اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روزی 30 پیپ با Modi

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

ممنون بابت تحلیلهاتون
    خیلی لذت بردم از تاپیک و نوشته هاتون
    موفق و پایدار باشید

نظر

نوشته اصلی توسط Modi نمایش پست ها
      سلام

ارائه چنین تحلیل یا علتش بی سوادی زیاد از حده و یا دل و جرات برای قبول فیل شدن

یعنی یورو دلار بعد از اینهمه ریزش ؛؛ باز 700 پیپ ظرفیت ریزش بیشتر را داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من که باورم نمیشه ولی استزاتژی تحلیل بنده اینگونه میگه؛؛ پناه بر خدا

ضمنا موج داون ترندی که توش هستیم خیلی بد قلق هست یعنی موج درستی که بشه ازش بعنوان راهنما برای پیش بینی امواج بعدی ازش بتونیم استفاده کنیم وجود نداره؛؛ و این کار تحلیل با روشی که بنده استفاده میکنم را خیلی سخت میکنه ،، اگر از این امتحان سر بلند بیرون بیاد جالبه,,

موفق باشید

با عرض سلام خدمت شما

حقیقتا نیاز به بی باکی و جرات است از این دست تحلیل دادنها. از این بابت تحسینتان میکنم. امیدوارم صحت آن در عمل ثابت گردد.

EUR/USD در عرض 2 ماه، 950 پیپ ریزش داشته.

به نظر شما ادامه این ریزش تا سطوحی که اعلام کرده اید، چقدر زمان میبرد؟

پیروز باشید

نظر

نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
        با عرض سلام خدمت شما

حقیقتا نیاز به بی باکی و جرات است از این دست تحلیل دادنها. از این بابت تحسینتان میکنم. امیدوارم صحت آن در عمل ثابت گردد.

EUR/USD در عرض 2 ماه، 950 پیپ ریزش داشته.

به نظر شما ادامه این ریزش تا سطوحی که اعلام کرده اید، چقدر زمان میبرد؟

پیروز باشید
        سلام جناب فرزان عزیز

اینکه که میگند "مستمع صاحب سخن را بر سر ذوق آورد " واقعا سخن بجائی هست ، چون امروز با دیدن این تصویر زیبا و گویای شما خیلی از گوشه هائی که قبلا نادیده گرفته بودم مشخص تر شد و دو باره با دید جدید چارت را بررسی کرده و تصویر زیر را که بنظر خودم علمی تر و قطعی تر هست و در ان تطابق چند تایم فریم و اشکال مختلف موجها را بررسی کرده ام را میگذارم و از شما دوست نازنین بسیار متشکرم و به دوستان دیگر روش ترید با شکل 7 و 8 که کندل در تایم 4 ساعته مخصوصا در ساعت شروع روز بخود میگیره و اقا فرزان در لینک خودشون در پست 4 بخوبی آنرا توضیح داده اند را توصیه میکنم ،، بسیار روش ساده و کم اشتباه برای ورود به پوزیشن هست

http://forum.broker-fa.com/f31/%D8%A...farzan20-2622/

و اما در مورد تحلیل یورو دلار خواهشا به تصویر زیر که در دو تایم روزانه و هفتگی تهیه شده توجه فرمائید به ویژه به مستطیل زرد در هر دو تایم ،، که داخل مستطیل زرد ابتدا و انتهای موج را نشان میده
        حال اگر قیمت از 1.2926 برگرده همانگونه که در تایم روزانه نشان داده شده ،، تا انتهای موج که همسطح با موج در تایم هفتگی و نیز همسطح با سطح حمایت قبلی نیز هست یعنی عدد 1.200 به سقوط خود یعنی تقویت دلار ادامه خواهد داد که از تخمین قبلی 150 پیپ هم بیشتره ولی این تحلیل کنونی چون تطابق چند تایم فریمه هست بیشتر متقاعدم میکنه بنابرین دو عدد 1.2926 و 1.200 برای برگشت های قیمت در یورو دلار فراموشتان نشه،، که فراموشی موجب پشیمانی است،، ضمنا اقا فرزان،، اگر حرکت طبق تحلیل پیشبینی شده باشه حدود یکماه و نیم تا انتهای موج طول میکشه،،

فدای دوستان خوب و با مرام که فیل شدن تحلیلهامونو به چشممون نمیزنند بلکه وقتی درست در میاد انسان را تشویق میکنند مثل همین اقا فرزان نازنین و اقا مصطفی که همواره با تواضع خاص خودش اولین مشاهده کننده پست ها هستند و از اساتید محترم

ارادتمند

ویرایش توسط Modi : https://www.traderha.com/member/7320-modi در ساعت 03-31-2013, 12:18 PM

نظر

سلام آقای مودی ممنون از تحلیلهاتون

اینجا تحلیل پوند به استرالیا را گذاشتم خیلی دوست داشتم نظر شما رو هم بدونم به خاطر اینکه نتونستم درست موجهاش رو بشمارم.

