اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آیا با اختصاص حساب معاملاتی به هریک ازسیستم های تریدری معرفی شده در فروم موافقید ؟

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام

با نظر آقای بهزادی موافقم

بهرحال کسانیکه روشهای خاص خودشونو طراحی کردن با همه قلقهاش آشنا هستن و باگ هاشو به مرور تشخیص دادن و اصلاح کردن

به یک صورت میشه این حرکت رو پیاده کرد ... و اون اینکه هر روش معاملاتی که ارائه شده یک حساب داشته باشه و یک دیلر ( اردر گذار ) و نفر تحلیلگر ( ابداع گر سیستم ) تحلیلهاشو به شخص اردگذار بده و اردرگذار هم بدون کم و کاست و دخل و تصرف پوزیشن ها رو بگیره

اینطوری شاید بشه برآیند این روشهارو به درستی مشاهده کرد ... هدف این تاپیک هم بنظرم همین باشه که میخاد برایند رو محاسبه کنه

در کل سیستم یا روش یا پلن یا ... مفید هس که در بلندمدت برآیند کوتاه مدت مثبت داشته باشه ، یعنی اینکه طبق آمار ( حداقل یکسال ) روش مورد نظر امتحان خودشو پس داده باشه باگهای اون به حداقل رسیده باشه و در بازه های زمانی ماهیانه و یا هفتگی برآیند مثبت داشته باشه .

باید از حفظ سرمایه به رشد سرمایه برسیم نه از رشد سرمایه به حفظ سرمایه ...

پر سود باشید
    پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
      سلام دوستان

من هم اگرچه در چون و چرای این ماجرا نیستم اما رای منفی دادم. من هیچ یک از سیستم هایی رو که در تاپیک اشاره شده بود مطالعه نکرده ام و نمی شناسم، اما چیزی که به خوبی می دونم این هست که سود و زیان افراد فقط در گرو سیستم معاملاتی نیست. شما یک روش معاملاتی رو به 10 نفر بدهید و ببینید چه نتایج متفاوتی در دنیای تریدری از حساب ها بیرون میاد.

کلا یکی از عمده ضعف های این فروم اینه که تمام تمرکز رو بر روش ها گذاشته شده البته در سایر فروم ها هم همین ضعف قابل مشاهده هست و این موضوع خاص این فروم نیست. قبل از این فروم هم صدها هزار روش تحلیلی بوده و هستند که سوددهی اونها مشروط به رعایت اصول واقعی بازار بر کسی پوشیده نیست هرچند کمتر از سبک های بزرگان تحلیل جهان نامی در این فروم می بینیم...

کلا تمرکز روی سیستم ها کار صحیحی نیست و حتی یک سیستم برای افراد مختلف شخصی سازی میشه. رمز موفقیت این بازار در نوع سیستم معاملاتی نیست. در نوع دیدگاه درست به بازار، رعایت اصول روانشناسی ترید، اعتقاد به احتمال در بازار و رعایت مدیریت ریسک و ریوارد هست.

من حتی با نوع بکارگیری کلمات هم موافق نیستم. سیستم تریدی یعنی چی؟ ما روش تحلیلی دارم و پلان معاملاتی داریم. حالا این سیستم تریدری اصلا کجای این جریان هست؟ در نهایت سالهاست شاهد این آب در هاون کوبیدن ها هستیم و باز هم خواهیم بود.

متاسفانه همواره دیدگاه ها یکجانبه و با تمرکز بر روی روش تحلیلی بوده در حالی که رمز موفقیت بازار در محل دیگری نهفته است. هرچند هرچه بگویم باز دوستان مسیر اشتباه خود را تکرار می کنند.

در انتها می خواهم بنیانگزاران این 10 روش تحلیلی رو به مسابقه فرابخوانم. من حاضرم با این 10 نفر با هر شرایطی (حساب دمو یا ریل) مسابقه دهم. بگذارید در یک محیط مسابقه و آزاد برای شرکت کردن همه عزیزان عیار واقعی دوستان مشخص بشه. خیلی از کسانی که نام استاد رو یدک می کشند هنوز 1 دلار در این بازار بدست نیاورده اند.

