اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

گوشی چی بخریم؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها

2 = درسته جای این سوال ممکنه نباشه ولی چون اهل فن حضور دارند ،، الان چه مانیتوری بالای 21 اینچ خوب در بازار سراغ دارید اگه حدود قیمت هم بدهید ممنون میشم
    سلام دكتر جان

من 3 هفته پيش مانيتور 23 اينچ سامسونگ گرفتم كه تنها مانيتور موجود در سايز 21 به بالا در بازار هست و قيمتش 850 تومان بود، البته مانيتور Tv هم در جمهوري هست كه سايز 23، 690 تومان و 29، حدود 1 تومان بود با گارانتي ماديران اسمش برندش يادم رفت
    نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
      دوستان ممنون از بحث مفیدی که میکنید

دو سوال دارم

1 = اگه مواردی چون بلوتوث و دوربین و اینجور مسائل برامون مهم نباشه و فقط مهم نوع سیستم عاملی که بتونه غیر از متا تریدر تعدادی اندیکاتور را هم قبول کنه و اهمیت دیگر عمر باطری با انتن دهی معمولی ،، چه گوشی بهتره که هی نخواهیم عوض کنیم

2 = درسته جای این سوال ممکنه نباشه ولی چون اهل فن حضور دارند ،، الان چه مانیتوری بالای 21 اینچ خوب در بازار سراغ دارید اگه حدود قیمت هم بدهید ممنون میشم

ارادتمند

مانیتورهای حرفه ای اگر نخواهید و در حد کارهای روزانه خانگی بخواهید . بهترین مانیتور را شرکت ایسوس asus میسازد. و بعد از آن شرکتهای سامسونگ و ال جی در یک حد هستند.

مانیتورهای سری ms asus و ml بهترین و زیباترین هستند.

ML228H - Monitors & Projectors - ASUS

اگر حرفه ای بخواهید مانیتورهای شرکت benq و compaq
      .

نظر

سلام دوستان ممنون از این تایپیگ خوب

من یه سوال دارم و اون اینکه میخوام یه گوشی بخرم که باهاش بتونم ترید کنم در حد 500 تا 700 هزار تومن چی خوبه بخرم که خوب جواب بده؟

نظر

نوشته اصلی توسط farzad.8511 نمایش پست ها
          سلام دوستان ممنون از این تایپیگ خوب

من یه سوال دارم و اون اینکه میخوام یه گوشی بخرم که باهاش بتونم ترید کنم در حد 500 تا 700 هزار تومن چی خوبه بخرم که خوب جواب بده؟
          Sony Ericsson Live With Walkman - گوشی موبایل سونی اریکسون لایو ویت واکمن

یه نگاه بهش بنداز یا اگه کسی داشت تست کن
          اندروییدی هست
          دوستام داشتن ازش خیلی راضی هستن

نظر

با سلام
            به نظر من که گوشی جی ال بووووووووووق بخرین ، علاوه بر اینکه کاملا کارایی های گوشی های خارجی رو داره ، از جیبم راحت در میاد

نظر

نتایج حاصل از این بررسی باعث شد تا کارشناسان فهرست برترین گوشی.های هوشمند جهان را منتشر کنند و از 100، برای هر یک از آن.ها امتیاز مشخصی را در نظر بگیرند. این لیست به قرار زیر اعلام شده است:
              1- گوشی هوشمند Galaxy S4 سامسونگ – امتیاز از 100: 97
              2- گوشی هوشمند HTC One – امتیاز از 100: 96
              3- گوشی هوشمند iPhone 5 اپل – امتیاز از 100: 96
              4- گوشی هوشمند Galaxy S3 سامسونگ – امتیاز از 100: 96
              5- گوشی هوشمند DROID RAZR MAXX HD موتورولا – امتیاز از 100: 96
              6- گوشی هوشمند HTC One X+ – امتیاز از 100: 95
              7- گوشی هوشمند DROID RAZR HD موتورولا – امتیاز از 100: 95
              8- گوشی هوشمند Galaxy S4 Active – امتیاز از 100: 95
              9- گوشی هوشمند HTC One X – امتیاز از 100: 95
              10- گوشی هوشمند LG Optimus G – امتیاز از 100: 95
              کارشناسان می.گویند که این 10 محصول را از بین بهترین گوشی.های هوشمند جهان برگزیده.اند و بسته به نیاز کاربران، هر کدام می.توانند تمامی قابلیت.ها و امکانات مورد نیاز را ارایه دهند.
              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
              https://telegram.me/Cyclicalwaves
              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

آیفون 5s و 5c دیشب معرفی شد.

