اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

قدر دانی از استاد جناب آقای آزا دی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

جناب آزادی واقعا ازتون تشکر می کنم که تجربیات چند سالتونو رایگان در اختیارمون قرار دادین. امید که روزی تریدرهای ایرانی هم حرفی برای گفتن داشته باشن و یک سرو گردن بالاتر از دیگر کشورها باشن

نظر

نه تنها سعی میکنم دانش بازار را از استاد فرا بگیرم ،

بلکه سعی میکنم مرامش را نیز بیاموزم .

بی ادعا . ساده . پاک
      مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

نوشته اصلی توسط م.شکیبا نمایش پست ها
        با سلام
        قبلا کتاب های جناب ازادی رو تهیه و مطالعه کرده بودم .
        ولی تا به حال فرصت نشده بود فایل های مالتی مدیای جناب ازادی رو دانلود کنم . چون اخر فرصت استفاده از اشتراک اینترنتم بود دیدم مقداری از ترافیک مصرفی ام
        باقی مونده، رفتم و فایل های جناب ازادی رو دانلود کردم . یه دونه اش رو باز کردم دیدم واقعا باید به ایشون دست مریزاد و خدا قوت گفت . و چنان برام لذت بخش بود که با این که بسیار خسته بودم چندتا از اونها رو دیدم . ممنون
        جناب ازادی خسته نباشید .
        براتون بهترین ها رو ارزو می کنم .
        سلامت و پایدار باشید .
        سلام لینک این فایل های مولتی مدیا که گفتینو میتونین اینجا بذارین؟

نظر

استاد سن وسالی ازمون گذشته 7-8 سالی ترید میکنم یه طوری به شغلم مربوطه علاقه ام به فارکس بعد از یک سری چیزها که اصلش خانواده است حد و مرزی نداره .پیپهایی که ازش گرفتم
          همیشه از روی تجربه ام بوده عین رانندگیم (مثل اینکه باید برم دوباره ایین نامه رو بخونم).کتابها و پستهاتون را خوندم (باز باید خوند) خیلی هاشو بلد بودم ولی اصلا دقت نمیکردم بحث زمان جدید
          بود برام چقدر هم پر محتوا هنوز کار داره تا مسلط شم .دو هفته ای است چقدر راحت ترید میکنم قبلا این پیپها رو مثل اینکه از دهان شیر میکشیدم بیرون ولی حالا میبینم چقدر دستش برام رو
          شده.تا حالا که حریفم نبوده وای از این به بعد البته نگران نباشید مراقب هستم .خلاصه اینکه خلی خیلی از شما نیما ازادی عزیز از بروکر pcm ازکلیه مدیران انجمنها از کاربران فعال و از همه اعضا
          تشکر میکنم امیدوارم همیشه موفق و سر بلند باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
            نه تنها سعی میکنم دانش بازار را از استاد فرا بگیرم ،

بلکه سعی میکنم مرامش را نیز بیاموزم .

بی ادعا . ساده . پاک
            با سپاس فراوان از استاد آزادی صد افسوس که شانس بهره بردن از کلاسهای شما را نداشتم
            ولی دارم میبینم که روش خوب خودتون رو گسترش دادید و اساتید گرانقدری پرورش داده اید

استاد bulkowski عزیز! بر اساس تجربه ای که از کلاس شما داشتم
            باید بگم
            در پیروی از مرامی که فرمودید واقعا موفق هستید

بی ادعا . ساده . پاک

از مدیران پرسپولیس هم سپاسگزارم
            پیروز باشید
            دارم یادمیگیرم

