اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اولین دوره مسابقات آموزشی (روی حساب های نمایشی)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط paradise نمایش پست ها
    سلام
    از امروز ظهر سرور مسابقات به نظر بسیار سنگین عمل میکند. با ریزش شدید یورو پلتفروم من تقریبا هنگ کرد . نه پوزیشنی رو میتونستم باز کنم و نه ببندم. هیچی دیگه نابود کرد اکانتم رو !!!
    فقط نشسته بودم و کال شدنم را باحسرت میدیم و موس هیچ کاری به پلتفرم من نداشت!!!

جهت اطلاع کار های زیر راهم انجام دادم اما فرقی نکرد.
    1- همه پلتفرم های اضافی را بستم.
    2- سیستم را ریست کردم.
    3- فقط پلتفرم مسابقه را باز کردم.
    4- پهنای باند اینترنتم 512 است!!! و سرعت هم امروز مشکلی نداشت.
    5- سیستم من لپتاپ است. ویندوز 7
    6- پلتفرم ecn محشر است!
    7- مرتب ارتباط من باپلتفرم قطع و وصل می شود. تقریبا در 3 دقیقه1 بار !!!

مشکل کجاست؟

قابل توجه دوستان که روی همین پلتفرم در دوبی و دیگر کشورها بدون حتی 1 ثانیه مشکل روی همین سرور کار میکنند و تیم اردردسک مسلما اگر کوچک ترین مشکلی از سرور باشد زودتر از ما متوجه میشوند.

متاسفانه مشکل از خود ایران است و ربطی به سرور یا پلتفرم ندارد.وقتی که پورت 443 یا دیگر پورت ها توسط مخابرات یا آی اس پی ها به دلایل مختلف که بحث آن خارج از حوزه ما است محدود شود این مسئله با هر سرعتی رخ خواهد داد و ربطی به سرعت اینترنت ندارد.

من همیشه این مثال رو زده ام که کانال آبی که در آن اب، سرعت بسیار زیاد دارد را وقتی میخواهند از کانال کوچک تری عبور دهند و درواقع شریان اصلی را تنگ کنند اب به درستی عبور نخواهد کرد و این مصداق تنگ شدن دروازه اصلی است برای چک شدن دیتا هست و ربطی به سرعت اینترنت ندارد.در واقع این یک مسئله کلی هست و خود من به شخصه به پلتفرم هایی که با وجود محدودیت پورت 443 بدون مشکل در ایران کار میکنند بیشتر شک میکنم!

از دوستان عزیز بارها خواهش کرده ام که بروکر یا پلتفرم رو با موارد دیگر که مکان سرور یا نوع دریافت دیتای آن مشخص نیست مقایسه نکنند (چه معتبر چه غیر معتبر ) چون این مقایسه از پایه غلط است.

علاوه بر اینکه وجود استاپ لاس و تیک پروفیت همیشه در ترید ها امری ضروری است دوستان می توانند از بعضی راه حل های پیشنهادی در این پست استفاده کنند:

http://pcmbrokers.org/forum/showthread.php/1430

امروز یورو-یو اس دی سقوط سنگینی داشت امیدوارم که شما هم بتونید به زودی ضررتون رو جبران کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط pcm نمایش پست ها
      قابل توجه دوستان که روی همین پلتفرم در دوبی و دیگر کشورها بدون حتی 1 ثانیه مشکل روی همین سرور کار میکنند و تیم اردردسک مسلما اگر کوچک ترین مشکلی از سرور باشد زودتر از ما متوجه میشوند.

متاسفانه مشکل از خود ایران است و ربطی به سرور یا پلتفرم ندارد.وقتی که پورت 443 یا دیگر پورت ها توسط مخابرات یا آی اس پی ها به دلایل مختلف که بحث آن خارج از حوزه ما است محدود شود این مسئله با هر سرعتی رخ خواهد داد و ربطی به سرعت اینترنت ندارد.

من همیشه این مثال رو زده ام که کانال آبی که در آن اب، سرعت بسیار زیاد دارد را وقتی میخواهند از کانال کوچک تری عبور دهند و درواقع شریان اصلی را تنگ کنند اب به درستی عبور نخواهد کرد و این مصداق تنگ شدن دروازه اصلی است برای چک شدن دیتا هست و ربطی به سرعت اینترنت ندارد.در واقع این یک مسئله کلی هست و خود من به شخصه به پلتفرم هایی که با وجود محدودیت پورت 443 بدون مشکل در ایران کار میکنند بیشتر شک میکنم!

از دوستان عزیز بارها خواهش کرده ام که بروکر یا پلتفرم رو با موارد دیگر که مکان سرور یا نوع دریافت دیتای آن مشخص نیست مقایسه نکنند (چه معتبر چه غیر معتبر ) چون این مقایسه از پایه غلط است.