اتاق ترید آنلاین و شبانه روزی در بازار ارز - صفحه 14

ارادتمند---------امیر
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
            سلام آقای مودی ممنون از تحلیلهاتون

اینجا تحلیل پوند به استرالیا را گذاشتم خیلی دوست داشتم نظر شما رو هم بدونم به خاطر اینکه نتونستم درست موجهاش رو بشمارم.

اتاق ترید آنلاین و شبانه روزی در بازار ارز - صفحه 14

ارادتمند---------امیر

سلام امیر اقا تحلیل های جالبی میگذارید لطفا کارتون را ادامه دهید

الان پست شما را دیدم و چک کردم در تایم 4 ساعته بنظرم تا 1.4776 بالا میره

دوستان اگر یوقت دیر به پیام یا پستتون جواب میدم مطمن باشید که ندیده ام

موفق باشید

نظر

مورد توجه دوستانی که در یورو دلار پوزیشن بای دارند را به این موضوع معطوف میدارم که چون این ارز در اغاز بازار لو جدیدی ایجاد کرده ممکنه از سطح 1.2830 نتونه بالاتر بره و به تحلیل دیروز که 1.2910 هست برسه ،، لطفا در این سطح حواستون به برگشت قیمت باشه

ممنون
              ویرایش توسط Modi : https://www.traderha.com/member/7320-modi در ساعت 04-01-2013, 11:53 AM

نظر

سلام آقای مودی عزیز

روی خط روند گیر کرده. من خودم هم روش پوزیشن دارم ولی به نظرم یر به یر خارج شیم بهتره چون کلا تا اون نقطه ای که شما فرمودید 18 پیپ فاصله داره. ببخشید فضولی کردم گفتم اگه دوستان هم مثل من پوزیشن دارند حواسشون به خط روند باشه
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

یه درخواست غیر معقول هم داشتم ممکنه پوند به استرالیا رو توی تایم های پایین تر تحلیل کنید؟؟؟ یه غلطی کردم توش موندم :دی

خدا حفظتون کنه با این تحلیلهای زیباتون

ارادتمند---------امیر
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

یه درخواست غیر معقول هم داشتم ممکنه پوند به استرالیا رو توی تایم های پایین تر تحلیل کنید؟؟؟ یه غلطی کردم توش موندم :دی

خدا حفظتون کنه با این تحلیلهای زیباتون

ارادتمند---------امیر

امیر اقا لطفا در پست هاتون به دو مورد زیر توجه بفرمائید
                    اول نوشتن و مشخص کردن نوع جفت ارز مثلا در پست قبلی شما من همینطوری حدس زدم منظورتان یورو دلار هست که میفرمائید گیر کرده،، البته من جای شما بودم پوزیشن را نمیبستم
                    دوم نوع پوزیشن هست که در اطاق ترید خودتون مشخص نکردید که بای میخواهید بگیرید یا سل ،، اینجا هم مرقوم نفرمودید پوزیشن در بای دارید برای پوند به استرالیا یا سل،،
                    من تحلیل دست و پا شکسته خودم را در سه تایم فریم براتون میگذارم با تعین محدوده موج با مستطیل زرد رنگ
                    ولی یک توصیه دوستانه بهتون میکنم که در ترید ریل حتما روی یک ارز قوی ترید کنید ولی برای اموزش اشکالی نداره ارزهای بیشتر را مورد بررسی قرار دهید

موفق باشید

ببخشید در تصویر مربوط به تایم 4 ساعته تصویر اشتباه ضمیمه شده یعنی محل برگشت قیمت یعنی نقطه d مقداری پائینتر باید باشه

ضمنا الان دیگه بنظرم حد اپ ترند تموم شده،، زمانی که براتون نوشتم بگذارید باشه ، سه ربع ساعت پیشتر بود و تهیه تصاویر و ارسال پست به طول کشید

من در جاهائی که احتمال ادامه حرکت هست ولی میدونم در این مرحله موج تموم شده پوزیشن را میبندم و 10 تا 15 پیپ بالاتر یک بای استاپ میگذارم

ویرایش توسط Modi : https://www.traderha.com/member/7320-modi در ساعت 04-01-2013, 03:00 PM

