اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط arminfar نمایش پست ها
    [ATTACH=CONFIG]2762[/ATTACH]
    خیال پردازی با الیوت در تاریخ ایران زمین
    محور عمودی اش بیانگر چیه؟
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
      منم این رو از سایتی که یک الیوت کار است کپی کردم ولی در محور عمودیش حتما نظرش بر وسعت سرزمینی بوده و یکپارچگی ایران و در این صورت هم باید دوره هخامنشیان باید در اوج الیوتی باشه که اگر این گونه است این نوسانات سالهای اخیر را از نظر وسعت و یکپارچگی چطور مدل کرده جای سوال داره
      واقعا ایا باید برای نشان دادن اول قدرت خودمان در تسلط بر بازارهای مالی باید با همان زبان با تاریخ برخورد کنیم با توجه به زمینه های مورد علاقه ام این عدم تفکیک در حوضه های مختلف را سالهای سال در کشورمان حتی در سطح نخبه گانی دارم میبینم واگر به خواهم مثلی خدمتتان عرض کنم مانند کارهای که مرحوم سید احمد فردید در حوضه فلسفه هایدگر و پیوند ردن ان با عرفان نظری محی الدین عربی و کتاب فتوحات مکیه شیخ اکبر که دوتا مقوله جدا از هم بود و با نوشته های که هیچ یک نه ان بود نه این و یک ابگوشتی بود که نمیدونستی چی بگی بعدها این رویه رو در حوضه های دیگر در درست کردن رشته های مانند فیزیک ا س ل ام ی و دیگر رشته های دانشگاهی که خواستگاه و نگرش و نوع حل مسایل ان متفاوت بود در سطح نخبه گانی کشور نمود و بروز پیدا کرد و با توجه به این که این گونه اختلاتها در عمل جواب گوی مسایل نیست بیشتر در حوضه نظریه پردازی و در حالت بدتر در دعواهای سیاسی خرج میشود
      چرا معاملگری مانند گن سعی نکرد شبیه کسی دیگری باشد و سعی کرد با دانشی که در حوضه نجوم با شناخت پیش زمینه و نگاه کیهان شناسانی که در چارچوب ان بوده مانند منظم بودن عالم و این نظم را در روابط ریاضی و هندسی عالم میدیدن و با توجه به این که اشنا بوده با کارکرد اسطرلاب سعی کرده نمودارها رو اول از همه داری نظم هندسی و ریاضی و با توجه به این که ما در نجوم اصل او تکرار پدیده های نجومی در قواصل زمانی و دورهای یکسان است سعی کرده بازارهای مالی رو مدل کند و ما هم باید فارغ از سود و زیان اگر دوست داشته باشیم و با توجه به نوع نگاه مان به عالم و دانش فردیمان نمودارهای مالی رو مدل کرده و اگر توانستیم قاعده مند نماییم و به اصطلاح طرحی نو در اندازیم و در این حوضه قدرت تحلیلی خود را نشان بدهیم نه با گرفتن مدل تحلیلی الیوتی شروع کنیم یک مقوله تاریخی که خود این نگاه تاریخی داری نوع و نگرش مختلفی است برای نگاه به گذشته و در محور مختصات دکارتی که روابط عمودی ان نا مشخص است استفاده استفاده نماییم شاید برای فروش به مشتریهایمان وازایه قدرت تحلیلیمان خوب باشد و سر تیتر سایتمان باشد ولی در اصل چیزی دیگری را نشان میدهد
      دوست داشتم بیشتر به این بپردازم اطلا نگاه به گذشته باید چطور باشد و ایا گذشته یعنی تاریخ سلاطین و فتوحات انان و یا نوع نگاه مرحوم دکتر علی شریعتی در کتاب اری چنین بود برادر یعنی تقسیم تاریخ به سلطان و رعیت یک تاریخ برای سلطان ویک تاریخ برای برده هاو ضعفا و با توجه به این که ما در دوران مدرن به همه چیز گذشته پشت کرد و نا کارامد میدانستیم و با توجه به این که رویکرد پست مدرنیته شروع به نقد روایات کلان محور مدرنیته کرد ما در هر دور که هستیم نگاه وپیش فرضهایمان تغییر میکند و در ذیل ان نگاه به گذشته مثل ما در دوره مدرنیته هر فرهنگ و تمدنی که دارای زبان نوشتاری نبود فاقد ارزش و پست و بربر میدانشتیم ولی با شروع تغییر در نوع نگاه به گذشته و خصوصا انسان شناس و فیلسوف المانی لوی اشتراوس که سعی کرد در قبایل افریقا در دهه های اول قرن بیستم دست به پژوهش زده و با اشنا شدن با انها پی به گونه ای دیگر از بیان که بیشتر در صورتکهاو نوع و پوشش و انواع ایینهای انها بوده به نوعی درک برسد که تمام این جور زیستن دارای نوع و نگاه خواص به عالم و روابط بین انسانه واجتماع قبیله و دیگر موضوعات است و حتما نباید در قالب نوشتار الفبایی باشد و در کلیت خود کامل است
      اکنون ما با دو نگاه به گذشته هستیم من از خودم سوال میکنم ایا شیراز در قرن 6 و 7 از نظر اموزش چقدر قوی بوده که دوتا شخصیت بی بدیل در حوضه ادبیات و نوع نگاه ایرانی به دنیا هدیه کرده یکی حافظ که دیگر ما و شاید دنیا در حوضه شعر در این حد از کمال باشد نیافریند و دیگر سعدی که در دو کتاب خود که تا سالها بعنوان متون درسی تا بنگال درس مکتبخانه ها بود ایا ما امروز با داشتن اینهمه دانشجوی دکترای ادبیات چرا یک شاهکار مانند دیوان حافظ نداریم ایا ما از گذشته پیشرفته تر نیستیم اگر هستیم کو محصولش اگر نیستیم نگاه ما باید به گذشته چگونه باشد و نگرش ما و پاسخ ما به این نمونه سوال امروز و فردای ما را خواهد ساخت ایا ما هویت خود را میتوانیم هم ایرانی و اسلام و مدرن باشیم
      در پایان لینک یک مقاله راجع به تاریخ را قرار میدم و هر عزیزی دوست داشت مطالعه نمایید
      http://www.ettelaathekmatvamarefat.c...05-10-13-25-46

