اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آیا با اختصاص حساب معاملاتی به هریک ازسیستم های تریدری معرفی شده در فروم موافقید ؟

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

بنده مخالفم

ترجیح می دم به جای این کارها بیایم یه مسابقه ریل برگزار کنیم انگاه برنده یا برندگان رو تجلیل کنیم و بخوایم روششون رو به سبکی که دوست دارن در صورت تمایل در اختیار قرار بدن تا بهینه بشه...من تقریبا همه این سیستم ها رو دنبال کردم هرکدام نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارن ولی از برایندشون می شه ایده های خوبی گرفت

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
      موافقم به شرطی که اونایی که به هر دلیلی دلشون نمیخوان این کار رو انجام بدن تاپیکشون بسته نشه!!!

...
      ارادتمند------------امیر
      نظر منم همینه. خیلی خوبه اگر هر سیستم در یک حساب برای مدت طولانی ترید بشه و نتایجش مشخص باشه اما به شرطی که ارائه دهنده سیستم هم تمایل به این کار داشته باشد, نه به صورت اجباری که ادامه تاپیکها منوط به داشتن حساب بشه. به نظرم مسئولین محترم فروم بهتره به جای اجباری کردن داشتن حساب که باعث رنجش یک سری از اعضا شده از طرق مختلف صاحبان تاپیکها رو تشویق به باز کردن حساب برای سیستمهاشون کنند.
      ویرایش توسط shahab_p : https://www.traderha.com/member/2979-shahab_p در ساعت 01-08-2014, 05:01 PM
      ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

نوشته اصلی توسط shadifx نمایش پست ها
        بنده مخالفم

ترجیح می دم به جای این کارها بیایم یه مسابقه ریل برگزار کنیم انگاه برنده یا برندگان رو تجلیل کنیم و بخوایم روششون رو به سبکی که دوست دارن در صورت تمایل در اختیار قرار بدن تا بهینه بشه...من تقریبا همه این سیستم ها رو دنبال کردم هرکدام نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارن ولی از برایندشون می شه ایده های خوبی گرفت
        احسنت شادی خانم این شد حرف حساب جایزشم تپل خواهشن
        ویرایش توسط Absorptive Money : https://www.traderha.com/member/11282-absorptive-money در ساعت 01-08-2014, 05:10 PM

نظر

فرق حساب دمو و ریل در اینه که حتی وقتی استراتژی خوب و سودده باشه ریل بودن حساب باعث میشه که کال بشه یا بازدهی کم بشه به دلیل مسائل روحی روانی که این میتونه محاسن استراتژی مورد بررسی رو پنهان کنه
          پس اتفاقا برعکس نظر بعضی دوستان من معتقدم که باید حساب دمو باشه تا فقط بازدهی استراتژی رو روشن کنه بدون دخالت احساسات
          حالا اگه کسی تونست احساسات رو کنترل کنه از یک استراتژی که سودده بودنش اثبات شده استفاده میکنه و سود میکنه، اگر هم نتونست خودشو کنترل کنه که حساب ضرر میده و در بررسی علت ضرر میاد دوباره تاپیک مربوطه رو مرور میکنه و میبینه که همچنان استراتژی داره سود میده ( به فرض سودده بودن روش) و این خود کمک میکنه که تریدر تفاوت مسلط بودن بر احساسات (سود کردن) و مسلط نبودن (ضرر کردن) رو احساس کنه با وجود استراتژی ثابت

به طور خلاصه منظورم اینه که در حساب دمو فقط بازدهی استراتژی بررسی میشه نه احساسات تریدر و هدف هم همینه حالا کسی خواست خودشو کنترل میکنه و طبق استراتژی پیش میره
          ویرایش توسط روند یاب : https://www.traderha.com/member/6520-روند-یاب در ساعت 01-08-2014, 05:46 PM

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
          معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
          -----------------------------------------------------------------------------------------------
          «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
          هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

گرچه هرجی به نظر ما نیست ولی باید بگم
            عــــــــــــــــــــــــــالیه
            خدایا ببیـــــــــــــــــــــن !!! سیگنال به کیا میدی !!!

بالاخره منم یه روز از این بازار ارز پول در میارم !!!

