اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

گوشی چی بخریم؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نظر من رو سامسونگه ، نسبت به بقیه ساپورت و تعمیراتش خوبه ، یعنی یه موقع گوشی مشکلی پیدا کرد راحت تر از بقیه میتونید درستش کنید یا از گارانتی استفاده کنید .
    تو تبلتها نوت ده و نوت هشت خوبه ، گوشی ها هم s4 , note 2 , s3 ,...
    از نظر من زیاد گوشی ها با هم فرق نمیکنند ، برو تو این سایتهای موبایل هر چی دیدی خوشت اومد بخر .
    عجب نبود گر از قرآن نصيبت نيست جزنقشي **** كه از خورشيد جز گرمي نبيند چشم نابينا

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
      آقا با 1.5 تا 2 گوشی چی بخریم و چرا؟

بعد از 3-4 سال میخوایم عوض کنیم گوشی رو بنظرتون چی بخرم؟
      سلام
      جناب ازا.دی قصد دارید با گوشیتون چه کار هایی انجام بدید؟
      چه مقدار از روز با گوشیتون کار میکنید؟
      دوربینش براتون مهمه؟
      احیانا به تبلت نیم نگاهی ندارید؟
      ایا گوشی زیاد از دستتون میوفته؟
      گوشی ها هر کدام خاصیت خاص خوشون رو دارن مثلا سیستم عامل اندروید که برنامه های خیلی متنوع و رایگان زیادی داره...
      یا بعضی از گوشی ها ضد اب هستند
      بعضی مثل اپل ( اصل ) گوشی های محکمی هستند
      بعضی صفحه نمایش بزرگ دارن....
      چه جور گوشی مد نظرتون هست؟
      هیچ پایانی برای چیزهایی که میتونیم تجربه کنیم وجود نداره...
      باورهای محکم و قاطع حقیقت را بیش از دروغ تهدید میکنند
      .

نظر

دوستان لیست جدیدترین گوشی ها به همراه عکس و مشخصات و بررسی شون هم چنین قیمت روز رو میتونید تو این سایت ببینید:

موبایل

به من که خیلی کمک میکنه
        سادگی رمز موفقیت است ...

نظر

شیک جمع و جور و همه کاره : Samsung I9190 Galaxy S4 Mini و HTC One mini
          مخصوص باتری : Motorola Razr Maxx
          صفحه بزرگ و غول سخت افزاری : Sony Xperia Z Ultra
          دوربین 41 مگاپیکسلی ویندوز فون و زیبا : Nokia Lumia 1020
          : My Real Accounts

نظر

از دید فنی . . .

حداقل سی پی یو 1 باشه یعنی بالای 1 باشه
            مودم داخلی داشتته باشه که بشه از اینترنت گوشی روی چند دستگاه شیر کرد
            ساپورت نرم افزاری خوب داشته باشه

الان تو بازار اکثر گوشی های لمسی چنین قابلیتی را دارند ، اول cpu گوشی را با گوشی های دیگه مقایسه کنید و بقیه میشه سلیقه ای و فانتزی

تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
            در این سایت و در تلگرام
            SmartSignalFX@

نظر

با سلام

از نظر من

گلکسی اس 4 که دارای سیتم عامل اندروید هست.

HTC 8x سیستم عامل ویندوز 8 ویژه موبایل دارد و برنامه آفیس روش نصب هست و صفحه اش از گلکسی اس 4 کوچکتره

و Sony Ericson xperia Arc s هم خوبه.

نظر

نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
                از دید فنی . . .

حداقل سی پی یو 1 باشه یعنی بالای 1 باشه
                مودم داخلی داشتته باشه که بشه از اینترنت گوشی روی چند دستگاه شیر کرد
                ساپورت نرم افزاری خوب داشته باشه

الان تو بازار اکثر گوشی های لمسی چنین قابلیتی را دارند ، اول cpu گوشی را با گوشی های دیگه مقایسه کنید و بقیه میشه سلیقه ای و فانتزی

با سلام خدمت آقا محمد

من گوشی Xperia Z رو معرفی کردم که قیمتش حدود 1.600.000 هست با CPU که 1.5Ghz هست و Gpu هم Adreno.

حالا گوشی Xperia Z Ultra هم هست حدود 2 میلیون که CPU اون 2.2Ghz و Gpu هم Snapdragon هست که نسبت به اولی بسیار عالی تر و با کیفیت تر هست.

دنبال سیستم عامل غیر از آندروید هم نباشید چون آندروید فوق العاده بوده و هست.

موفق باشید
                A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                  یک توضیحی هم بدید که چرا فکر میکنید اینو بخریم ممنون میشم.

