اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دوئل با روند

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط vahiden نمایش پست ها
    Pcmtrader عزیز ممنون از راهنمائیت.آیا منظور تواز ابزار در متاتریدر همان Gann angels میباشد؟ ودیگر اینکه چرا کسی در تحلیل هاش زاویه 45درجه را بعنوان یکی از گواه ها در نظر نمیگیرد؟(مثلآ تحلیل کنیم چون زاویه الان روند 70 درجه است و باید به 45 درجه برگردد پس ..........)؟ آیا اصلآ گواه مناسبی برای رجوع در تحلیل میباشد(درحد سایر نشانه مثل مکدی)؟ متشکرم
    سبک و روش های تحلیل گری متفاوت است و هر کس بر اساس روش خود تحلیل می کند روش هایی که بر مبنای تحلیل های گن هست مخاطب کمتری دارد و به دلیل دشواری اش کمتر به آن توجه می شود.
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

درود بر دوستان،

من دیروز کتابهای دوئل با روند و رکن سوم بازار را تهیه کردم و از امروز مشغول خوانددن دوئل با روند شده ام. در همین ابتدای کتاب هم مشخص است که نویسنده محترم به خوبی ایده هایش را به خواننده منتقل می کند و این بسیار امیدوارکننده است.

خواستم که مراتب سپاسم را نسبت به آقای آزادی ابراز کنم.

با احترام

نظر

با سلام خدمت استاد گرامی خودم ...آقا نیما شما توی پست آموزش نرم افزار متا استوک عنوان کردید (در بورس ایران الگو های الگوهای p&f بسیار عالی جواب میده. حتماً از تکنیک های سنتی و مدرنش استفاده کنید در کنار تحلیل های دیگه تون.) اگه میشه در باره این الگوها راهنمایی بفرمایید ؟
        https://t.me/peymanhajati

نظر

با سلام خدمت استاد آزادی عزیر .
          هنوز کتاب های دوئل با روند و رکت سوم بازار ، در کتابفروشی ها موجود هست و میشه تهیه کرد یا نه ؟
          اللهم اَغْنِني بِحلالك عن حَرامِكَ و بِفَضْلِكَ عمَّن سواك

"خدایا مرا به وسیله حلالت از حرام خویش بی نیاز بفرما و با فضل و بخشش خودت از هر چه غیر خودت، بی نیازم ساز"

نظر

با سلام
            جناب آزادي بنده كتاب دوئل با روند چاپ اول را دارم بنده در مورد خريد چاپ دوم اين كتاب درست متوجه نشدم آيا منظورتان اينست كه محتواي كتاب تصحيح شده يا عوض شده است؟لطفا بفرمائيد ضرورت دارد كه چاپ دوم اين كتاب را تهيه كنيم؟
            در صورت امكان بفرماييد جلد سوم كتاب و بقيه كي منتشر خواهد شد؟
            متشكرم

نظر

نیما جان خسته نباشی . من کتاب رکن سوم بازار را تهیه کردم و در حال مطالعه اونم . می خواستم ببینم کتاب دیگه ایی را هم در دست چاپ دارید ؟

نظر

با سلام
                آقای آزادی من یک سوال داشتم این شکست شدن سطوح که تحت عنوان قلابی یا fake در کتاب واگرایی ها عنوان شده کلا روند را برمیگرداند ممنون می شوم توضیح دهید
                تشکر بابت 3 کتاب بسیار عالی و ارزشمندی که از شما به چاپ رسیده است

نظر

نوشته اصلی توسط rsp90 نمایش پست ها
                  با سلام
                  آقای آزادی من یک سوال داشتم این شکست شدن سطوح که تحت عنوان قلابی یا fake در کتاب واگرایی ها عنوان شده کلا روند را برمیگرداند ممنون می شوم توضیح دهید
                  تشکر بابت 3 کتاب بسیار عالی و ارزشمندی که از شما به چاپ رسیده است

من دو کتاب از جناب آزادی دارم 1- دوئل با روند 2- رکن سوم بازار منظورتون از کتاب سوم چی هست؟؟
                  ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

کتاب واگرایی ها

نظر

نوشته اصلی توسط rsp90 نمایش پست ها
                      کتاب واگرایی ها
                      تازه چاپ شده.....

منظورم اینه که بعد از دو کتاب دوئل با روند و رکن سوم بازار چاپ شده.
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                        تازه چاپ شده.....

منظورم اینه که بعد از دو کتاب دوئل با روند و رکن سوم بازار چاپ شده.
                        تازه چاپ شده؟؟
                        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                          تازه چاپ شده؟؟
                          بله-تازه چاپ شده و در کتاب فروشی ها هم موجوده.آنلاین هم میتونین بخرید

نظر

با عرض سلام
                            اول می خوام از آقای آزادی بابت آموزششون تشکر کنم که واقعا دیده بسیار خوبی نسبت به بازار دادن.
                            یک سوال داشتم بابت پیدا کردن اکسترمم برای کشیدن فیبوناچی زمانی
                            آقای آزادی فرموده بودن یکی از راه های پیدا کردن مثلا قله استفاده از اندیکاتور macd هست حال این اندیکاتور وقتی کامل در ناحیه + هست و میله های هیستوگرام اون در حال عبور از ناحیه 0 به سمت منفی است نشون میده که ما در نمودار شاهد ایجاد شدن قله هستیم . حالا چیزی که ما در نمودار میبینیم 2 تا قله نزدیک به هم است ما در رسم فیبوناچی از کدوم باید استفاده کنیم. چون گاهی اوقات مثلا من اولی رو میگیرم بعد میبینم با دومی درست درمیومو گاهی اوقاتم برعکس.

لطفا اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی منه.
                            با تشکر

نظر

پردازش ...
                            X