نظر

با سلام و عرض ادب
              بتده هم مخالفم
              ما در این تاپیکهای محترم ,اکسپرت معرفی نمی کنیم که بخواهیم برای جلب نظر مشتریان عزیز استیتمنت تایید شده از طرف بروکر محترم بگذاریم.
              این تاپیکها یک سیر تکاملی طی کرده اند که هر کدام طی سالهای طولانی با همراه بودن دوستان با تمرین تریدری ایجاد شده اند .
              چه کسی می تواند بگوید به یکی از این سیستمها مسلط شده است و می تواند بدون استرس ترید کند بدون اینکه مدت زیادی را با این روش تمرین کرده باشد.

ولی اینکه شما در انجام این کار نیت خیری دارید شکی نیست ولی اینها یک سیر تکاملی برای تریدر است که باید طی کند بعضی اوقات مثل بنده تقریبا از اول کار با دوستان بودم و اشکالاتم را بدون چشم داشتی یادآوری کردند و آموزش دیدم ولی اکنون بعضی از این دوستان دیگر دردست رس نیستند که بخواهیم بصورت لایو با آنها در ارتباط بود ولی نوشته های آنها که هست و تمرین در دسترس است.
              ولی شما میخواهید دوستانی که به این فروم محترم می آیند بدانند کسانی قبلا لقمه ای را آماده کرده اند و آنها باید محبت کنند و میل کنند فقط همین.
              آیا قصد همه ما از آمدن به این فروم یادگیری نبوده و احیانا آموزش ,خوب دوستانی تجربیات خودشان را آموزش دادند بعد حالا فردی یا خود شخص آموزش دهنده باید بیاید و روش خودش را اثبات کند که این وسط چی گیرش بیاید یا چی گیر بازدید کننده ها بیاید؟
              در همه دنیا برای روشهای که فرد نشر دهنده آن فکر می کند سودده است آن را می فروشد وبرای اثبات آن استیتمنت ریل و دمو ارایه می دهند.
              ودر آخر این روش نیست که سوده یا ضرر ده است این تریدر ( روح و روان او ) است که همه کاره است. این را باید بپذیریم

ارادتمند همه دوستان
              حمید

ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 01-08-2014, 06:44 PM
              تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

اشتباه برداشت نشه

اصلا صحبت ریل یا دمو بودن نیست

صحبت حتی سر جایزه احتمالی هم نیست

بحث من سر یه کار جدی و همه جانبه است...از نظر من هر کسی که در این وادی سیر می کنه بالقوه تریدره و پتانسیل بی نهایتی برای رشد و توسعه داره...اصلا ضرورتی نداره فقط چند تا سیستم محدود را محک بزنیم اگه اراده جدی است همه کسایی که حرفی برا گفتن دارن انرا در چنین مسابقه ای اعلام کنن...

این نوع نگاه به قضیه ، برد برد است
                ویرایش توسط shadifx : https://www.traderha.com/member/3089-shadifx در ساعت 01-08-2014, 07:15 PM

نظر

سلام و خسته نباشید میگم خدمت همه اساتید و مسولان سایت
                  من با این نظر موافقم
                  یخاطر اینکه برای کسایی مثل من که معلوماتشون در فارکس کم هست
                  وقتی یک استراتژی از طرف یکی از اساتید مطرح میشه در مرحله اول متوجه میشیم
                  ولی بارها تجربه کردم که روش با موفقیت راه خودش و میره ولی من دایم ضرر میدم
                  اگه حساب دمویی باشه که یتونم پوریشنهامو مفایسه کنم قکر میکنم خیلی یه نفع باشه
                  از همتون صمیمیانه ممنونم

نظر

به نظر من خیلی جالب می تونه باشه، البته اعتقاد من بر اینکه هر کس بر روی سیستمی که کار می کنه می تونه از نظر یک حساب دمو به بررسی نتایج گذشته اون استراتژی بپردازه و نقاط قوت و ضعف را ببینه.

البته به دلیل دمو بودن و عدم تاثیر احساسات در معاملات این داده ها زیاد ماشینی می شوند، برای رفع نقص هم پیشنهادم برگزاری مسابقه چند ماهه است، که با ارائه داده های اون بشه یک مقیاس برای وزن کردن استراتژی در حالت دمو و ریال داشته باشیم.

