اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آیا فرصت سود اوری در بورس تهران بیشتر هست یا فارکس ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام خدمت 2 بزرگوار..............صحبتهاي هر دو بزرگوارو قبول دارم.
    ولي با اين تفاسير......بنده بورس تهران نه سفيد ميبينم نه سياه بلكه خاكستري.........
    نيما چند وقت پيش مگه راجب شخصي صحبت نميكرديم كه سرمايه خودشو از زير 100 ميليون به 700 تا رسونده بود..............ولي الان توي صدرا گير افتاده.... خوب خودش كرده..........مگه غير از اينه!!! بيجا كرده تك سهم شده روي يه صدراي ضرر ده.

همين كهمدا..........براي چي خريد شد........... مگه اصل و اساسش تكنيكال نبود.
    بگذريم.
    صددرصد شاهد ركود و روزهاي بد در بازار نيز خواهيم بود...........ولي با گذاشتن حد ضرر از سهم خارج ميشيم.

در پايان به اعتقاد بنده تحليل تكنيكال در بورس تهران چيزي جز نواحي تراكمي و خطوط حمايت و مقاومت دايناميك و استاتيك ..چيز ديگه ايي نيست.
    از اين به بعد اگه خواستم سهمي رو بخرم، اينجا اعلام ميكنم.
    ویرایش توسط mostafa eslami : https://www.traderha.com/member/4292-mostafa-eslami در ساعت 12-02-2012, 05:05 PM

نظر

سلام
      به قول جناب آزادی بورس الان روزهای خوشش را دارد سپری میکند.
      این قوانین خاص بورس ایران هم کار را سخت تر میکند ؛ نه از صف خرید به شما سهمی میرسد و نه از صف فروش میتوانی خلاص شوی

بورس ایران فقط برای پیرمردهایی مناسب است که به سود سالانه دلخوش باشند.
      و در اینجا کسی دلش به حال شما نسوخته و شما را وارد بازی خود نخواهند کرد.

متاسفانه موقعیت های سرمایه گذاری در ایران اسلامی هم فقط شده باند و باند بازی

نظر

حالا دوستان در مورد بورس صحبت كرديم.............
        حالا نظر شما در رابطه با جمله زير چيه؟؟؟
        وقتي ميخان خبر nfp رو اعلام كنند..........تو سايت فاركس فاكتوري فقط 25000 نفر و يا كمتر آنلاين هستند
        اين يعني چي؟ سايت ff سايت كمي نيست!!!!
        تفسير شما از اين تعداد آدم چيه؟؟؟
        خبر به اين مهمي!!!فقط 25000 نفر............
        خوشحال ميشم نظر بدين.

نظر

نظر من اينه:
          اكثرا از سايت خارج ميشن چون با ارقام اين سايت براي اين خبر كاري ندارن و بيشتر به چارت توجه ميكنن.
          Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط SM_HOSSEINI نمایش پست ها

سلام
            این قوانین خاص بورس ایران هم کار را سخت تر میکند ؛ نه از صف خرید به شما سهمی میرسد و نه از صف فروش میتوانی خلاص شوی

با سلام
            کلا بنده با نظر شما مخالفم

اقای حسینی چون از پیرمرد و سود سالیانه حرف زدید می خواهم یک جمله پایین بگم شما ساعتهایی بسیار روی همین یک جمله فقط تفکر کنید و فقط به صورت دمو یک ازمایش بکنید ببیند از فارکس تون بیشتر می شود یا کمتر

پیرمردهای یک دفترچه دارد الان ماه آذر است یک محاسبه می کند می روند سراغ دفترچه شان سهم هایی که توی فروردین مجمع تقسیم سود دارند از این ماه شروع به خرید می کنند موقع مجمع یا می فروشند یا پس از محمع ؟

حالا جمله بالا خوب دقت کنید
            بگذریم اکثر توی بورس تهران میدانید چرا به سودهای رویایی شان نمی رسند
            1:فکر می کنند باید حتما تکنیکال بخرند
            2:همش فکر می کنند رانت توی بازار زیاد است . حتما رانت زیاد است . شما باید فکر کنید یا رانت نیست و یا اگر هم هست به این باور برسید که می توانید از انها جلو بزنید وقتی به این باور رسیدی این قدر بورس برایتان شیرین که شب ها هم خوابتون نمی برد نه اینکه برای کسب سود بلکه برای حساب و کتابش ؟

نظر

به نظر من بورس ایران واس کسی خوبه که جای دیگه ای سرمایه گذاری کرده باشه و سود حاصل از سرمایه گذاریشو به جای اینکه حساب بانکی باز کنه بده چار تا سهم پدر و مادر دار بخره و سود بگیره ! همین !