ببخشید که رک صحبت کردم. منظورم هیچ فردی نیست اما عیار افراد رو فقط در مسابقات میشه سنجید نه نظرسنجی...

ارادتمند- بهزاد

من با کلیات حرفای دکتر کاملا موافقم . کلا من همیشه با کلیات دکتر موافقم ولی با جزئیاتش به شدت مشکل دارم !!!

دکتر جان شما هرازگاهی میای یه گرد و خاک می کنی و هی می گی "هیشکی نمی نوته مثه مو ترید کنه" بعد که مدعی پیدا می شه، غیبتون می زنه تا دوباره آبا از آسیاب بیفته !!!

الان همین تصویر زیر رو یه نگاه بندازید . به نقل قول اول کاری ندارم که تصمیم داشته همچین کاری بکنه ولی دومی ظاهرا 2ماه استیتمنت گذاشته !

خلاصه اینکه همونطور که گفتم من با کلیات دکتر به شدت موافقم !!!
      تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
      که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

دوستان معتقد هستند که چون سیستم به تنهایی تعیین کننده نیست پس نمیشه از روی هیستوری در مورد استراتژی نظر دارد، سوال اینه که پس از روی چه چیزی باید در مورد استراتژی نظر داد؟ مگه یک استراتژی خروجی دیگه ای غیر از سود
        یا ضرر هم داره؟
        حداقل کسی که داره آموزش میده باید اونقدر به استراتژی مسلط باشه که بعدش اقدام به آموزش کنه دیگه، نمیشه که استادی قبل از اینکه به چیزی مسلط باشه بتونه اونو آموزش بده!!؟

پس حداقل خود استاد باید بتونه با استراتژی آموزشی خودش هیستوری قابل قبولی دست و پا کنه

ارادت
        ویرایش توسط روند یاب : https://www.traderha.com/member/6520-روند-یاب در ساعت 01-09-2014, 02:15 PM

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
        معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
        -----------------------------------------------------------------------------------------------
        «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
        هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

ضمن تشکر از همه دوستانی که نظر سازنده ارائه کردن چه موافقین و چه مخالفین، فکر میکنم باز هم ممکنه وارد حاشیه بشیم و این در حالی است که هنوز با وجود دوبار درخواست جهت ارائه دلیل نظر، هنوز تعداد رای های ارسالی با تعداد دلایل عنوان شده در پستها تفاوت فاحشی داره.

برخی کاربران تصور میکنند هدف فقط تمرکز برروی یک سیستم هست و گاها اینطور برداشت میشود که ما متوجه سهم ونقش سیستم معاملاتی در ترید نیستیم و فکرمیکنیم سیستم معاملاتی تنها راز موفقیت هست.

پلن معاملاتی خودش به معنای برنامه و قوائدی منظم و از قبل تعریف شده برای ترید هست. حالا اگه ما از واژه سیستم معاملاتی برای این منظور استفاده کنیم بازار تعجب میکنه؟ ویا حرکات و رفتار قیمت دگرگون میشن؟ خواهشا یک بار دیگه تقاضا مندم از حاشیه دوری کنید و فقط نظر، پیشنهادات و انتقادات را عنوان کنید.

سیستم معاملاتی سهم ونقش زیادی در موفقیت داره و چه سیستم تریدری و چه پلن معاملاتی آخرش منظور قوائد و برنامه های از پیش تعریف شده هستند.

خواهشا شخص خاصی از این پست دلگیر نشه. چون این حق را بدید که توی این چند روز اخیر بارها تکرار شده که عزیزان، هدف چی هست، حداقل ها و شرایط را میدونیم ولی گاها باز هم به جای پیشنهادات سازنده، شاهد مرور اصول پایه ای بازار هستیم.

