اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

قدر دانی از استاد جناب آقای آزا دی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نيما جان استاد عزيز

از بابت كلاس اصفهان ممنونم مطالب پر باري بود و هست

هر چند ممكنه بعضي وقتها از دست بعضي ها خسته بشي

ولي راهت درسته. من كه از اين كلاس لذت مي برم
    هيچ چيزي تصادفي نيست

نظر

• سلام استاد
      من افتخار شاگردی شما رو در کلاسی که اصفهان تشریف آوردید داشتم.
      و به جرات می تونم بگم که شما یکی از شریف ترین و دلسوزترین آدمهایی بودید که من از نزدیک دیدم و شناختم.
      امیدورام تو ی تمام امورات زندگیتون موفق باشید
      هرگز نهراسيد از رها کردن خوب براي بدست آوردن عالي جان راکفلر

نظر

• نوشته اصلی توسط pumper نمایش پست ها
        سلام استاد
        من افتخار شاگردی شما رو در کلاسی که اصفهان تشریف آوردید داشتم.
        و به جرات می تونم بگم که شما یکی از شریف ترین و دلسوزترین آدمهایی بودید که من از نزدیک دیدم و شناختم.
        امیدورام تو ی تمام امورات زندگیتون موفق باشید

چقدر دوست اصفهانی که کلاسش این هفته شروع شد در این فروم زیاد هست!

با اینکه کلاس اخر هفته گذشته از شلوغ ترین کلاس ها بود ولی با آن حال خرابی که صدام در نمی اومد یکی از بهترین کلاس هام بود چون حس کردم هم من دارم انرژی میدم به جمع و هم از جمع انرژی می گیرم.

کلاس خوب بود و ایشالله در دو هفته آتی هم ایشالله خوب پیش بره.....
        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
        https://telegram.me/Cyclicalwaves
        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• اینم تقدیم به استاد
          دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند
          بیخود از شعشعه پرتو ذاتم کردند باده از جام تجلی صفاتم دادند
          چه مبارک سحری بود و چه فرخنده شبی آن شب قدر که این تازه براتم دادند
          بعد از این روی من و آینه وصف جمال که در آن جا خبر از جلوه ذاتم دادند
          من اگر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب مستحق بودم و این.ها به زکاتم دادند
          هاتف آن روز به من مژده این دولت داد که بدان جور و جفا صبر و ثباتم دادند
          این همه شهد و شکر کز سخنم می.ریزد اجر صبریست کز آن شاخ نباتم دادند
          همت حافظ و انفاس سحرخیزان بود که ز بند غم ایام نجاتم دادند
          برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• استاد تبریز کلاس ندارید ؟
            با تشکر از زحمات شما

نظر

• سلام!
              حال همهٔ ما خوب است
              ملالی نیست جز گم شدنِ.گاه به گاهِ خیالی دور،
              که مردم به آن شادمانیِ بی.سبب می.گویند
              با این همه عمری اگر باقی بود
              طوری از کنارِ زندگی می.گذرم
              که نه زانویِ آهویِ بی.جفت بلرزد و
              نه این دلِ ناماندگارِ بی.درمان!

تا یادم نرفته است بنویسم
              حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بود
              می.دانم همیشه حیاط آنجا پر از هوای تازهٔ باز نیامدن است
              اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی
              ببین انعکاس تبسم رویا
              شبیه شمایل شقایق نیست!
              راستی خبرت بدهم
              خواب دیده.ام خانه.ئی خریده.ام
              بی.پرده، بی.پنجره، بی.در، بی.دیوار... هی بخند!
              بی.پرده بگویمت
              چیزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شد
              فردا را به فال نیک خواهم گرفت
              دارد همین لحظه
              یک فوج کبوتر سپید
              از فرازِ کوچهٔ ما می.گذرد
              باد بوی نامهای کسان من می.دهد
              یادت می.آید رفته بودی
              خبر از آرامش آسمان بیاوری!؟
              نه ری.را جان
              نامه.ام باید کوتاه باشد
              ساده باشد
              بی.حرفی از ابهام و آینه،
              از نو برایت می.نویسم
              حال همهٔ ما خوب است
              اما تو باور نکن!
              برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                چقدر دوست اصفهانی که کلاسش این هفته شروع شد در این فروم زیاد هست!