و این لینک رو هم قرار میدم بپاس تمام زحماتی هر دوستی که پستی میزنه و دانشش رو نشر میده ما رو با نگاه دیگری مواجه میکنه
      http://gadim-va-jadid.blogfa.com/

نظر

اینهم یک شعر از احمد شاملو پیشکش به شما و بچه های این فروم
        جخ امروز از مادر نزاده ام
        جخ امروز
        از مادر نزاده ام
        نه
        عمر جهان بر من گذشته است.

نزديک ترين خاطره ام خاطره ی قرن هاست.
        بارها به خونمان کشيدند
        به ياد آر،
        و تنها دست آوردِ کشتار
        نان پاره ی بی قاتق سفره ی بی برکتِ ما بود.

اعراب فريب ام دادند
        برج موريانه را به دستان پرپينه ی خويش بر ايشان در گشودم
        مرا و همه گان را بر نطع سياه نشاندند و
        گردن زدند.

نماز گزاردم و قتل عام شدم
        که رافضی ام دانستند.
        نماز گزاردم و قتل عام شدم
        که قِرمَطی ام دانستند.
        آن گاه قرار نهادند که ما و برادران مان يکديگر را بکشيم و
        اين
        کوتاهترين طريق وصول به بهشت بود!

به ياد آر
        که تنها دست آورد کشتار
        جل پاره ی بی قدرِ عورتِ ما بود.

خوش بينی ی برادرت تُرکان را آواز داد
        تو را و مرا گردن زدند
        سفاهت من چنگيزيان را آواز داد
        تو را و همه گان را گردن زدند
        يوغ ورزاو بر گرد نمان نهادند.
        گاوآهن بر ما بستند
        بر گرده مان نشستند
        و گورستانی چندان بی مرز شيار کردند
        که باز مانده گان را
        هنوز از چشم
        خونابه روان است.

کوچِ غريب را به ياد آر
        از غربتی به غربتِ ديگر
        تا جست و جوی ايمان
        تنها فضيلت ما باشد.

به ياد آر:
        تاريخ ما بی قراری بود
        نه باوری
        نه وطنی.

نه،
        جخ امروز
        از مادر
        نزاده ام.

