اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

قدر دانی از استاد جناب آقای آزا دی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام جناب آزادی

ازاینکه من رو توی جمع خودتون پذیرفتید بی نهایت سپاسگزارم و بابت همه چیزهایی که از شما آموختم ممنون .

نظر

یار در خانه وما گرد جهان میگردیم ... این بیت دقیقا مصداق حال اکثر ماتریدرهاست که باوجود آموزش های بنیادی واساسی بازار توسط استاد بی نظیری چون جناب آقای آزادی همچنان دنبال استراتژی ها واکسپرت های پول بر باده وافرادی که مدعی کشف الشهود و معجزه هستند هستیم . این را دریک فروم دیگر هم خدمت دوستان عرض کردم .دوستانی که بعضا بالای 5سال درمارکت هستند اما جز ضرر هیچ دستاوردی نداشتند .5سال که چه عرض کنم 50سال هم اگر به همین روش ادامه بدهند هیچ نتیجه ای نخواهند گرفت. چون بازار زبان خاص خود را دارد . واین زبان مترجم چیره دستی چون نیما آزادی را میطلبد. استاد عزیز بابت همه چیز سپاسگذارم

نظر

راستی کتابهای استاد را دیروز بالاخره تونستم پیدا کنم. انقلاب تقریبا روبروی سینما بهمن بعد از بازارچه کتاب -کتابفروشی آگاه .هم دوئل باروند هم رکن سوم بازار موجود بودند .حالا نمیدونم جایی آدرس داده شده یا نه؟ من که خودم پیدا کردم

نظر

نیما جان ممنون از تمام زحماتی که میکشید.امروز بازم طلا با سیستم پیپو سود خوبی داد.
          (جناب بهزاد بهزادی 10000 تا رو اماده کن)
          ویرایش توسط مهدی ضرغامی وحید : https://www.traderha.com/member/7492-مهدی-ضرغامی-وحید در ساعت 01-15-2013, 12:52 PM

نظر

سلام به همه دوستان

بنده هم 2 روزه که کتابهای استاد رو گرفتم.دوئل با روند و رکن سوم بازار.

دوئل با روند چاپ دوم بود و رکن سوم بازار هم چاپ اول.

یک نکته قابل تامل هم اینکه هزینه پیک موتوری 125%قیمت این کتابهای گرانبها شد!!!!!!!!!با این وضعیت،

واقعا کم لطفی هست اگر حمایت نکنیم از کسی که بی چشم داشت _با کمک بروکر پرسپولیس PCM broker_

به ما آموزش داده.

روش تهیه کتاب :

شماره تماس 66496363

انتشاران دانش پژوهان جوان

اگر به شما جواب ندادند نگران نشید چون مشغول رنگ کردن انتشارات هستند.یا حضوری کتاب رو تهیه کنید یا کمی بیشتر زنگ بزنید و صبر داشته باشید.حتما جواب میدند.

من به عنوان عضو کوچکی ازجامعه معامله گران ایران در اینجا مراتب
            سپاس خود را از جناب آزادی بیان میدارم و امیدوارم همیشه سالم و

سرحال باشند.

استاد بی صبرانه منتظر چاپ جلد سوم شما هستیم....راستی استاد کی ظرف زمان پر میشه و ما جلد سوم رو میتونیم مطالعه کنیم؟
            ویرایش توسط hich1389 : https://www.traderha.com/member/6942-hich1389 در ساعت 02-11-2013, 03:37 PM
            «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

دل جويي خانواده pcm

با سلام خدمت همه دوستان

اين تاپيك در خصوص دل خوريي هست كه برايه pcmtrader عزيز پيش آمده

بار ها در مورده اختيار خريد صحبت شده ، و شرايط بازار فعلي رو هم همه ميدونيم
              ظاهرا سودآوري و راهنمايي وظيفه مردم به ما هست !
              در حال خواستم اين تاپيك رو بزنم نه برايه اينكه ايشون به گذاشتن تحليل هاشون ادامه بدن ، فقط به خاطر اينكه مقداري از ناراحتي ايشون كاستع بشه .

