اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مشاوره و راهنمایی افتتاح حساب و کابین مشتری در پی سی ام بروکرز

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام

چگونه لوریچ رو تغییر دهیم؟

نظر

• سلام
      من میخوام یک حساب دمو با 500 دلار باز کنم لطفا راهنمایی کنید

نظر

• با عرض سلام
        برای افتتاح حساب در قسمتی سوال در مورد تابعیت امریکا و مالیات پرسیده شده
        ایا اگر شخصی تابعیت امریکا را داشته باشد شرایط پرداخت مالیات به چه صورت می باشد و ایا پر کردن این بخش الزامی است

نظر

• نوشته اصلی توسط pakan 1395 نمایش پست ها
          salam
          kabin traderi man gheir faal shode???
          سلام
          با پشتیبانی انلاین مطرح کنید تا پیگیری و رفع کنند

نظر

• نوشته اصلی توسط madar نمایش پست ها
            سلام

چگونه لوریچ رو تغییر دهیم؟
            سلام در کابین تریدری خود منوی حساب ها را کلیک کرده و سپس گزینه اطلاعات متاتریدر را کلیک کنید در صفحه باز شده عبارت تغییر لوریج را انتخاب و لوریج مورد نظر را وارد کنید.
            در هر حساب تنها یک بار امکان تغییر لوریج وجود دارد

نظر

• نوشته اصلی توسط afnima نمایش پست ها
              سلام
              من میخوام یک حساب دمو با 500 دلار باز کنم لطفا راهنمایی کنید
              سلام
              از طریق لینک زیر متاتریدر را دانلود و نصب کرده سپس با انتخاب گزینه حساب جدید یک حساب دمو باز کنید.

https://download.mql5.com/cdn/web/pc...ader4setup.exe

ویدئو آموزش افتتاح حساب:
              http://broker-fa.net/forex/%D9%85%D9...4-open-account

ویدئوهای آموزش متاتریدر 4 :
              http://broker-fa.net/Learning-MT4

نظر

• بعد از مدت ها برای اولین بار میخوام افتتاح حساب کنم - لینک های آموزشی که به صورت فیلم گذاشتن متاسفانه کار نمیکنه
                چند تا سوال دارم لطفا اگر ممکنه راهنمایی کنید
                1 - آیا کارت ملی و آدرسی که از ما به عنوان مدرک می خواهد باید به صورت ترجمه شده باشه ؟
                2- من به اسم خودم متاسفانه قبضی تلفن ، آب ، برق و ... ندارم ، گفتن با افتتاح حساب از بانک ها که صفحه اول آن آدرس نوشته شده میشه! خوب این رو هم باید ترجمه کرد؟
                3- و در جایی خوندم باید صورتحسابی از بانک برای دوره مشخصی مثلا سه ماهه همراه با آدرس دارنده حساب و مهر و امضای بانک برای مشخص شدن تمکن مالی بگیری ؟
                خوب ما که به عنوان مثال از این بانک تازه حساب باز کردیم صورتحساب رو چطوری درستش کنیم ؟

ممنون میشم که پاسخ بدین

نظر

• نوشته اصلی توسط six نمایش پست ها
                  بعد از مدت ها برای اولین بار میخوام افتتاح حساب کنم - لینک های آموزشی که به صورت فیلم گذاشتن متاسفانه کار نمیکنه
                  چند تا سوال دارم لطفا اگر ممکنه راهنمایی کنید
                  1 - آیا کارت ملی و آدرسی که از ما به عنوان مدرک می خواهد باید به صورت ترجمه شده باشه ؟
                  2- من به اسم خودم متاسفانه قبضی تلفن ، آب ، برق و ... ندارم ، گفتن با افتتاح حساب از بانک ها که صفحه اول آن آدرس نوشته شده میشه! خوب این رو هم باید ترجمه کرد؟
                  3- و در جایی خوندم باید صورتحسابی از بانک برای دوره مشخصی مثلا سه ماهه همراه با آدرس دارنده حساب و مهر و امضای بانک برای مشخص شدن تمکن مالی بگیری ؟
                  خوب ما که به عنوان مثال از این بانک تازه حساب باز کردیم صورتحساب رو چطوری درستش کنیم ؟

ممنون میشم که پاسخ بدین
                  سلام،

برای بازشدن لینک هلی آموزشی باید فلش پلیر روی مرورکرتون نصب باشه تا بتونین مشاهده کنین. از دوستان میخوام که لینک فلش پلیر برای مرورگرها رو براتون بزارن.

در مورد سوال هاتون:

1. خیر نبازی به ترجمه نیست فقط تاریخ انقضای آن نباید گذشته باشد.

2. همانطور که عرض شد نیازی به ترجمه نیست. یک مدرک که محل سکونت شما رو ثابت کند. مثلا اگر محل سکونت خانه پدری است، میتونین اثبات فرزند و پدری رو هم همراهش ارسال کنین.

3. این مورد برای حساب های بالای 100 هزار دلار هست.

با احترام

نظر

• با سلام
                    آیدی تلگرام پشتیبانی کابین را میخواستم

نظر

• نوشته اصلی توسط danaisp نمایش پست ها
                      با سلام
                      آیدی تلگرام پشتیبانی کابین را میخواستم
                      سلام،

این آی دی تلگرام ایشون هست:
                      [MENTION=1]PCM[/MENTION]_Brokers_Shakiba

نظر

• با سلام . من چند روزی هست که نمی تونم به کابین دسترسی پیدا کنم. هربار سعی می کنم چنین کلمه ای در آدرس بار می بینم:mn8-1 لطفا راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط ls460l نمایش پست ها
                          با سلام . من چند روزی هست که نمی تونم به کابین دسترسی پیدا کنم. هربار سعی می کنم چنین کلمه ای در آدرس بار می بینم:mn8-1 لطفا راهنمایی کنید.
                          سلام،

این آدرس در کشور ایران بلااک شده است.لطفا ازاین آدرس لینک استفاده کنین.

نظر

• متشکرم.

نظر

• سلام. من میخواستم یه حساب لایو باز کنم اما قسمت قوانین مطلبی نیست که بخونم فقط تیک موافقم با این قوانین هستش خب الان بدون خوندن قوانین چطور باهاش موافق باشم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط picasso نمایش پست ها
                                سلام. من میخواستم یه حساب لایو باز کنم اما قسمت قوانین مطلبی نیست که بخونم فقط تیک موافقم با این قوانین هستش خب الان بدون خوندن قوانین چطور باهاش موافق باشم؟
                                سلام،
                                از چه مرورگری استفاده میکنین.
                                لطفا از این آدرس و از یه مرورگر دیگه امتحان کنین ببینین بازم همین مشکل رو دارین:

http://cabin.pcmfa.net/fa/register

با احترام

نظر

پردازش ...
                                X