اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تخلف و مشکلات فیبوگروپ FiboGroup

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط FundTrader نمایش پست ها
    با سلام خدمت عزیزان

در این تاپیک تخلفات و مشکلات کارگزاری فیبوگروپ ، دوستان قادر هستند درج کنند .

اولین مشکلی که شخص بنده در این شرکت مشاهده کردم این میباشد که شما قادر به ریختن پول بدون هیچ وریفای اطلاعات هستید ، منتهی برای برداشت شما بایست تا سایز کمر هم وریفایی کنید و بهانه این را دارند که رگولاتوری این قوانین را گذاشتند و قوانین شرکت نمیباشد . خوب اگر اینجور هست ، موقع ریختن پول هم رگولاتوری مانع گردد . اینکه پول یک نفر بلوکه شود به نظرم کار بسیار شک بر انگیزی است که قابل توجیه با قوانین رگولاتوری نیست
    سلام
    وقتی که صد جا دم از این میزنید که کنترل روانی و مدیریت سرمایه و...باعث موفقیت و شکست تریدر میشه بعد علت اینکه تصمیم دارید شکست های خودتون را گردن بروکر بندازید چیه!!!؟؟؟
    انشالله که به زودی تاپیک تریدریت را راه بندازی و نشون بدی من اشتباه میکنم(اگه مثل دفعات قبل نشه)
    بروکر فیبو بروکر بزرگی است و قابلیت های بسیاری دارد که البته با چنتا پست و تاپیک نمیشود ان را خراب کرد ولی خوب چهره شما را بیشتر نمایان خواهد کرد
    چه کاربران برجسته ای که با رفتار شما بن نشدند و یا فروم را ترک نکردند....
    این تاپیک هم شاید برای خوش مشربی شما به بروکر باشد ولی بسیاری را از این فروم و بروکر طرد خواهد نمود...
    هیچ جای دنیا در این عصر ارتباطات و رقابت سالم گروهی به تخریب طرف مقابل نمیپردازد برای رشد خودش اگه بروکر شما مشکل ندارد که نیازی به این بحث ها نیست و کافی است قدرت رقابت خود را بالا ببرد برای بقا در بازار و اگر هم که توان این کار را ندارد به نظرم راه انداختن این تاپیک ها در نهایت بی عقلی است و نشان از خالی بودن دست شماست...
    بهتر است به جای این تاپیک های بی مایه با وجود ادعای چندین ساله خود عقل خود را روی هم گذاشته و تاپیکی راه بندازید ترید لایو ارائه دهید برای ثبت توان خویش و جرات دادن به مبتدی ها و راهنمایی به انسانهایی که زندگی خود را در این راه قرار داده اند...
    دیدن این تاپیک در این فروم علاقه به فعالیت را به صفر میرساند و قبل از به تکاپو افتادن و بن کردن خود این فروم را با احترام به دوستان ترک خواهم نمود ولی دیری نخواهد پایید که این فروم هم به سرنوشت شوروی دچار شود و این موضوع را د.ب و د.م و(کاربران برجسته خودتان)....بار ها تذکردادند...