اميدواريم اينجور فرهنگ هاي نخبه كشي از بين برود و كمك ديگران وظيفشون در قبال ما نباشه !

حرف بسيار است ، خواستم كوتاه باشه

"لطفا اگر تشكري ميشه امتيازي محسوب نشود"
              مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

نوشته اصلی توسط AmiR.K نمایش پست ها
                با سلام خدمت همه دوستان

اين تاپيك در خصوص دل خوريي هست كه برايه pcmtrader عزيز پيش آمده

بار ها در مورده اختيار خريد صحبت شده ، و شرايط بازار فعلي رو هم همه ميدونيم
                ظاهرا سودآوري و راهنمايي وظيفه مردم به ما هست !
                در حال خواستم اين تاپيك رو بزنم نه برايه اينكه ايشون به گذاشتن تحليل هاشون ادامه بدن ، فقط به خاطر اينكه مقداري از ناراحتي ايشون كاستع بشه .

اميدواريم اينجور فرهنگ هاي نخبه كشي از بين برود و كمك ديگران وظيفشون در قبال ما نباشه !

حرف بسيار است ، خواستم كوتاه باشه
                دوست بزرگوار متاسفانه دکمه تشکر بنده غیر فعال هست
                اما این فکر هوشمندانه شما شاید حداقل کاری باشد که
                ما شاگردان استاد عزیزمون باید سریعتر انجام میدادیم
                نمیدونم استاد افتخار میدن و اینجا رو نگاه می کنن یانه
                اما برخودم واجب میدونم در اولین فرصت حضوری خدمتشون
                برسم و دلجویی کنم بلکه حرمت موهای سفید مارو نگه دارن
                و رومون رو زمین نزنن
                خداوند حافظتون باشه

نظر

استاد عزيز استاد گرانقدر
                  آدما تا وقتي كه سود مي گيرن خوشحال و از كسي كه راهنمايي كوچك مي گيرن تشكر و قدر داني مي كنند و متاسفانه گه ضرر كنن ...............................

استاد بنده خودمو مديون شما مي دونم شما ديد مختلفي به بنده ياد داده ايد
                  تشكر ميكنم
                  اميد وارم كه فعاليتتونو تو اين فروم ادامه بديد و ما از راهنماييتان و اموزش هاي گرانبهايتان استفاده كنيم
                  بورس و فارکس مطمئن ترين روش افزايش سرمايه و كسب درآمد
                  كسب در آمد و افزايش سرمايه در بازار بورس و فارکس ثروت باد آورده نيست!!

نظر

دوستان براي قدرداني و تلاش براي بازگشت استاد گرانقدر و تشكر از ايشون
                    لايك يا تشكركنن
                    ویرایش توسط shobeir : https://www.traderha.com/member/13142-shobeir در ساعت 01-27-2014, 01:03 PM
                    بورس و فارکس مطمئن ترين روش افزايش سرمايه و كسب درآمد
                    كسب در آمد و افزايش سرمايه در بازار بورس و فارکس ثروت باد آورده نيست!!

نظر

• نیمای عزیز
                      هرکجا هستی خوش و خرم و سلامت باشی که به گردن خیلی از ماها حق داری و مدیون تو هستیم
                      متاسفانه بازار منفی همه رو پرخاشگر وتندخو کرده
                      البته قطعا اون کسی که خصوصی انچنانی میده به شما بویی از انسانیت نبرده
                      ولی واقعا نیاز به استراحت هست
                      موفق باشی و خسته نباشی

نظر

• استاد عزیز بزرگواری و مهارت شما بر کسی پوشیده نیست واینکه بدون هیچ چشم داشتی دانش خودتونو که سالها براش زحمت کشیدید و هزینه کردید رو در اختیار عموم قرار میدید نشان لطف و بزرگواری شماست و خب به هر حال او کسی که خاطر شما رو مکدر کرده دست خودش نبوده دیگه شعورش بیشتر از این جواب نداده . ممنون از زحمات شما

نظر

• من هم به نوبه خودم از استاد عزیز کمال تشکر رو دارم.
                          قطعا این همه دعای خیر پشت سر شما بی ثمر نخواهد بود

