اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• توی جمع 9 نفری این سوال رو مطرح کردم . همه جوابهای 1200 و 1800 و 2000 رو دادند و 2 نفر هم جواب 1000 دلار رو

جواب صحیح 1000 دلار.

(1000 دلار باید بده به مغازه بغلی . بابت جنسی که داده به زنه، 200 دلار توی جیبشه. 800 دلاری هم که داده به زنه از مغازه بغلی گرفته بوده.)

نظر

• سلام

همسایه 1000 دلار داشته و داره در معادله به حساب نمیاد.

خریدار جنس 200 دلار داره بعلاوه 800 دلار نقد که ضرر فروشنده بوده.

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
        توی جمع 9 نفری این سوال رو مطرح کردم . همه جوابهای 1200 و 1800 و 2000 رو دادند و 2 نفر هم جواب 1000 دلار رو

جواب صحیح 1000 دلار.

(1000 دلار باید بده به مغازه بغلی . بابت جنسی که داده به زنه، 200 دلار توی جیبشه. 800 دلاری هم که داده به زنه از مغازه بغلی گرفته بوده.)
        نوشته اصلی توسط Neo نمایش پست ها
        سلام

همسایه 1000 دلار داشته و داره در معادله به حساب نمیاد.

خریدار جنس 200 دلار داره بعلاوه 800 دلار نقد که ضرر فروشنده بوده.

بعد جریان پول تقلبی چی میشه؟

کی باید توانشو بده؟

چه رکبی خورده مغاذه داره.
        چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• جریان این سوال هم مثل بازار میمونه ، ساده است ،منتهی بیشتر دوستان دارن سخت و پیچده اش میکنن و داده های گمراه کننده و اضافی رو وارد مساله میکنن و در نتیجه به جواب درست نمیرسن.
          ویرایش توسط farhad2010 : https://www.traderha.com/member/9220-farhad2010 در ساعت 07-04-2014, 09:28 PM

نظر

• آقا زیاد به مغزتون فشار نیارید ما عملی انجام دادیم شد 1800 تا

عملی انجامش بدید متوجه میشید.
            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
              آقا زیاد به مغزتون فشار نیارید ما عملی انجام دادیم شد 1800 تا

عملی انجامش بدید متوجه میشید.
              1800 ضرر به جیب کی رفته؟

خریدار 1000 دلار سود کرده - همسایه یر به یر -

نظر

• نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
                بعد جریان پول تقلبی چی میشه؟

کی باید توانشو بده؟

چه رکبی خورده مغاذه داره.

اگر 1000 دلار تقلبی نبود مغازه دار نه سود داشته نه ضرر -تاوانشو مغازه دار داده شده همون 1000 دلار .نکته انحرافی ورود فاکتور خنثی به معما ست.

فرض کنید 800 دلار بقیه پول رو خود مغازه دار داشت - همچنان جواب 1000 بود.

نظر

• نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
                  1000 تا تاوان داده به همسایه بفلی بابت پول قلابی
                  800 تا نقدی داده به مشتری

200 تا که جنس داده 200 تا هم تو جیبش داره که یر به یر میشه
                  بس در حالت کلی میشه 1800 تا

مهترین قسمت قضیه اینه شما شما فقظ دارین ضرر ها رو حساب میکنید

شما باید کل مباحث اون روز رو حساب کنید

من مطمنم میشه 1800 تا
                  این 800 تا رو از جیب خودش نداده! از جیب همسایه داده - شما دوبار از جیب مغازه دار کم میکنی.

نظر

• نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
                    اصلا 1000 $ نداریم؟ و فرض را بر این بگیریم که 1000 $ باشد ، خریدار کلاهبردار وقتی ببیند صاحب مغازه برای خورد کردن 1000$ مغاره را ترک مرده بی شک هرآنچه در صندوق باشد خالی خواهد کرد
                    حال فرض کنیم خریدار 1000 دلار داده باشد و 200 دلار جنس خریده و 800 دلار هم پول گرفته که میشود 1000 دلار دزدی کرده
                    و در مجموع 200 دلار جنس ضرر کرده و 800 به دزد داده و 1000 به مغازه بغلی که میشود 2000$
                    من دیگه نمی دونم. . .
                    سلام نظر دوستمون درست هستش
                    در مجموع مغازه دار 2000 دلار زیان دیده ویا از سرمایه مغازه کسر شده باید در سیستم حساب داری این مبلغ را حساب کند

نظر

• نوشته اصلی توسط Neo نمایش پست ها
                      این 800 تا رو از جیب خودش نداده! از جیب همسایه داده - شما دوبار از جیب مغازه دار کم میکنی.
                      داداش درسته، حق باشماست
                      دو بار حساب کردم، چون 800تایی که داده با مشتری از جیب خودش نداده از پول مغاذه دار داده که اونو من حساب کردم
                      این علی بهروزی ما اولین نفر بود که 1000تا رو گفت، دمش گرم

امروز کلی مشغول شدیم، برای خودم چندتا نوشابه باز کرده بودم نئو جان

محسن جان دمت گرم کلی مشغول شدیم

شب همیگیتون خوش
                      یا حق
                      چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• یاده مبصر 4 ساله کلاس افتادم 5 با 5 میشه 11 تا

نظر

• سلام
                          خیلی از مشگلات ما از اینجا پیش می اید که به نقاط کور قضیه نگاه نمی کنیم . مانند بازار خودمون
                          خیلی ساده هستش مقازه دار 1000 دلاری تقلبی را به اعتبار خودش برای خریدار خورد کردش پس تا اینجای کار 1000 به مشتری داده وبعد هم به همسایه 1000 بابت تغلبی بودن برای اعتبارش می دهد که در جمع 2000 از جیبش رفته
                          خوش باشید

نظر

• سلام
                            اقا اشتباه کردم اصلاحش می کنم
                            مقدار کلاه برداری برابر هستش با زیان فروشنده که 1000 دلار هستش .
                            خوش باشید

نظر

• الهي چنانم كن از عشق سرمست كه خواب و خورم از براي تو باشد

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• سلام

شب همه قلندران بخیر

دانلود آهنگ

نظر

پردازش ...
                                X