با اینکه کلاس اخر هفته گذشته از شلوغ ترین کلاس ها بود ولی با آن حال خرابی که صدام در نمی اومد یکی از بهترین کلاس هام بود چون حس کردم هم من دارم انرژی میدم به جمع و هم از جمع انرژی می گیرم.

کلاس خوب بود و ایشالله در دو هفته آتی هم ایشالله خوب پیش بره.....
                البته من دوره پیش که تشریف آوردید اصفهان افتخار آشنایی داشتم.
                یه کمی هم روی پیوت پوینت ها با هم کار کردیم(یه اندیکاتور نصفه نیمه واسه متاتریدر 5 نوشتم)
                هرگز نهراسيد از رها کردن خوب براي بدست آوردن عالي جان راکفلر

نظر

• سلام
                  من هم از شاگردای استاد بودم ولی ارادت من به ایشون بیش از یه کلاس و دوره و این حرفاس به جرات میتونم بگم یکی از شریف ترین و با منش ترین و باکمالات ترین انسانهایی هستند که تا بحال دیدم . ناراحتی ایشون هم کاملن منطقیه چرا که اگه ما بطور جنرال این نبودیم الان این ملت به این حال و روز نبود . من خودم واقعن حسرت اینو دارم که بتونم ببینمشون و یا صداشون رو بشنوم . با اینکه من همیشه کل تایم بازار رو تو پیج درد دل بودم و قاطعانه میگم که وجود ایشون برام نعمت بود و مثل ستون تکیه گاه خوشحالم که ایشون این پیج رو بستن تا گستاخان هتاکی نکنن و بیش از این اعصاب این فرشته رو خرد نکنن. تو این 1 سال بار ها و بارها دیدم و شنیدم که چه رفتار و حرکات زشتی از آدما سرمیزد بدون اینکه فکر کنن اصلن کی دعوتشون کرده بود بیان اونجا کی بهشون پیشنهاد داده بود که فلان سهم رو بخرن و اصلن کی بهشون اجازه داده بود از سفره میهمانی طلب مرغ و زعفرون کنن گله از استخون . کدومشون مرام داشتن که موقعی که سود میکردن بیان یه تشکر خشک و خالی بکنن. اصلن نمیدنن وقتی یکی میگه یا حق یعنی چی . جالبه که زمانی که کل بازار منفیه یارو میاد طلب کار میشه که ال و بل . بگذریم
                  من از همینجا به ایشون میگم خیلی ماهی و دوست دارم امیدوارم خودت و خانوادت در پناه حق خوش و خرم باشید و مزد زحماتت رو با سلامتی در سن 100 سالگی بگیری ( اون موقع یاد من باشید )

نظر

• سلام.

استاد باور بفرمایید اینقدر که از پست آخر تاپیک تون ناراحت شدیم از ضررهای این چند وقته نشدیم....
                    .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                      قرار نیست جایی برویم همینجا هستیم با تمام قدرت. تنها اتفاقی که افتاده ان است که بعد از دقیقاً یک سال تاپیک دردل های بورسی رسالتش خاتمه یافت.

فعالیت بورسی متمرکزتر در معامله گر منظم ادامه خواهد یافت جمع یک مقدار کمتر باشد اما حداقل میدانیم که ظرفیت ها تعریف شده است.

مرسی از همه بزرگواران؛

خدانگهدار شما و خانواده تان باشد.
                      نیمای عزیز
                      گلایه از شما که چرا یک دفعه رفتی داخل تاپیکی که دسترسی همه به اون مقدور نیست. یه تاریخ تعیین می کردی. آخه چجوری دلت اومد سرگردونم کنی.
                      گلایه دیگه از دوستی که خیری ندارد حالا شرش گریان ما رو گرفته:
                      وضعیت بازار نرمال نیست هر روز بدتر و بدتر هم می شود اما تجربه من و توصیه ام به همه دوستان این است رمز موفقیت در هر بازاری استقامت در سختی هاست، آرام و صبور باشید
                      شخصیت و دانش نیمای عزیز مورد احترام تمام علاقه مندان به این تاپیک و انجمن است.
                      لطفا از صحبت های تخریبی و ... دوری کنید، طمع و ولع در این بازار شاید دوستان را به سمت تامین سرمایه با سود های غیر عادی برده باشد در این افت توانایی مقاومت را ندارند.
                      یک خانواده یک تیم یک گروه فقط در خوشی ها در کنار هم نیستند توی این روزها باید همدیگر و حمایت کنیم. ارادتمند دوستان و نیمای عزیز