بورس سهام ایران نسبت به " بانک " سود بهتری میده ! وگرنه به هیچ وجه گزینه مناسبی برای ترید سود ده نسبت به فورکس نیست مگر اینکه با بالای ده میلیون تومن استارت بزنی .

د آخه بورسی که یهو سهمش فردا اول صب بدون اینکه ذره ای اطلاع رسانی بشه توقف نماد میخوره و الان 6 ماهه باز نشده یعنی چی ؟!!! این تکنیکاله یا فاندامنتال ؟؟؟ والا بیشتر شبیه رانتامنتاله !!! تازه میگن اعلام ورشکتسگی هم کرده ، به بانک بدهکاره !!! آ مشالا به این همه نظارت بر شرکتهای بورسی سهامی "عام"
              در بورس ایران حرف اول و آخرو اطلاعات رانتی میزنه

چه میدونم روزی که میخاد حق های استفاده نشده فروش بره میکوبن سر سهم ، حق ها رو بزخری میکنن میره ... که البته قانونش همینه !
              کافیه چندتا حقوقی بریزن تو یه سهم ، آبادش میکنن !!! از همه خنده دارتر حجم مبناس که واس بعضی سهما اصلا پرنمیشه ! بعضی سهما هم حجم مبناشون به اندازه اینه که چار نفر بچه پولدار جمع بشن دور هم واس خنده بشینن سهمو بالا پایین کنن ! ...

شفافیت = صفر سلامت = صفر

در خواست وجه میدی از کارگزاری که مغازه ش جفتمونه ! میگه سه روز بعد !!! جالبه حالا تو فورکس هرکی دنبال بروکر خوب میگرده یکی از پارامتراش واریز و برداشت وجهه ... و اینکه بروکری که در اون سر دنیا واریزش بیش از 24 ساعت باشه از نظر تریدرها بروکر خوبی نیست !!! ( من خودم درخواست وجه دادم از بروکرم اکثر مواقع 12 ساعته تو حسابمه چند سری هم زیر یکساعت شده ) اصلا تناسب نداره انتظارات ما نسبت به بورس و فورکس ! میخای بخری کسی نمیفروشه میخای بفروشی کسی نمیخره ! عرضه های اولیه که دیگه گل سر سبد اتفاقات بورسی هستن ! اکثر سهما صف فروش میشن همه جمع میکنن میرن عرضه اولیه سهمی رو بخرن که زیان انباشته ش میلیاردیه !

به نظر من اگه تو فورکس یه پلن معاملاتی و یه استراتژی مختص داشته باشی به راحتی میتونی با مبلغ کم شروع کنی و سود خوبی ببری . البته روانشناسی ترید هم جزء همون پلن معاملاتی محسوب میشه که من بیش از همه چی به این مورد توجه دارم.

" به هیچ عنوان قصد جسارت به دوستانی که در بورس فعالیت میکنن رو ندارم تنها یک مقایسه و تجربه ناچیز از این دو بازار بود "
              ویرایش توسط Trader : https://www.traderha.com/member/5220-trader در ساعت 12-02-2012, 06:22 PM
              پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

نوشته اصلی توسط mostafa eslami نمایش پست ها
                حالا دوستان در مورد بورس صحبت كرديم.............
                حالا نظر شما در رابطه با جمله زير چيه؟؟؟
                وقتي ميخان خبر nfp رو اعلام كنند..........تو سايت فاركس فاكتوري فقط 25000 نفر و يا كمتر آنلاين هستند
                اين يعني چي؟ سايت ff سايت كمي نيست!!!!
                تفسير شما از اين تعداد آدم چيه؟؟؟
                خبر به اين مهمي!!!فقط 25000 نفر............
                خوشحال ميشم نظر بدين.

