اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوالات عمومی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام وققتون بخیر من در دیدن عمق بازار مشکل دارم ایا تنظیمات خاصی هست که باید انجام بدم؟؟؟

نظر

• با سلام, مدتی است که از حساب دمو پی سی ام با استفاده ازبرنامه mt4 برای PC استفاده میکنم, حالا در شرایطی هستم که میخواهم وقتی خانه نیستم از همین جساب دمو در تبلت هم استفاده کنم, از لینکی که در سایت فارسی زبان پی سی ام بود mt4 را از گوگل پلی مخصوص اندروید دانلود کردم و بروی تبلت نصب کردم, ولی در سایت پی سی ام هیچ مکانی را برای راهنمایی استفاده از این برنامه اندروید پیدا نکردم, ضمنا لینک مذبور برای دانلود از گوگلم پلی یک برنامه مختص پی سی ام نبود, نمیدانم چطور یوزر و رمز را که دارم در آن وارد کنم, اگر میشود راهنمایی کنید, ممنون

نظر

• حساب پم

با عرض سلام و احترام

دوست گرامی
        من یک حساب میکرو لایو دارم ؛ در مورد حساب پم توضیحاتی می خواستم و راهنمایی اینکه از کدوم استراتژی می توانم استفاده کنم .

با تشکر

نظر

• با سلام

من سوالی دارم که قبلا در تاپیکی دیگه مطرح کردم اما تا این لحظه بنمایش در نیامده و طبعا جوابی نگرفته ام پس اینجا مطرح میکنم و امیدوارم جواب مناسب دریافت کنم.

من یه حساب دموی مینی دارم. چند شب پیش (بامداد جمعه گذشته) حوالی ساعت 1:30 بامداد بر روی جفت ارزی پوند دلار به یکباره اسپرد واید شد بطوریکه طبق اسکرین شاتی که در همان لحظات گرفتم اختلاف اسک و بید به بیش از 100 پیپت رسید و این اختلاف، توسط اسک پرایس که نقشی در ترسیم چارت ندارد ایجاد گشت. همون لحظه چارت بروکری دیگه که در موارد عادی قیمتهاش بسیار مطابق با قیمتهای pcm هست رو چک کردم دیدم اونجا هم اسپرد واید شده اما در حد 30 الی 40 پیپت.

از شما درخواست میکنم به این موضوع که میتونه باعث ضرر و زیان تریدرهاتون در معاملات باز شبانه بشه پاسخ بدین. من قصد شارژ اکانتم رو داشته و دارم اما موکول کردم به بعد از پاسخی که احیانا از شما دریافت خواهم کرد (اگه پاسخ هم ندین خودش یه پاسخه!)

ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط RAMIN48 نمایش پست ها
            با سلام

من سوالی دارم که قبلا در تاپیکی دیگه مطرح کردم اما تا این لحظه بنمایش در نیامده و طبعا جوابی نگرفته ام پس اینجا مطرح میکنم و امیدوارم جواب مناسب دریافت کنم.

من یه حساب دموی مینی دارم. چند شب پیش (بامداد جمعه گذشته) حوالی ساعت 1:30 بامداد بر روی جفت ارزی پوند دلار به یکباره اسپرد واید شد بطوریکه طبق اسکرین شاتی که در همان لحظات گرفتم اختلاف اسک و بید به بیش از 100 پیپت رسید و این اختلاف، توسط اسک پرایس که نقشی در ترسیم چارت ندارد ایجاد گشت. همون لحظه چارت بروکری دیگه که در موارد عادی قیمتهاش بسیار مطابق با قیمتهای pcm هست رو چک کردم دیدم اونجا هم اسپرد واید شده اما در حد 30 الی 40 پیپت.

از شما درخواست میکنم به این موضوع که میتونه باعث ضرر و زیان تریدرهاتون در معاملات باز شبانه بشه پاسخ بدین. من قصد شارژ اکانتم رو داشته و دارم اما موکول کردم به بعد از پاسخی که احیانا از شما دریافت خواهم کرد (اگه پاسخ هم ندین خودش یه پاسخه!)

