اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روزی 30 پیپ با Modi

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام مجدد

امیر اقا ممنون بابت شهادتتون برای عدم موج شماری بنده

و برای چندمین بار از شما دوست نازنین که باعث شدید فرصت طرح این موضوع ( منظورم درخواست از دوستان و توصیه به خودم جهت اجازه رشد و شکوفائی به ذهن و فکرمان میباشد ) متشکرم چون در بهترین حالت و در دانشمند ترین و محقق ترین افراد ،، کمتر از 10 در صد توان بالقوه مغز تبدیل به فعل میشه

ضمنا اگر حوصله دارید پست های 38 و 40 و پاسخ بنده را ملاحظه فرمائید ممنون میشم

ویرایش توسط Modi : https://www.traderha.com/member/7320-modi در ساعت 04-01-2013, 05:55 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Modi نمایش پست ها
      سلام مجدد

امیر اقا ممنون بابت شهادتتون برای عدم موج شماری بنده

و برای چندمین بار از شما دوست نازنین که باعث شدید فرصت طرح این موضوع ( منظورم درخواست از دوستان و توصیه به خودم جهت اجازه رشد و شکوفائی به ذهن و فکرمان میباشد ) متشکرم چون در بهترین حالت و در دانشمند ترین و محقق ترین افراد ،، کمتر از 10 در صد توان بالقوه مغز تبدیل به فعل میشه

ضمنا اگر حوصله دارید پست های 38 و 40 و پاسخ بنده را ملاحظه فرمائید ممنون میشم

با سلام

آقای موسوی آیا علت خاصی داره که شما در دو تاپیک فعالیت می کنید ؟گاهی اینجا پست می زنید گاهی در تاپیک دیگرتون؟؟
      " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

نوشته اصلی توسط senator نمایش پست ها
        با سلام

آقای موسوی آیا علت خاصی داره که شما در دو تاپیک فعالیت می کنید ؟گاهی اینجا پست می زنید گاهی در تاپیک دیگرتون؟؟

حالا که اقای سناتور دست بنده را رو کردند مجبورم اعتراف کنم که بلی بنده همان سوفیکو و یا درویش کوچک و اسمم موسوی هست
        این اطاق متعلق به یکی از اطرافیان نزدیک به اسم محمد اقا هست که اسم مودی را انتخاب کرده
        و اما علت اینکه بنده تابستونه زمستونه کرده و به این اطاق کوچ کردم همین امیر اقا جونم مرگ نشده است که اینقدر اونجا به بنده تکریم و محبت کرده و هندونه بارمون کرد که دیدم کم مونده از این صحبتها خوشم بیاد و داخل لباس خودم هم جا نشم و این نهایت سقوط یک شخص است که از تکریم و احترام دیگران خوش خوشانش بشه و خدا شاهده که علت فعالیت من در این بازار نه پول بوده و نه شهرت بلکه بیشتر ارضای حس کنجکاوی بوده و بس،،

از این رو از این دوستم محمد اقا خواهش کردم اطاقش را مدتی به بنده اجاره دهد و چون میدونم از کدام پست متعلق به من بوده لذا طی پیام خصوصی از مدیریت محترم تقاضا خواهم نمود که پستهای بنده را به اطاق خودم به اسم soficoo انتقال دهند

امیر اقا امیدوارم در یورو دلار بای استاپ کاشته باشی ،، خدا خیرش بده تحلیل 2 روز قبل ( در پست 63 ) را مردود نکرد بنظر تا 1.2925 صعود کنه

ممنون از همه دوستان
        ویرایش توسط Modi : https://www.traderha.com/member/7320-modi در ساعت 04-01-2013, 06:38 PM

