اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مشاوره و راهنمایی افتتاح حساب و کابین مشتری در پی سی ام بروکرز

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• مصطفی
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط nikoubin1234 نمایش پست ها
    با سلام مجدد و مزاحمت دوباره رمز و پسورد که برای کابین فرستادید ربطی به نرم افزار متاتریدر که با هاش معامله می کنیم داره یا نه؟ چون شما به من فرمودید که تا 31 مرداد زمان دارم برای ثبت نام در کابین
    سلام

یوزر پسورد که برای متاتریدر . ولی اینوستور باید در کابین وارد کنید تا بتونید اکانت متاتریدرتون در کابین ثبت کنید .

از منوی راهنمای کابین کمک بگیرید .

پیام بگذارید:

• nikoubin1234
    پاسخ داد
    با سلام مجدد و مزاحمت دوباره رمز و پسورد که برای کابین فرستادید ربطی به نرم افزار متاتریدر که با هاش معامله می کنیم داره یا نه؟ چون شما به من فرمودید که تا 31 مرداد زمان دارم برای ثبت نام در کابین

پیام بگذارید:

• مصطفی
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط محمد نمایش پست ها
    سلام مصطفی جان
    بنده موفق شدم حساب حقیقی در بروکر باز کنم و تمام عملیات به درستی پیش رفته است ولی با نمودار ها مشکل دارم مثلا جفت ارز دلار و یورو نزدیک به هفده روز آبدیت نشده است و یا جفت ارز دلار و فرانک به کلی بدون چارت است و یا در جفت ارزی دیگر و در مقایسه با نمودار های سایر ... پیوستگی چارت از بین رفته است در حالی که سایر جفت ارز ها مطالعه شده به روز هستند و یا ایراد چشمگیری ندارند در ضمن متا را دوباره دانلود کردم و دوباره نصب کردم ولی موارد همچنان باقی است
    ممنون از راهنمایی شما همکار قدیمی
    سلام

هر نوع حسابی که دارید (میکرو - الیت و مینی ) باید نمادهایی رو از پنجره مارکت واچ انتخاب کنید که پسوند مرتبط با حساب شما رو داشته باشه . بطور مثال برای حساب میکرو باید نمادهایی رو انتخاب کنید که پسوندشون mic باشه .

پیام بگذارید:

• محمد
    پاسخ داد
    سلام مصطفی جان
    بنده موفق شدم حساب حقیقی در بروکر باز کنم و تمام عملیات به درستی پیش رفته است ولی با نمودار ها مشکل دارم مثلا جفت ارز دلار و یورو نزدیک به هفده روز آبدیت نشده است و یا جفت ارز دلار و فرانک به کلی بدون چارت است و یا در جفت ارزی دیگر و در مقایسه با نمودار های سایر ... پیوستگی چارت از بین رفته است در حالی که سایر جفت ارز ها مطالعه شده به روز هستند و یا ایراد چشمگیری ندارند در ضمن متا را دوباره دانلود کردم و دوباره نصب کردم ولی موارد همچنان باقی است
    ممنون از راهنمایی شما همکار قدیمی

پیام بگذارید:

• nikoubin1234
    پاسخ داد
    ممنون از اینکه سریع جواب می دهید

پیام بگذارید:

• مصطفی
    پاسخ داد
    با سلام و شرمنده که دوباره مزاحم شدم من برای کابین ثبت نام کردم ولی سه ایمیل دریافت کردم از noreply و orderdesk با دو پسورد اینوستور مختلف دوباره به order desk پیام دادم ولی جواب ندادند اگه میشه مشکل من را حل کنید
    سلام

هر دوش امتحان کنید ببینید کدومش درست . اگر مشکلی بود از طریق کابین مطرح پی گیری کنید .

پیام بگذارید:

• nikoubin1234
    پاسخ داد
    با سلام و شرمنده که دوباره مزاحم شدم من برای کابین ثبت نام کردم ولی سه ایمیل دریافت کردم از noreply و orderdesk با دو پسورد اینوستور مختلف دوباره به order desk پیام دادم ولی جواب ندادند اگه میشه مشکل من را حل کنید

پیام بگذارید:

• مصطفی
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط alireza1263 نمایش پست ها
    من مراحل ثپت نام ریل رو انجام دادم و مبلغی هم به حساب واریز کردم سوال من اینه که فردا که حسابم شارژ شد چطور به متاتریدری که به صورت دمو قبلا باز کردم این مبلغ رو منتقل کنم که بتونم ترید کنم؟

ممنون از شکیبایی شما.

وقتی حسا شما شارژ بشه مشخصات حساب به ایمیلی که موقع ثبت نام وارد کردید ارسال خواهد شد . باید در متاتریدر سرور live انتخاب کنید و وارد حسابتون بشید .