راستش خیلی گوشی گنده خوشم نمیاد......... مگر اینکه شرایطش خیلی برجسته تر باشه از بقیه...... شایدم بگیرم خوشم بیاد!!! نمی دونم!
                  راستش انتخاب درهرزمینه ای کارذشواری.من یک ماه پیش گوشیم عوض کردم.نیت اولم خریدسونی مدل sp بود(باتوجه به بودجم) اما بامقایسه ای که کردم دیدم گوشی LG مدل 4x hdیا همونp880 مناسب تر.صفحش 4.6 اینچی و4 هسته ای.من ازش راضیم اما اگرمحدودیت پولی نداشتم بدون هیچ شکی iphone می گرفتم.گوشی های apple یک سروگردن ازهمه گوشیها بالاتر.شما که می خوای بخری یخورده دیگه بذارروش iphone 5 بگیر.به لحاظ خوش دست بودن واندازه صفحه نمایشم خیلی مناسب.اگرتصمیم به خریدآیفون گرفتی من آشنا دارم.

نظر

در حال حاضر گوشی ها اکثر از نظر کارآیی شبیه به هم هستند. دستگاه هایی که Cpu و رم مشابه هستند از نظر کارآیی سخت افزاری هم مشابه هستند.
                    میماند یک سری فاکتور ها که باید توجه داشت و یک سری فاکتورها که سلیفه ای است.
                    نکات قالب توجه: طول عمر باطری - شفافیت صفحه نمایش که شامل چگالی تصویر، نمایش در زیر نور آفتاب و زاویه دید صفحه میباشد(مهم). اندازه صفحه نمایش(اکثرا 4 اینچ). حافظه داخلی - کیفیت دوربین - دوربین جلو داشته باشد یا نه (برای مکالمه راحت تر تصویری).
                    اما در ایران یکی از مهم ترین فاکتور ها که باید توجه شود مسئله گارانتی، خدمات پس از فروش و از همه مهم تر پشتیبانی فنی و امکان تعمیرات کلی است. با توجه به مسائل تحریم و مسائل کالاهای قاچاق، خیلی از برند ها به صورت رسمی شامل این موارد نمیشوند.
                    در ایران فکر میکنم تنها برندی که رسما دارای نمیندگی معتبر و خدمات فنی معتبر میباشد ال-جی است. البته برندهای دیگر هم ادعای داشتن نمایندگی میکنند، مثل سامسونگ، اما این ها در واقع نماینده رسمی (از طرف خود شرکت) نیستند. بلکه در بهترین حالت به نوعی به صورت غیر رسمی عامل فروش هستند. این مسئله در مواقعی که به مشکلات اساسی سخت افزاری و نرم افزاری برخورد کنید اهمیت خود را نشان میدهند. برای مثال چندی پیش با ریلایز شدن نسخه جدید اندروئید، شرکت ال-جی اعلام فراخوان کرد و به صورت رایگان و به عنوان خدمات پس از فروش سیستم ها را آپگرید کرد.
                    در مورد سیستم عامل، در اندروئید دست شما بسیار باز است. هر چند پایداری و سرعت و قدرت ویندوز بیشتر است. اما محدودیت های نرم افزاری دارید و در مواردی با انحصار طلبی های ماکروسافت مواجه میشوید. اپل هم که شخصا به دو دلیل عمده هیچگاه به سمتش نمیروم: قیمت غیر معقول تنها به خاطر نام برند - محدودیت شدید در تمام موارد نرم افزاری و سینک و .... - احتیاج به یک اپل آیدی که حتما باید با یک کریدیت کارت معتبر سینک شده باشد (هر چند راه های ایرانیزه برای تمام این ها هست... اما چرا این همه دردسر؟؟) و از همه این ها مهمتر : چرا باید برندی را تغذیه کنم که مشخصا ایرانی ها را تحریم کرده و به صورت توهین آمیزی از فروش دیوایس بع ایرانی ها و ارائه نرمافزار به آنها خودداری میکند؟؟ (برایم بسیار جالب است که دوستان ایرانی با آیفون های خود در صفحه های فیسبوک استاتوس میگذارند و از کوروش و داریوش و شرافت ایرانی دم میزنند ارائه فضل میکنند).
                    در نهایت هر چند مدت یک بار 10 گوشی برتر جهان معرفی میشوند (که الان مدت هاست htc1 جزو 3 شماره اول است) میتوانید با بررسی این گوشی ها و برابرسازی خواسته هایتان یکی را انتخاب کنید.(مثلا سایت نارنجی)
                    نکته مهم: گوشی به درد چارت بازی و ترید و ... نمیخورد. این فانتزی خیلی از ما بوده قبل از خرید گوشی. اما شاید به درد مدیریت اظطراری پزیشن ها بخورد.
                    موفق باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
                      در مورد سیستم عامل، در اندروئید دست شما بسیار باز است. هر چند پایداری و سرعت و قدرت ویندوز بیشتر است. اما محدودیت های نرم افزاری دارید و در مواردی با انحصار طلبی های ماکروسافت مواجه میشوید. اپل هم که شخصا به دو دلیل عمده هیچگاه به سمتش نمیروم: قیمت غیر معقول تنها به خاطر نام برند - محدودیت شدید در تمام موارد نرم افزاری و سینک و .... - احتیاج به یک اپل آیدی که حتما باید با یک کریدیت کارت معتبر سینک شده باشد (هر چند راه های ایرانیزه برای تمام این ها هست... اما چرا این همه دردسر؟؟) و از همه این ها مهمتر : چرا باید برندی را تغذیه کنم که مشخصا ایرانی ها را تحریم کرده و به صورت توهین آمیزی از فروش دیوایس بع ایرانی ها و ارائه نرمافزار به آنها خودداری میکند؟؟ (برایم بسیار جالب است که دوستان ایرانی با آیفون های خود در صفحه های فیسبوک استاتوس میگذارند و از کوروش و داریوش و شرافت ایرانی دم میزنند ارائه فضل میکنند).
                      در نهایت هر چند مدت یک بار 10 گوشی برتر جهان معرفی میشوند (که الان مدت هاست htc1 جزو 3 شماره اول است) میتوانید با بررسی این گوشی ها و برابرسازی خواسته هایتان یکی را انتخاب کنید.(مثلا سایت نارنجی)