1- فارکس اقیانوس موقعیتاس موقعیت زیاده جوگیرنشو
            2- اگه موقعیت بدگرفتی توضرری باموقعیتای عجولانه کاروخرابترنکن
            3- آرامش در تریدری
            4- اگه به موقعیت دیررسیدی ولش کن موقعیت خوب بازم هست
            5- اگه کسی سیگنال داد تاصددرصدمطمئن نشدی نگیر با فکر خودت موقعیت بگیرمسئولیتش باخودته
            6- بادقت موقعیتوانتخاب کن بعدش اصلانترس
            7- گزارش سودوضررتوداشته باش سودتوگرفتی زیادطمع نکن
            8- روزایی که بازاررونددرست حسابی نداره ترید نکن سرمایه تو حفظ کنی بردی
            9- هیچوقت پابرهنه نپروسط بازاربراهرموقعیت جدیدیاخوب فکرکن یااصلانگیر
            10-درمدیریت سرمایه سختگیرباش
            11- اگه دیروز خیلی ضرر کردی امروز حق نداری تو فکر جبرانش باشی فقط اجازه داری مثل روزای دیگه کارتو بکنی
            12- عاشق فشردن کلیدهای آبی و قرمز نباش
            13- با روحیه ی بد ترید نکن
            14- خودتو گول نزن
            15- جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته
            16- ماجرا جویی و آزمون و خطا نکن
            17- هیچ وقت الکی ریسک نکن، بدتر از اون همزمان چندتا ریسک الکی نکن

نظر

مرسي استاد

نظر

من هم مثل همه دوستان کمال تشکر را دارم

نظر

سلام بر استاد و تشکر از عشق شما به تدریس

نظر

تشکر مجدد از استاد

یا ذَالجَلالِ وَ الِاکرامِ

با سلام خدمت دوستان عزیز و بخصوص استاد عزیزم آقای نیما آزادی
                    با نوشتن یک یا چند جمله نمی توان از زحماتی که برای دوستان میکشید قدردانی کرد ولی همین را بگویم که همیشه در قلبهای ما ماندگار شدید و ان شا الله ثمره آن ایرانی آباد و انسانهایی متفکر خواهد بود . ان شا الله
                    تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

واقعا نمیدونم چطور باید از این برزگ منشی آقای آزادی تشکر کنم.فقط میتونم بگم خیلی ممنون استاد

نظر

من نميدونم چي بگم چون همه خوبي هاي اقاي ازادي رو گفتند وهمه ميدونند ايشون بهترينند من فقط ميتونم با كلمه نا چيز متشكرم استاد تشكر كنم همين وبس

استاد متشكريم

نظر

سلام من هم فقط می تونم اینجا یک تشکر خشک و خالی داشته باشم . چون محبت ایشون خیلی بالاتر از این چند کلمه است

نظر

سلام و خسته نباشید خدمت همگی بخصوص جناب آزادی عزیز که همیشه از مطالب پر بار ایشون استفاده کردیم

مرسی موفق باشید
                            ویرایش توسط ice_metal2007 : https://www.traderha.com/member/4153-ice_metal2007 در ساعت 11-20-2012, 09:01 PM

نظر

من هم تشکر می کنم ازات نیما آزادی عزیز بابت تمام این سالها که پس از آشنایی با شما و آواتاری که از شما دیدم (مرد مسن عینکی با ریش سفید که مشغول نوشتن بود و بسیار روی من تاثیر گذار بود!!!) در کلاس های درست توی فروم های مختلف آموختم. هیچ وقت نتونستم زمانی که شما آنلاین کلاس ها رو پیش می بردی باشم و ازتون تشکر کنم، ولی به قول یکی از دوستان همیشه ماندگار شدید در ذهن و دل فارکس کار ها و بورس کارهای ایرانی.
                              تشکر ویژه ای هم دارم ازت به خاطر 2 تا کتاب ارزشمندت که بعد از خرید و مطالعه چندین و چند بارشون باعث تغییر دید و تفسیر من از بازار شدند.
                              امیدوارم روزی بتونم با شما دیداری از نزدیک داشته باشم...

سالم و موفق باشید....

نظر

استاد بزرگوار جناب آقای آزادی

امروز من 30 پست زدم و عضو شدم.سی و یکمین پست رو میخوام تنها تشکر کنم از شما و بگم که از پست یک تا آخرین پستی که بزنم،به پشتوانه

مط
                                البی هست که از شما یاد گرفتم و دارم یاد می گیرم.

استاد،هرگز و ب
                                ا هیچ راهی نمیتونم ازتون تشکر کنم.

دستتونو میبوسم.دستمو گرفتید،خدا دستتونو بگیره

با تقدیم احترام

علیرضا هنجنی

«میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

پردازش ...
                                X