نظر

• جناب .....
                        ناراحتم و متاسف واسه بعضی افراد که نمی دونن هر بالایی پایینی هم داره اینو اگه بازار یادشون نده بالاخره زندگی یادشون میده.واسه اونایی متاسفم که وقتی سود می کنن فکر می کنن خودشون خیلی حالیشونه ولی وقتی ضرر میکنن انگشت اتهامشون به سمت بقیه نشونه میره. مگه کسی مجبورت کرده که بخری؟ اگه خیلی حالیته گزینه های خودتو می خریدی.
                        سرت سلامت نیما جان خودت و خانوادت همیشه در پناه حق سالم و سلامت باشید. همیشه قدر دان زحمات شما هستم.

نظر

• جناب نیمای عزیز جدای از اینکه تحلیلگر و تریدر قابلی هستند شخصیت و منش بسیار بالایی دارند صداقت،خونگرمی وووووو موقعی که صحبت میکنه چون از قلب و دلش صحبت میکنه به دل ادم میشینه صحبتهاش ،کلماتش و تصویرش را با اینکه چند سالی هستش ندیدمش هنوزم ملکه ذهنم شده ادم لذت میبره از همچین فردی با اینکه تو بورس نبودم و نیستم فقط برای حرفهاش ، تفکراتش میرفتم تو تاپیک
                          نیما جان خیلی دوست دارم امیدوارم شادو سرزنده و زندگی بکامتان باشه

نظر

• با سلام
                            من خودم مدیر یه قسمت از یکی سایتهای فعال بورسی هستم
                            اما خداییش اینقدر که وقت برای خودن مطالب تاپیک دردو دلها میزارم برای سایت خودمون نمیزارم
                            چون یه تاپیک واقعا عالیه که توسط یه تیم حرفه ای اداره میشه
                            و هر روز توش کلی چارت و تحلیل خوب میبینم
                            نیما جان کسی به قطاری که در ایستگاه ایستاده،سنگ نمیزنه!همیشه به قطار در حال حرکت سنگ پرتاب میکنن
                            امیدورام تاپیک هرچه زودتر فعال بشه تا ما بتونیم بیشتر از شما یاد بگیریم و از دیدن تحلیلهای عالیت لذت ببریم
                            و در آخر واقعا ازت متشکرم که علم و تجربه ت رو بدون چشم داشت در اختیار ما تازه کارا قرار میدی

نظر

• قدر زر زرگر شناسد ؛ قدر گوهر ، گوهری !

نیما عزیز نیاز به یک اصلاح (استراحت)بعداز یک سال تلاش زیاد(۵موج رسالتش) به انتها موج پنج رسید ، پس تنها باید آرزو کرد که با خیال راحت دوره استراحتش رو انجام بده ، چراکه بعد اصلاح موج جدیدی با انرژی بیشتری درجای دیگری شکوفاه خواهد شد.
                              یا علی مدد
                              WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                              account demo

نظر

• سلام
                                نیما جان برای فرصت مطالعاتی رفته بودم ایران نبودم.باور کن امروز که اومدم ایران و اومدم اخرین پیج دردودلهای بورسی و باز کردم انقدر داغون شدم که حد نداشت.خیلی بهم ریختم میدونم غیر زحمت این تاپیک هیچ چیز برات نداشت ولی هنوز حدود 200 نفر منتظرتن.نامردا یی هستن که چشم دیدن این تاپیک و ندارن که عین شبه حقوقی عمل میکنن.استادیک کلام بگیم نمیتونیم دوری شمارو تحمل کنیم.استاد .........

نظر

پردازش ...
                                X