نظر

امیر اقا لطفا در پست هاتون به دو مورد زیر توجه بفرمائید
                      اول نوشتن و مشخص کردن نوع جفت ارز مثلا در پست قبلی شما من همینطوری حدس زدم منظورتان یورو دلار هست که میفرمائید گیر کرده،، البته من جای شما بودم پوزیشن را نمیبستم
                      دوم نوع پوزیشن هست که در اطاق ترید خودتون مشخص نکردید که بای میخواهید بگیرید یا سل ،، اینجا هم مرقوم نفرمودید پوزیشن در بای دارید برای پوند به استرالیا یا سل،،
                      من تحلیل دست و پا شکسته خودم را در سه تایم فریم براتون میگذارم با تعین محدوده موج با مستطیل زرد رنگ
                      ولی یک توصیه دوستانه بهتون میکنم که در ترید ریل حتما روی یک ارز قوی ترید کنید ولی برای اموزش اشکالی نداره ارزهای بیشتر را مورد بررسی قرار دهید

موفق باشید

سلام و تشکر بابت راهنماییتون

چشم حتما به توصیه های مفید شما گوش می دهم. الان اینقدر خوشحال شدم که موج شماری من با شما یکی است البته من فقط در تایم یک ساعته موج شماری کردم.

اتفاقا من هم یورو دلار رو نبستم و الان راضی ام. :دی

باز هم ممنون از لطفتون خواهشا اگر یورو دلار تغییری کرد خبر دهید همین الان 3 نفر رو من می دونم که از همین فروم بای دارند خدا می دونه چند نفر دارند و به من نگفتند.
                      ببخشید که من نمی تونم با ادبیات شما صحبت کنم بعضی وقتها خودم پستهام و جواب شما رو می خونم خجالت می کشم ولی شرمنده دیگه سوادمون همین قدره.

راستی اگه هنوز کوپن دارم پوند فرانک هم زحمتش رو بکشید من نظرم سله ولی پوزیشن ندارم منتظر شکست خط روندم. چون یه جورایی توی پوزیشن های دیگه ام تقویت پوند مدنظرم هست این تضعیف من رو کمی نگران کرده.

ارادتمند----------امیر

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 04-01-2013, 03:01 PM
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

سلام و تشکر بابت راهنماییتون

چشم حتما به توصیه های مفید شما گوش می دهم. الان اینقدر خوشحال شدم که موج شماری من با شما یکی است البته من فقط در تایم یک ساعته موج شماری کردم.

اتفاقا من هم یورو دلار رو نبستم و الان راضی ام. :دی

باز هم ممنون از لطفتون خواهشا اگر یورو دلار تغییری کرد خبر دهید همین الان 3 نفر رو من می دونم که از همین فروم بای دارند خدا می دونه چند نفر دارند و به من نگفتند.
                        ببخشید که من نمی تونم با ادبیات شما صحبت کنم بعضی وقتها خودم پستهام و جواب شما رو می خونم خجالت می کشم ولی شرمنده دیگه سوادمون همین قدره.

راستی اگه هنوز کوپن دارم پوند فرانک هم زحمتش رو بکشید من نظرم سله ولی پوزیشن ندارم منتظر شکست خط روندم. چون یه جورایی توی پوزیشن های دیگه ام تقویت پوند مدنظرم هست این تضعیف من رو کمی نگران کرده.

ارادتمند----------امیر

سلام

پوند فرانک در تایم 4 ساعته الگوی خفاش را بصورت ریزشی و در تایم یکساعته موج 2 از امواج پیشرو الیوت را تکمیل و نیز دایورجنس قابل ملاحظه در مکدی و استوک استیک در تایم بالا ایجاد نموده و در حال شروع به ریزش در حدود 800 پیپ هست

امیدوارم مواردی که به رنگ قرمز به پست قبلی اضافه کرده ام را مشاهده کرده باشید

موفق باشید
                        ویرایش توسط Modi : https://www.traderha.com/member/7320-modi در ساعت 04-01-2013, 03:27 PM

نظر

سلام
                          سال نو مبارک
                          ممنون از تحلیلای خوبتون من یه سوال برام پیش اومد ممنون میشم پاسخ بدید: من از روزی که ب بسم الله تحلیل رو شروع کردم هر مبحثی که آغاز شد هی گفتن مدیریت سرمایه , خوب من با اصل مطلب موافقم ولی وقتی شما از 30 پیپ صحبت میکنید خوب برای من مبهمه که چطور مدیریت میکنید اگر توضیح بدید ممنون میشم
                          فقط خواهشا اسم فرمول و سه در صدو این جور چیزارو مطرح نکنید اون چیزی رو که واقعا مد نظر میگیرید رو بفرمایید(چون به نظر من 30 پیپ یعنی اسکلپ و تو اسکلپ مدیریت خیلی مفهوم مشخصی نداره)
                          با تشکر

نظر

سلام

پوند فرانک در تایم 4 ساعته الگوی خفاش را بصورت ریزشی و در تایم یکساعته موج 2 از امواج پیشرو الیوت را تکمیل و نیز دایورجنس قابل ملاحظه در مکدی و استوک استیک در تایم بالا ایجاد نموده و در حال شروع به ریزش در حدود 800 پیپ هست

امیدوارم مواردی که به رنگ قرمز به پست قبلی اضافه کرده ام را مشاهده کرده باشید

موفق باشید
                            با سلام و تشکر از شما

با توجه به شکل این موج شماری نمیتواند صحیح باشد چون برگشت موج پس از پایان اصلاح موج 2 زمان زیادی را گرفته است .
                            در صورتی که باید در زمان کمتر از موج c از نقطه b میگذشت بنابر این یا هنوز اصلاح کامل نشده است و ادامه دارد و یا اینکه کلا
                            موج 1و 2 نیست.