ممنونم
            با سلام،

دوستان بارها توضیح دادیم ساعت 1:30 تا 2:30 شب وقت تسویه حساب شبانه هست و کل دنیا اون موقع بازار این حالتو دارند. درسته که میگن بازار 24 ساعته هست ولی عملا اینطور نیست. قدیما بازارهای مالی 9 صبح بودند تا 5 عصر. الان هم بازارهای مالی همین هست. ولی از وقتی اینترنت و معاملات آنلاین به وجود اومد که این کمتر از 20 سال است حجم معاملات خیلی زیاد شده به طوری که تقریبا 24 ساعته شده اما عملا نمیتونه 24 ساعته باشه چون باید هر روز مشخص بشه که کی چقدر پول داره و تا زمانی که قیمت نوسان میکنه این مشخص نیست. به همین علت هرشب برای یک مدت کوتاه پلتفرم ها متوقف می شوند و مشخص میشه که هرکس آخر اون روز چقدر پول داره و بروکر ها فردا صبح جمع کل سود و زیان های همه مشتریانش ن رو باید با بازار به صورت یک واریز یا برداشت تسویه کنن که به این کار تسویه حساب شبانه میگویند.

اینها حقایق بازار هست که متاسفانه به دلیل اینکه 90 درصد بروکرهای فعال در بازار ایران نمی.خواهند که تریدرها این موضوعات رو بدانند. ادعا میکنند که بازارمالی جهانی 24ساعته هست و یک بازار کاملا غیر متمرکز هست که در اینصورت تسویه حساب شبانه هم در آن معنا ندارد.
            ویرایش توسط PCM : https://www.traderha.com/member/1-pcm در ساعت 03-26-2019, 09:40 AM

نظر

• سلام
              من یه مشکلی با بروکر pcm دارم
              وقتی توی معامله ای sl میزارم هنوز بهش نرسیده حد ضرر منو میزنه ولی نه خود کندل و نه شادو بهش برخوردی نداشته
              به خودشون هم میگم جواب درستی ندادن
              تو فکر عوض کردن بروکر هستم اگر کسی بروکر خوب سراغ داره بهم بگه

نظر

• سلام
                من یه مشکلی با بروکر pcm دارم
                وقتی توی معامله ای sl میزارم هنوز بهش نرسیده حد ضرر منو میزنه ولی نه خود کندل و نه شادو بهش برخوردی نداشته
                به خودشون هم میگم جواب درستی ندادن
                تو فکر عوض کردن بروکر هستم اگر کسی بروکر خوب سراغ داره بهم بگه

نظر

• سلام وقت بخیر من میخوام ثبت حساب اصلی بکنم ولی ساکن ایران نیستم چطور میتونم حسابمو شارژ کنم ؟ لطفا راهنمای کنید ایا حتما باید از طریق وب مانی این کارو بکنم ؟ اگر به شماره حساب های درج شده تو بخش عملیات حساب واریز بکنم چطور میتونم پیگیری کنم ؟ اگر امکانش هست یه راهنمایی کلی به من بدین ممنون

نظر

• نصب متاتریدر۴ و ۵

با سلام.بعداز نصب متا تریدر ۴. پیغام عدم بروزرسانی میده،واگه گزینه بروزرسانی کلیک کنیم پیغام خطای بازیابی اطلاعات ازرسرور را میده.متا تریدر ۵ رو هم نصب کردم pcmtrader_liveو. دمو را پیدا نمیکنه.میشه راهنمایی بفرمایید.
                    فایل های پیوست شده

نظر

• با سلام علت اینکه اردر buy limit اجرا نمی شود چیست؟

نظر

• سلام

برای افتتاح حساب دمو به مشکل برخوردم

متن خطا :

آدرس ایمیل با آدرس وارد شده قبلی همخوانی ندارد، لطفا دوباره وارد کنید.

آیا اول باید حساب ریل باز کنیم و از قبل ایمیلمون توسط سیستم ثبت شده باشه که بتونیم حساب دمو داشته باشیم ؟

نظر

• سلام وخسته نباشید
                          بونوس خوش امد گویی رو چه طوری میشه گرفت؟

نظر

• دوستان میشه یکی کمکم کنه ...

من اکانت دمو در متاتریدر ۴ باز کردم و کار میکنه اما اکانت ریل رو که میخوام

باز کنم authorization failed برام میاره میشه بگین مشکلش چیه؟؟

نظر

پردازش ...
                            X