1363

نظر

سلام
          همه نمودارها حتما نیاز ندارن در دو بعد دارای مقیاس خاصی باشند تو آمار از این نمودارها زیاد داریم مثل نمودارهای توزیع فراوانی داده ها(نمودارهای زنگوله ای)

نظر

• نوشته اصلی توسط mastersh نمایش پست ها
            سلام
            همه نمودارها حتما نیاز ندارن در دو بعد دارای مقیاس خاصی باشند تو آمار از این نمودارها زیاد داریم مثل نمودارهای توزیع فراوانی داده ها(نمودارهای زنگوله ای)
            یک بعدش مشخص بود که زمان هست چون اشاره کردند که دوره هخامنشیان، ...... در مورد این باید توضیح داده بشه که چه پارامتری بالا پایین میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط arminfar نمایش پست ها
              [ATTACH=CONFIG]2762[/ATTACH]
              خیال پردازی با الیوت در تاریخ ایران زمین
              به نظر من دوره پهلوی نزولی نیست . ...

دوره جمهوری اسلامی هم یک کارکشن نیست .... یک موج ایمپالس قوی نزولی است ...
              به این نتیجه رسیدم که بیشتر مباحث تکنیکال فقط واسه نقاشی کردن و سرگرمی خوبه

دنیای ترید خیلی فرق داره

تو بازارهای مالی متخصص و حراف زیاده ولی عملگرا کم

خودم باشم و به ندای درونم گوش بدم .. سماجت به خرج بدم تا نتیجه بگیرم

توی بازار های مالی همه ی ما رو به بازی میگیرن فقط زرنگ باش کدوم وزنه سنگین تره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

در آخر اینکه تریدر باش نه تحلیلگر و استاد

نظر

• نوشته اصلی توسط بابک چابک نمایش پست ها
                به نظر من دوره پهلوی نزولی نیست . ...

دوره جمهوری اسلامی هم یک کارکشن نیست .... یک موج ایمپالس قوی نزولی است ...
                در کل پیوند زدن مقوله تاریخ را با الیوت اشتباه پارادیمی و گفتمانی میدانم
                و تنها در یک مورد مثل میزنم اگر من یک شهروند امریکایی بودم و در نیمه قرن 19 در امریکا بودم و نژادم سرخ پوست بود باید تاریخ امریکا رو چطور میدیم
                کارکشن یا یک ایمپالس نزولی شدید و یکی دیگر اگر من برده ای بودم که در ساخت اهرام ثلاث مصر کار میکردم دوران باستان مصر رو چه میگفتم
                اگر از نظر ساخت و ساز دوره با شکوهی بوده اگر از نظر انسانی اخر یک ایمپالس نزولی
                در کل اگه علاقمند بودید در پست قبلی به اولین لینکی که گذاشتم یک نظری بیندازید
                و بعد یک سوال مطرح میکنم شاید و با تاکید بر این شاید چون نظر شخصی است و نیاز به باد مخالف برای پرواز دارد درک بهتری از یک سیستم معاملاتی بدهد
                اگر ما یک انسانی باشیم که اشنا با هییت و نجوم بطلمیوسی و بخواهیم کسوف و خسوف خورشید را اندازه بگیریم و تاریخ دقیق رو اعلام کنیم
                و با توجه به اینکه در این سیستم زمین مرکز عالم است و دیگر سیارات به دور ان میچرخند دقیقا میتوانیم روز و ساعت این پدیده جوی را اعلام کنیم
                پس چه چیزی ما رو از این سیستم و نگرش به عالم جدا کرد و علت این دگرگونی چه بوده با توجه به اینکه هنوزهم میشود با ان کار کرد حتی با پیشفرضهای ان
                این مثال رو زدم تا شاید ربطی پیدا بشه برای استراتژی معاملاتی و نوع نگاه ما به بازارهای مالی و سود دهی ان و اینکه کسی که دنبال یک سیستم جدید معاملاتی است اول ببیند در سیستم جدید چطور به بازاز نگاه میشود و چه چیزی سیستم قبلی نمیتوانست جواب بدهد
                مثل سیستم بطلمیوسی که با نگرش جدیدی مواجع شدکه در سیستم زمین محوری ان نمیگنجید یا باید پیشفرض اینکه زمین محورست رو ول میکرد که در ان صورت کل سیستم بهم میرخت یا باید این سوالای رو جواب میاد که مثل چطور جرم بذرگی مانند خورشید به دور جرم کوچکی مثل زمین میچرخید
                در اینجا یک مثال دیبگری از یک سیستم فکری میزنم و ان اینست که دانشمندا ن در سال 1850 میلادی با توجه به اینکه با شناختی که از لایه های مختلف زمین شناسی داشتن به این نتیجه رسیده بودن عمر زمین حداکثر 1میلیون سال است و عمر خورشید با توجه به جرم بزرگ ان بیشتر از 10هزار سال نمیباشد چون میگفتن که خورشید یک منبع انرژی است که از نوع ذغال سنگ میباشد و این جرم و با توجه به عمر سوخت و ساز ذغال سنک بیشتر از 10 هزار سال نمیتواند باتشد و با کشف فعل و انفعال هسته ای بود که ما توانستیم درک بهتری از خورشد و کیهان داشته باشیم و
                یک نکته عرض میکنم و ان این است که چطور یک رشته مانند فیزیک هسته ای که در ظاهر ربطی ندارد نگرش ما رو به کیهان عوض کرد و کل سیستم رو و پیش فرضهای کیهانشناختی ان رو عوض کرد
                و در ثانی خود باعث سوالات جدید و گسترهای از نظریات و پاسخ ها گردید
                خوب اگر بخواهیم مدل کنیم کدام دوره در اوج الیوتی است باز هم عرض میکنم که این دو مقوله با هم سنخیتی ندارن چون محور عمودی ان پارامترهای مشخصی که قابل انداره گیری باشد ندارد و هر کس میتواند ان رو بالا یا پایین ببیند و
                ما دریک سیستم معاملاتی با چه پیش فرضی هستیم و این پیش فرضها نا کارمدی خود را در چه جاهایی نشان میدهد و بهینه کردن ان از دل ان سیستم باید باشد و یا پیش فرض ما است که اجازه دیدن بهتر چارت رو نمیده و پاسخ ما نوع دیگری از سیستم رو خلق میکنه و راهی جدیدی باز میکنه
                و در این جا عرض میکنم این نوشته بهانی برای عرض نظرات شخصی بنده است و روی سخنم با نگاه و نگرش هیچ عزیزی نیست تنها یک نظر است و نه بیشتر
                ارادتمند همه دوستان