با تشکر مجدد از همراهی همه دوستان محترم
          لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
            با سلام
            عده ای با این طرح موافقت کردند و عده ای نیز مخالفت کردند. من کماکان فکر میکنم که چرا نباید یک سیستم روی حداقل یک اکانت دمو و برای مدتی طولانی ترید داشته باشد. این به معنی این نیست که ما انتظار داریم آن اکانت رشد کند و اگر رشد نکرد آن سیستم، سیستم خوبی نبوده است. اتفاقا برعکس ما انتظار داریم آن اکانت ها پی در پی کال شوند و هر بار که کال میشوند ما بررسی میکنیم با وجود اینکه سیستم خوب بوده ولی چرا نتیجه دلخواه نرسیدیم. علت های زیادی میتونه داشته باشه مثلا مدیریت سرمایه درست رعایت نشده و خیلی موارد دیگر که وقتی ما در دراز مدت بهش نگاه میکنیم از اشتباهاتمون درس میگیریم و از همدیگر یاد میگیریم.
            منظور از این کاری که قراره انجام بشه هم یک تصمیم دیکتاتورانه نبوده و اتفاقا مشاهده کردم که بسیاری از افراد از این طرح استقبال کردند و بسیار موافق پیاده سازی چنین طرحی بودند. به این خاطر تصمیم گرفتم که همه با هم راجبش حرف بزنیم. چرا این کار خوبه و چرا این کار بده؟ دوستانی که میگویند نه چرا نه و دوستانی که میگویند آره چرا آره.
            لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید و دلایل خود را ذکر کنید تا بتوانیم به نتیجه درستی برسیم.
            با تشکر
            موافقم !!! شاید هم بهتره یه حساب دمو هم دست کسی باشه که فک می کنه هنوز با سیستم معرفی شده آشنا نشده و ایراداشو بقیه ببینن و با حسابی که دست کسی هست که سیستم رو معرفی کرده یا باهاش آشنائی کامل تری داره مقایسه کنن و.......................
            .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
            معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
            Insta ID : freedomfromforex
            Skype ID : freedomofForex

نظر

نوشته اصلی توسط روند یاب نمایش پست ها
              دوستان معتقد هستند که چون سیستم به تنهایی تعیین کننده نیست پس نمیشه از روی هیستوری در مورد استراتژی نظر دارد، سوال اینه که پس از روی چه چیزی باید در مورد استراتژی نظر داد؟ مگه یک استراتژی خروجی دیگه ای غیر از سود
              یا ضرر هم داره؟
              حداقل کسی که داره آموزش میده باید اونقدر به استراتژی مسلط باشه که بعدش اقدام به آموزش کنه دیگه، نمیشه که استادی قبل از اینکه به چیزی مسلط باشه بتونه اونو آموزش بده!!؟

پس حداقل خود استاد باید بتونه با استراتژی آموزشی خودش هیستوری قابل قبولی دست و پا کنه