اگر عالمی هیبت خود مبر
    وگر جاهلی پردهٔ خود مدر

ضمیر دل خویش منمای زود
    که هرگه که خواهی توانی نمود

ولیکن چو پیدا شود راز مرد
    به کوشش نشاید نهان باز کرد

قلم سر سلطان چه نیکو نهفت
    که تا کارد بر سر نبودش نگفت

بهایم خموشند و گویا بشر
    زبان بسته بهتر که گویا به شر

چو مردم سخن گفت باید بهوش
    وگرنه شدن چون بهایم خموش

به نطق است و عقل آدمی.زاده فاش
    چو طوطی سخنگوی نادان مباش

نظر

نوشته اصلی توسط hero نمایش پست ها
      سلام
      وقتی که صد جا دم از این میزنید که کنترل روانی و مدیریت سرمایه و...باعث موفقیت و شکست تریدر میشه بعد علت اینکه تصمیم دارید شکست های خودتون را گردن بروکر بندازید چیه!!!؟؟؟
      انشالله که به زودی تاپیک تریدریت را راه بندازی و نشون بدی من اشتباه میکنم(اگه مثل دفعات قبل نشه)
      بروکر فیبو بروکر بزرگی است و قابلیت های بسیاری دارد که البته با چنتا پست و تاپیک نمیشود ان را خراب کرد ولی خوب چهره شما را بیشتر نمایان خواهد کرد
      چه کاربران برجسته ای که با رفتار شما بن نشدند و یا فروم را ترک نکردند....
      این تاپیک هم شاید برای خوش مشربی شما به بروکر باشد ولی بسیاری را از این فروم و بروکر طرد خواهد نمود...
      هیچ جای دنیا در این عصر ارتباطات و رقابت سالم گروهی به تخریب طرف مقابل نمیپردازد برای رشد خودش اگه بروکر شما مشکل ندارد که نیازی به این بحث ها نیست و کافی است قدرت رقابت خود را بالا ببرد برای بقا در بازار و اگر هم که توان این کار را ندارد به نظرم راه انداختن این تاپیک ها در نهایت بی عقلی است و نشان از خالی بودن دست شماست...
      بهتر است به جای این تاپیک های بی مایه با وجود ادعای چندین ساله خود عقل خود را روی هم گذاشته و تاپیکی راه بندازید ترید لایو ارائه دهید برای ثبت توان خویش و جرات دادن به مبتدی ها و راهنمایی به انسانهایی که زندگی خود را در این راه قرار داده اند...
      دیدن این تاپیک در این فروم علاقه به فعالیت را به صفر میرساند و قبل از به تکاپو افتادن و بن کردن خود این فروم را با احترام به دوستان ترک خواهم نمود ولی دیری نخواهد پایید که این فروم هم به سرنوشت شوروی دچار شود و این موضوع را د.ب و د.م و(کاربران برجسته خودتان)....بار ها تذکردادند...

اگر عالمی هیبت خود مبر
      وگر جاهلی پردهٔ خود مدر

ضمیر دل خویش منمای زود
      که هرگه که خواهی توانی نمود

ولیکن چو پیدا شود راز مرد
      به کوشش نشاید نهان باز کرد

قلم سر سلطان چه نیکو نهفت
      که تا کارد بر سر نبودش نگفت

بهایم خموشند و گویا بشر
      زبان بسته بهتر که گویا به شر

چو مردم سخن گفت باید بهوش
      وگرنه شدن چون بهایم خموش

به نطق است و عقل آدمی.زاده فاش
      چو طوطی سخنگوی نادان مباش
      سلام دوست عزیز و پدر بزرگوار

دست به قلم شما بسیار آشناست به هر حال بگذریم که رویه دو سه یوزر کم عمر از نظر ظاهر بسیار جنگنده مخالف بسیاری از امور هست به دلایل شخصی است .

بزرگوار بنده هیچگاه حکم " بن کردن " هیچ یوزری را صادر نکردم و تنها فردی ام که اجازه آزادی بیان را تا سطح ناسزا آزاد میدانم و اگر خاطرتان باشد تا به این مرحله هم گاها میرسید اما بنده جای مسدود کردن ، زیر آن پست تشکر هم میزدم و این بی انصافی را از شما پذیرا نیستم . هر انسانی بایست در هر مکانی وارد میگردد طبق قوانین تعیین شده پیش رویی کند . جنگل نیست که هر کس برای خود چندین تاپیک شعر و شاعری و دردودل ها راه بیاندازد و فروم را از مسیر و هدف غایی آن که تریدری میباشد به دور کند .به هر حال متاسفم برای افرادی که با وجود اینکه پشتیبانی مرا دارا بودن و خود آنها را متمایز از دیگران نمودم حال انگشت اشان به سمت خودم نشانه رفته باشد .

هیچگاه شکستی را برعهده غول بروکر نیانداختم . اما نبایست منکر شیطنت بازی برخی از شرکت ها شد و از آنها چشم پوشی کرد . نه به اون شوری شور نه به این بی نمکی بی نمک. برادر نه به اینکه هرکس ضرر میکنه ابتدای کار بروکر را خطاب میکند نه به اینکه آنها را نادیده گرفت . تعادل داشتن در همه جا خوب هست . مثل الان که شما به جای انتقاد سازنده صرفا به دنبال تخریب هستید.

عرض شد بخش تریدری راه اندازی شده و برای این منظور در یک سویت از خارج شهر مستقر گردیدم که صرفا به این مبحث بپردازیم در ضمن این بخش اختصاصی خواهد بود و هر فردی که شرایط را دارا بودند در خدمتشان هستیم والی بین هر پنج شش موقعیت معاملاتی ، یدونه را بیشتر پابلیک نخواهم کرد . شکر خدا هیچگاه ادعای دارا نبودم و ترسی از استاب لاس و ضرر نداشتم . ترسی از اشتباه در آمدن تحلیل وجود نداشته ... اگر من بی عیب و نقص بودم الان بایست مولتی تیلیاردر بودم. پس لطفا اینهمه مبالغه نفرمائید که اصلا خوشم نمیاد. ما ها همه انسانیم اما متاسفانه برخی ها میخواهند بین رنگ های آی دی ها تمایز ایجاد کنند . نه برادر عزیز ، منو الکی بت نکن و اینکه نیازی نمیبینم برای شما و تفکرات اتون زندگی کنم .