نظر

• لمسِ تن تو
                  شهوت است و گناه
                  حتی اگر خدا عقدمان را ببندد
                  داغیِ لبت ، جهنم من است
                  حتی اگر فرشتگان سرود نیکبختی بخوانند
                  هم آغوشی با تو ، هم خوابگیِ چرک آلودی ست
                  حتی اگر خانه ی خدا خوابگاهمان باشد...
                  فرزندمان، حرام نطفه ترین کودک زمین است
                  حتی اگر تو مریم باشی و من روح القدس
                  خاتون من
                  حتی اگر هزار سال عاشق تو باشم ،
                  یک بوسه
                  یک نگاه حتی ـ حرامم باد
                  اگر تو عاشق من نباشی...

احمد شاملو

ویرایش توسط P R A V D A : https://www.traderha.com/member/7861-p-r-a-v-d-a در ساعت 04-10-2014, 11:41 PM

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

یک بعدش مشخص بود که زمان هست چون اشاره کردند که دوره هخامنشیان، ...... در مورد این باید توضیح داده بشه که چه پارامتری بالا پایین میشه.
                    آدرس وبلاگ طراح این چارت:

http://www.elliott.blogfa.com/post/57

نظر

• نوشته اصلی توسط mohambas نمایش پست ها
                      آدرس وبلاگ طراح این چارت:

http://www.elliott.blogfa.com/post/57
                      امروز ما در حوضه نقد ادبی و خوانش متن اصطلاحی داریم به نام مرگ مولف و این نوع نقد بیشتر به خود اثر میپردازه تا بیوگرافی خالق اثر و سعی میکنه
                      ارتباط با متن ویا هر نوع اثر برقرار کنه با توجه به پیش فرضهای و جهان بینی و دانش تاویل کننده اثر فارغ از کیستی صاحب اثر
                      ودر ایران اگر یک مرجع و شروع کنده این مباحث باشه کتاب
                      هرمونتیک و ساختار متن اثر دکتر بابک احمدی است

نظر

• ایبن چی میگه باز:

"ماهاگورو ابراهیم مت زین" یک مالزیایی که مدعی شده بود هواپیمای بویینگ 200-777 مالزی توسط جن ها ربوده شده است بار دیگر ادعا کرد 239 مسافر و خدمه پرواز ام.اچ 370 مالزی که 35 روز پیش در مسیر کوالالامپور به پکن ناپدید شد، همچنان زنده اند.

