اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تخلف و مشکلات فیبوگروپ FiboGroup

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تخلف و مشکلات فیبوگروپ FiboGroup

با درود

بنده کمتر مورد خلافی در بروکر فیبو دیده بودم اما امروز سر NFP یه جابجایی 38 پیپی اردر مشاهده شد. البته قطعی سرور سر این خبر کاملا طبیعی هست.
    شاید بتونیم از این نظر هم به قضیه نگاه کنیم که معمولا سرور هیچ بروکر متاتریدری قابلیت تحمل این خبر را ندارد اما به هر حال واقعیتی بود که اتفاق افتاد. نمیدونم باید این مساله رو به حساب ضعف فیبو گذاشت یا رفتار طبیعی بین بازار و متاتریدر تلقی کرد؟!
    از دوستانی که در بروکر pcm حساب ریل متا دارن و موقع خبر پوزیشن داشتن مورد خاصی اتفاق نیفتاد؟؟

با سپاس
    خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

تخلف

با سلام خدمت عزیزان

در این تاپیک تخلفات و مشکلات کارگزاری فیبوگروپ ، دوستان قادر هستند درج کنند .

اولین مشکلی که شخص بنده در این شرکت مشاهده کردم این میباشد که شما قادر به ریختن پول بدون هیچ وریفای اطلاعات هستید ، منتهی برای برداشت شما بایست تا سایز کمر هم وریفایی کنید و بهانه این را دارند که رگولاتوری این قوانین را گذاشتند و قوانین شرکت نمیباشد . خوب اگر اینجور هست ، موقع ریختن پول هم رگولاتوری مانع گردد . اینکه پول یک نفر بلوکه شود به نظرم کار بسیار شک بر انگیزی است که قابل توجیه با قوانین رگولاتوری نیست
    ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 02-08-2016, 01:07 AM

نظر

سلام
      بنده به جهت اینکه با چند بروکر کار می کنم یکی از بروکرهام فیبو گروپ هست. تقریبا 6 ماه پیش در این بروکر حساب باز کردم اما بدون ورفای کردن حساب نمی تونستم واریز کنم.. در مورد ورفای کردن حساب خیلی خیلی سخت گیر هستند. بیش از یک ماه طول کشید تا حسابم رو ورفای کردن. با اینکه 90 % مراحل ورفای تکمیل شده بود اما در مورد محل سکونت گیر اساسی داده بودن. تقریبا 4 مدرک برای تایید محل سکونت ارسال کردم تا بنده رو تایید کردن.
      در فیبو بدون ورفای حساب واریز و برداشت و حتی باز کردن حساب ریل امکان پذیر نیست.
      انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

این موضوع در رابطه با nfp پنج فوریه نه بلکه nfp قبلی هست که تاریخش دقیق یادم نیست و این مدت احتمالا تو بایگانی فروم خاک میخورد.
        خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

نوشته اصلی توسط Technical Trader نمایش پست ها
          سلام
          بنده به جهت اینکه با چند بروکر کار می کنم یکی از بروکرهام فیبو گروپ هست. تقریبا 6 ماه پیش در این بروکر حساب باز کردم اما بدون ورفای کردن حساب نمی تونستم واریز کنم.. در مورد ورفای کردن حساب خیلی خیلی سخت گیر هستند. بیش از یک ماه طول کشید تا حسابم رو ورفای کردن. با اینکه 90 % مراحل ورفای تکمیل شده بود اما در مورد محل سکونت گیر اساسی داده بودن. تقریبا 4 مدرک برای تایید محل سکونت ارسال کردم تا بنده رو تایید کردن.
          در ابتدا حساب افتتاح نمودیم سپس دست به وریفای زدیم و در ۷۰ درصدی وریفای بود که ۳۰۰ دلار واریز کردم و دیدم امکان برداشت وجود نداره ! شاید اکنون بعد از مناقشه که با آنها داشتم قوانین واریز را مثل برداشت کردند تا کارشان نمیز تر نشان داده شود. در کل دید خوبی ندارم و قدیما بسیار بسیار مشکلات از این کارگزار گزارش میشد و الان حساب های بازارسازی و مارکت میکری هم جدا نمودند از دیگر حساب ها که بگن فرق داره اما حقیقت محض هست هیچ فرقی ندارند و صرفا برای قانع کردن هست.

نظر

سلام
            تایید میکنم صحبت کارن عزیز

---
            2 پیشنهاد دارم

اول نام تاپیک ها جالب نیست به نظرم ، مگر اینکه تاپیکی به نام محاسن هر بروکر هم ایجاد شود تا فقط به بدی های بروکر ها پرداخته نشه ...