البته نباید با یک یا دو حساب دمو و ریل به قضاوت پرداخته شود، بلکه این می تواند ابزاری برای ارتقای سیستم های معاملاتی هریک از کاربران باشد.

نظر

سلام
                      ضمن تشکر از تمامی کاربران محترمی که در نظر سنجی شرکت کرده اند ، لطفا در هنگام رای دادن با ذکر دلیل نظر خود چه موافق و چه مخالف ، مارا از نظرات و پیشنهادات خود بی نصیب نزارید .
                      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

با سلام تشکر از پاسختون ممنون
                        درست است در این رابطه با توجه به روش تحلیل نوع نتیجه ها هم متفاوت میباشد
                        ارادتمند شما توکلی
                        زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
                        تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
                        این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
                        هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                          سلام
                          ضمن تشکر از تمامی کاربران محترمی که در نظر سنجی شرکت کرده اند ، لطفا در هنگام رای دادن با ذکر دلیل نظر خود چه موافق و چه مخالف ، مارا از نظرات و پیشنهادات خود بی نصیب نزارید .
                          درود بر شما و شب همه دوستان بخیر

با حفظ احترام به نظر همه دوستان و تشکر از زحمات شما ، من فقط نظر خودمو میگم. تصمیم با شماست.

این نظر سنجی در این زمان مثل نوش دارو بعد از مرگ سهراب میماند !

شایسته تر و قشنگ تر بود قبل از اینکه برای ادامه تاپیک های دوستان تصمیم قطعی میگرفتید نظر سنجی میکردید نه بعد از اینکه این تصمیمتون با مخالفت اعضا روبرو شد. شاید در اون صورت نحوه برخورد با این قضیه و بازخورد ها کمی متفاوت تر بود.

من اسم شما رو نمیدونم و افتخار آشنایی با شما رو ندارم ، ولی همین چند پستی که با هم ردو بدل کردیم رو به فال نیک میگیرم و بابی برای آشنایی بیشتر. ما هیج خصومتی با کسی نداریم . شاید به این دلیل که شما زحمت این اطلاع رسانی را به عهده گرفتید، نوک پیکان اعتراضات اعضای محترم فروم به این تصمیم به سمت شما نشانه رفته و شما را مخاطب قرار دادیم.

این که ضرب الاجل و مهلت برای ادامه تاپیک تعیین کردید و ادامه تاپیک ها رو به پذیرش شرایطی منوط کردید ، به شما و صاحبان انجمن مربوط میشه ، ولی مطمئن هستم که در مقابل حق پذیرش و یا رد این شروط را هم برای اعضا قائل هستید و در تصمیم گیری آزادیم.

یه سوال ؟

من خودم را عرض میکنم : مگر ما در تاپیک ها به دنبال اثبات ادعایی بودیم و یا قصدمون این بوده که خودمون و توانییمون رو ثابت کنیم که حالا برای اون باید شرایطی رو بپذیریم و یا مدرکی برای اثبات اون ارائه کنیم ؟

اون هم شرایطی که من حتی اگر 1 درصد احساس میکردم به پیشبرد اهداف تاپیک کمک میکنه ، میپذیرفتم . ما به دنبال فعالیت سالمیم . اینجا جایی نباشه ، یه جای دیگه . از کسی چیزی نخواستیم که جایی راهمون ندن !

و نکته آخر اینکه شما در نظر سنجی در مورد بودن یا نبودن حساب دمو سوالی مطرح کردید. عادلانه تر و منطقی ترش اینه که بپرسید آیا تاپیکی که این شرایط رو هم نپذیره ایرادی نداره بسته بشه ؟ اون وقت میشه ادعا کرد که این نظر سنجی کامل و سالمه و قابل اجراست.

من حرف آخرمو زدم. امیدوارم اینگونه تصمیمات به نفع همه تموم بشه .

پیروز باشید.
                          هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

سلام

من رای موافق دادم

هرکس مختار هست برای زمان خود و دانسته های که به اشتراک میگذارد.