تغییراتی که خیلی به چشم میاد

1) استفاده از چیپ A7 که اولین پروسسور 64 بیتی در گوشی است.!! سرعتش دوبرابر A6 هست!
                2)دگمه امنیتی home که فینگر تاچ است .
                3) IOS 7 که یه تغییر اساسی در آیفونها شد.

و کلی تغییرات دیگر ...

Apple - iPhone 5s - Features

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                  بحثی بر برتری اپل به اندروید یا برعکس ندارم
                  ولی آخه icloud
                  اخوی اینجا ایرانه ها
                  جی پی ار اس
                  رایتل خودشو بکشه ببینم سرعت چند میده
                  علی

icloud چه ربطی به gprs داره؟

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

اچ تی سی وان جایزه بهترین گوشی سال را دریافت کرد

تلفن هوشمند اچ تی سی وان از شرکت تایوانی اچ تی سی، جایزه بهترین گوشی سال 2013- 2014 را از انجمن صوت و تصویر اروپا دریافت کرد.
                    انجمن صوت و تصویر اروپا در پایگاه اطلاع رسانی خود با به کاربردن عبارت بهترین در نوع خود، درباره اچ تی سی وان گفته است: تلفن جدید اچ تی سی استانداردی تعریف کرده که سایرین در آینده به آن می رسند.

این دومین باری است که یک محصول اچ تی سی توسط این انجمن مورد تجلیل قرار می گیرد. پیش از این اچ تی سی وان اس (HTC One S) جایزه بهترین تلفن رسانه اجتماعی را در سال 2012 از این انجمن دریافت کرده بود.
                    پیتر چو مدیر اجرایی اچ تی سی با ابراز مسرت از این رویداد گفت: شش ماه پس از معرفی، اچ تی سی وان راه خود را به عنوان بهترین بازار ادامه داده است. ما متعهد به پیشرفت این صنعت در تمام عرصه ها هستیم.
                    این دستگاه با بدنه آلومینیومی دارای پردازنده چهار هسته ای و رم 2 گیگابایتی است.
                    یکی از بزرگترین تغییرات و نوآوری.های ایجاد شده در HTC One، مربوط به دوربین آن است. HTC به جنگ مگاپیکسل دوربین گوشی.های هوشمند پایان داده و با معرفی فناوری Ultrapixels، یک جهش بزرگ در کیفیت دوربین گوشی.های تلفن همراه ایجاد کرده است.
                    این دستگاه اندرویدی از زمان معرفی در فوریه 2013 جوایز متعددی را در این صنعت دریافت کرده که در آن میان می توان به بهترین دستگاه موبایل انجمن سیستم جهانی ارتباطات موبایل و مدال طلا کامپیوتک تایپه برای طراحی و نوآوری اشاره کرد.

منبع

نظر

مقایسه فنی آیفون 5s با 3 ابرقدرت دنیای گوشی های هوشمند

مقایسه فنی آیفون 5S با 3 ابرقدرت دنیای گوشی های هوشمند

شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۳۰
                      دیروز گوشی هوشمند آیفون 5S با ویژگی های جدید نرم افزاری و سخت افزاری معرفی شد.
                      مرجع : www.khabaronline.ir

به گزارش عرش نیوز،به عقیده کارشناسان از اپل بیشتر از اینها انتظار می رفت ولی آنچه معرفی شد شاید نصف انتظارات کارشناسان از اپل هم نبود.
                      به هر حال در مقاله سعی می کنیم آیفون 5S را با گوشی هایی مانند گلکسی اس4 سامسونگ، اچ تی سی وان و لومیای 1020 نوکیا مقایسه کنیم.
                      نتیجه مقایسه را بر عهده شما کاربران می گذاریم، فقط سعی می کنیم اختلافات فنی در هر بخش را بین گوشی های مذکور با آیفون 5S را برشماریم.

