اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مسابقه ستاره بهاری پی سی ام

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط مسعود.ج نمایش پست ها
    خیلی خوشحالم که در این موقعیت و فرصت قرار گرفتم بروکر خودش مسابقه گذاشته و خودش هم فروم به این پرباری از تحلیل و سیگنال داره حتی کسی هم که خودش نخواد تحلیل کنه و سیگنالی نداشته باشه میتونه از همین فروم برای معاملات خودش استفاده کنه
    منم حدودا همین دیدگاه را دارم ببینید همین امروز به عنوان نمونه چنتا تحلیل از جفت ارزهای مختلف تو فروم قرار گرفت که یکی از دیگری کاملتر و بهتر بودند هرچند که این تاپیک محلی برای تشکر از دوستانی که تحلیل های خودشونو منتشر میکنند نیست ولی هم از ایشان تشکر میکنم و هم از pcm که چنین محیط حرفه ای و مفیدی را ایجاد کرده.

در واقع این یک مسابقه مثل بقیه بروکر ها نیست که هیچ امکانی برای موفقیت یوزر های خودشون فراهم نمیکنن. بلکه برعکس pcm اول زمینه سود کردن و موفقیت مشتریان خودشو فراهم کرده و بعد مسابقه ترتیب میده

نظر

میزان بالای استقبالی که از مسابقه شده و تعداد زیادی برای شرکت در آن اعلام آمادگی کردند نشان میده که خدا راشکر تعداد زیادی از تریدر ها در شرایط خوبی از کسب سود از معاملات خودشون هستند و یا حداقل خودشون را در مسیر موفقیت میبینند
      خوشحالم که چنین جو مثبتی در تریدر ها به وجود اومده و به مارکت فرا تر از سود معاملات خود نگاه میکنند و در مسابقات شرکت میکنند

نظر

نوشته اصلی توسط fxfx نمایش پست ها
        میزان بالای استقبالی که از مسابقه شده و تعداد زیادی برای شرکت در آن اعلام آمادگی کردند نشان میده که خدا راشکر تعداد زیادی از تریدر ها در شرایط خوبی از کسب سود از معاملات خودشون هستند و یا حداقل خودشون را در مسیر موفقیت میبینند
        خوشحالم که چنین جو مثبتی در تریدر ها به وجود اومده و به مارکت فرا تر از سود معاملات خود نگاه میکنند و در مسابقات شرکت میکنند
        سلام
        در تایید صحبت شما عرض کنم که دیروز یه پستی توی فیس بوک دیدم که کمی جای تامل و همچنین افتخار داشت و اون این بود که درش نوشته شده بود همیشه در صدر جدول برندگان مسابقات ف*ارکس نام حداقل یک ایرانی به چشم میخوره و این نشان از سطح مهارت و یا آگاهی این هموطنان در معاملات داره

حالا ما اینجا یک مسابقه داریم که بیشتر شرکت کنندگان اون شاید ایرانی باشند و با توجه به شرایط و قوانین خوب و واقعی که داره یک رقابت تنگاتنگی شکل میگیره. پس ارزش چنین ماسابقه ای که هم شرایط و قوانین عالی داره و هم از جامعه ای بیشتر درش حضور دارند که همیشه نامشون در صدر جدول برندگان مسابقه بوده خیلی بالا هست و چالشی برای تریدر ها خواهد بود

نظر

سلام خدمت دوستان
          اگه میشه راهنمایی کنید بهترین راهی که میتونم موجودی حساب ریل را به حساب مسابقه که برگزار میشه انتقال دهم
          با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط mojtaba56 نمایش پست ها
            سلام خدمت دوستان
            اگه میشه راهنمایی کنید بهترین راهی که میتونم موجودی حساب ریل را به حساب مسابقه که برگزار میشه انتقال دهم
            با تشکر
            سلام

در ابتدا بابت حسن توجه جنابعالی سپاسگذارم، همانگونه که در پستهای قبلی هم به آن اشاره شد این امر میسر نمی باشد و امکان انتقال وجه از یک حساب دیگر به حساب مسابقه ای وجود ندارد.
            برای شارژ حساب مسابقه ای خود می بایست فقط از طریق واریز بانکی یا الکترونیکی اقدام فرمایید.
            لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

سلام
              اگه ممکنه لیستی از تریدرهایی که تا این لحظه در مسابقه شرکت کرده اند رو در تاپیک قرار بدهید.
              با تشکر
              گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

نظر

درخواست جناب ایران تریدر درخواست من هم هست لطفا یه آماری از شرکت کنندگان و وضعیت شارژ حساب آنها ارائه نمایید(چند نفر شرکت کردند و چند نفر از آنها حساب را تا الان شارژ کردند)

دیگه اینکه در طول مسابقه نتایج به چه صورتی اعلام می شود؟ لحظه ای یا ساعتی یا روزانه یا ...

