اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال روزانه eur/usd *حتما دنبال کنید*

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

دوستان خیلی عذر میخوام دیشب به کامپیوتر دسترسی نداشتم.و نتونستم پست بدم.حمل بر بی اعتنایی یا بی توجهی نشه.شنبه و یکشنبه به طور مفصل هم در مورد سیگنال ها توضیح میدم هم جواب دوستانُ میدم/
    iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

دوستان فاصله 40 پیپ موقعیت مناسبی واسه ریسک فری هستش.
      iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

سیگنال روز 18 May
        سلام شبتون بخیر.

Sell :Lim1.1450-------Sl:1.1476----TP1:1.1410--lot size:0.5

Sell Lim:1.1458-------Sl:1.1476----TP1:1.1410--lot size:0.5

Sell Stp:1.1440-------Sl:1.1476----TP1:1.1380--lot size:0.5

موفق باشید
        iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

سلام.روزتون بخیر.این یک هفته حضور کمرنگی داشتم توی تاپیک و درگیر زندگی شخصیم بودم.از همه دوستان عذر خواهی میکنم.
          در مورد سیگنالها هم باید بگم روند جالبیُ داریم طی میکنیم و تمام حالات ممکنُ این ماه تا اینجا پشت سر گذاشتیم.چه حرکت مستقیم و لمس تیک اول و دوم چه استاپ خوردن مستقیم چه حرکت تا 2پیپ موندن به شکار استاپ و برگشتن به سم تیک چه همین روز جمعه گذشته که حدود 90 پیپ در سود بودیم و 10 پیپ تا تیک پروفیت فاصله داشتیم و بازار برگشت و روی نقطه صفر از پوزیشن خارج شدیم.
          و به نظر من الان بیشتر از همه وقت لازمه به سیستم پایبند بود و تغییر رویه نداد.
          نکته دیگه که مایلم عرض کنم در مورد استاپ لاس پوزیشن ها هست که قریب به اتفاق 20 پیپ هستن و بسیار محتمل هست شکارشون توسط بازار و همین ممکنه به یه سری از دوستان حس ناامیدی القا کنه.اما به نظرم یکی از نقاط قوت این روش همین استاپ های کوچیکش هست که اگر هم بهتر بررسی کنیم متوجه میشیم اکثر روزهایی که استاپ خوردیم قیمت به همون جهت ادامه حرکت داده و به بیان دیگه نقطه خروجمون از بازار نقطه بی دلیل و الکی نیست و درست جاییه که پیش بینی میشه قیمت دیگه پتانسیل برگشت به سمت جهت دلخواه ما رو نداره و بهتره خیلی زود از پوزیشن خارج بشیم.
          یادمون نره مدارا با پوزیشن سودده و عجول بودن در بستن پوزیشن توی ضرر یکی از مهترین اصول روانشناسی و مدیریت سرمایه ست که بنده سعی کردم توی سیگنال ها همواره رعایتش کنم.
          و در آخر باز هم روی ریسک فری کردن پوزیشن ها بعد از 40-50 حرکت و دور شدن از نقطه ورود تاکید میکنم.گرچه با دوستانی که بطور جدی تر کار میکنیم در لحظه این موردُ یاداوری میکنم اما بعضی اوقات به کامپیوتر دسترسی ندارم و نمیتونم توی همین تاپیک پست بدم.ولی این مورد یکی از اصول پوزیشن گرفتن ماست.

از دوستانی که همچنان پیگیر سیگنال ها هستن و نظراتشونُ درمیون میزارن خیلی ممنونم.

