اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مسابقه ستاره بهاری پی سی ام

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با تشکر از شما دوست عزیز. نظر شما کاملا محترمه ولی این شرایطی هست که پی سی ام بروکر برای این مسابقه اعلاک کرده و اون هم جوایزش. حال از دوستان افرادی که مایل هستند شرکت میکنند و دوستانی که مایل نباشند مجاب نیستند ولی شرایط مسابقه رو ما نمیتونیم به شرکت تحمیل کنیم. مسابقه هست و جایزه نقدی میده بروکر (بروکرهای دیگه جایزه نقدی نمیدن) و همونطور که دوستمون اشاره کردند شرایطش آسون نیست. باز هم ممنون از اظهار نظر شما.

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
    به نظر من بروكر بايد تشويق كنه به مديريت سرمايه تريدرها رو چون سود و ضرر تريدر تاثيري در بروكر نداره
    پس بهتره بالاترين درصد سود در ماه ملاك قرار بگيره و درادان بالاي ٣٠ درصد از دور مسابقه خارج بشه

نظر

در مسابقه Drawdown هم تاثیر داره

نظر

نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
        بنده خودم سایت و فروشگاه اینترنتی دارم میدونم راه اندازی یه وب سایت و نگه داری اون چه هزینه هائی داره و چقدر از وقت آدم در روز میگیره. از دوستان خواهشم می کنم کمی قدرشناس باشن و از محیط گرم و صمیمی که در این فروم ایجاد شده استفاده ببرن.
        واقعا بعضی وقت ها به لحن نوشته های بعضی از دوستان که نگاه میکنم فکر میکنم حتما دارن آبونمان پرداخت می کنن که اینقدر طلب کارن.
        بی شک کسانی که تو این فروم نوشته های تند و حمله ای دارن(نه انتقاد سازنده) کسانی هستند که متاسفانه در این بازار چیزی جز ضرر کسب نکردند!!
        به امید موفقیت همه دوستان
        سیدی جان باهات موافقم
        ولی جان من اسم آبونمان را نیارید که همینمونم مونده اینجا را پولیش کنن
        ماشالا با این برخورد و جو سازی های الکی و به قول شما نوشته های حمله ای که بعضیا میکنن این کارم اگه بشه زبونم لال دور از انتظار نیست چون اینجوری دیگه کسایی که واقعا نیت پاک دارن وارد نمیشن و جو سالم میشه
        اینم قبول دارم که اینا همش از اثرات ضرر کردن تو بازار هست نمونش نگاه کنید همین آقای جبلعاملی چهارتا حرف زد که هیچکس براشون جواب نداشت واقعا اگه همه همینطور نگاه میکردیم به اطرافمون چقدر موفق میبودیم جالب اینه که انگار اصلا کسی حتی توجه هم به پستشون نکرده

نظر

نوشته اصلی توسط mojtaba56 نمایش پست ها
          در مسابقه Drawdown هم تاثیر داره
          بله جناب مجتبی. در کل طول مسابقه نباید Drawdown به 75% رسیده باشد. اگر این شرط مهیا نشود هرچند که حساب شما از 20% هم بیشتر رشد کرده باشد ولی جزء برندگان نخواهید بود.
          لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

با یک کم چاشنی شانس 2-3 برابر دراوداون میشه سود گرفت در یک ماه ولی تضمینی نداره. من دیدم که آخرش هیچکس 20% سود نکرده بوده و بروکر به میل خودش بهشون جایزه داده. چون به هر حال قصد بروکر از انجام مسابقه تشویق تریدرها به ترید بیشتر هست که مساوی با درآمد بیشتر برای بروکره. البته بعضا تریدر خوب هم با این سیستم شکار میکنند و میبرند طرف خودشون.

با درود
            دوستانی که تجربه دارن یا میدونند معمولا تو این مسابقات نفرات اول چند درصد بازدهی دارند

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
              بله جناب مجتبی. در کل طول مسابقه نباید Drawdown به 75% رسیده باشد. اگر این شرط مهیا نشود هرچند که حساب شما از 20% هم بیشتر رشد کرده باشد ولی جزء برندگان نخواهید بود.
              با امید موفقیت برای همه دوستان
              میشه کمی در مورد Drawdown توضیح بدید چطور میشه هم سود کرد هم Drawdown پایین 75% داشت