پیام بگذارید:

• مصطفی
    پاسخ داد
    با سلام من با شما حساب دارم برای من ایمیل زدید که تا 31 مرداد مهلت دارم به کابین وصل شوم من اینوستور ندارم و شماره حساب شماره حساب بانکی یا لاگین متارا می خواهید لطفا راهنمایی کنید ممنون
    سلام

اگر اینوستور حساب ندارید با ایمیل زیر مکاتبه کنید و مشخصات اکانت خودتون در متاتریدر بدید و درخواست اینوستور

Orderdesk@broker-fa.com

پیام بگذارید:

• alireza1263
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
    سلام

به احتمال زیاد فردا حسابتون شارژ خواهد شد . اگر این اتفاق نیافتاد از طریق خود کابین پی گیری کنید .

همون حساب دمو که به ریل تبدیل نمیشه .شما برای افتتاح حساب ریل بایستی از لینکی که در امضام هست فرم افتتاح حساب حقیقی پر کنید و پس از ارسال مدارک از طریق کابین مشتری و ارسال اسکن فیش واریزی حساب ریل شما اوکی بشه .

من مراحل ثپت نام ریل رو انجام دادم و مبلغی هم به حساب واریز کردم سوال من اینه که فردا که حسابم شارژ شد چطور به متاتریدری که به صورت دمو قبلا باز کردم این مبلغ رو منتقل کنم که بتونم ترید کنم؟

ممنون از شکیبایی شما.

پیام بگذارید:

• nikoubin1234
    پاسخ داد
    با سلام من با شما حساب دارم برای من ایمیل زدید که تا 31 مرداد مهلت دارم به کابین وصل شوم من اینوستور ندارم و شماره حساب شماره حساب بانکی یا لاگین متارا می خواهید لطفا راهنمایی کنید ممنون

پیام بگذارید:

• مصطفی
    پاسخ داد
    با سلام خدمت شما

من روز چهارشنبه هفته گذشته مبلغی رو به حساب ملی جناب قاعدی واریز کردم و تصویر اون رو هم ارسال کردم ولی تا امروز نتیجه اون برام ارسال نشده لطف میکنید راهنمایی بفرمایید.

یه سوال دیگه هم دارم که چطور حساب دموی pcmرو به ریل تبدل کنم؟

ممنون از شما.

سلام

به احتمال زیاد فردا حسابتون شارژ خواهد شد . اگر این اتفاق نیافتاد از طریق خود کابین پی گیری کنید .

همون حساب دمو که به ریل تبدیل نمیشه .شما برای افتتاح حساب ریل بایستی از لینکی که در امضام هست فرم افتتاح حساب حقیقی پر کنید و پس از ارسال مدارک از طریق کابین مشتری و ارسال اسکن فیش واریزی حساب ریل شما اوکی بشه .

پیام بگذارید:

• alireza1263
    پاسخ داد
    با سلام خدمت شما

من روز چهارشنبه هفته گذشته مبلغی رو به حساب ملی جناب قاعدی واریز کردم و تصویر اون رو هم ارسال کردم ولی تا امروز نتیجه اون برام ارسال نشده لطف میکنید راهنمایی بفرمایید.

یه سوال دیگه هم دارم که چطور حساب دموی pcmرو به ریل تبدل کنم؟

ممنون از شما.

پیام بگذارید:

• مصطفی
    پاسخ داد
    با سلام یه سوالی که دارم این هست که آیا به شماره حسابهایی که در کنترل پنل ذکر شدند باید میلغ رو به صورت دلار واریز کنم یا میشه معادل ریالیش رو واریز کنم؟ نرخ محاسبه شده دلار به ریال رو از چه تاریخی محاسبه میکنید و بر اساس چه قیمتی؟یعنی اگر من امروز مبلغ رو به ریال واریز کنم شما از کی و با چه نرخی محاسبه میکنید؟

ممنون

سلام

به ریال باید واریز کنید .قیمت دلار آزاد میتونید از صرافیهای معتبر دریافت کنید . تفاوت قیمت فاحشی با هم ندارن .هر روز کاری (دوشنبه تا پنج شنبه، به غیر از جمعه) که شما مبلغ مورد نظر به ریال واریز می کنید و اسکن فیس برای شرکت ارسال میکنید (از طریق کابین ) به نرخ همان روز محاسبه میشه .

پیام بگذارید:

• alireza1263
    پاسخ داد
    با سلام یه سوالی که دارم این هست که آیا به شماره حسابهایی که در کنترل پنل ذکر شدند باید میلغ رو به صورت دلار واریز کنم یا میشه معادل ریالیش رو واریز کنم؟ نرخ محاسبه شده دلار به ریال رو از چه تاریخی محاسبه میکنید و بر اساس چه قیمتی؟یعنی اگر من امروز مبلغ رو به ریال واریز کنم شما از کی و با چه نرخی محاسبه میکنید؟

ممنون

پیام بگذارید:

پردازش ...
X