سود شد، به مخاطب نمایش می.دهند. کافی.ست این کار را بارها تکرار کنند تا چندین حساب سودده بدست آید. به همین سادگی!

نظر

شما درست میگید . چه معامله گر و چه بروکر چه مدرس و چه سیگنال پروایدر . برای همین من صادقانه رفتارکردم و گذاشتم مردم خودشون انتخاب کنند ولی متاسفانه حقیقت تلخ بود و عده ایی سعی در این دارند که درهر زمینه ایی که اذیت میشن یا منافعشون زیر سئوال میره ،ماه رو پشت ابر باقی بذارند تا حقیقت اذیتشون نکنه . بیشتر ملت دوست دارن دروغ بشنون تا ارامش اونها با طوفان حقیقت به هم نریزه و این نقطه ضعفی هستش که تبدیل به ی استراتژی شده که برای موفق بودن دربیزینس ، درصداقت بسته شده .مثل همین داستانی که شما ازش ناراحت شدی و میفرمایید که بروکر مدت 2 هفته وقت شما رو ازشما گرفته و درنهایت هیچ .

جناب میری اگر ممکن است لوگین و اینویستر حسابتان را به مدت دوهفته یا کمتر در اختیار همه قرار بدهید منظورم این است در ساعات باز شدن بازار جهانی در طول هفته مامعاملات لایو شما را هم مشاهده کنیم

نظر

جناب میری اگر ممکن است لوگین و اینویستر حسابتان را به مدت دوهفته یا کمتر در اختیار همه قرار بدهید منظورم این است در ساعات باز شدن بازار جهانی در طول هفته مامعاملات لایو شما را هم مشاهده کنیم
            بنده استیمنت حساب شما را برسی کردم دلیل اینکه ساعت معاملات شما با ساعت متاتریدرfxtmهم خوانی ندارد چی است ؟مثلا شما زمانی که روی پوند دلار خرید انجام دادید در ان زمان ان قیمت نبوده است خیلی قیمت در ان لحظه بالاتر بوده است ولی بروکر برای شما با قیمت پایین باز کرده است .دوستان هم می توانند حساب جناب میری را برسی کنند

نظر

بنده استیمنت حساب شما را برسی کردم دلیل اینکه ساعت معاملات شما با ساعت متاتریدرfxtmهم خوانی ندارد چی است ؟مثلا شما زمانی که روی پوند دلار خرید انجام دادید در ان زمان ان قیمت نبوده است خیلی قیمت در ان لحظه بالاتر بوده است ولی بروکر برای شما با قیمت پایین باز کرده است .دوستان هم می توانند حساب جناب میری را برسی کنند

http://pcmupload.traderha.com/uploads/1544947240921.jpg
              ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 12-16-2018, 12:31 PM

نظر

نمونه هایی از تریدها با عدد یابی.

تنها میتونم تعدادی محدود از تریدهای عددیابی رو که تو کانال داشتم رو اینجا بذارم . خیلی از فایل های رو اجازه نمیده . این ها نمونه هایی از تریدها روی حساب ریل هستش که با عددیابی به دست امده . جهت اطلاعات بیشتر ایمیل بزنید .جهت دریافت اینوستور حساب ریل ایمیل بزنید.
                جناب میری برادر این حساب لایو شما طبق عکس مورد نظر است و پوزیشن های شما که روی چارت گرفتید بنده این پوزیشن ها با زمان های گرفتن پوزیشن چک کردم متاسفانه هیچ کدام با هم چه از لحاظ زمان و چه از لحاظ لات هم خونی ندارد
                صفحه 426پست 4256در همین تاپیک
                ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 12-16-2018, 03:35 PM