ارادت

با سلام

دوست عزیز کسی. نگفته که ارائه دهند یک استراتژی نمیتونه با استراتژی خودش سود بکنه ! بحث این هستش که هدف از گذاشتن هیستوری ، چی. هستش ؟؟ که بنظر دوستان موافق از جمله شما ، فرمودین که این کار باعث می.شه من تازه کار ، با دیدن این هیستوری ، متوجه بشم که این روش سود آور هستش یا نه ؟؟ اما برای کی. ؟؟؟ برای من ، یا کسی. که این معامله هارو انجام داده ؟؟؟ تو پست.هاتون دیدم که شما هم مسائل روانشناسی. بازار و معامله کردن رو قبول دارین ، خوب حالا اگه استراتژی معامله کردن رو به عنوان یک ابزار کاری بهش نگاه بکنیم ، آیا واقعا ما انسانها از یک ابزار مشخص همگی. به یک شکل و با یک سطح مهارت استفاده می.کنیم ؟؟ بذاری یک مثل برای بهتر رسوندن منظورم بزنم ، آن چیزی که در یک مسابقه موتور سواری. باعث موفقیت نفر اول می.شه چی. هست ؟؟ ابزار مسابقه ( در اینجا موتور.ها ، یا کسی. که پشت موتور نشست ؟؟ ) موتور ها، که همگی. یک مشخصات فنی. دارن و در یک کلاس هستن ، پس در اینجا مسٔله تعیین کننده ابزار کار نمیتونه باشه بلکه مهارت های، فنی. و روانی. آن شخصی. که پشت موتور نشست است که یکی. اول می.شه ، یکی. آخر ! نه خود موتور ! و از اون بدتر اینکه من تازه کار اگر نخوام مهارت کسی. که پشت موتور بوده رو در نظر نگیرم و فقط موفقیت اون شخص رو در عوامل فنی. ( در این جا موتور و در فارکس استراتژی ) بدونم ، و برم یک دونه از اون موتور.ها بگیرم و بیام باهاش تو مسابقه شرکت کنم ، خدا میدونه که چه بالایی ، سرم میاد !! در اینجا هم دقیقا همین است ، اگه هدف کمک کردم به تازه کار.ها و کسانی. است که هنوز نتونستن راه خودشون رو در این بازار پیدا کنن ، بهتر بجای این کار که باعث می.شه ۱۰۰% تمرکز تازه کاران رو معطوف کنیم به کپی کردن استراتژی از رو دست موفقان این بازار ، بدون اینکه بندگان خدا بدونن که بابا داشتن یک استراتژی تو خوشبینانه.ترین حالت ۵۰% کارم نیست ، و اصل موضوع، چیز دیگست ( روانشناسی. بازار ) که اصلا ربطی. به نوع استراتژی نداره ! بنظر من این هیستوری گذاشتن.ها ، جز اینکه باعث غافل شدن تازه کاران از اصل ماجر بشه ، باعث می.شه یک سری از بندگان خدا ، کارشون بشه چک کردن این هیستوریها ، جهت رسیدن به موفقیت و گرفتار شدن در این دریای بزرگ انواع استراتژی.ها ... غافل از اینکه کلید موفقیت در این کار فرمول.های ، ریاضی ، یا قوانین تکنیکال ، نیست ! این.ها همه و همه چیزهای اکتسابی هستن و ۱۰۰% هرکسی با تمرین کردن میتون در این موارد به تبحر و مهارت برسه ، اما ، اصل ماجرا در این کار بر می.گرده به ، مسائل روانشناسی. و شخصیتی معامله گر و هرچقد هم که ارائه دهندهٔ یک استراتژی ، یک روس موفق رو با تمام زیرو بم هاش و با بهترین ابزار آموزش بیان بکنه ، فقط قادر ، هستش مفاهیم تکنیکی. رو بین بکنه ، اما آن چیزی که در اصل باعث قابل قبول بودن ، هیستوری آن حساب شده که تازه کاران رو به اون روش جذب می.کنه ( کسب سود ) مسائل شخصیتی. و ذاتی اون ، معامله گر است که اینجور مسائل نه قابل بین هستش نه قابل انتقال ! به همین دلیل هستش که بسیاری از بزرگان در این کار ، معتقدند که هرکسی باید با توجه به روحیات و شخصیت خودش روش معامله کردن خودشو داشته باشه ، در یکی. از دوره هایی آموزشی فارکس بودم و دقیقا همین بحث سوده بودن استراتژی.ها و این همه تنوع استراتژی.ها مطرح شد ،و همه میخواستن روش معامله کردن خوداستاد بدونن، که استاد سر کلاس حرف جالبی. ، گفت : این کار مثل جمله سازی می.مونه ، من به شما الف ، با ، رو یاد میدم قوانین جمله سازی رو هم یاد میدم ، اما جمله رو خودتون باید برا خودتون بسازین با این قوانین و این حروف ... .... با احترام