به گزارش ایرنا، روزنامه ˈرکیت پستˈ مالزی روز جمعه به نقل از وی نوشت: احتمال دارد بویینگ 200-700 مالزی در سه جزیره در استرالیا و یا در ایالات متحده آمریکا باشد.

وی گفت من اعتقاد دارم همه 239 مسافر و خدمه این پرواز زنده هستند.

این مالزیایی گفت که به زودی عازم استرالیا می شود تا با استفاده از روش های سنتی به تیم های جستجو که از فناوری های روز استفاده می کنند به منظور یافتن این بوئینگ کمک کند.

ناپدیدشدن پرواز ام.اچ 370 خطوط هوایی مالزی در مسیر کوالالامپور به پکن تاکنون با حاشیه های جالبی همراه بوده است.

ˈماهاگورو ابراهیم مت زینˈ سه روز پس از ناپدیدشدن این هواپیما نیز با حضور در فرودگاه بین المللی کوالالامپور مدعی شد هواپیمای گمشده توسط جن ها ربوده شده و یک شیء بزرگ سیاه رنگ بر فراز محل سقوط هواپیما در حال پرواز است.

وی با توجه به سیاهی چشمش پیش بینی کرده بود هواپیما در آب سقوط کرده است اما اکنون مدعی است مسافران هواپیما زنده اند و در یک جزیره بسر می برند.

یک روزنامه روسی نیز هفته جاری به نقل از برخی منابع امنیتی مدعی شد هواپیمای مالزیایی در نزدیکی قندهار افغانستان فرود آمده و مسافران آن در سلامت به سر می برند .

ˈسکوفکسی کمسو مولیتسˈ بدون ذکر نام منابع امنیتی خود، نوشت: هواپیمای ناپدیدشده مالزی اکنون در نزدیکی قندهار است و یکی از بال های آن شکسته، اما همه مسافران آن زنده هستند.

نظر

• منابع امنیتی روسی: هواپیمای ناپدید شده مالزیایی در قندهار است

خوشبختانه همه مسافران زنده هستند، اما حال آنها چندان خوب نیست. مسافران به هفت گروه تقسیم شده اند و تروریست های رباینده هواپیما احتمالا قصد دارند تا با آمریکایی ها و یا چینی ها وارد مذاکره شوند.
                          یک روزنامه روسی به نقل از برخی "منابع امنیتی" مدعی شده که هواپیمای مالزیایی در نزدیکی قندهار افغانستان فرود آمده و مسافران آن در سلامت به سر می برند.

روزنامه روسی "سکوفکسی کمسو مولیتس" بدون ذکر نام منابع امنیتی مذکور نوشت: هواپیمای ناپدید شده مالزی اکنون در نزدیکی قندهار است و یکی از بال های آن شکسته، اما همه مسافران آن زنده هستند.

به گزارش العالم، این منبع می افزاید: خوشبختانه همه مسافران زنده هستند، اما حال آنها چندان خوب نیست. مسافران به هفت گروه تقسیم شده اند و تروریست های رباینده هواپیما احتمالا قصد دارند تا با آمریکایی ها و یا چینی ها وارد مذاکره شوند.

به گفته یفجینی کازمینوف کارشناس فنی هوانوردی، هواپیمای بوئینگ 777 می تواند بر روی باندهای خاکی با طول حدود 2000 متر هم فرود آید، هرچند چنین فرود اضطراری موجب تخریب برخی از اجزاء هواپیما می شود.