علاوه بر اینکه وجود استاپ لاس و تیک پروفیت همیشه در ترید ها امری ضروری است دوستان می توانند از بعضی راه حل های پیشنهادی در این پست استفاده کنند:

http://pcmbrokers.org/forum/showthread.php/1430

امیدوارم که شما هم بتونید به زودی ضررتون رو جبران کنید
      با سلام
      ممنون از توضیحتون
      اما باید خدمت شما عرض کنم تمام پلتفرم هایی که من استفاده کرده ام از پورت 443 استفاده میکنند. اصولا اکثر قریب به اتفاق پلتفرم های mt از 443 استفاده میکنند. من تا امروز ظهر همچین مشکلی نداشتم. سوالم این است که با توجه به اینکه شما از دبی به سرور متصل میشوید شاید چنین مشکلی نداشته باشید آیا دوستانی که از ایران به سرور وصل میشوند هم امروز این مشکل را داشته اند؟؟ این به من کمک میکنه که بفهمم مشکلم از ارتباط با سرور است یا از سیستمم.
      !!! Stupid Questions are better than Stupid mistakes

فا ر کس ، جنگ و دیگر هیچ !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط paradise نمایش پست ها
        با سلام
        ممنون از توضیحتون
        اما باید خدمت شما عرض کنم تمام پلتفرم هایی که من استفاده کرده ام از پورت 443 استفاده میکنند. اصولا اکثر قریب به اتفاق پلتفرم های mt از 443 استفاده میکنند. من تا امروز ظهر همچین مشکلی نداشتم. سوالم این است که با توجه به اینکه شما از دبی به سرور متصل میشوید شاید چنین مشکلی نداشته باشید آیا دوستانی که از ایران به سرور وصل میشوند هم امروز این مشکل را داشته اند؟؟ این به من کمک میکنه که بفهمم مشکلم از ارتباط با سرور است یا از سیستمم.
        بله تمامی متا تریدرها از پورت 443 استفاده میکنند و این پورت چون پورت رد بدل کردن داده های رمز نکاری شده است در ایران محدودیت دوره ای دارد که ممکن است توسط ای اس پی شما هم حتی ایجاد شود.در دوبی چنین محدودیتی نیست.

من خودم در ایران هستم و امروز روی سقوط یورو دلار هم پای سیستم بودم و مشکلی نبود .ولی به هر حال این مشکل اینترنت ایران قابل اجتناب نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
          با درود وخسته نباشید خدمت مدیران
          پیشنهادی داشتم مبنی بر اینکه برگزاری این مسابقات برای بالا بردن مهارت افراد هست ومن شخصا توی این 2 هفته کلی چیز یاد گرفتم
          پیشنهاد میکنم برای اینکه مسابقه همچنان داغ دنبال بشه وما تازه کارها هم بتونیم ادامه بدیم(خودم هنوز کال نشدم) واحتمالا تعداد زیادی از افراد کال مارجین شدن پیشنهاد میکنم چون این مسابقه 3 ماه است در پایان هر ماه به حساب تمام افراد شرکت کننده 2000$ ریخته بشه تا اونهایی هم که کال مارجین میشن بتونن توی مسابقه بمونن و ما بتونیم توی این 3 ماه کلی چیز یاد بگیریم ممنونم ازتون
          با سلام خدمت شما

من پیشنهاد شما را مطرح کردم ولی با توجه به اینکه در 1 ماه پرفورمنس هیچ اکانتی به درستی مشخص نمی شود .نمونه اش سود های نجومی که ممکن است در 1 ماه ایجاد شود بنابراین پیوسته بودن مسابقات امری ضروری است تا بتوان درست تر تشخیص داد که افراد روند کاریشون به چه صورت بوده است.اصولا برای تشخیص یک پرفورمنس کاری مناسب کمتر از 6 ماه نمی توان در نظر گرفت ولی خوب مسابقه 6 ماهه هم خشته کننده میشه

انشاله بعد از این دوره مسابقات متنوع تری برای دوستان فراهم خواهیم کرد از جمله مسابقات ترید اتوماتیک

نظر

• با سلام :

ای کاش سیستم بنده هم دچار مشکل میشد که استاپ را جابجا نکنم و حساب اینقدر افت نکند (راستی نفر پائین تر از 200 هم داریم)

صرف نظر از شوخی پلتفرم بنده مشکلی نداشت .
            با تشکر
            زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• ارادتمند

با عرض سلام ادب و احترام:

دوستان امیدوارم خسته نشده باشید چون امروز یه روز کاری سنگین براتون هست...
              عزیزان امیدوارم حواستون به اخبار امروز باشه هم Unemployment Rate امریکا اعلام می شه هم کانادا و در کنارشون NFP امریکا هم هست.
              اگر از اکثر تریدر ها بپرسید میگن NFP مهمترین خبر ماه هستش ولی تجربه بهم ثابت کرده Unemployment Rate از NFP مهمتره.
              از اونجایی که ماه پیش مقدار Unemployment Rate از 8.1 به 8.2 رسید بعید می دونم این ماه بالا تر بره
              با ریزش دیروز که باعث تاچ شدن یکی از نقاط مهم ساپورت در تایم هفتگی EUR/USD شد که خوب دیدید EUR حتی قدرت این رو نداشت که در زمان اصلاح روند تا یک سوم روند برگرده وتنها تا اولین نقطه رزیستنس در تایمهای پایین تر رو تاچ کرد و امروزم که اخبارش ترکوند بعید می دونم امروز روند سعودی داشته باشه البته همه چیز به نتایج اخبار بستگی داره.
              اخبار