ترید کردن یک هنر است و تریدر یک هنرمند

نظر

نوشته اصلی توسط forex نمایش پست ها
                با سلام

دوست عزیز کسی. نگفته که ارائه دهند یک استراتژی نمیتونه با استراتژی خودش سود بکنه ! بحث این هستش که هدف از گذاشتن هیستوری ، چی. هستش ؟؟ که بنظر دوستان موافق از جمله شما ، فرمودین که این کار باعث می.شه من تازه کار ، با دیدن این هیستوری ، متوجه بشم که این روش سود آور هستش یا نه ؟؟ اما برای کی. ؟؟؟ برای من ، یا کسی. که این معامله هارو انجام داده ؟؟؟ تو پست.هاتون دیدم که شما هم مسائل روانشناسی. بازار و معامله کردن رو قبول دارین ، خوب حالا اگه استراتژی معامله کردن رو به عنوان یک ابزار کاری بهش نگاه بکنیم ، آیا واقعا ما انسانها از یک ابزار مشخص همگی. به یک شکل و با یک سطح مهارت استفاده می.کنیم ؟؟ بذاری یک مثل برای بهتر رسوندن منظورم بزنم ، آن چیزی که در یک مسابقه موتور سواری. باعث موفقیت نفر اول می.شه چی. هست ؟؟ ابزار مسابقه ( در اینجا موتور.ها ، یا کسی. که پشت موتور نشست ؟؟ ) موتور ها، که همگی. یک مشخصات فنی. دارن و در یک کلاس هستن ، پس در اینجا مسٔله تعیین کننده ابزار کار نمیتونه باشه بلکه مهارت های، فنی. و روانی. آن شخصی. که پشت موتور نشست است که یکی. اول می.شه ، یکی. آخر ! نه خود موتور ! و از اون بدتر اینکه من تازه کار اگر نخوام مهارت کسی. که پشت موتور بوده رو در نظر نگیرم و فقط موفقیت اون شخص رو در عوامل فنی. ( در این جا موتور و در فارکس استراتژی ) بدونم ، و برم یک دونه از اون موتور.ها بگیرم و بیام باهاش تو مسابقه شرکت کنم ، خدا میدونه که چه بالایی ، سرم میاد !! در اینجا هم دقیقا همین است ، اگه هدف کمک کردم به تازه کار.ها و کسانی. است که هنوز نتونستن راه خودشون رو در این بازار پیدا کنن ، بهتر بجای این کار که باعث می.شه ۱۰۰% تمرکز تازه کاران رو معطوف کنیم به کپی کردن استراتژی از رو دست موفقان این بازار ، بدون اینکه بندگان خدا بدونن که بابا داشتن یک استراتژی تو خوشبینانه.ترین حالت ۵۰% کارم نیست ، و اصل موضوع، چیز دیگست ( روانشناسی. بازار ) که اصلا ربطی. به نوع استراتژی نداره ! بنظر من این هیستوری گذاشتن.ها ، جز اینکه باعث غافل شدن تازه کاران از اصل ماجر بشه ، باعث می.شه یک سری از بندگان خدا ، کارشون بشه چک کردن این هیستوریها ، جهت رسیدن به موفقیت و گرفتار شدن در این دریای بزرگ انواع استراتژی.ها ... غافل از اینکه کلید موفقیت در این کار فرمول.های ، ریاضی ، یا قوانین تکنیکال ، نیست ! این.ها همه و همه چیزهای اکتسابی هستن و ۱۰۰% هرکسی با تمرین کردن میتون در این موارد به تبحر و مهارت برسه ، اما ، اصل ماجرا در این کار بر می.گرده به ، مسائل روانشناسی. و شخصیتی معامله گر و هرچقد هم که ارائه دهندهٔ یک استراتژی ، یک روس موفق رو با تمام زیرو بم هاش و با بهترین ابزار آموزش بیان بکنه ، فقط قادر ، هستش مفاهیم تکنیکی. رو بین بکنه ، اما آن چیزی که در اصل باعث قابل قبول بودن ، هیستوری آن حساب شده که تازه کاران رو به اون روش جذب می.کنه ( کسب سود ) مسائل شخصیتی. و ذاتی اون ، معامله گر است که اینجور مسائل نه قابل بین هستش نه قابل انتقال ! به همین دلیل هستش که بسیاری از بزرگان در این کار ، معتقدند که هرکسی باید با توجه به روحیات و شخصیت خودش روش معامله کردن خودشو داشته باشه ، در یکی. از دوره هایی آموزشی فارکس بودم و دقیقا همین بحث سوده بودن استراتژی.ها و این همه تنوع استراتژی.ها مطرح شد ،و همه میخواستن روش معامله کردن خوداستاد بدونن، که استاد سر کلاس حرف جالبی. ، گفت : این کار مثل جمله سازی می.مونه ، من به شما الف ، با ، رو یاد میدم قوانین جمله سازی رو هم یاد میدم ، اما جمله رو خودتون باید برا خودتون بسازین با این قوانین و این حروف ... .... با احترام
                دوست عزیز اگه مایکل شوماخر سوار ژیان بشه میتونه نفر اول مسابقات بشه؟ ( میبینید که موتور ژیان با موتور بی ام دبلیو تفاوت داره واقعا )
                به نظرم واقعا این بحث بی مورده چون همه چیز واضحه
                ویرایش توسط روند یاب : https://www.traderha.com/member/6520-روند-یاب در ساعت 01-09-2014, 05:51 PM