سلام آقا مصطفی

به نظر من عموما تکنیکالیست ها به ff و خبرها خیلی توجهی ندارن ، چون به عنوان یه اصل در تکنیکال قبول کردند که همه چی در قیمت نهفته ست . خبرهای ff و سایتهایی از این قبیل اکثرا برای تریدرهای بی خبری مثل منه ! این تعداد 25000 نفرکه میگید دلیلشو نمیدونم ولی شک نکنید موسسات مالی و بانک های بزرگ از چند ساعت قبل نتایج این خبرها رو میدونن و اردر میزارن ، و نیازی به مشاهده این سایتها ندارن من به اینکه همیشه در هر بازار کسانی هستن که خیلی قبل از من و شما به همه خبرها تسلط دارن و سرمایه ماها رو سمتی که خودشون میخان میبرن خیلی اعتقاد دارم .

بشخصه به هیچ وجه با توجه به خبر ترید نکردم مگه اینکه از سیستمم سیگنالی گرفته باشم .
                پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

نوشته اصلی توسط SM_HOSSEINI نمایش پست ها

سلام

نوشته اصلی توسط mohsn نمایش پست ها
                  با سلام
                  کلا بنده با نظر شما مخالفم

اقای حسینی چون از پیرمرد و سود سالیانه حرف زدید می خواهم یک جمله پایین بگم شما ساعتهایی بسیار روی همین یک جمله فقط تفکر کنید و فقط به صورت دمو یک ازمایش بکنید ببیند از فارکس تون بیشتر می شود یا کمتر

پیرمردهای یک دفترچه دارد الان ماه آذر است یک محاسبه می کند می روند سراغ دفترچه شان سهم هایی که توی فروردین مجمع تقسیم سود دارند از این ماه شروع به خرید می کنند موقع مجمع یا می فروشند یا پس از مجمع ؟

حالا جمله بالا خوب دقت کنید
                  بگذریم اکثر توی بورس تهران میدانید چرا به سودهای رویایی شان نمی رسند
                  1:فکر می کنند باید حتما تکنیکال بخرند
                  2:همش فکر می کنند رانت توی بازار زیاد است . حتما رانت زیاد است . شما باید فکر کنید یا رانت نیست و یا اگر هم هست به این باور برسید که می توانید از انها جلو بزنید وقتی به این باور رسیدی این قدر بورس برایتان شیرین که شب ها هم خوابتون نمی برد نه اینکه برای کسب سود بلکه برای حساب و کتابش ؟
                  سلام جناب mohsn ؛ همشهری عزیز

منظور بنده از پیرمرد همین حرف شماست
                  نوشته اصلی توسط mohsn نمایش پست ها
                  پیرمردهای یک دفترچه دارد الان ماه آذر است یک محاسبه می کند می روند سراغ دفترچه شان سهم هایی که توی فروردین مجمع تقسیم سود دارند از این ماه شروع به خرید می کنند موقع مجمع یا می فروشند یا پس از مجمع ؟
                  و شرایط خاص بورس ایران. شما در بورس سهام نمی توانید در یک دوره کوتاه مدت به خرید و فروش بپردازید و عملکرد خودتون رو بسنجید و درباره ارزش بورس سهام نسیت به فارکس اظهارنظر کنید.و اینکه کلا" شرایط روانی تریدر فارکس با بورس سهام کاملا" متفاوت است.

به همین دلیل من اعتقاد دارم فارکس رو میشود به عنوان شغل نگاه کرد اما بورس سهام تنها یک سرمایه گذاری است.
                  بر عکس شما که میفرمایید حتما" فکر میکنند تکنیکالی بخرند ؛ ابزار ارزشیابی سهام بیشتر بصورت فاندامنتالی است و تجزیه و تحلیل گزارشات مالی و چشم اندازهای شرکت
                  تموم نا گفته های این بازار هم جناب Trader در 2 پست بالاتر ذکر کردند و نباید به فکر جلو زدن از رانت باشید چون شرایط سهام دار جزء با رانت خواری یکسان نیست
                  همون که خودتون گفتید دفتر چه ای تهیه کنیم و ...

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                    بورس تهران فقط رانت!

به هیچ وجه نباید به این جمله شک کرد.

اين يه نمونه خدمت شما
                    قيمت بعد از يك رشد 90 توماني وارد فاز اصلاح شده و يه ناحيه تراكمي درست كرده.....سپس انفجار به سمت بالا.
                    بر همين اساس و مطالعه بنيادين زودتر از انفجار وارد سهم شدم.
                    از اينها توي بورس تهران زياد گيرت مياد.