این ادعا در حالی مطرح شده که به گفته "سازمان جهانی سلامت هوانوردی"، مقامات تایلند، هند و پاکستان در 21 مارس گذشته اعلام کرده بودند که هواپیمای مالزی از آسمان کشورشان عبور نکرده است و رادارها عبور چنین هواپیمایی را ثبت نکرده اند.
                          پـــــایان تنهایی آغـــاز بازار است

نظر

• دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره ی زنان/مردان

دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره ی زنان – باربارا دی آنجلیس

اجرا: شیدا.م
                            اگر به شما بگویم که تنها با رعایت چند نکته کوچک می توانید از برخی از رفتارهای همسرتان که شما را عصبانی می کندجلوگیری کنید چه می گفتید؟چنانچه تنها چند واژه ی جادویی سراغ داشتید که ظرف تنها چند ثانیه ازدید همسرتان شما را به مهربان ترین وبهترین همسر دنیا تبدیل می کند چه اتفاقی می افتد؟چنانچه تنها با آموزش چند راهکار جادویی واسرار آمیز به شما کاری می کردم که همسرتان بخواهد هر چه بیشتربا شما شود چه؟آیا مطالب فوق برایتان جالب به نظر می رسند؟ اگر چنین است جای درستی آمده اید وکتاب مناسبی را در دست دارید! کتاب صوتی رازهایی درباره ی زنان اثر باربارا دی آنجلیس را می توانید در ادامه دانلود کنید.
                            دانلود با لینک مستقیم:
                            (Format: Mp3 Archive Type: RAR)

دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره ی مردان – باربارا دی آنجلیس

با اجرای بسیار زیبای مارال فیروزی
                            زمان کل: ۶ ساعت و ۴۸ دقیقه
                            کتاب رازهایی درباره مردان یکی از کتابهای پرطرفدار و محبوب برای زنان می باشد. نویسنده این کتاب باربارا دی آنجلیس در ابتدای کتاب می نویسد: بارها دیده ایم که در تلاش به منظور تغییر مردان زندگیمان، اغلب فراموش می کنیم که خود چگونه تغییر کنیم.لطفاً تمامی ابزارها و تکنیک های ارائه شده در این کتاب را به کار ببندید. چرا که همگی آن ها مؤثر هستند! این تمرین ها را با هزاران زن در میان گذاشته ام و خود نیز هر روز همگی آن ها را در زندگی شخصیم به کار میبرم. مجبور نیستید همگی لیست ها را به یک باره و با هم ترتیب دهید و تمامی توصیه ها را با هم به کار ببندید.می توانید، هر بار تنها چند صفحه از کتاب را بخوانید و روی تمرین ها و روش های ارائه شده در همان چند صفحه کار کنید. این کتاب صوتی را می توانید در ادامه دانلود کنید.
                            دانلود با لینک مستقیم:
                            (Format: Mp3 Archive Type: RAR)

نظر

• اینم عاقبت حمله آمریکا به ایران

نظر

• یک روز، آخرای ساعت کاری بانک، پسر بچه ای با یک قبض در دست نزد تحویل دار بانک رفت و گفت:
                                لطفا این قبضو پرداخت کن.
                                تحویل دار گفت: پسر جان وقتش گذشته و سایت هارو بستیم، فردا صبح بیار انجام میدم.
                                پسر بچه گفت میدونی من پسر کیم؟! بابام هم بیاد همینو میگی؟!
                                تحویل دار گفت پسر هر کیم که باشی ساعت کاری بانک تموم شده و سایتو بستیم!
                                پنج دقیقه بعد پسر بچه با یه مردی که لباسهای کهنه و چهره رنجیده داشت اومد.
                                تحویل دار فهمید که باباشه.
                                بلند شد و به قصد احترام تحویلش گرفت!
                                قبض و پولشو گرفت و گفت چشم کار شمارو انجام میدم، ته قبضو مهر کرد و تحویل داد؛
                                البته قبض رو داخل کشو گذاشت تا فردا صبح پرداخت کنه.
                                پسر بچه گفت دیدی بابامو بیارم نمیتونی نه بهش بگی و بعدش خندید.
                                پدر به پسرش گفت برو بیرون و منتظر بمون تا منم بیام،
                                وقتی پسر بچه رفت باباش اومد و به تحویل دار گفت ممنون بابت اینکه جلوی بچه ام بزرگم کردی!
                                تحویل دار گفت: این کارو به خاطر بچه ات انجام دادم!
                                از دیدگاه بچه، پدر، بزرگ ترین فرد تو دنیاست که حلال تموم مشکلاته، خوب نبود ذهنیتش تغییر می کرد.
                                پدر که باشی در کتاب ها جایی نداری و هیچ چیز زیر پایت نیست!
                                بی منت از این غریبگی هایت می گذری تا پدر باشی،
                                پشت خنده هایت فقط سکوت می کنی...
                                before you start anything..learn how to finish it

نظر

پردازش ...
                                X