جسارت بنده را ببخشید.ممنون

ویرایش توسط amoaleman : https://www.traderha.com/member/8025-amoaleman در ساعت 04-01-2013, 04:08 PM

نظر

نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
                              با سلام و تشکر از شما

با توجه به شکل این موج شماری نمیتواند صحیح باشد چون برگشت موج پس از پایان اصلاح موج 2 زمان زیادی را گرفته است .
                              در صورتی که باید در زمان کمتر از موج c از نقطه b میگذشت بنابر این یا هنوز اصلاح کامل نشده است و ادامه دارد و یا اینکه کلا
                              موج 1و 2 نیست.

با سلام

آقای مودی شمارش امواجشون با الیوت متفاوت و خیلی پیشرفته تر است. از تحلیلهای قبلیشون می تونید به این موضوع پی ببرید. برای درک من اون شماره گذاری رو انجام دادند که من بفهمم بازار کجاست و کجا قراره بره در کل منظورشون این بود که موج 3 الیوت (یک موج بلند) در حال شروع شدن است.

ارادتمند---------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
                                با سلام و تشکر از شما

موج 1و 2 نیست.

دوست عزیز سلام و ممنون بابت بحثی که پیش کشیدید

در پاسخ شما خدمتتون عرض میکنم که این اولین باری بود که من یک چارت را شماره گذاری کردم شما میتونید به کل پست های من نگاه کنید خواهید دید که هیچگاه اسمی از الیوت یا شماره امواج نیاورده ام ،، و دوستانی هم که با کار من در تحلیل آشنا هستند بخوبی میدانند و بارها بعرضشون رسوندم که این روش که کل تحلیل در یک تا دو دقیقه و با دقت و صحت بالای 90 در صد انجام میشه یک روش ابداعی هست که هنوز اسمی روش نگذاشتم ولی اکثرا موارد جواب دقیق میلیمتری میده،، در ان استفاده از فیبو هم هست منتهی سطوحی که استفاده میکنم و نقاطی که از انها شروع به رسم فیبو میکنم نیز کاملا ابداعی است و بهمین علت شما تصویر سطوح فیبو را در تحلیل های من مشاهده نمیکنید

ولی بعنوان شخصی که بیش از 35 سال سابقه تحصیل و تدریس در دانشگاه داشتم به عرض میرسونم که مگر اینهائی که این چهارچوب ها را نوشتند از کرات دیگه اومده بودند که گفته اونها فضل الخطاب باشه بنابرین همواره به دوستان توصیه کرده ام که خود را در چهار چوب ها و قفس های قواعد و قوانین دست و پا گیر زندانی نکنند و به ذهنشان امکان پرواز بدهند
                                شاید اگر به شما بگویم که کمتر از یکسال است که در حال یادگیری جدی فارکس هستم اصلا دیگه به این اطاق هم سر نزنید ولی وقتی میبینم بقیه دوستان سالهای سال است که درون یک سری قواعد خشک خودشان را مبحوس کرده اند که اصلا اجازه شکوفائی به خودشون و فکرشون نمیدهند متاسف میشم

بنابرین نه به این علت که بیشتر شدن زمان موج c را رعایت نکرده ام بلکه به این علت که اسم الیوت را به امانت گرفته ام متاسفم و امیدوارم در اسرع وقت بتونم روش ابداعی خود را که هزار در صد از روش الیوت کارا تر و دقیق تر هست را منتشر کرده و هموطننان را در گرفتن سودهای بیشتر از بازار مساعدت نمایم

مدتها بود میخواستم موارد فوق را به نوعی بیان کنم تا شبهه دوستان بابت عدم شماره گذاری بر طرف بشه که امروز این فرصت فراهم شد و از این بابت و به جهت مشارکت در بحث از شما تشکر میکنم

در خاتمه یک موضوع قابل ذکر و توجه هست اینکه محکمترین قواعد علمی بار ها شده که پس از سالها استفاده ،،، به جهت مشاهده موارد عکس نقض شده و موضوع مهمتر احترام بیش از حد بنده به الیوت و دانشمندانی از این قبیل هست که اگر قوانین الیوت نبود بنده هم الان موفق به ابداع این روش نشده بودم

شاد باشید

نظر

پردازش ...
                                X