بطور كلي بورس خيلي خيلي بيشتر از فاركس به من سود رسونده.
                    از محاسن بورس تايم كم بازارشه....كه از 9 شروع و در ساعت 12 خاتمه پيدا ميكنه!!!
                    مثله فاركس نيست كه كلي وقت ادمو ميگيره و آخرشم هيچي به هيچي!!!

من در كل بورس تهرانو ميپسندم ولي نيم نگاهي هم به فاركس دارم.

دوستان توجه كنند، يه مطلبي بدجور تو فاركس كارها عرف شده كه ميگن توي بورس فقط بايد رانتامنتال بلد باشي..........باور كنيد اينجوري نيست.......... با تحليل از فضاي كلي بازار به لحاظ سياسي، اقتصادي و .............. بعلاوه تكنيكال و بنيادي ميشه سود كرد.

لااقل من تونستم سود كنم، اونم سود مداوم.
                    توي همين چند وقت اخير هم وارد سهمهاي وپترو........وملت............ثامان و كروي شدم.
                    كطبس هم خريد با 4درصد ضرر خارج شدم.
                    همه اين سهمهارو هم توي تالارهاي بورسي زودتر اعلام كردم.

دوست من قصد دخالت تو این جریان رو نداشتم فقط چون تجربه ای نه چندان زیاد دارمم خواستم در اختیارتون بزارم

در ضمن خودم هم رو بورس تهران کار میکنم با هدف 6ماه به بالا
                    اگه دلتون به همین مقاومت و حمایت خوشه
                    بر فرض مثال سهمی که 500.000 کمتر یا بیشتر حجم مبنا داره من با تعداد دوباره حجم مبنای اون، سهم رو، روی ترند نزولی یا صعودی با قدرت این حمایت رو به مقاومت و و مقاومت رو به حمایت تبدیل میکنم

مثال زدین بزارین من هم چند تا مثال براتون بزنم از همین صدرا
                    آیا سهمی که از 40 تومن تو کمتر از 6 ماه به 300 تومن میرسه با گپ های بالای 100 تومن شما با تکنیکال میتونید این رو شناسایی کنید؟
                    و بعد همین صدرا که از 150 استارت میزنه تا 300 میره و از 300 به بعد با صف خرید 100 میلیونی حتی به زور حجم مبنا رو پر میکنه(دقیقاً اون روزها یادمه)
                    و وقتی به 413 میرسه اون بالا دستی ها همه خالی میکنن آیا شما با علم تکنیکال چه طور میتونید متوجه این موضوع شوید؟؟؟ در هر صورت که حالا شما متوجه شدید چه طور سهمی که بالای 50 میل صف فروش داره میخواین سهمتو بفروشید؟؟
                    در صورتی که تکنیکالی ها همه صحبت از بالای 800 میکردند(من فقط یک بار وارد صدرا شدم اون هم از 170 خریدم و 170 خالی کردم)

مگه سهام های قندی وقتی شروع به صعود کردند تکنیکال این سیگنال رو داد یا فاند(دانه درشت)؟؟؟

سهم قمرو از 40 تومن در عرض کمتر2سال به بالای 2تومن میرسه دلیلش تکنیکاله به نظرتون؟؟

در کل نظرم بر اینه که بورس تهران سودهای رویایی تر از فارکس داره در صورتی که فقط یه رانت قوی داشته باشی همین

موفق و پیروز باشین
                    ویرایش توسط water : https://www.traderha.com/member/5123-water در ساعت 12-03-2012, 12:15 AM
                    چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

[

به همین دلیل من اعتقاد دارم فارکس رو میشود به عنوان شغل نگاه کرد اما بورس سهام تنها یک سرمایه گذاری است.
                      بر عکس شما که میفرمایید حتما" فکر میکنند تکنیکالی بخرند ؛ ابزار ارزشیابی سهام بیشتر بصورت فاندامنتالی است و تجزیه و تحلیل گزارشات مالی و چشم اندازهای شرکت
                      تموم نا گفته های این بازار هم جناب Trader در 2 پست بالاتر ذکر کردند و نباید به فکر جلو زدن از رانت باشید چون شرایط سهام دار جزء با رانت خواری یکسان نیست
                      همون که خودتون گفتید دفتر چه ای تهیه کنیم و ...[/QUOTE]