نکته مهم: گوشی به درد چارت بازی و ترید و ... نمیخورد. این فانتزی خیلی از ما بوده قبل از خرید گوشی. اما شاید به درد مدیریت اظطراری پزیشن ها بخورد.
                      موفق باشید.

جالبه پندار جان

تا چند روز پیش گوگل پلی به روی آی پی های ایران مسدود بود و اپ استور 18 ماهه که برای آی پی های ایران محدودیت نداره.

شما بلافاصله بعد از جملات احساسیت بقیه و تشویق به خرید گوشی اندوریدی میکنی!!

ضمنا مسئله کردیت کارت وجود نداره!

برای باز کردن اپل آیدی کافیه 3دقیقه وقت بزارید!

در حالتی که نیاز به نرم افزارهای پولی دارید میتونید با یک گیفت کارت اپل مشکل رو حل کنید.البته اگر شرافت کوروشی و داریوشی شما جلوی دانلود مجانی! نرم افزارها رو نگیره!!

ضمنا بنده جز آن دسته از هموطنان شما هستم که 2تا آیفون و 2 تا آیپد دارم و به داشتن کوروش کبیر هم افتخار میکنم.

یه کمی در ابراز احساسات کشکی خود تامل کنید!

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                      2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                      3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                      4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                      5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                      6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                      7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

نیما جان

میدونم که اسمارت فون نداشتی . ورودت را به دنیای زیبای تکنو لوژی موبایل خوشآمد میگم!!

با شناختی که ازت دارم و میدانم چه توقعی از گوشی داری به نظرم آیفون به مراتب بهتر است.

وارد بازی قدرت سی پی یو و گرافیک و دوربین نمیشم. مسئله سیستم عامل ios هست و هماهنگی که با سخت افزار داره.

آیپد بیچاره ما سه سال هست خاموش نشده (ضمنا گزینه ریستارت هم نداره چون هیچ وقت با مشکل رم یا هنگ یا ... روبرو نمیشی).

از نظر امنیتی هم 79% گوشی هایی که هک شدند اندرویدی هستند و 1% هم ios. برای دانلود اپلیکیشن های اپل فقط یک مرجع وجود داره و نمیتونی از هر سایت ننه قمری بری اپ دانلود کنی.

این امنیت و سازگاری اپلیکیشن ها و همچنین سیستم عامل فوق العاده هزینه ای داره که باید پرداخت کنی!

2 سال گوشی htc اندرویدی داشتم و 3سال هم آیفون و آیپد . گزینه مناسب آیفون هست.

اپل آیدی به راحتی از ایران میسازی (همین هفته برای 2 نفر ساختم).
                        مشکل تحریم اپ استور خیلی وقته رفع شده.

برای اپلیکشن های پولی اپل نیازی به کردیت کارت نیست .مشکل با یک گیفت کارت اپل حل میشه.

اگر تحلیل و ترید جز آپشن های مورد نظرت هست به نظرم آیپد مناسب هست. اپلیکشن های فوق العاده ای هست که میتونی تحلیل کامل داشته باشی.(همه ابزارهای تحلیل را دارند)

ولی با صفحه کوچک گوشی به نظرم شدنی نیست.