و دیگر تاپیک هایی مثل همین نام هایی که برای بروکر های این بخش زده میشه برای پی سی ام هم زده بشه ... ( البته به شرط اینکه طرفداری ها در مورد همه بروکر ها کنار گذاشته بشه و فقط تبادل نظری باشد که در نهایت منجر به تصمیم بهتر کاربران فروم شود )

(امیدوارم در این بخش مدلی فعالیت بشه که بدور از طرفداری و ..... خاصی تصمیم گیری را بعهده خواننده بگذاریم در غیر اینصورت بی شک بخشی بیهوده خواهیم داشت که مورد پسند ادمین هم نخواهد بود )

سپاس از خلیل عزیز بابت راه اندازی این بخش
            مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

سلام
              در حدود 6 ماه پیش موقیعت مشابه کارن عزیز رو تایید میکنم

نظر

متاسفانه در فیبوگروپ همه ی حسابها به بازار اصلی وصل نیستن
                بستگی به انتخاب نوع اکانت که مثلا ecn باشه یا ndd باشه یا ... بعضیهاشون به بانک وصل هستن و بعضی از حسابها نه
                پس نمیتونه خیلی قابل اعتماد باشه

نظر

قطعا ترید کردن روی حسابی که به بانک متصل نباشه اشتباه بزرگیه
                  همیشه باید بروکری انتخاب کرد که به بانک وصل باشه

نظر

نوشته اصلی توسط amir.hj نمایش پست ها
                    تایید میکنم صحبت کارن عزیز

---
                    2 پیشنهاد دارم

اول نام تاپیک ها جالب نیست به نظرم ، مگر اینکه تاپیکی به نام محاسن هر بروکر هم ایجاد شود تا فقط به بدی های بروکر ها پرداخته نشه ...

و دیگر تاپیک هایی مثل همین نام هایی که برای بروکر های این بخش زده میشه برای پی سی ام هم زده بشه ... ( البته به شرط اینکه طرفداری ها در مورد همه بروکر ها کنار گذاشته بشه و فقط تبادل نظری باشد که در نهایت منجر به تصمیم بهتر کاربران فروم شود )

(امیدوارم در این بخش مدلی فعالیت بشه که بدور از طرفداری و ..... خاصی تصمیم گیری را بعهده خواننده بگذاریم در غیر اینصورت بی شک بخشی بیهوده خواهیم داشت که مورد پسند ادمین هم نخواهد بود )

سپاس از خلیل عزیز بابت راه اندازی این بخش
                    سلام و درود

محاسن که خود همه میگن ما خوب هستیم و کسی نمیگه ماست من ترش هست و همه تلاش بر این موضوع دارند پس نیازی نیست که در این زمینه بحثی بشه ، مهم معایب ، مشکلات و تخلافات هست که دوستان متضرر نشوند .

در مورد کارگزاری pcm بایست عرض کنم که به دلیل دارا بودن کابین تریدری و بررسی مشکلات احتمالی و پاسخگویی تیم پشتیبان و اینکه این فروم را اسپانسری می نمایند ، همه به دنبال سطح ارتفای کیفیت این شرکت میبایست بود و هر آنچه وجود دارد از کانال خود این روال طی کند ، متاسفانه شرکت های دیگر چنین کانالی دارا نیست و موضوعات مطرحی برای تخریب شرکتی ایجاد نگردیده است بلکه برعکس برای دیده شدن و بالا رفتن سطح کیفی است.

اکثر افراد فکر میکنند من مثل سابق در کارگزاری pcm هستم ، اما خدای بالا سرم شاهد هست دیگه اونجا نیستم و در یک کارگزار دیگر مشغول فعالیت بودم که آن هم کنار گذاشتم و میخواهم به ترید و فروم برسم و بس ! Pcm یک کارگزار ایرانی است و همینکه کله تخت جمشید در آرم اون شرکت هست باعث افتخاره که در صدر شرکت های خدمات دهنده ارزی و بورسی ببینم و برای این امر تلاش میکنم . اگر مشکلی دارا هست به پشتیبان ارایه میشه ، دقت کنید در اینستاگرام شخصی ام همون کله تخت جمشید را عکس پروفایل قرار دادم و افتخار میکنم نام ایران و ایرانیان را بالا نگه داشتم که روزانه بالای بیست سی نفر در سطح دنیا مرا فاللو میکنند و نام ایران را می شنوند.

نظر

نوشته اصلی توسط Ariafx نمایش پست ها
                      متاسفانه در فیبوگروپ همه ی حسابها به بازار اصلی وصل نیستن
                      بستگی به انتخاب نوع اکانت که مثلا ecn باشه یا ndd باشه یا ... بعضیهاشون به بانک وصل هستن و بعضی از حسابها نه
                      پس نمیتونه خیلی قابل اعتماد باشه

فیبو خیلی اشکار نوع حسابها رو میگه .