در لیست رتیه بندی شرکت کننده گان بر چه اساسی معرفی خواهند شد؟ نام اصلی شان؟ یا شماره حساب؟ یا نام کاربری ؟

نظر

سلام

این امکان وجود دارد که به صورت آنلاین و لحظه ای تمام علاقه مندان بتوانند لیست 10 شرکت کننده برتر را با مشخصات اکویتی و وبالانس مشاهده فرمایند و همچنین هر شرکت کننده میتواند از طریق کابین تریدری خود رتبه خود را مشاهده نموده و با جزئیات یاد شده با دیگر شرکت کنندگان مقایسه نماید.
                  همچنین انتخاب این که هر شرکت کننده با نام اصلی و یا نام مستعار در لیست معرفی گردد بنا به تصمیم خود شخص میباشد که در لحظه افتتاح حساب مشخص مینماید.

نظر

سلام دوستان من تو کابین برای مسابقه ثبت نام کردم ولی هنوز پولی حواله نکردم اگه اول هفته جاری از طریق بانک حواله بفرستم به مسابقه می رسم یا نه؟

نظر

با سلام و خسته نباشید , من تا حالا حساب رییل با بروکر PCM نداشتم , به دلیل این مسابقه حساب باز کردم و شارژ انجام دادم ( سرعت شارژ عالی بود ) ولی یه چیزی برام خیلی عجیبه , چرا انقدر اسپریدتون بالاست ؟ NZD/USD تقریبا 7pip و سایر جفت ارزها هم کم نیست ...
                      خلاصه حالا مسابقس شرایط برا همه یکسان ِ ولی امیدوارم در آینده اسپرید رو کاهش بدین که بشه آدم به کارگزاری که انقدر چیزای دگش خوبه جای ویژه تری اختصاص بده .
                      با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط mojtaba56 نمایش پست ها
                        سلام دوستان من تو کابین برای مسابقه ثبت نام کردم ولی هنوز پولی حواله نکردم اگه اول هفته جاری از طریق بانک حواله بفرستم به مسابقه می رسم یا نه؟
                        سلام

از حسن توجه جنابعالی و شرکت در مسابقه سپاسگذارم، هیچ گونه محدودیتی در زمان واریز وجه وجود ندارد و تا زمانی که در مدت زمان اعلام شده واریز نمایید، قابل قبول است.

نظر

نوشته اصلی توسط armia نمایش پست ها
                          با سلام و خسته نباشید , من تا حالا حساب رییل با بروکر PCM نداشتم , به دلیل این مسابقه حساب باز کردم و شارژ انجام دادم ( سرعت شارژ عالی بود ) ولی یه چیزی برام خیلی عجیبه , چرا انقدر اسپریدتون بالاست ؟ NZD/USD تقریبا 7pip و سایر جفت ارزها هم کم نیست ...
                          خلاصه حالا مسابقس شرایط برا همه یکسان ِ ولی امیدوارم در آینده اسپرید رو کاهش بدین که بشه آدم به کارگزاری که انقدر چیزای دگش خوبه جای ویژه تری اختصاص بده .
                          با تشکر
                          سلام
                          در ابتدا از حسن انتخاب و توجه جنابعالی به بروکرpcm سپاسگذاریم. شاید این مقدار اسپرد به خاطر ساعات پایاینی بازار بوده چون در این ساعات حجم معاملات کم شده و درنتیجه اسپرد ها افزایش می یابند. همچنین در حاسبهای رده بالاتر مثلا مینی و الیت میزان اسپرد بسیار پایین هست. مثلا در حساب الیت میزان ریبیت در ارزهای اصلی کمتر از 1 پیپ هستند.

نظر

با تشکر از این مسابقه
                            ممکنه لینک 10 نفر برتر مسابقه را اینجا قرار بدید؟

نظر

با سلام میتونم فردا یا پس فردا حساب مسابقه را شارژ کنم ؟ موقع شارژ حساب سه تا حساب بانکی هست چطور میتونم از بانک دیگه به (بانک سامان ) شماره حساب این بانکها واریز کنم؟

نظر

سلام

احتراما بدینوسیله به اطلاع کلیه علاقه مندان به شرکت در مسابقه ستاره بهاری که از طرف پی سی ام بروکرز برگذار میگردد می رسانیم که با توجه به ثبت نام تعداد انبوه هموطنان گرامی و سیل عظیم ثبت نام های جدید که در چند روز اخیر به ثبت رسیده اند، به مدت یک هفته ثبت نام در مسابقه برای علاقه مندان عزیز تمدید گردید و هموطنان گرامی می توانند تا تاریخ 26 آپریل 2015 اقدام به ثبت نام نمایند.
                                همچنین از تمامی شرکت کنندگان گرامی که با حضور خود در این مسابقه مایه دلگرمی ما خدمتگذاران شده اند کمال تشکر را داریم و برای تک تک عزیزان موفقیت و پیروزی آرزو داریم. امید است در دوره های بعدی نیز با توجه به تعداد کثیر شرکت کنندگان، جوایز هم گسترده تر شوند تا با توجه به تعداد شرکت کنندگان تعداد بیشتری به کسب جوایز نائل گردند.

با تشکر و احترام

نظر

پردازش ...
                                X