اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آیا با اختصاص حساب معاملاتی به هریک ازسیستم های تریدری معرفی شده در فروم موافقید ؟

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
    با سلام
    کاربران گرامی فروم
    با توجه به موضوعات چند روز اخیر تصمیم به باز کردن نظرسنجی جدید کردم. طرحی از طرف من پیشنهاد شد که جزئیاتش در زیر آمده است:

عده ای با این طرح موافقت کردند و عده ای نیز مخالفت کردند. من کماکان فکر میکنم که چرا نباید یک سیستم روی حداقل یک اکانت دمو و برای مدتی طولانی ترید داشته باشد. این به معنی این نیست که ما انتظار داریم آن اکانت رشد کند و اگر رشد نکرد آن سیستم، سیستم خوبی نبوده است. اتفاقا برعکس ما انتظار داریم آن اکانت ها پی در پی کال شوند و هر بار که کال میشوند ما بررسی میکنیم با وجود اینکه سیستم خوب بوده ولی چرا نتیجه دلخواه نرسیدیم. علت های زیادی میتونه داشته باشه مثلا مدیریت سرمایه درست رعایت نشده و خیلی موارد دیگر که وقتی ما در دراز مدت بهش نگاه میکنیم از اشتباهاتمون درس میگیریم و از همدیگر یاد میگیریم.
    منظور از این کاری که قراره انجام بشه هم یک تصمیم دیکتاتورانه نبوده و اتفاقا مشاهده کردم که بسیاری از افراد از این طرح استقبال کردند و بسیار موافق پیاده سازی چنین طرحی بودند. به این خاطر تصمیم گرفتم که همه با هم راجبش حرف بزنیم. چرا این کار خوبه و چرا این کار بده؟ دوستانی که میگویند نه چرا نه و دوستانی که میگویند آره چرا آره.
    لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید و دلایل خود را ذکر کنید تا بتوانیم به نتیجه درستی برسیم.
    با تشکر
    با سلام
    خدمت دوستان و PMCSISTEM عزیز
    شما لطف میکنید و سیستم های مختلف را در معرض دید همگان قرار میدهید ( حتی سیستم هاد قلابی و کپی شده و کاملا اشتباه) که این خود جای تامل دارد یا بلند نظری شما را میرساند به هر صورت بنظرم گام های شما در جهت اعتلای فروم وسایت و آگاهی تریدرها میباشد .
    دوستان عزیز ما ظاهرا یک مسئله بسیار مهم را نادیده میگیریم و آن اصول روان شتاسی و روان شناختی هر تریدر به صورت فردی است . تریدرها اصولا با افکار و بار روانی خاص خویش وارد بازار میشوند و تقریبآ میتوان گفت هیچ کس شبیه شخص دیگری نیست . پس اگر من سیستمی را معرفی کنم قبل از هر کس خودم با آن ارتباط بیشتری برقرار میکنم و ممکن است اصلا با روحیات و برداشت روانی دیگران در تضاد باشد ولی متاسفانه برخی بعلت نداشتن راهی روشن یا نیمه روشن با سیستم ارتباط برقرار میکنند و در نیمه راه یا حتی در آخر راه سر خورده و وازده بدنبال راه و سیستمی دیگر میگردند چرا که در اول راه ما شرایط روحی و روانی و شرایط خاص معامله را باز گو نمیکنیم که یا خود نیز سر در گمیم یا به آن اهمیت نمیدهیم وراهی تکراری و باز هم تکرار واین تسلسل همچنان ادامه دارد و باعث سر در گمی دیگران میشود .
    آیا با خود تا به حال فکر کرده ایم این همه سیستم به چه دردی میخوره و تا بحال چه گام مثبتی جهت شناخت بیشتر بازار برداشته ایم . آیا این همه سیستم جز گمراهی تریدر ها و بر آشفته کردنشان کار دیگری کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    به نظرم باید اساتید واقعی و کار کشته کاری جمعی کرده و سیستمی کارامد که اول بار روانی و روان شناختی آن برای تریدر مشخص شده باشد و روی آن کار بسیار و تمرین زیاد انجام داد را اول کار انجام دهند بعد به تشریح سیستم خود پردازند تا تریدر از نطر روانی کاملا آماده باشند........................
    سخن در این مورد بسیار و مجال کم ...................................
    به همین دلیل صاحب سیستم باید حساب ریل معرفی کند که خود با آن بیش از دیگران درامیخته و هماهنگ میباشد...................
    با عرض معذرت از نیمه کاره ماندن سخن به علت ضیق وقت
    مخلص همگی.............................................. ....................پرویز

نظر

Movafegam

F
      نوشته اصلی توسط tavakoligh نمایش پست ها
      با سلام و احترام

پس معلوم همه چیز رو درباره سیستم خبر تی هنوز همه نمیدونن , که این تصور وجود داره که اگر پوزیشن بگیرد خراب میشه

ببخشیدا ها (نظر شخصی بود)

نظر

طرح بسیار خوبی هست.

تعداد سیستم ها به قدری زیاده که افراد تازه کار برای انتخاب سیستم دچار مشکل میشن.

این میتونه به همه کمک کنه که بتونن سیستمهای خوب رو به راحتی تشخیص بدن.

نظر

با سلام
          این کار خیلی خوبه از هر جنبه نگاه کنیم جواب می ده یه ایده عالی

نظر

پردازش ...
          X