نظر

حسابی که لاگین و اینوستور اون داده شده همونی هستش که روش پم انجام میشه
                  . که هر هفته تو کانالم اون رو ارائه میدم . و از نظر درصد میزان سود با درصد میزان سود تو سایت هم خوانی داره( میزان درصد سود = میزان سود تقسیم بر دپوزیت اولیه) .حساب پم رو مخصوصا از بالانس کم 328 دلار شروع کردم تا ایجاد امید درافرادی که از بازارمالی جهانی سودی نبردن فراهم بشه .اون حسابی که عکس تحلیل و سودش رو شما درپست 4256 می بیند حساب ریل دیگه ایی از بنده است ربطی به پم نداره و اون زمان تنها بابت اثبات درستی اعداد از لوشو-ورتکس ارائه شده که اون هم خداروشکر روی سود عالی هستش .
                  برفرض میگیریم حرف شما که ان حساب یک حساب دیگری بوده درست باشد پس چرا حساب پم مدیر سرمایه گذاری شما معاملاتی که در ان انجام داده اید ساعت معاملاتی ان با موقیعت معاملاتی هم خونی ندارد؟

نظر

دوست عزیز من که میدونم هدف شما از زدن این پستها چیه ؟ توصیه میکنم انرژی خودتون رو دراین راستا هدر ندید . گراف روزانه ودرصد سود خودش بیانگوی همه چیزه .مطمئن باشید همه سرمایه گذاران از بروکر شما نیستند نگران نباشید . من سرمایه گذار دارم که از 5 ماه پیش با من بوده ووقتی دیده 1000 تاش تو این مدت به 6000 تا شده رفته از دوست و اشنا و فامیل 25 نفر دیگه رو هم اورده . پس لزوما همه اونهایی که سرمایه گذار هستند افرادی نیستند که قبلا با بروکر شما حساب داشته باشند که حالا امده باشند با بنده حساب باز کنند .
                    جناب میری بهتر است بحث را با سفسطه بازی از راه به در نکنیم از زمانی که شما با این بازار اشنا شدی بنده هم اشنا شدم بهتر به سوالی که گفتم پاسخ درخور یک فرد ومدیر حرفه ای بدهید .
                    بابت سرمایه گذاری دیگران به بنده ربطی ندارد در یک جا گفتم و همین جا نظرم گفتم تصمیم با خود دوستان و به قدرکافی هم بحثش شده است و اینکه اگر کسانی به حساب شما وصل بشوند و شما هم سود کنید نه به بنده ضرری می رسد ونه سودی و درضمن در همین جا اعلام کردم ارزوی بهترین ها در زندگی و بازارهای مالی کردم حال سوال بنده از واضح ترین و راحترین سوال هادر زمینه ابزار معاملاتی یعنی متاتریدر است فقط بنده یکم ریز بینی درمورد این بروکرومعاملات شما کردم این دادشم من خیلی واضح است وقتی معاملات با ساعت بروکر هم خونی ندارد یعنی بروکر کلاهبردار است و با یک شخص هم دستی کرده است و یک حساب فیک درست کرده اند ...بهتر کسی فعلا محکوم نکنیم تا این مسله به طور واضح مشخص شود
                    ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 12-16-2018, 09:37 PM

نظر

شما که لاگین بنده رو دارید به نظرم بهتره که با بروکر fxtm چت کنید و همین مشکل رو باهاش مطرح کنید بفرماید که یکی از سرمایه گذاران پم بنده هستید و میخواهید واقعیت رو متوجه بشید ، ببینید چه جواب میشنوید .
                      بنده با بروکر شما چت کنم چه جواب درخوری به بنده دادید. تازه بروکر کلاهبرداری که از مسابقه اش معلوم بوده چه در چنته دارد بابا ما توی این بازار پیر شدیم بنده سود حساب یک معامله گر و زمان معامله و اندازه لات معامله در روز در چارت ببینم تا اخرش می دونم چه کاره است
                      ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 12-16-2018, 09:43 PM

نظر

• من هم قبلا این مشکل را داشتم. در سایت mql5 هیستوری معاملاتی معامله گران درج میشه که با زمان های ان بروکر (طرف تریدر) هم خوانی ندارد. فکر کنم ساعات معاملات در سرورهای مختلف فرق بکنه و یا اصلا نمی دانم علت چیه؟
                        زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

• نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
                          من هم قبلا این مشکل را داشتم. در سایت mql5 هیستوری معاملاتی معامله گران درج میشه که با زمان های ان بروکر (طرف تریدر) هم خوانی ندارد. فکر کنم ساعات معاملات در سرورهای مختلف فرق بکنه و یا اصلا نمی دانم علت چیه؟
                          جان ساعات معالات با سرورهای مختلف فرق می کند عزیز من خودت فهمیدی چی نوشتی .مگه سوال من این بود که چرا این ساعت سرور متاتریدر fxtmبا ساعت سرورهای متاتریدر بروکرهای دیگر فرق می کند

این جناب پاشا از کجا پیدا شد الان نه توی کاربران انلاین است ونه جز کاربران حاضر در فروم که در پایین صفحه فروم است . ادم شاخ در میاره خدای ادم چند تا یوزر میتونه داشته باشه
                          ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 12-16-2018, 09:50 PM

نظر

جان ساعات معالات با سرورهای مختلف فرق می کند عزیز من خودت فهمیدی چی نوشتی .مگه سوال من این بود که چرا این ساعت سرور متاتریدر fxtmبا ساعت سرورهای متاتریدر بروکرهای دیگر فرق می کند
                            نگرفتی عزیز. در هیستوری معاملاتی ساعت باز و بسته شدن معاملات طبق زمان بروکر درج میشه. من هم برای بررسی معاملات افراد موفق همانند شما کنجکاو شدم تا سیستممعاملاتی انها پی ببرم. اما قیمت در ان زمان در ان بروکر با قیمت هیستوری فرق میکرد. همان چیزی که امروز شما بهش رسیدید. من منظورم بروکرهای دیگر نیست. در یک بروکر . علتش را هم پیدا نکردم. گفتم شاید سرور مثلا کانادا با سرور ایران زمانش فرق بکنه. انهم نمی دانم شاید فرق هم نکنه ولی اختلاف ساعت در هیستوری هست.

نظر

این جناب پاشا از کجا پیدا شد الان نه توی کاربران انلاین است ونه جز کاربران حاضر در فروم که در پایین صفحه فروم است . ادم شاخ در میاره خدای ادم چند تا یوزر میتونه داشته باشه
                              عزیز مثل شما حالت مخفی را در پروفایل انتخاب کردم. حالا میرم ستینگ پروفایل تا درستش کنم. گفتم این مسئله رو من قبلا داشتم و شاید بازگو کردنش مفید باشه. والا من رو چه به کار خلق....

نظر

• نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
                                نگرفتی عزیز. در هیستوری معاملاتی ساعت باز و بسته شدن معاملات طبق زمان بروکر درج میشه. من هم برای بررسی معاملات افراد موفق همانند شما کنجکاو شدم تا سیستممعاملاتی انها پی ببرم. اما قیمت در ان زمان در ان بروکر با قیمت هیستوری فرق میکرد. همان چیزی که امروز شما بهش رسیدید. من منظورم بروکرهای دیگر نیست. در یک بروکر . علتش را هم پیدا نکردم. گفتم شاید سرور مثلا کانادا با سرور ایران زمانش فرق بکنه. انهم نمی دانم شاید فرق هم نکنه ولی اختلاف ساعت در هیستوری هست.
                                اولا بنده جناب ...هیچ وقت برای پی بردن وچگونگی سود معاملات اشخاص کنجکاو نشده ام دوما جواب شما متناقض است سرور ایران با سرور کانادا مگه هیستوری از کانادا ساپورت میشه..در هیستوری معاملاتی ساعت باز و بسته شدن معاملات طبق زمان بروکر است شما اگر یک حساب دمو هم باز کنی در هر کجای دنیا و با هر بروکری باز کنی مبینی ساعت بازو بسته شدن معاملات با هیستوری ان مو نمی زند این دیگه حساب ریل است جای خود دارد

نظر

پردازش ...
                                X