موفق باشید
          iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

سیگنال روز 19 May
            سلام شبتون بخیر.سیگنال روز جاریبُ خدمتتون ارائه میکنم

Sell Lim1.1320-------Sl:1.1356----TP1:1.1255--lot size:0.2

Sell Lim:1.1324-------Sl:1.1356----TP1:1.1255--lot size:0.2

Sell Lim:1.1329-------Sl:1.1356----TP1:1.1255--lot size:0.3

Sell Lim:1.1335-------Sl:1.1356----TP1:1.1275--lot size:0.3

Sell Stp:1.1340-------Sl:1.1356----TP1:1.1275--lot size:0.5

موفق باشید
            iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

اصلاحیه:پوریشن آخر سل لیمیت هست
              iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

بازار با 2تا از پوزیشن ها درگیر شد و هر دو اونها خوشبختانه تیک پروفیت خودشونُ دیدن.بقیه سیگنال های امروز اعتباری ندارند و بایستی حذف شوند
                iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

سلام دوست عزیز و بزرگوار 3 روز هست سیگنال های شما را دنبال می کنم و واقعا تشکر می کنم سیگنال ها همه تی پی را می بینه و من واقعا لذت بردم . خوهشا با دقت بالا به کار خود ادامه دهید تا یک مدت می خواهم با سایز پایین با سیکنال های شما پوزیشن بگیرم

نظر

نوشته اصلی توسط iransms نمایش پست ها
                    سلام دوست عزیز و بزرگوار 3 روز هست سیگنال های شما را دنبال می کنم و واقعا تشکر می کنم سیگنال ها همه تی پی را می بینه و من واقعا لذت بردم . خوهشا با دقت بالا به کار خود ادامه دهید تا یک مدت می خواهم با سایز پایین با سیکنال های شما پوزیشن بگیرم
                    سلام.شما لطف دارید دوست من. البته سه روز زمان کمی هستش برای اعتبارسنجی فعالیت بنده و پیشنهاد بنده اینه که حداقل یک ماه دنبال کنید سیگنال ها رُ. قطعا تمام سعی بنده هم این هستش که دقت سیگنالها در بهترین سطح باشه. از اول تایپیک اعلام کردن توصیه ای راجع به پوزیشن گرفتن یا نگرفتن با سیگنال ها توی این یک ماه ندارم فقط خواهشم اینه که با حداقل لات سایز پوزیشن بگیرید ممنون واسه توجه تون.روز خوبی داشته باشید
                    iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

لطفا شماره وایبر تون را به این ایمیل من ارسال کنید info.iransms@gmail.com
                      نمیشه پیام خصوصی فرستاد

نظر

سلام . لطفا من را ادد کنید 0016314000938

نظر

سیگنال روز 20 May

سلام وقت بخیرسیگنال روز جاری:

Buy Lim:1.1135-------Sl:1.1108----TP1:1.1194--lot size:0.5

Buy Lim:1.1122-------Sl:1.1108----TP1:1.1194--lot size:0.4

Buy Stp:1.1146-------Sl:1.1108----TP1:1.1194--lot size:0.3

Buy Stp:1.1160-------Sl:1.1108----TP1:1.1230--lot size:0.1
                          موفق باشید
                          iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

سلام دوست عزیز

این عدد 1.1108 خیلی قویه
                            poor

نظر

سیگنال روزانه eur/usd *حتما دنبال کنید*

من از دستور باي روي يورو تعجب ميكنم
                              بازار انچنان داره ميريزه كه حتي سي سي اي نتونسته خودشو بالاي صفر برسونه
                              باي ليميت يعني چي
                              يعني من پيش بيني ميكنم قيمت از اينجا بر ميگرده
                              خيلي حرفه
                              اگه دست من بود كلا دستور باي ليميت و سل ليميت رو از روي متاتريدر حذف ميكردم
                              دستور فقط
                              ماركت اردر و يا باي استاپ و سل استاپ
                              چندسال طول كشيد تا فهميدم از اون دو دستور كذايي استفاده نكنم كه بزرگترين تجربه ام در بازار بود

قاسم ناد علي
                              ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 05-20-2015, 07:10 PM

نظر

نوشته اصلی توسط kiumarth نمایش پست ها
                                سلام دوست عزیز

این عدد 1.1108 خیلی قویه
                                بله.ولی متاسفانه بازار تونست ازش رد بشه و استاپ ما رو شکار کنه
                                iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

پردازش ...
                                X