شرمنده حسینی جان این چشم های ما دیگه چشم نمیشه اون موضوع درباره تکنیکال خریدن در اصل نخریدن بود که الان اصلاح کردم.شاید خندتون بگیرم بنده توی چند سالی وارد بازار بورس شدم حتی یک خنط روند هم رسم نکردم چی برسه به الگوهای هامورینگ؟

در عرایض شما گفتید فکر جلو زدن از رانت باشید چون شرایط سهام دار جزء با رانت خواری یکسان نیست این جمله که سهام دار جزء با رانت خوار یکسان نیست کاملا درست است

ولی چرا نباید از رانت خوران جلو زد. به گفته شما گزارشات تجزیه و تحلیل مالی شرکت ها را نگاه کرد اگر ریزتر مثال موج شماری الیوت این گزارشات نگاه کنید خواهید فهمید کدام سهم ها رانت خوار زیاد دارند یا کم؟

جالب شما بدانید تقریبا 60 سود که از سهم ها بدست می اورم از سهم هایی است که رانت خوار زیادی دارند

و در مورد دفترچه که گفتم من الان دفترچه ام از کتابچه رد کرد نمی دونم اسمش چی بذارم.

و در اخر این را بگم به قدری راحت و رویایی می توانید در بورس تهران سود کنید شاید در 10 سال نتوانید ان را در بیاورید لازمه اش چند نکته است

1: فکرتون کلا در مورد بورس تهران عوض کنید چرا همیشه باید موافق اب شنا کمی هم مخالف اب شنا بعدا لذت مخالف اب را چشید ان موقع دیگر موافق اب شنا نخواهید کرد.

2:تکنیکال نخرید با این که جواب می دهد اما اصلا نخرید.

3: فقط فقط سایت تی سی قسمت عرضه و تقاضا اگر از ماه گذشت اگر از سال گذشت باز هم نگاه کنید و برای خودتون یاداشت که علت که این سهم ها در این جا قرار گرفتن پیدا کنید.

با این 3 نکته اسان که کلید یک خانه است راحت می توانید از رانت و غیر رانت جلو بزنید

نظر

اين يه نمونه خدمت شما
                        قيمت بعد از يك رشد 90 توماني وارد فاز اصلاح شده و يه ناحيه تراكمي درست كرده.....سپس انفجار به سمت بالا.
                        بر همين اساس و مطالعه بنيادين زودتر از انفجار وارد سهم شدم.
                        از اينها توي بورس تهران زياد گيرت مياد.

بطور كلي بورس خيلي خيلي بيشتر از فاركس به من سود رسونده.
                        از محاسن بورس تايم كم بازارشه....كه از 9 شروع و در ساعت 12 خاتمه پيدا ميكنه!!!
                        مثله فاركس نيست كه كلي وقت ادمو ميگيره و آخرشم هيچي به هيچي!!!

من در كل بورس تهرانو ميپسندم ولي نيم نگاهي هم به فاركس دارم.

دوستان توجه كنند، يه مطلبي بدجور تو فاركس كارها عرف شده كه ميگن توي بورس فقط بايد رانتامنتال بلد باشي..........باور كنيد اينجوري نيست.......... با تحليل از فضاي كلي بازار به لحاظ سياسي، اقتصادي و .............. بعلاوه تكنيكال و بنيادي ميشه سود كرد.

لااقل من تونستم سود كنم، اونم سود مداوم.
                        توي همين چند وقت اخير هم وارد سهمهاي وپترو........وملت............ثامان و كروي شدم.
                        كطبس هم خريد با 4درصد ضرر خارج شدم.
                        همه اين سهمهارو هم توي تالارهاي بورسي زودتر اعلام كردم.
                        احساس ميكنم بعضي از دوستان نسبت به تكنيكال در بورس تهران كمي دچار حساسيت شدن و پستهاي منو با دقت نخوندن..........
                        والله اگر كسي فقط با رسم 4تا خط و 2 تا انديكاتور خريد و فروش كنه.........از نظر من ايشون فقط خودشو سرگرم كرده ولاغير...... و چيزي در بورس كاسب نيست كه هيچ ....كم كم سرمايشو هم از دست ميده.......بگذريم.