ارادتمند

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

درود
                          پیام من خودم از طرفدارای اپل هستم، حرف نداره کارش! اما قیمتش یکم تنده، با این رنجی که نیما برای هزینه کردن داده، بنظرت کدوم مدلش خوبه(یا میشه گیر آورد)؟

اگر زیر 2 تومن گیر بیاد خودم حتما میرم طرفش. این گفتم چون تا حالا تو بحر قیمتش نرفتم.
                          Think / Act / Enjoy

نظر

بین 4s و 5 اختلاف زیاد هست.

خیلی سبک شده و صفحه بزرگتر شده و کیفیت خیلی بالاتر. بین 4s و 5 حتما 5 رو پیشنهاد میدم.

طاها جان

کسی که تا 2میلیون تومن آماده است اون 300 ، 400 هزار تومن رو هم میده!! البته اگر بدونه که ارزشش رو داره.

در شرایط فعلی اگر گوشی نداشتم ، صبر میکردم برای محصول جدید اپل که با ios 7 میاد، احتمالا میشه 5s .
                            ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 09-02-2013, 04:11 PM

نظر

سلام و درود
                              چناب نیما گوشی بر اساس شان و منزلت مقام و پوزیشن افراد تعریف میشود . اصولا" در رده روسا و مدیران عالی رتبه دنبال امکانات گوشی نمیرن بلکه به دنبال گوشی هستند که در خور مقامشون باشه به همین دلیل اکثر گوشی های کلاسیک و گران فاقد امکانات هست چون استفاده غیر از تلفن نباید داشته باشد . پیشنهاد میکنم پولهارو بیشتر خرج کرده و از امکانات پرهیز کنید و به ابزارهای خودش واگذار کنید . گوشی تهیه کنید در حد شان و مقام شما باشد و پیشنهاد من به شما گوشی زیر میباشد که برازنده فردی هم چون شما نیز می باشد .

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 09-02-2013, 04:29 PM
                              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                                جالبه پندار جان

تا چند روز پیش گوگل پلی به روی آی پی های ایران مسدود بود و اپ استور 18 ماهه که برای آی پی های ایران محدودیت نداره.

شما بلافاصله بعد از جملات احساسیت بقیه و تشویق به خرید گوشی اندوریدی میکنی!!

ضمنا مسئله کردیت کارت وجود نداره!

برای باز کردن اپل آیدی کافیه 3دقیقه وقت بزارید!

در حالتی که نیاز به نرم افزارهای پولی دارید میتونید با یک گیفت کارت اپل مشکل رو حل کنید.البته اگر شرافت کوروشی و داریوشی شما جلوی دانلود مجانی! نرم افزارها رو نگیره!!

ضمنا بنده جز آن دسته از هموطنان شما هستم که 2تا آیفون و 2 تا آیپد دارم و به داشتن کوروش کبیر هم افتخار میکنم.

یه کمی در ابراز احساسات کشکی خود تامل کنید!
                                شما یا پیگیر خبرها نیستی و از اخبار جهان بی خبری یا دوست نداری چیزهایی رو به یاد بیاری. کمی جستجو کن و در مورد خودداری فروشگاه های اپل از فروش دیوایس به ایرانی ها مطلع شو. البته دیوایس اپل خوب چیزیست برای خودنمایی. شما هم که کم دستگاه اپل نداری گویا....
                                در مورد اپل آیدی و کریدیت هم وقتی کارت گیر کرد و دربه در مغازه های موبایلی شدی حتما به یار من باش... هرچند که این اتفاق ها برای کسانی که کمی حرفه ای تر استفاده میکنند از دستگاه بیشتر رخ میده. حرفه گری شما حتی در خواندن پست من هم مشخص هست :
                                (هر چند راه های ایرانیزه برای تمام این ها هست... اما چرا این همه دردسر؟؟)
                                در ضمن گوگل فقط سرویس پلی استور و چند سرویس دیگر را بنا بر قوانین آمریکا برای ایران بسته بود نه همه سرویس ها را. اما اپل؟؟!!!
                                و عزیز دل برادر... من نه کوروشی هستم و نه داریوشی... هیچ اعتقادی و هیچ افتخاری هم به کسی که 2500 سال پیش یک کاری کرده نمیکنم... امروز و آنچه امروز هستیم برای من اهمیت دارد که متاسفانه چیز قابل افتخاری در آن نمیبینم. یکی از دلایل چنین مشکلاتی هم همین هموطنان عزیزی هستند که دوست دارند هر چیزی را که دلشان میخواهد دوتا دوتا داشته باشند و کنارش هم برای کم نیاوردن از 2500 سال پیش مایه بگذارند که " من آنم که رستم بود پهلوان...."
                                در ضمن از ادبیات کشکی شما هم مشکرم......
                                گویا خلجانات لحظه ای احساسی شما بسیار بالاست.......
                                موفق باشید.

نظر

پردازش ...
                                X