اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

گوشی چی بخریم؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
    آیفون 5s و 5c دیشب معرفی شد.

تغییراتی که خیلی به چشم میاد

1) استفاده از چیپ A7 که اولین پروسسور 64 بیتی در گوشی است.!! سرعتش دوبرابر A6 هست!
    2)دگمه امنیتی home که فینگر تاچ است .
    3) IOS 7 که یه تغییر اساسی در آیفونها شد.

و کلی تغییرات دیگر ...

Apple - iPhone 5s - Features
    درود

ما هم پیوستیم به طرفدارای اپل!!

تو آیفون های قبلی هم یه قابلیت وجود داره به نام Assistive Touch که یه المان به صفحه اضافه میکنه که تمامی فرمان ها و کارهای دکمه Home رو بصورت لمسی انجام میده، که این کار باعث میشه حتی از اصطهلاک احتمالی این دکمه هم کاسته بشه.

حتی میشه روی صفحه موقعیت قرارگیریش رو هم تغییر داد. اما خودش بصورت هوشمند در زمان اجرای یک برنامه بهترین جای ممکن رو انتخاب میکنه و به همون جا تغییر مکان میده.

پ.ن: قابلیتهای فوق در آی پد هم وجود داره.

شادیتان برقرار
    ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 09-17-2013, 01:48 AM
    Think / Act / Enjoy

نظر

طه جان شما مایه دارید و این دو سه میلیون واستون پول خرد هست . ما که فقیر نشین پایین شهر هستیم با همون اندروید دست و پنجه نرم میکنیم.

مبارکت باشه دوست من.
      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

IOS 7 امشب ارائه شد.

لینک زیر برای دانلود و آپگرید آفلاین هست. با توجه به حجم بالای سیستم عامل و اینترنت زغالی ما ، ابتدا فایلIPSW را با دانلود منیجیر دانلود کنید و سپس از طریق آیتیونز آدرس فایل را از کامپیوتر بدهید.

Download iOS 7 Final IPSW For iPhone 5, 4s, 4, iPad And iPod touch [Direct Links] | Redmond Pie
        ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 09-19-2013, 12:03 AM

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
        2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
        3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
        4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
        5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
        6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
        7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

پیام جان
          یک سوال دارم ؟
          اطلاعات اسامی و sms بعد از ارتقا،ورژن جدید ios7 از گوشی حذف نمیشه؟
          با تشکر
          WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
          account demo

نظر

نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
            پیام جان
            یک سوال دارم ؟
            با تشکر
            درود سامان جان

تا به حال چنین مشکلی نداشتم. مطمئنا اپل قبلا فکرش رو کرده اگرنه 700 میلیون دیوایس ios و صاحب دیوایس ها خراب میشن رو سر اپل!!

در عین حال قبل از آپگرید یک بک آپ میگیریم که خیالمون راحت باشه.

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

نوشته اصلی توسط Rahmani نمایش پست ها
              طه جان شما مایه دارید و این دو سه میلیون واستون پول خرد هست . ما که فقیر نشین پایین شهر هستیم با همون اندروید دست و پنجه نرم میکنیم.

مبارکت باشه دوست من.
              در ماه جدید احتمالاً یک گوشی اپتیموس جی پرو از خانواده ال جی تهیه کنم "گرایشم به سمت اندروید هست" ، گلکسی اس4 به دلیل اینکه تو دستم لیز میخوره و پشتش شخیلی صاف هست اصلاً پسندم نیست والی اونو میگرفتم.
              آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
                پیام جان
                یک سوال دارم ؟
                با تشکر
                سامان جان

کلیه idivice ها آپگرید شد به ios 7 و مشکلی نداشتم.

ios7 معجزه است ... مسحور میشی

نظر

کسی این گوشی رو تهیه کرده؟
                  Lenovo P780 - مشخصات گوشی موبایل لنوو پی 780 | mobile.ir - مرجع موبایل ایران
                  مشخصاتش که میگه گوشی مناسبی باشه

نظر

نظر

گوشی خریدن دیگه تاپیک نمیخواد، والله هر وقت گوشی خواستم بخرم رفتم گفتم اینو بهم بدید که رنگ و روی خوشکلی داره

شوخی کردم که این تاپیک بیاد بالا ، چهار روز پیش گلکسی اس 4 سامسونگ گرفتم ، تازه وقت کردم باهاش کار کنم و سرعتش تست کنم ! حرف نداره

پشتش باز مثل همون اس 3 هست ، لیز میخوره و اعصابم خراب میشه ، بخصوص که یکبار توی ماشین پرت شد بیرون ... " رو اس4 کاور خوشکلی انداختم این مشکل حل بشه "
                      ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 11-07-2013, 07:09 PM

نظر

گوشي فقط و فقط NOKIA LUMIA 92X

مثل مدل 920

واقعا گوشي كامليه

مهمترين مزيت اون ، سيستم عامل ويندوز فون 8 هستش كه توسط كمپاني پر قدرت ماكروسافت حمايت ميشه

از لحاظ امنيت ، اين گوشي داراي سطح امنيت بالاتري نسبت به ساير گوشي هاست

بازي هاي Xbox نيز به اين گوشي متصل شده اند تا كاربر بتواند از انتخاب هاي فراوان برخوردار باشد

App هاي اين گوشي فراوان و از طريق سايت ويندوزفون و App store بر روي گوشي نصب مي شوند

حافظه داخلي 16 و 32 گيگابايت

پردازند 1.5 گيگاهرتزي دو هسته اي

تاچ اين گوشي حرف نداره و خيلي روان هستش

كيفيت تصوير فوق العاده است مخصوصا سري 925

.
                        .
                        .
                        .
                        -----------

عيب اين گوشي ، در حال حاضر نداشتن فيلـــــتـــرشكــــن يا همون وي پـــي ان و امثالهم است كه مطمئنا App هايي براي آن توليد خواهد شد

تحريم هايي كه مانع از انجام خريد App ها مي شود و بايستي از نسخه هاي رايگان App استفاده شود ولي با اين حال انتخاب هاي زيادي خواهيد داشت

------------

بنظر اين حقير آينده از آن گوشي هايي است كه سيستم عامل ويندوزفون دارند
                        هيچ چيزي تصادفي نيست

نظر

پردازش ...
                        X