IPHONE 5S
                      Galaxy S4
                      HTC One
                      Lumia 1020
                      Screen Size
                      4 inches
                      5 inches
                      4.7 inches
                      4.5 inches
                      Resolution
                      1136x 640
                      1920x 1080
                      1920x 1080
                      1280x 768
                      Screen Type/ppi (pixels per inch)
                      LCD, 326 ppi
                      Super AMOLED, 441 ppi
                      S-LCD 3, 468 ppi
                      AMOLED, 334 ppi
                      Weight
                      3.9 oz
                      4.6 oz
                      5 oz
                      5.5 oz
                      Size
                      123.8 x 58.6 x 7.6 (mm)
                      136.6 x 69.8 x 7.9 (mm)
                      137.4 x 68.2 x 9.3 (mm)
                      130.4 x 71.4 x 10.4 mm
                      RAM
                      1GB
                      2GB
                      2GB
                      2GB
                      Connectors
                      Apple Lightning
                      microUSB
                      microUSB
                      microUSB
                      SD Card Slot
                      No
                      Yes
                      No
                      No
                      Motion Processor
                      M7 chip
                      MPU-6050
                      MPU-3050
                      NA
                      Camera
                      8MP,True Tone dual LED flash,burst mode 10fps,auto image stabilization,720p HD videoat 120fps slow-mo
                      13MP autofocus, LED flash & zero shutter lag
                      4MP ("ultrapixels")
                      41MP, PureView, Xenon Flash
                      Networking
                      Wi-Fi 802.11n (2.4GHz and 5GHz), 2G, 3G, 4G LTE
                      Wi-Fi 802.11ac, 2G, 3G, 4G LTE
                      Wi-Fi 802.11ac, 2G, 3G, 4G LTE
                      Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, 2G, 3G, 4G LTE
                      Bluetooth Yes, version 4.0 Yes, version 4.0 Yes, version 4.0 Yes, version 4.0
                      Fingerprint sensor
                      Yes
                      No
                      No
                      No
                      Charger
                      Lightning connector
                      Micro USB
                      Micro USB
                      wireless charging
                      از لحاظ قیمت، آیفون 5S در مقایسه با گوشی هایی مانند اچ تی سی وان و گلکسی سامسونگ و حتی سونی گرانتر است؛ ضمن اینکه قیمت آیفون 5S از آیفون5 نیز در بدو ورودش گرانتر نیز هست(20 پوند گرانتر از آیفون5 است)
                      اما قیمت با قرارداد نسبتا پایین است و اپل سعی کرده کاربران را تشویق کند تا با بستن قرارداد، گوشی جدید را دریافت کنند.

در مورد دوربین نیز سایز حسگر تصویری را در آیفون 5S بالا برده و با فلش دوآل ، تصویر بهتر و شفاف تری را عرضه کرده و رنگها نیز از مدل های قبلی روشن تر و بهتر شده است.

در مورد سرعت پردازش نیز با نصب تراشه A7 اپل مدعی است سرعت و پرفورمنس دوبرابر شده است. با داشتن M7 نیز در قسمت گرافیکی توسعه چشمگیری در آیفون 5S مشاهده می کنیم.
                      در مورد رم نیز باید گفته شود تنها آیفون است که یگ گیگ رم داشته و بقیه گوشی ها دو گیگ رم دارند.

وزن آیفون 5S نیز از بقیه کمتر است و سایز نمایشگر نیز از بقیه کمتر است.(4 اینچ)
                      تنها نکته قابل قبول و متقاوت از سایر گوشی ها، توسعه امنیت در آیفون 5S است که با قراردادن اثر انگشت و رمز گذاری کردن هویت بیومتریک ، این گوشی را متفاوت از بقیه کرده است.

نظر

این مقاله اوایل ورود iphone 5 به بازار نوشته شده. باید حوصله کنید و تا انتها مقاله را بخوانید .

پ.ن: iphone 5 پرفروش ترین iphone شد.

رازگشایی از شعبده اپل: چرا آی.فون پنج -همان گوشی «دراز و بی.قواره»- این همه پرفروش شده است؟ | یک پزشک

نظر

خیلی وقته از گوشی های هوشمند به دور بودم . مرا واداشت تفکری دیگر کنم !
                          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

استاد
                            شیرینی گوشی رو نمی دی؟

نظر

یکی از بهتزین گوشی های چینی درجه یک که به صورته شخصی میشه وارد کرد:

قیمت 1تومن

Buy Zopo Mobile Phone at Authorized Official Site
                              بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                                استاد شیرینی گوشی رو نمی دی؟
                                سلام. موافقم علی جون. استاد نیمای عزیزم نظرتون در مورد جلسه دوم از تحلیل زمانی پیشرفته چیه؟ عیدتونم مبارک دوباره

نظر

پردازش ...
                                X