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
                «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
                هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

يه نكته مهم وجود داره و اونم اينه كه :
                  كسي كه سيستم سودده داره و داره باهاش كسب سود ميكنه هيچ موقع اونا بطور كامل آموزش نميده
                  و ريزه كاري هايي هست كه بيان نميشه و به خواننده ارجاع داده ميشه
                  هيچ چيزي تصادفي نيست

نظر

نوشته اصلی توسط روند یاب نمایش پست ها
                    دوست عزیز اگه مایکل شوماخر سوار ژیان بشه میتونه نفر اول مسابقات بشه؟ ( میبینید که موتور ژیان با موتور بی ام دبلیو تفاوت داره واقعا )
                    به نظرم واقعا این بحث بی مورده چون همه چیز واضحه

۱۰۰% عزیزم اول می.شه چون در یک مسابقه اتومبیل رانی هم همینه ، فقط که مال شوماخر ژیان نیست که مال ، سایر شرکت کننده.ها هم ژیان است ! عزیزم بحث سر ۱ استراتژی واحد ، اما گرفتن نتیجه.های مختلف بود ، نه اینکه یک نفر خاص ، چند استراتژی تست بکنه ، که شما این حرف و میزنین . !!!!!
                    ترید کردن یک هنر است و تریدر یک هنرمند

نظر

نوشته اصلی توسط azarsinah نمایش پست ها
                      سلام بی زحمت می خواستم نحوه ورود داده های بورس تهران رو به برنامه آمی بروکر بهم توضیح بدین
                      با تشکر
                      دوست عزیز سلام

این یک تاپیک نظرسنجی و گفتگو پیرامون سیستم های مطرح شده در فروم هست

سوال شما مربوط به بخش نرم افزارهای مالی است و باید در اونجا به دنبال پاسخ باشید

------------------------------------

این نظرسنجی به نظر میاد که جواب خود را گرفته باشد ، اینطور نیست؟ هرکس میخواست رای بده تا الان زده ...
                      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

بصورت دمو اصلا فایده نداره چون من همین الان یک دستور خرید یا فروش وارد می کنم وآن را رها میکنم به امان خدا بعد از چند روز می بینی پول دوبرابر شده

پیشنهاد بیاید یک حساب 100 تای باز بکنید آن موقع نظر داد

نظر

با سلام و احترام
                          خوب است به شرایطی
                          1-هیچگونه اجباری برای این کار نباشد.
                          2-هیچگونه حذف تایپکی وجود نداشته باشد.
                          3-با برنامه ریزی باشد.
                          4- تشویقهایی برای این کار منظور گردد.
                          5-به صورت مسابقه نباشد.
                          6-اعتبار بروکر در نزد مشتریان خدشه دار نشود.
                          با آزوی موفقیت