در ابتدا امر شد برای شفافیت بیشتر و سطح ارتقای شرکت ها این بخش ایجاد کردیده است و اتفاقا باز کردن حساب در شرکت ها به منزله دوستی و برقراری و ایجاد روابط بوده است و شخصا با تمام شرکت ها اکی هستم . پس الکی مبحث را به سمت تخریب و ... سوق ندهید .

پدر عزیز فراموش نکن که برجسته ها را با وساطت همین شخص که متهم میکنید برجسته گردیدند ... البته منتی نیست تلاش نمودند و صرفا" افرادی که به سطح معقولی رسیدند و حرفی برای گفتن را دارا هستند معرفی نمودم اما اینکه بن ... کم لطفی است که رفتار مغایر قوانین افراد را بر گردن دیگری بیافتد

بزرگوار شوروی بر اثر بحران نفتی و اقتصادی از هم پاشید . مثال شما از چه جنبه بود نمیدانم منتهی شما در حد انگشتان دست پست زدید و کاربران برجسته هم به توپ و تفنگ بستید حال از آنها نقل قول میکنید ؟ در همانجا هم خواهش کردم روال را تمام کنید و حرف همان کاربر برجسته را گوش ندادم والی بایست بن میشدید الحق و الانصاف .. و این فرصت آخر میباشد و آزادی بیان شما به اتمام رسید چرا که زمان نیست بخواهم پست های غیر تخصصی مطالعه نمائیم.

شما دقت در همه پست و صحبت های بنده در فروم کردید اما نمیدانم چرا متوجه نشدید که از سمت خود در شرکت pcm استعفا داده ام و مدتی در کارگزار دیگری مشغول بوده ام و اکنون هستم منتهی قرار بر خروج آن دارا هستم چرا که صرفا قصد بر این است که به امورات تریدری خود بپردازیم.پس خواهشا" امورات فروم و افراد را به شرکتی سوق ندهید . این شخص که اکنون در حال پست زدن میباشد نام دارد و خود مسئول تمام رفتار و اعمالش هست . نیازی به طرفداری از هیچ شرکتی نیست و هرکس خدمات برتری دهد آن ارجحیت دارد و شخصا از همان روزی که در کارکزاری بوده ام پشت افراد و تریدرها قرار گرفته ام تا کنون و اکثر افرادی که حساب دارا هستند و برای رفع مشکلی نزدم آمدند میدانند که از هیچ کمکی دریغ ننمودم، بله پدر بزرگوار

پس زین پس امیدوارم شاهد پست های تخصصی شما باشم و بهره ای ببریم که جز چنین پست های سودی برای هیچکس در بر ندارد و امیدوارتر هستم که کدورت های قدیم را کنار بگذارید و طبق قوانین پیش رویی نمائید تا مشکلی برای شما پیش نیاید.

نظر

روزهای تعطیل اسپرد رو بالا میبرن، همه بروكرها این مدلی هستن یا فیبو اینكارو میكنه؟!

نظر

چند نفر از دوستان حساب داشتن توی فیبوگروپ. انواع و اقسام حقه بازی در معاملات رو طراحی میکنن و ریکوت و اسپرد واید و... که مرتب و با برنامه که پولتون رو ببازین. پوزیشن هایی که در ضرر هست رو در کسری از ثانیه میبندن و پوزیشن هایی که رو سود هست رو همیشه میزارن تا بازار در خلاف جهت حرکت کنه بعد میبندن. این بروکر نما اصلا به بازار وصل نیست. فقط اینا با داشتن با داشتن آی بی های قدیمی در ایران و دادن سهم ضرر مشتری ها به آی بی ها و با هزار کلک تبلیغاتی تونستن هنوز به فعالیتشون تو ایران ادامه بدن و گرنه در دنیا یه بروکر اسکم شناخته شده است که با یه سرچ ساده میتونین بخونین.

نظر

این که مطرح میشه تریدها در این بروکر فقط در مارکت میکر هست حقیقت داره؟

نظر

چیزی نمونده بود که فریب تبلیغات این بروکر رو بخورم

نظر

سلام به دوستان گرامی در مورد شارژ حساب ریالی فیبو گروب وایران بورس اگه کسی تجربه ای داره راهنمایی کنه تازه کار هستم

نظر

پردازش ...
                X