نظر

سلام
          جناب موسوی , هنوزم 1.2926 برای یورو دلار معتبر هست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Modi نمایش پست ها
            حالا که اقای سناتور دست بنده را رو کردند مجبورم اعتراف کنم که بلی بنده همان سوفیکو و یا درویش کوچک و اسمم موسوی هست
            این اطاق متعلق به یکی از اطرافیان نزدیک به اسم محمد اقا هست که اسم مودی را انتخاب کرده
            و اما علت اینکه بنده تابستونه زمستونه کرده و به این اطاق کوچ کردم همین امیر اقا جونم مرگ نشده است که اینقدر اونجا به بنده تکریم و محبت کرده و هندونه بارمون کرد که دیدم کم مونده از این صحبتها خوشم بیاد و داخل لباس خودم هم جا نشم و این نهایت سقوط یک شخص است که از تکریم و احترام دیگران خوش خوشانش بشه و خدا شاهده که علت فعالیت من در این بازار نه پول بوده و نه شهرت بلکه بیشتر ارضای حس کنجکاوی بوده و بس،،

از این رو از این دوستم محمد اقا خواهش کردم اطاقش را مدتی به بنده اجاره دهد و چون میدونم از کدام پست متعلق به من بوده لذا طی پیام خصوصی از مدیریت محترم تقاضا خواهم نمود که پستهای بنده را به اطاق خودم به اسم soficoo انتقال دهند

امیر اقا امیدوارم در یورو دلار بای استاپ کاشته باشی ،، خدا خیرش بده تحلیل 2 روز قبل ( در پست 63 ) را مردود نکرد بنظر تا 1.2925 صعود کنه

ممنون از همه دوستان
            الان که یکی از دوستان پست زد این تاپیک اومد جزو به روز شده ها من این پست را دیدم. آره تقصیر من بود و همیشه هم شرمنده ی دکتر هستم. یه سری اتفاق رو باعث شدم که خودم هم فکر نمی کردم با بی فکری باعثش بشم.

سناتور جان
            ای کاش نمی گفتی. باز هم ای کاش باز هم ای کاش. احتمالا روحیه ی دکتر رو بدونی. به اسم ناشناس داشت کمک میکرد اگه میخواست کسی بفهمه حتما خودش میگفت. بیشتر از همه من رو داغون کردی با این کارت دلیلش رو هم خود دکتر موسوی خوب می دونه. حالا که گذشت ولی چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی (این رو به خودم گفتم که باعث شدم دکتر عزیز و واقعا کاردان مجبور شه برای کمک با آیدی کس دیگه بیاد تو)

ارادتمند--------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
              الان که یکی از دوستان پست زد این تاپیک اومد جزو به روز شده ها من این پست را دیدم. آره تقصیر من بود و همیشه هم شرمنده ی دکتر هستم. یه سری اتفاق رو باعث شدم که خودم هم فکر نمی کردم با بی فکری باعثش بشم.

سناتور جان
              ای کاش نمی گفتی. باز هم ای کاش باز هم ای کاش. احتمالا روحیه ی دکتر رو بدونی. به اسم ناشناس داشت کمک میکرد اگه میخواست کسی بفهمه حتما خودش میگفت. بیشتر از همه من رو داغون کردی با این کارت دلیلش رو هم خود دکتر موسوی خوب می دونه. حالا که گذشت ولی چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی (این رو به خودم گفتم که باعث شدم دکتر عزیز و واقعا کاردان مجبور شه برای کمک با آیدی کس دیگه بیاد تو)

ارادتمند--------امیر

آقا امیر ایرادی نداره که کسی که می خواد کمک کنه چه با این آیدی چه با یکی دیگه به نظرم همه حتی خود دکتر هم می دونه که کسی نیست که متوجه نشده باشه آخه عکس هایی که دکتر می زاره کاملا مشخصه مال ایشونه کنجکاوی باعث شد علت رو بپرسم بازم شرمنده

ارادتمند
              " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

با سلام
                امیدوارم راهی رو یاد بگیرم که توی این بازار سود کنیم

با تشکر از دوستان
                poor

نظر

پردازش ...
                X