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                            با سلام
                            کاربران گرامی فروم
                            با توجه به موضوعات چند روز اخیر تصمیم به باز کردن نظرسنجی جدید کردم. طرحی از طرف من پیشنهاد شد که جزئیاتش در زیر آمده اس

عده ای با این طرح موافقت کردند و عده ای نیز مخالفت کردند. من کماکان فکر میکنم که چرا نباید یک سیستم روی حداقل یک اکانت دمو و برای مدتی طولانی ترید داشته باشد. این به معنی این نیست که ما انتظار داریم آن اکانت رشد کند و اگر رشد نکرد آن سیستم، سیستم خوبی نبوده است. اتفاقا برعکس ما انتظار داریم آن اکانت ها پی در پی کال شوند و هر بار که کال میشوند ما بررسی میکنیم با وجود اینکه سیستم خوب بوده ولی چرا نتیجه دلخواه نرسیدیم. علت های زیادی میتونه داشته باشه مثلا مدیریت سرمایه درست رعایت نشده و خیلی موارد دیگر که وقتی ما در دراز مدت بهش نگاه میکنیم از اشتباهاتمون درس میگیریم و از همدیگر یاد میگیریم.
                            منظور از این کاری که قراره انجام بشه هم یک تصمیم دیکتاتورانه نبوده و اتفاقا مشاهده کردم که بسیاری از افراد از این طرح استقبال کردند و بسیار موافق پیاده سازی چنین طرحی بودند. به این خاطر تصمیم گرفتم که همه با هم راجبش حرف بزنیم. چرا این کار خوبه و چرا این کار بده؟ دوستانی که میگویند نه چرا نه و دوستانی که میگویند آره چرا آره.
                            لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید و دلایل خود را ذکر کنید تا بتوانیم به نتیجه درستی برسیم.
                            با تشکر
                            با سلام
                            به نظر این حقیر پیشنهادی بسیار عالی و بجا است خصوصا اگر حساب ریل باشد . چون در دمو هیچ کس تریدر نمیشه و صاحب سیستم نیز متین تر و با تفکر بیشتر مینویسه و سیستمی را به اشتراک می گذارد .
                            و تاوان اشتباهاتش را اول خود میپردازد نه از جیب تریدر های خصوصا تازه کار ( البته تازه کار از نظر من کسی است که زیر 2 سال تجربه داره )

کلا من با حساب ریل اجباری برای صاحب سیستم موافق هستم تا اولا به تذکرات و پیشنهادهای دیکران توجه بیشتر کرده و خود بیشتر از دیگران در معرض خطاهای خویش باشد و انشاالله در اینده شاهد تایپیک های پربار تری خواهیم بود .

با آرزوی موفقیت و روز های پر بار برای همه تریدرها
                            ...............ارادتمند.......................................... .....پرویز

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
                              سلام دوستان

من هم اگرچه در چون و چرای این ماجرا نیستم اما رای منفی دادم. من هیچ یک از سیستم هایی رو که در تاپیک اشاره شده بود مطالعه نکرده ام و نمی شناسم، اما چیزی که به خوبی می دونم این هست که سود و زیان افراد فقط در گرو سیستم معاملاتی نیست. شما یک روش معاملاتی رو به 10 نفر بدهید و ببینید چه نتایج متفاوتی در دنیای تریدری از حساب ها بیرون میاد.

کلا یکی از عمده ضعف های این فروم اینه که تمام تمرکز رو بر روش ها گذاشته شده البته در سایر فروم ها هم همین ضعف قابل مشاهده هست و این موضوع خاص این فروم نیست. قبل از این فروم هم صدها هزار روش تحلیلی بوده و هستند که سوددهی اونها مشروط به رعایت اصول واقعی بازار بر کسی پوشیده نیست هرچند کمتر از سبک های بزرگان تحلیل جهان نامی در این فروم می بینیم...