نظر

با امید موفقیت برای همه دوستان
                میشه کمی در مورد Drawdown توضیح بدید چطور میشه هم سود کرد هم Drawdown پایین 75% داشت
                این موضوع وابستگی کامل به هر سیستم معاملاتی دارد، در هر سیستم معاملاتی مشخصا این مورد متفاوت می باشد و میبایست برای این امر سیستم معاملاتی مناسب در اختیار داشته باشید.
                راه کار خاصی به صورت عمومی برای همه سیستم ها نمیتوان ارائه نمود و باید با توجه به سیستم معاملاتی خاص خود این آیتم را کنترل نمایید.
                لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

لطف کنید به صورت نمادین هم که شده یک مسابقه دمو در کنار این مسابقه برگزار کنید ! خیلی صورت خوشی نداره فقط مسابقه ریل ! جایی رو سراغ ندارم تو این 10 سال سابقه فارکسیم که فقط مسابقه ریل گذاشته باشه ! فکر نمیکنم که برگزاری مسابقه دمو فشار زیادی رو بروکر اعمال کنه !
                  When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

ببخشید جمله پایینی با دراودان معنیش یکیه ؟ من متوجه نمیشم یکی از دوستان میتونه توضیح ساده ای بگه

حداکثر ضرر (اکویتی) < 75% (برای اینکه جزو برندگان باشید در طول مسابقه حساب شما هرگز نباید 75% ضرر نشان داده باشد)

نظر

ببخشید جمله پایینی با دراودان معنیش یکیه ؟ من متوجه نمیشم یکی از دوستان میتونه توضیح ساده ای بگه

حداکثر ضرر (اکویتی) < 75% (برای اینکه جزو برندگان باشید در طول مسابقه حساب شما هرگز نباید 75% ضرر نشان داده باشد)
                      بله دقیقا با دراودان یکی هست

نظر

معمولا نتایج مسابقات رو میشه یکجایی روی وبسایت به طور لحظه ای دید. چنین ترتیبی داده شده؟

نظر

ممنون از مسابقه ای که گذاشتید من که میدونم نفر اول تا سوم نمیشم ولی هدفم را گذاشتم روی 10 نفر بعدی چون میدونم افراد حرفه ای زیادی تو فروم این مسابقه را دیدند و شرکت کردند و شانس من خیلی کمه
                          کاش لینک جایی را که میشه لیست شرکت کننده ها را دید را میزاشتید تا بشه دید در چه سطری از برندگان هستیم
                          سال نو را هم به تمام کارکنان بروکر تبریک میگم

نظر

سلام
                            از مسابقه خوبتون ممنونم من تازه وارد این انجمن شدم که دعای خیرم پشت سر دوستم هست که این انجمن را چند روز پیش بهم معرفی کردند و گفتند هنوز برای ثبت نام در مسابقه فرصت هست.
                            شرایط که به نظر من خوب هستند هرچند که برخی پیشنهادات بهتری هم داده بودند ولی همیشه جا برای پیشرفت هست.
                            دیروز ثبت نام کردم و منتظرم با دوستان یه رقابتی بکنیم

پ.ن:عجب فروم توپیه هم فعاله و هم همه چی داره

نظر

منم به نوبه خودم تشکر و قدر دانی میکنم و ممنونم که مسابقه ای ترتیب دادید و با دوستان یک رقابتی بکنیم صرف نظر از جایزه چیزی که خیلی مهم تره اون روابط و رقابت دوستانه در ترید هست.
                              ورود به معامله با منطق انسانی
                              خروج
                              از معامله با احساس ماشینی
                              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط patriot نمایش پست ها
                                سلام

بنده شرکت نخواهم کرد. به نظرم دو مسابقه باشه بهتره یکی دمو و یکی واقعی

شخصا دیگه هزار تومن هم توی فارکس سرمایه گزاری نمیکنم دیگه بدبخت شدم دیگه از بس ضرر دادم...

سپاس
                                سلام و درود بر پاتریوت عزیز

عذرخواهی میکنم ، اگر مقدور هست در مورد سبک معاملاتی خود توضیخاتی بیان بفرمائید و اینکه نحوه کاربرد آنها ، شاید که بتوانیم در حد سواد خود اشکال یابی کنیم. جسارت بنده را به بزرگواری خود ببخشید . اما اینکه شاهد ضرر یک هموطن باشم و بی توجه گذر کنیم با توجه به اینکه شاید شاید یک دانسته ای از معلومات ناقص ما راه چاره باشد این مسئله را عرض کردم.

مسابقه بایست در حد یک استاندارد معقول استارت زده شود اینکه در دو حالت دمو و ریل برگزار شود یک پیشنهاد خوبی است برای سایر مسابقات در آینده که مدیران به این موضوع توجه خواهند کرد و بررسی های لازم را انجام خواهند داد و از شما تشکر میکنم.

نظر

پردازش ...
                                X