خود من وقتي ميخام توي بورس خريد و فروش كنم.
                        1- در وهله اول جو حاكم بر جامعه و بورس مورد كنكاش قرار ميدم.
                        2- بعد معمولا و نه هميشه گروه مورد استقبال بازارو تشخيص مي دم و روي بهترين سهام اون گروه كار ميكنم. از صورتهاي مالي گرفته تا اخبار مربوط به اون سهمو.
                        3- من روزانه شايد چيزي حدود 400 الي 500 سهمو بصورت تعديل شده و تعديل نشده رو رصد ميكنم. حركت در چارتهاي بورسي بسيار كنده(پير مردي ديگه) و اكثر سهمهاي خوبو براحتي ميشه زير نظر گرفت. برعكس فاركس كه مثله يك اسب سركش ميمونه و رام كردنش بسيار سخته
                        4- تقريبا به غير از سايت tsetmc به 5 الي 6 سايت و فروم بورسي رايگان و پولي سر ميزنم و از اخبار مربوط به بازار سرمايه و سهمهاي گوناگون مطلع ميشم.

خوب اگه يه سهمي تكنيكال خوبي داشته باشه.........ميريم سراغ بنيادي و اقبال بازار..............
                        اگه يه سهمي فاند قوي و اخبار مناسبي ازش ساطع بشه...........ميريم سراغ تكنيكالش........
                        پس چي شد: بنيادي.....تكنيكال........جو و اخبار بازار
                        چند تا نكته:
                        كسي كه صرفا تكنيكال كار ميكنه توي بورس موفق نيست.
                        كسي كه صرفا بنيادي كار ميكنه........از يه تكنيكاليست موفق تره ولي اگر تكنيكال بدونه موفقيتش چند برابر ميشه!!!
                        حالا هي من به خودم بگم كه اين بورس رانته!!! به منو تو چيزي نميرسه كه........... اونوقت دست روي دست بذارم و بگم هيچي به هيچي!!! نه اينطوريا نيست.......... من با افاضات بالا سعي بر اين دارم كه با ابزاري كه در دست دارم. خريد و فروشهاي كم ريسك و پر سودي را انجام بدم.
                        توكل به خدا با همين سبك جلو ميرم.
                        ویرایش توسط mostafa eslami : https://www.traderha.com/member/4292-mostafa-eslami در ساعت 12-03-2012, 09:45 AM

نظر

بيايين يه كاري كنيم
                          اين بحث ها هميشه بوده هست و خواهد بود
                          اينجا بشه اتاق سينگال بورس ايران البته با دليل ( حالا رانت يا تكنيكال يا فاندامنتال)

موافقيد

نظر

من یک سوال دارم و اون اینکه چرا کسانی که در بورس تهران موفق هستند در فارکس شکست مفتضحانه میخورند؟ دلیلش چی هست؟ برام خیلی مهم هست !
                            در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                              من یک سوال دارم و اون اینکه چرا کسانی که در بورس تهران موفق هستند در فارکس شکست مفتضحانه میخورند؟ دلیلش چی هست؟ برام خیلی مهم هست !
                              مسلم جان واقعا من همچين كسي رو نديدم و نميشناسم. نميدونم شما چطور به اين نتيجه رسيديد؟؟ اگر به ما هم بگيد خوشحال ميشم بشنوم.
                              ولي يه سوال از شما...............
                              قبلش يه توضيح كوچولو........
                              من اولين سهمي رو كه خريدم ، سال 83 بود كه الانم دارمش اونم سهمي نبود بغير از وبانك............ با فاركس هم جسته و گريخته از سال 85 آشنا هستم كه از سال 86 و 87 جدي بهش نگاه كردم. پس تقريبا سابقه كمي ندارم....
                              سوال: شما فقط يك نفر....فقط و فقط يك نفر به من معرفي كن كه يه كارنامه موفق 12 ماه داشته باشه..........بنده جلوي همه قول ميدم با يك ربع سكه بهار آزادي و يك جعبه شيريني براي عرض تبريك خدمتشون برسم.
                              آموزش هم نميخام ببينم. صرفا از نزديك كارنامشو ببينم و چاغ سلامتي داشته باشم برام كافيه!!!!

دوستان خواهشن اگه جوابي نداشتن ..لطفا ما رو كتك كاري نكنند تا جو همينجوري صميمي جلو بره!!!

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                                چرا اينطور فكر ميكنيد؟
                                اگه هم اينطوري باشه شايد دليلش لوريج ، ريسك بالاتر ، وحشي تر بودن چارتها ، 24 ساعته بودن بازار و ...

نظر

پردازش ...
                                X