امیدوارم روز پر پیپی داشته باشید

نظر

• از تقویم اقتصادی زیر هم می توانید استفاده کنید :

http://pcmbrokers.org/fa/مباحث-تحقیقاتی/جدید-ترین-اخبار-تحلیلی-و-اقتصادی-بازار.html

نظر

• ممنونم من نمی دونستم سایت تقویم اقتصادی داره

نظر

• کاربر bay تا ساعت 4:59 با اختلاف در صدر بود و در مدت کمتر از دو دقیقه (5:01) از لیست حذف شد!!! فکر کنم ایشون با یک ترید بسیار سنگین بر روی خبر ساعت 5 از مسابقه حذف شده اند! حدس می زنم معامله ای حداقل 10 لاتی گرفتند( شاید هم 20 لاتی)!
                    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 07-06-2012, 05:20 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
                      کاربر bay تا ساعت 4:59 با اختلاف در صدر بود و در مدت کمتر از دو دقیقه (5:01) از لیست حذف شد!!! فکر کنم ایشون با یک ترید بسیار سنگین بر روی خبر ساعت 5 از مسابقه حذف شده اند! حدس می زنم معامله ای 10 لاتی گرفتند!
                      جدا حذف شد من که باور نمیکنم احتمالا اگر حذف شده باشه که من هنوز باور نمیکنم (براش دلیل هم دارم و اون تعداد زیاد معاملاتش بدون اشتباه) حذف تاکتیکی بوده و خواهش میکنم ازش که بیاد وبگه که کی بوده و چطور معامله میکنه واگه خذف شده چطوری این اتفاق افتاده از اقای زمانی هم میخوام معاملاتشو تحلیل کنه مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
                        جدا حذف شد من که باور نمیکنم احتمالا اگر حذف شده باشه که من هنوز باور نمیکنم (براش دلیل هم دارم و اون تعداد زیاد معاملاتش بدون اشتباه) حذف تاکتیکی بوده و خواهش میکنم ازش که بیاد وبگه که کی بوده و چطور معامله میکنه واگه خذف شده چطوری این اتفاق افتاده از اقای زمانی هم میخوام معاملاتشو تحلیل کنه مرسی
                        همیشه یادتون باشه که استیتمنت کسانی که استاپ نمی گذارند نزول نداره همش سبزه! چون اینقدر صبر می کنند تا پوزیشن وارد محدوده مثبت بشه و اون رو می بندند و خب نوساناتی که تریدرهای واقعی روی حسابهایشان دارند رو اونها ندارند. اما همیشه بازی به نفع اونها نیست و دیر یا زود یک تحلیل در خطا، کل حساب رو سوخت می کنه. بنابراین هیچ وقت گول پوریشن های متعدد مثبت رو نخورید و بدونید یک جای کار ایراد داره.

بهترین استیتمنت ها مال کسانی هست که از هر 10 پوزیشنشون، حداقل 4 تاش رو استاپ می خورند. چون بیانگر این موضوع هست که طرف هم تارگت داره و هم استاپ. این رو همیشه یادتون باشه.

کاش دوستان یاد می گرفتند که باید در بسیاری از پوزیشن های این بازار استاپ خورد و اگر نخورند یک جای سیستم تریدشون ایراد داره.

ارادتمند- بهزاد
                        ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 07-06-2012, 05:36 PM

نظر

• اقا بهزاد
                          دارم مجموعه صحبت از پست جمع ميکنم و حدود 1 الي 2 ساعت ديگه اماده ميشه. ( لينک / تاريخ / ساعت)
                          بخونيد خالي از لطف نيست.

شايد گفته شما عوض شود.

با احترام
                          محمد نبي زماني
                          لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

• سلام این نام کاربری 251360 غیر فعال است .به بخش پشتیبانی هم ایمیل فرستادم اماجوابی دریافت نکردم. هرچند میدونم که نباید اینجا پست میزدم.ببخشید مرسی
                            ویرایش توسط PCM bai : https://www.traderha.com/ در ساعت 07-06-2012, 07:42 PM

نظر

• عملکرد یوزر Farid Nassiri هم مشابه یوزر Bay هست. 328 ترید در 13 روز!
                              کمی شک بر انگیزه که دو نفر کاملا مثل یکدیگر ترید کنند!
                              جالب تر اینجاست که دیروز بالانسشون 2977.78 بود که امروز با این سرعت شد 31413.58 !

نظر

• نوشته اصلی توسط Hossein1 نمایش پست ها
                                عملکرد یوزر Farid Nassiri هم مشابه یوزر Bay هست. 328 ترید در 13 روز!
                                کمی شک بر انگیزه که دو نفر کاملا مثل یکدیگر ترید کنند!
                                جالب تر اینجاست که دیروز بالانسشون 2977.78 بود که امروز با این سرعت شد 31413.58 !

مگه همون bay نیست فک کردم نامش رو عوض کرد

اگه نه پس کاربر bay کجا رفته در لیست 10 نفر نیست

نظر

پردازش ...
                                X