نظر

• سلام نیما جان .احوال شما؟!! امید که لحظات خوب و خوشی رو در این محفل داشته باشین!قدیم ها سلام سلامتی می آورد ، الان سلام خداحافظی می آورد . . .چراغی زرد روشن می شودعطر گل محمّدی«مونیتور» م را مست می کندتو «آن لاین» شده ای ! ....ای مردمان خوب ! خوبان بی شمار !امشب دلم پر است از دست روزگار ....آن روز که همدیگر را یافتیم ، یافتنمان هنر نبود !هنر این است که همدیگر را گم نکنیم!.....نه مرگ آنقدر ترسناک است و نه زندگی آنقدر شیرینکه آدمی پای برشرافت خود گذارد . . .....شاید صداقت باعث شود دوستان زیادی نداشته باشی اما باعث میشود دوستانت واقعی باشند . . .....کسی رو که با دروغ به دست بیاری ، قطعا با خیانت از دست میدی . . .

گر هنرمند از اوباش جفايي بيند

تا دل خويش نيازارد و در هم نشود

سنگ بد گوهر اگر كاسه ي زرين بشكست

قيمت سنگ نيفزايد و زر كم نشود

من متاسفانه سعادت دیدار ایشان را نداشته ام تنها صدایی از ایشان شنیده ام و تصویری از پشت مانیتور دیده ام اما هرچه در این راه دارم از راهنمایهای خالصانه ی اوست برمن منت دارد و دستبوسش هستم..

نظر

• قرار نیست جایی برویم همینجا هستیم با تمام قدرت. تنها اتفاقی که افتاده ان است که بعد از دقیقاً یک سال تاپیک دردل های بورسی رسالتش خاتمه یافت.

فعالیت بورسی متمرکزتر در معامله گر منظم ادامه خواهد یافت جمع یک مقدار کمتر باشد اما حداقل میدانیم که ظرفیت ها تعریف شده است.

مرسی از همه بزرگواران؛

خدانگهدار شما و خانواده تان باشد.
                              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                              https://telegram.me/Cyclicalwaves
                              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• بنده از افرادی هستم که از فروردین امسال وارد بورس شدم! سود و ضرری هم کردم. 4 تومن الان تو این وضعیت بازار در ضررم، کل پولمم همینه یعنی الان 15 میلیون دارم! حتما خنده داره واسه خیلیا! ولی چیزی که امسال یاد گرفتم منو یه روزی به ثروت میلیاردی خواهد رسوند واین بزرگترین سودمه و اونروز این تایپیک رو براتون بالا میارم! و میدونید تا حالا بزرگترین استادم بدون اینکه حتی یکبار حضوری ببینمشون ایشون بودند من شخصیت ایشون رو نمیشناسم و با ایشون نشست و برخاست نکردم و نیازی هم نیست. ولی خیلی جاها به ایشون ایمان آوردم به علمشون و توانایی هاشون در تحلیل! و یادمه ایشون یه جایی تایپیک زده بودند تا سال 95 تو بورس ایرانن و هدف دارند پس لطف کنن منت به دیده ما بگذارند و این مسیر رو با ما ادامه بدند ، نکته ای که لازم میدونم بیان کنم اینه که توی تایپیک سهم های بسیاری رو استاد معرفی میکردند ولی باور کنید من خودم در کل این یک سال تنها 4 سهم با هدف کوتاه مدت رو با ایشون همراهی کردم بقیه پرتفوی بنده براساس تحلیل های خودم بود و منظورم اینه که من اختیار خرید و فروشم دست خودمه! فقط خودم! نکته دوم که باید عرض کنم در بیشتر سهم های لیدر و بزرگ بازار و حتی با اصلاح 40 درصدی هنوز در مقیاس ماژوری ما کف جدید نداریم، هنوز کانال ها پابرجا هستند، تنها سرعت نزوله که هشداری برای اینکه بدانیم بعد صعود پیش رو آیا روند نزولی شروع خواهد شد یا نه؟

نظر

پردازش ...
                                X