کلا تمرکز روی سیستم ها کار صحیحی نیست و حتی یک سیستم برای افراد مختلف شخصی سازی میشه. رمز موفقیت این بازار در نوع سیستم معاملاتی نیست. در نوع دیدگاه درست به بازار، رعایت اصول روانشناسی ترید، اعتقاد به احتمال در بازار و رعایت مدیریت ریسک و ریوارد هست.

من حتی با نوع بکارگیری کلمات هم موافق نیستم. سیستم تریدی یعنی چی؟ ما روش تحلیلی دارم و پلان معاملاتی داریم. حالا این سیستم تریدری اصلا کجای این جریان هست؟ در نهایت سالهاست شاهد این آب در هاون کوبیدن ها هستیم و باز هم خواهیم بود.

متاسفانه همواره دیدگاه ها یکجانبه و با تمرکز بر روی روش تحلیلی بوده در حالی که رمز موفقیت بازار در محل دیگری نهفته است. هرچند هرچه بگویم باز دوستان مسیر اشتباه خود را تکرار می کنند.

در انتها می خواهم بنیانگزاران این 10 روش تحلیلی رو به مسابقه فرابخوانم. من حاضرم با این 10 نفر با هر شرایطی (حساب دمو یا ریل) مسابقه دهم. بگذارید در یک محیط مسابقه و آزاد برای شرکت کردن همه عزیزان عیار واقعی دوستان مشخص بشه. خیلی از کسانی که نام استاد رو یدک می کشند هنوز 1 دلار در این بازار بدست نیاورده اند.

ببخشید که رک صحبت کردم. منظورم هیچ فردی نیست اما عیار افراد رو فقط در مسابقات میشه سنجید نه نظرسنجی...

ارادتمند- بهزاد
                              من حاظرم با شما مسابقه بدهم !

فقط ميخوام بدونم مسابقه براي اثبات توانايي سوداوري هست يا اينکه مسابقه براي نشان دادن مهارت حرفه اي براي کسب بيشترين سود هست ؟ لطفا در اين زمينه بيشتر توضيح بدهيد که هدف شما از اين مسابقه چيست ؟ نشان دادن عيار تريدرها ؟ يا توانايي کسب سود ؟ يا اثبات خود ؟

چون نوع مسابقه و ارزیابی ان به هدف ان بستگی دارد !

اما شرايط بنده

مبلغ جايزه حداقل 10000 دلار و نزد .... ا.زا.د.ي بصورت نقدي تا انتهاي مسابقه قرار بگيرد !

مدت مسابقه حداکثر سه ماه باشد !

حساب دمو باشد !

تعيين يک هيات داوري و حل اختلاف از بين اعضاي فروم دو نفر شما و دونفر بنده انتخاب ميکنم !

اين دوشرط اوليه بنده هست تا مشخص شدن هدف و نوع مسابقه ممکن هست شرايط ديگري قرار دهم !

سيد مسلم
                              در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط saeeeed نمایش پست ها
                                به شرطی که بروکر برای معرفی کنندگان سیستم یه اعتبار 2000 دلاری تخصیص بده و سودش قابل برداشت باشه !
                                با سلام
                                عزیزم این که میشه از جیب همسایه خرج کردن پس خود مثلا صاحب سیستم چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                                خرج که از کیسه مردم بودحاتم طایی شدن اسان بود .
                                باید خود شخص اول از نتیجه راهنمایی هایش سود یا ضرر ببره تا تفکر بیشتر شه تا فقط و فقط خود نمایی ویا از فروم های دیگه کپی برداری و به نام خود با جرح و تعدیل های هر چند ناشیانه سیستمی را معرفی کردن که به شخصه بسیار دیدم و سکوت را ترجیح دادن .
                                امیدوارم بیشتر به خودمون بیاییم و به فقط معروف شدن به هر قیمتی نیندیشیم .
                                با آرزوی موفقیت..................................ارادتمند.. .................................................. ......پرویز
                                ویرایش توسط parviz ta : https://www.traderha.com/member/5059-parviz-ta در ساعت 01-10-2014, 03:33 PM

نظر

پردازش ...
                                X