به نظر بنده این قانون باید به شکلی اجرا بشه که افراد حتما نباید الزام به اجرای سیستم در دمو یا ریل باشند و همچنین افرادی که سیستم با حسابی مورد آزمون و بحث قرار میدهند الویت داده شود

محاسن سیستم ها و استراتژی های که تست میشود این هست که زمان افراد برای تست آن صرفه جویی میشود و این بسیارعالی است ، بسا که به چنین سیستم های بهای بیشتری داده میشود و همچنین جوایزی برای آنها در نظر گرفته شود که افراد دیگر ترغیب شوند و سیستم های معاملاتی خود را اشتراک بگذارند !

حال هدف و سیاست گذاری کلی این طرح بی اطلاع هستم ، اما هرچه باشد مطمین هستم مجموعه pcm برای رفاه حال کلاینت ها انجام خواهند داد و ما هم با رای موافقم حمایت کردیم.

ارادت
                            آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

سلام دوستان

من هم اگرچه در چون و چرای این ماجرا نیستم اما رای منفی دادم. من هیچ یک از سیستم هایی رو که در تاپیک اشاره شده بود مطالعه نکرده ام و نمی شناسم، اما چیزی که به خوبی می دونم این هست که سود و زیان افراد فقط در گرو سیستم معاملاتی نیست. شما یک روش معاملاتی رو به 10 نفر بدهید و ببینید چه نتایج متفاوتی در دنیای تریدری از حساب ها بیرون میاد.

کلا یکی از عمده ضعف های این فروم اینه که تمام تمرکز رو بر روش ها گذاشته شده البته در سایر فروم ها هم همین ضعف قابل مشاهده هست و این موضوع خاص این فروم نیست. قبل از این فروم هم صدها هزار روش تحلیلی بوده و هستند که سوددهی اونها مشروط به رعایت اصول واقعی بازار بر کسی پوشیده نیست هرچند کمتر از سبک های بزرگان تحلیل جهان نامی در این فروم می بینیم...

کلا تمرکز روی سیستم ها کار صحیحی نیست و حتی یک سیستم برای افراد مختلف شخصی سازی میشه. رمز موفقیت این بازار در نوع سیستم معاملاتی نیست. در نوع دیدگاه درست به بازار، رعایت اصول روانشناسی ترید، اعتقاد به احتمال در بازار و رعایت مدیریت ریسک و ریوارد هست.

من حتی با نوع بکارگیری کلمات هم موافق نیستم. سیستم تریدی یعنی چی؟ ما روش تحلیلی دارم و پلان معاملاتی داریم. حالا این سیستم تریدری اصلا کجای این جریان هست؟ در نهایت سالهاست شاهد این آب در هاون کوبیدن ها هستیم و باز هم خواهیم بود.

متاسفانه همواره دیدگاه ها یکجانبه و با تمرکز بر روی روش تحلیلی بوده در حالی که رمز موفقیت بازار در محل دیگری نهفته است. هرچند هرچه بگویم باز دوستان مسیر اشتباه خود را تکرار می کنند.

در انتها می خواهم بنیانگزاران این 10 روش تحلیلی رو به مسابقه فرابخوانم. من حاضرم با این 10 نفر با هر شرایطی (حساب دمو یا ریل) مسابقه دهم. بگذارید در یک محیط مسابقه و آزاد برای شرکت کردن همه عزیزان عیار واقعی دوستان مشخص بشه. خیلی از کسانی که نام استاد رو یدک می کشند هنوز 1 دلار در این بازار بدست نیاورده اند.

ببخشید که رک صحبت کردم. منظورم هیچ فردی نیست اما عیار افراد رو فقط در مسابقات میشه سنجید نه نظرسنجی...

ارادتمند- بهزاد

نظر

خوب pcmsystem عزیز حالا بعد این همه نظرات و انتقاد و پیشنهاد به چه نتیجه ای رسیدید میشه از بین این همه درخواست و ... یک مسابقه حتی دمو درآورد که برنده اون در آخر ملزم به توضیح سیستم خودش بشه و حتی میشه بع عنوان جایزه دوم مسابقه یک تیم حرفه ای بیان ایده برنده رو به اکسپرت تبذیل کنن که لااقل برای جامعه فارکسی هم یک قدم درست برداشته شده باشه و در نهایت اکسپرت در اختیار همه قرار بگیره
                                ویرایش توسط Absorptive Money : https://www.traderha.com/member/11282-absorptive-money در ساعت 01-09-2014, 12:35 PM

نظر

پردازش ...
                                X