هیچ پنهان کاری در مورد نوع و مشخصات اکانتها نداره .

بروکری قابل اعتماد نیست که پنهان کاری کنه و ادعایی بغیر از عملکردش داشته باشه

نظر

نوشته اصلی توسط erfan-2010 نمایش پست ها
                        فیبو خیلی اشکار نوع حسابها رو میگه .

هیچ پنهان کاری در مورد نوع و مشخصات اکانتها نداره .

بروکری قابل اعتماد نیست که پنهان کاری کنه و ادعایی بغیر از عملکردش داشته باشه
                        نه برادر ، متاتریدی که بریج نخوره اصلاً به جای متصل نمیشه که بخواد فرقی داشته باشه ! صرفاً برای قانع کردن هست . حالا از این بگذریم در گذشته ها ، اوایل دوره تریدریم در این بروکر حساب داشتم و معاملاتی در ترمینالم باز میشد که اصلاً در مارکت واچ ام نبود ! حالا ها دیگه فک نکنم اینجور کنند بایست کشف بشه راه و روش هاشون که به این دلیل حساب باز کردم و تست خواهم کرد و زیر نظر میگیرم ببینم اصول جدیده با پیشرفت علم چه کارا میکنند . در موسسه ایران بورس که درس میخوندم باز خیلی تریدرها می نالیدن و نامه و... پر میکردن که اعتراض اشون به شرکت برسونند به دلیل شادوهای باحال که بعد غیب میشد . بایست هر حساب بزارم زیر کلیپ و فیلمبرداری کنم مو به مو بررسی بشه برادر اینجوریا که نیست کسی بخواد زیر دستم در بره !

نظر

نوشته اصلی توسط FundTrader نمایش پست ها
                          سلام و درود

محاسن که خود همه میگن ما خوب هستیم و کسی نمیگه ماست من ترش هست و همه تلاش بر این موضوع دارند پس نیازی نیست که در این زمینه بحثی بشه ، مهم معایب ، مشکلات و تخلافات هست که دوستان متضرر نشوند .

در مورد کارگزاری pcm بایست عرض کنم که به دلیل دارا بودن کابین تریدری و بررسی مشکلات احتمالی و پاسخگویی تیم پشتیبان و اینکه این فروم را اسپانسری می نمایند ، همه به دنبال سطح ارتفای کیفیت این شرکت میبایست بود و هر آنچه وجود دارد از کانال خود این روال طی کند ، متاسفانه شرکت های دیگر چنین کانالی دارا نیست و موضوعات مطرحی برای تخریب شرکتی ایجاد نگردیده است بلکه برعکس برای دیده شدن و بالا رفتن سطح کیفی است.
                          ممنون خلیل جان

پیشنهاد :

به نظرم باید در کنار انتقاد اگر بروکری فعالیت خوبی کرده و مشتری راضی هست قرار داده بشه ، اینکه فقط به دنبال انتقاد از بروکر ها باشیم در حالی که از بروکری که اسپانسر این فروم هست هیچ حرفی زده نشه شاید جالب نباشه ...

هدف این بخش کمک به انتخاب صحیح هست و در انتخاب صحیح موارد بد و خوب در کنار هم مورد بررسی قرار میگیرد تا نتیجه مطلوب حاصل شود

نظر

اتفاقا من با تاپیک تخلفات کاملا موافقم. سالها بود که توی این فروم فقط از پی سی ام نوشته میشد. حالا یا انتقاد یا تعریف و حرف زیاد گفته شده و میشه. اینطوری نیست که حرفی زده نمیشه. همش تو این تاپیک هست:
                            http://traderha.com/f34
                            باید بیشتر از تخلفات این بروکرها هم گفته بشه تا تفاوت سطح کارشون برای خوانندگان احساس بشه.
                            ویرایش توسط احمدی : https://www.traderha.com/member/8095-احمدی در ساعت 02-09-2016, 07:41 PM

نظر

نوشته اصلی توسط AmiR.HJ نمایش پست ها
                              ممنون خلیل جان

پیشنهاد :

به نظرم باید در کنار انتقاد اگر بروکری فعالیت خوبی کرده و مشتری راضی هست قرار داده بشه ، اینکه فقط به دنبال انتقاد از بروکر ها باشیم در حالی که از بروکری که اسپانسر این فروم هست هیچ حرفی زده نشه شاید جالب نباشه ...

هدف این بخش کمک به انتخاب صحیح هست و در انتخاب صحیح موارد بد و خوب در کنار هم مورد بررسی قرار میگیرد تا نتیجه مطلوب حاصل شود
                              بله پیشنهاد خوبی است و صبور باشید تا قسمت های دیگر هم راه اندازی شود ، هنوز جا داره برادر من

ممنون

نظر

پردازش ...
                              X